REKLAMA

Judo

Witkowski brązowym medalistą MPJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jakub Witkowski z Legii zdobył brązowy medal na mistrzostwach Polski juniorów w judo, w kategorii wagowej -73 kilogramów. Stanisław Kropiewnicki w kat. -90kg zajął miejsce siódme. Zawody odbyły się w Warszawie. Witkowski zwyciężył Jakuba Makala (Judo Shamo Ełk), a następnie Karola Knapika (Pałac Młodzieży Tarnów) i przegrał z Michałem Kowalczykiem (Ryś Warszawa). W repasażach legionista pokonał Macieja Matyję (Koka Jastrzębie-Zdrój) i w decydującej walce o brąz Kacpra Bonanaty'ego (Judo Czechowice-Dziedzice)

Mikołaj Strzelczyk w kat. -73kg odpadł w pierwszej rundzie z Olafem Loską, a następnie przegrał w repasażach z Aleksanderm Raczkiem (Juvenia Wrocław). Mateusz Kos w tej samej kategorii wagowej po wygranej z Patrykiem Sypniewskim (Samuraj Koszalin), przegrał z Mateuszem Grójcem (Judo Wolbrom), a w repasażach przegrał z Dawidem Pietrasem (Pałac Młodzieży Łódź).

Kropiewnicki w kat. -90kg pokonał w pierwszej rundzie Dominika Popielarza (Czarni Bytom), a następnie przegrał z Cezarym Kotwickim (Juvenia Wrocław). W repasażach legionista pokonał Dawida Tomczyka (Kuzushi Kielce), ale przegrał walkę o strefę medalową z Jakubem Bogdaniukiem (Halinów Team).

W kat. -81kg Jacek Zieliński przegrał w pierwszej rundzie z Ivanem Terekhovem (Gwardia Łódź), a następnie z Adamem Małeckim (Gwardia Koszalin).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Arek - 07.06.2021 / 18:18, *.tpnet.pl

Koka Jastrzębie zdrój?

odpowiedz
Ziomek69 - 07.06.2021 / 09:42, *.65.146

Brawo gratulacje! Cała Legia zawsze razem!
Ivanem Terekhovem dlaczego w MP startują zawodnicy zza granicy!?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.