fot. Podróżnik Michał Kameleon
REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki legionistów w PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii w ostatni weekend wzięli udział w trzecich zawodach Pucharu Polski we Wrocławiu. Katarzyna Klepacz zwyciężyła w konkurencji pistolet pneumatyczny kobiet, trzecie miejsce zajął Konrad Białek w pistolecie szybkostrzelnym oraz Iza Wąsik w pistolecie sportowym 30+30 juniorek. Trzecie miejsce zajęli także legioniści w konkurencji pistolet mix - Katarzyna Klepacz wraz z Robertem Osmulskim.

Piąta w Kpn była Julia Grzybowska, która zajęła również siódme miejsce w Kdw3x40. Piotr Janeczko z kolei wśród juniorów był ósmy w Kpn i siódmy w Kdw3x30. Piąte miejsce wśród juniorek zajęła Darya Slepakova w Ppn oraz ósme w karabinie leżąc. Marek Dobrowolski był dziewiąty w karabinie leżąc (seniorów), podobnie jak Tomasz Łastówka w Ppn (seniorów).
fot. Podróżnik Michał Kameleon

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.