fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zdjęcia

16 zawodników na pierwszym treningu. Nowi trenerzy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Drużyna mistrza Polski rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszym treningu stawiło się zaledwie 13 zawodników z pola i 3 bramkarzy.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

Trening bramkarzy prowadził Ricardo Pereira, a pomagali mu Krzysztof Dowhań i Arkadiusz Białostocki. W zajęciach wzięli udział Gabriel Kobylak, Cezary Miszta i Kacper Tobiasz. Portugalczyk od początku przypomniał jak bardzo ekspresyjną jest osobą.

Do sztabu szkoleniowego dołączył też Zbigniew Jastrzębski, który będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne, ale raczej nie będzie brał czynnego udziału w codziennych treningach. Poniedziałkowej rozgrzewki nie prowadził. Nieobecny był natomiast Alessio De Petrillo, któremu skończył się kontrakt z klubem i nie wiadomo, czy zostanie przedłużony. Według informacji z klubu strony doszły do porozumienia, ale Włoch w ostatniej chwili wycofał się. Druga strona zupełnie inaczej patrzy na tę sprawę - Petrillo zapowiadał, że jak wyjedzie bez podpisanej umowy, to nie wróci i wygląda na to, że słowa dotrzymał.

Szansę pokazania się na tle pierwszej drużyny otrzymała trójka zawodników z rezerw: Kacper Skwierczyński, Wiktor Kamiński i Bartłomiej Ciepiela.

Na zajęciach zabrakło nowego nabytku Joela Abu Hanny, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Izraela, a ponadto ma ważną umowę z poprzednim klubem do końca czerwca i nie wiadomo, czy zostanie zwolniony wcześniej. Z kolei Jasur Yaxshiboyev uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa - nie wiadomo kiedy dołączy do drużyny.

Lista zawodników na treningu:
Cezary Miszta
Kacper Tobiasz
Mateusz Kobylak
Kacper Skwierczyński
Andre Martins
Szymon Włodarczyk
Kacper Skibicki
Luquinhas
Bartłomiej Ciepiela
Kacper Kostorz
Artur Jędrzejczyk
Mateusz Wieteska
Mateusz Hołownia
Wiktor Kamiński
Jakub Kisiel
Bartosz Slisz

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Czesław - 08.06.2021 / 14:00, *.centertel.pl

Ale się władowałem, dobrze, że niedługo lipiec...

odpowiedz
sisi - 08.06.2021 / 13:48, *.chello.pl

16 piłkarzy na pierwszym treningu,z czego 6 to juniorzy.Europo nadchodzimy.

odpowiedz
sisi - 08.06.2021 / 13:54, *.chello.pl

@sisi: Pomylka 8 to juniorzy

odpowiedz
Wls - 08.06.2021 / 13:16, *.play-internet.pl

16?????A potem wszyscy zdziwieni ze odpadamy z jakimiś pastuchami!! Zarząd pobudka!!!!!!!!!

odpowiedz
Alojzy - 08.06.2021 / 08:56, *.korbank.pl

Na jednym ze zdjęć to nie jest przypadkiem Cierzniak?

odpowiedz
TOP ONE Z KOMENTARZY - 08.06.2021 / 01:43, *.248.116

Wolfik - 9 godzin temu, *.mm.pl
@Krzeszczu: Właściciela Mioduskiego najbardziej oszukuje prezes Mioduski. Ciekawe, czy kiedys zdecyduje sie na jego odwołanie...

odpowiedz
dzl - 07.06.2021 / 18:34, *.mm.pl

Narazie jakieś żarty

odpowiedz
Szymko - 07.06.2021 / 18:33, *.plus.pl

???? Też marzę o tym aby Legia grała jak za Bogusia. Ale perspektyw nie widać. Cyrk ????

odpowiedz
Obcy - 07.06.2021 / 14:51, *.t-mobile.pl

To pachnie z lekka kabaretem. Po co te treningi. Zebrać się po mistrzostwach i tyle. Co oni będą ćwiczyć? Taktykę? Bez większości podstawowych piłkarzy. Czesław miej litość.

odpowiedz
bum - 07.06.2021 / 14:05, *.237.122

Ten Jasur to kolejna komedia! Prezes i Kucharski to chyba mają takie hobby żeby chociaż jeden nabytek był pieprzonym szrotem nie nadającym się do niczego ! Dobierają ich pod siebie heh. Wygonić typa rozwiązać kontrakt. Miodek to się nic nie uczy. Źle to wróży na najbliższe miesiące i nie tylko! Dość tej amatorszczyzny przecież to jest żałosne co się odpier....la w naszym klubie! GDZIE TRANSFERY!! GDZIE TEN CACTAS HEISTER I GAULD?! Zwykle farmazony !

odpowiedz
Gość niedzielny - 07.06.2021 / 14:32, *.centertel.pl

@bum: prawda ????

odpowiedz
Farme(L) - 07.06.2021 / 16:06, *.bridgefibre.net

@bum: Caktasem interesują się inne kluby w tym Besiktas, a od nas dostał zbyt niską ofertę.
Heister ma zainteresowanie z Węgier i rzekomo Werder się nim interesuje, gdzie będzie miał pewny plac, a u Nas byłbym zmiennikiem dla Mladena.
O Gaulda jak informują media na wyspach walczy pół Championship i Rangersi.
Także "ciemność widzę... Ciemność"!!!

odpowiedz
bum - 07.06.2021 / 16:26, *.virginm.net

@Farme(L): Ja znam sytuacje tych pilkarzy... Tu chodzi o to, ze konkretow brak... jakby dostali zadawalajace oferty to juz byliby na Lazienkowskiej.... Wiec gadki prezesa ze sie nimi interesuje to jest zart.... Jakby ich chcial i traktowal powaznie sytucje w jakiej jest klub to by nie szczedzil kasy tylko ich podpisal i tyle... On musi wiedziec ze Legia nigdzie sie znow nie zakwalifikuje! On ma po prostu taki plan inaczej tego nie widze... W te dziury po pilkarzach powpycha malolatow i w ten sposob do zimy wyprzeda reszte cosie da.... i pewnie sprzeda klub.... Ja prdle obym sie mylil

odpowiedz
geds - 07.06.2021 / 18:42, *.chello.pl

@Farme(L):
po co było rezygnować z Rocha? Nie nadawał się na dublera? Przyjdzie lepszy?

odpowiedz
Farme(L) - 07.06.2021 / 19:24, *.virginm.net

@bum: za kilka miesięcy wyjdzie z dziury nasz najwspanialszy prezes albo dyrektor sportowy i powie, że nigdy nie było takiego tematu jak Caktas.
Tu trzeba 4-5 zawodników, oprócz tych dwóch którzy już przyszli, na dziś a resztę można uzupełnić.
Jak nie przyjdą przed wyjazdem do Austrii to zakładam, że do sierpnia już nikt nie dojdzie.

odpowiedz
Farme(L) - 07.06.2021 / 19:28, *.virginm.net

@geds: oczywiście, że był solidnym zmiennikiem. Nie był idealny, ale na ligę i puchar był ok i do tego nie kaprysił, że grzeje ławę, bo znał swoje miejsce w szeregu. Starał się na treningach i nie siedział na piłce ;p

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 13:59, *.mm.pl

Ostatnie zdanie wręcz mnie powaliło. Ten gość z to normalnie Obradović 2. Loch Ness w czystej postaci. Jak nieprzygotowany, to głodówka, jak nie kontuzja to choroba. Jak nie urok, to .....przemarsz wojsk radzieckich.

Czekam na wywiad prezesa i właściciela w jednym jak to idziemy w dobrym kierunku a naszym celem jest awans co najmniej do LE. W 13-stu. Paranoja goni paranoję...

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 15:09, *.bredband2.com

@Wolfik: Locko Loko pewnie znowu powie ze zostal oszukany

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 15:44, *.mm.pl

@Krzeszczu: Właściciela Mioduskiego najbardziej oszukuje prezes Mioduski. Ciekawe, czy kiedys zdecyduje sie na jego odwołanie...

odpowiedz
xd - 07.06.2021 / 13:57, *.chello.pl

a potem będzie płacz, że drużyna zmęczona, że nie ma rotacji, że nie ma kogo wpuścić z ławki żeby dawał jakość...

odpowiedz
zoom - 07.06.2021 / 13:50, *.plus.pl

A co z Rasiakiem? :-P

odpowiedz
heheszek - 07.06.2021 / 13:34, *.play-internet.pl

niech grają banda na bande

odpowiedz
Warrior - 07.06.2021 / 13:29, *.plus.pl

Jeśli chodzi o transfery to kucharski je negocjuje jak Nowicki w scenie z Niemczykiem w filmie Sztos tyle że niektórzy się nie dają się nabrać.

odpowiedz
Cch - 07.06.2021 / 13:21, *.plus.pl

I po co w ogóle zaczynać taki trening?

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 07.06.2021 / 13:26, *.plus.pl

@Cch: żeby nie było że nic nie robią

odpowiedz
Odp - 07.06.2021 / 18:23, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: na drugim zdjęciu widać jacy są zapracowani.

odpowiedz
:) - 07.06.2021 / 13:21, *.plus.pl

No są wzmocnienia 3 nowych się pojawilo Na treningu... trenerów. Niedługo to sztab trenerski będzie liczył więcej osób niż kadra meczowa :)

odpowiedz
Ja - 07.06.2021 / 13:24, *.plus.pl

@:): będzie jeden trener przysługiwał jednemu grajkowi.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 07.06.2021 / 13:18, *.plus.pl

Yakshiboyew to ma pecha ramadan kontuzja covid w takim tempie to mu zabraknie czasu i kontraktu żeby się przygotować. Czesław powie że dobry grajek ale nie bylo kiedy go wkomponować do składu .

odpowiedz
ding - 07.06.2021 / 13:12, *.chello.pl

Yaxshiboyev: Obradović II

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 14:00, *.mm.pl

@ding: Nie wiem, czy nie lepszy pod tym względem.

odpowiedz
Pan Prezes Mioduski - 07.06.2021 / 12:52, *.247.44

JEST SUPER...JEST SUUUUPER
WIĘC O CO CI CHODZI !

odpowiedz
L - 07.06.2021 / 12:55, *.tpnet.pl

@Pan Prezes Mioduski: AVE PREZES!!!

odpowiedz
WTK - 07.06.2021 / 14:08, *.tpnet.pl

@Pan Prezes Mioduski: ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH NAM ŻYJE PREZES NASZEGO KLUBU, NIEEEECH ŻYYYJEE NAAM!!!

odpowiedz
Wo(L)a - 07.06.2021 / 12:36, *.chello.pl

Ciekawe czy z Jasurem ( Covid ) to prawda. W ogóle zastanawiam się ilu zawodników z drużyny jest zaszczepionych? Swoją drogą ten typ to wyznacznik zajebistych transferów. 90% to porażka. Gość okazuje się kompletnie nieprzygotowany do gry, teraz odpocznie bo Covid więc znowu może będzie nieprzygotowany haha

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 07.06.2021 / 12:47, *.chello.pl

@Wo(L)a: dobrze, że wyłapali go tym skutecznym testem, nie wybije drużyny. Oby wyszedł z tego, pewnie ledwo żyje.

odpowiedz
Tynsss - 07.06.2021 / 12:30, *.plus.pl

W klubie jak był gnój, tak gnój jest. Masakra.
Dogrywaliśmy sezon to szastali nazwiskami, a przyszło co do czego to zostajemy z ręką w nocniku. Bez Wszołka, bez Veso i być może bez Jury. Za Mioduskiego nigdy lepiej nie będzie. Co mówili na temat transferów na ostatnią chwilę? Ważne by nowi przygotowania rozpocząć już z wszystkimi wzmocnieniami. Drużyna miała się spinać.

odpowiedz
AWollfik - 07.06.2021 / 14:01, *.mm.pl

@Tynsss: Kolego, prezesom wierzyć, to jak wybierać się z motyką na słońce. Ci ludzie słowa prawdy w życiu nie powiedzieli.

odpowiedz
SEBO(L) - 07.06.2021 / 12:30, *.centertel.pl

Skład nie będzie się zbytnio różnił w pierwszym, oficjalnym meczu... ;)

odpowiedz
Gruby` - 07.06.2021 / 12:23, *.waw.pl

Świetny grajek z tego Jaszibojewa (czy jak mu tam)

Jaśnie Pan Kucharski sprowadził go jak już liga grała w najlepsze, potem kontuzje, nieprzygotowany do gry, początek nowego sezonu i chłop znowu nie będzie uczestniczył w przedsezonie :D po prostu nie wierzę, że można mieć takiego pecha (?)

odpowiedz
DRAMAT! - 07.06.2021 / 12:23, *.chello.pl

Wzmocnienia? Przecież drużyna została wręcz osłabiona.
Tak wyglądają rządy loczka :D i on pie...li o wzmacnianiu drużyny przed pucharami odpowiednio wcześnie :D
Rok rok to samo... Transfery ( ochłapy ) na ostatnią chwilę.

odpowiedz
Andrzej - 07.06.2021 / 13:50, *.timplus.net

A gdzie najlepszy strzelec III ligi Pan Warchol

odpowiedz
Łukasz - 07.06.2021 / 22:50, *.net.pl

@Andrzej: Damian się nie nadaje. Żelu na włosach nie ma, na k..y nie chodzi , nawet pedals.kim autem na p. Nie jeździ. Po co on nam? Niebem będzie Warchoł u Warchołów z sąsiedztwa. Pewnie nam coś zaaplikuje. Będzie znowu kwii, naprawdę brak słów. Mocno

odpowiedz