Judo

Medale legionistów w PP młodzieżowców

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Gdyni rozegrano Judo Baltic Cup - zawody Pucharu Polski w kategoriach młodzieżowych. W rywalizacji juniorów młodszych, Jakub Kielesiński wywalczył złoty medal w kat. -81kg. Piąte miejsce zajął Ksawery Niewiadomy. Wśród młodzików srebrny medal zdobyła Kalina Zozulińska (kat. -57kg), a piąta w tej kategorii była Natalia Raczyńska. Brąz wśród młodzików, w kat. -46kg wywalczył Ryszard Sienkiewicz, a w kat. -63kg Kinga Olszewska.

Piąta była Barbara Twardowska (-44kg, U-16), Siódme miejsce zajął Aleksander Głasek (-73kg, U-16)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.