fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Legia rozpoczyna przygotowania do sezonu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Drużyna mistrza Polski rozpoczyna przygotowania do sezonu 2021/22. Do 15 czerwca legioniści będą trenowali w Legia Training Center. Sztab szkoleniowy zaplanował po dwa treningi dziennie. Pierwsze zajęcia rozpoczną się w poniedziałek o godzinie 11, a druga sesja treningowa odbędzie się o godz. 17. W kolejnych dniach zespół będzie ćwiczył o godzinie 10 i 15.

Wszystkie treningi będą otwarte dla mediów, więc już teraz zapraszamy na codzienne relacje i zdjęcia z przygotowań.

16 czerwca zespół wyruszy na ośmiodniowe zgrupowanie do Austrii. W Leogangu zespół Czesława Michniewicza ma rozegrać trzy spotkania sparingowe. Dwóch rywali jest już potwierdzonych: mistrz Azerbejdżanu Neftci Baku i rosyjski FK Krasnodar. Po powrocie odbędą się jeszcze dwa mecze: najpierw z Lechią Gdańsk, a następnie z Wisłą Płock. 6 lipca "Wojskowi" rozpoczną walkę o fazę grupową Ligi Mistrzów.

Plan przygotowań Legii:

7.06. - rozpoczęcie treningów
16.06. - wylot na zgrupowanie w Austrii
17.06. - sparing - rywal do potwierdzenia
20.06. - sparing z azerskim Neftçı Baku
23.06. - sparing z rosyjskim FK Krasnodar
24.06. - koniec zgrupowania, powrót do Warszawy
30.06. - sparing z Lechią Gdańsk (Urszulin albo Warszawa)
3.07. - sparing z Wisłą Płock (Urszulin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
LG - 08.06.2021 / 01:45, *.chello.pl

@Bućko: ośrodek jest w Książenicach.

odpowiedz
wojti - 07.06.2021 / 11:19, *.chello.pl

A co z tranferami....nadal beda na ostatnią chwilę i byle co ? masakra zawsze to samo....po ch...j miec ludzi zgranych ...wezmy cokolwiek moze wypali...jprd

odpowiedz
Felek - 07.06.2021 / 09:57, *.netfala.pl

Kiedy mecz o superpuchar?

odpowiedz
Kibic L - 07.06.2021 / 09:05, *.t-mobile.pl

Wiadomo co karnetami? W ubiegłym roku nie miałem, jednak wiem, że Ci, którzy mieli dostali jakies e-maile od klubu. Ktoś? Coś?

odpowiedz
Meteor - 07.06.2021 / 09:43, *.plus.pl

@Kibic L: Dostałem maila oraz list do skrzynki z podziękowaniami za wsparcie klubu w meczach z otwartymi trybunami itp. Obiecują że wynagrodzą nam jakoś ten karnet za zeszły sezon - ale jeszcze bez żadnych konkretów. Osobiście nie miałbym nic przeciwko gdyby za zeszłoroczny (prawie nie wykorzystany karnet) na ten sezon był po bardzo korzystnej cenie :)

odpowiedz
Kibic L - 07.06.2021 / 15:13, *.t-mobile.pl

@Meteor:
Ponadto klub gwarantuje, że gdyby sytuacja z kwietnia tego roku powtórzyła się i stadion zostałby zamknięty ze względów sanitarnych – wszystkie mecze, które odbędą się bez udziału publiczności, przejdą na kolejny abonament w nowym sezonie.
Cytat z tamtego sezonu. Mam nadzieję, że Miodek nie zrobi Was w ciula...

Obawiam się, że może to spowodować iż karnety dla osób, które nie miały abonament w tamtym sezonie będą kosmicznie drogie

odpowiedz
Władeczek - 07.06.2021 / 08:55, *.netfala.pl

Jedziemy z ku.wami faken!

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 07.06.2021 / 07:06, *.plus.pl

Na neftczi baku z którym gramy sparing możemy trafić w 1 rundzie LM ?

odpowiedz
LG - 06.06.2021 / 23:33, *.chello.pl

Co takiego jest w Urszulinie, gdzie mamy grać sparingi z Lechią i Wisłą? chyba coś mnie ominęło.

odpowiedz
Bućko - 07.06.2021 / 09:06, *.centertel.pl

@LG:
Jest tam Legia Treining Center.

odpowiedz
Darek - 06.06.2021 / 21:59, *.chello.pl

Czyli kolejne transfery do klubu spóźnione.O ile w ogóle będą?

odpowiedz
Kris - 06.06.2021 / 23:36, *.com.pl

@Darek : Właśnie, oby były już wszystkie transfery na Austrię. Jeżeli Emreli przejdzie testy, to mamy nowego napastnika i obrońcę Abu Hanna, więc zgodnie z zapowiedziami Mioduskiego ma być jeszcze minimum środkowy pomocnik (liczę na Caktasa), środkowy obrońca i za Wszołka wahadłowy pomocnik.

odpowiedz
SEBO(L) - 06.06.2021 / 19:21, *.chello.pl

Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia rozpoczyna pracę!
Pierwsze narzekania na intensywność najpóźniej środa - czwartek...

odpowiedz
Krzeszczu - 06.06.2021 / 19:26, *.bredband2.com

@SEBO(L): Jutro zaczynaja treningi a we wtorek Michnik im da 3 dni wolnego :-)
Pozniej potruchtaja, zalicza siatkonoge i poleca na integracje do austrii.

odpowiedz
SEBO(L) - 06.06.2021 / 20:05, *.chello.pl

@Krzeszczu: najważniejsza jest siatkonoga i wolne,ale nie rzuty,tylko od treningu. Przecież po zgrupowaniu musi być siła na kolejne zgrupowanie. A tam sparingi,w których będą grały dwie drużyny po pół meczu,żeby zaoszczędzić siły na kwalifikacje...

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 11:10, *.bredband2.com

@SEBO(L) : ...polska mysl szkoleniowa w calej swej okazalosci :-)

odpowiedz