fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zdjęcia

16 zawodników na pierwszym treningu. Nowi trenerzy

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Drużyna mistrza Polski rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszym treningu stawiło się zaledwie 13 zawodników z pola i 3 bramkarzy.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

Trening bramkarzy prowadził Ricardo Pereira, a pomagali mu Krzysztof Dowhań i Arkadiusz Białostocki. W zajęciach wzięli udział Gabriel Kobylak, Cezary Miszta i Kacper Tobiasz. Portugalczyk od początku przypomniał jak bardzo ekspresyjną jest osobą.

Do sztabu szkoleniowego dołączył też Zbigniew Jastrzębski, który będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne, ale raczej nie będzie brał czynnego udziału w codziennych treningach. Poniedziałkowej rozgrzewki nie prowadził. Nieobecny był natomiast Alessio De Petrillo, któremu skończył się kontrakt z klubem i nie wiadomo, czy zostanie przedłużony. Według informacji z klubu strony doszły do porozumienia, ale Włoch w ostatniej chwili wycofał się. Druga strona zupełnie inaczej patrzy na tę sprawę - Petrillo zapowiadał, że jak wyjedzie bez podpisanej umowy, to nie wróci i wygląda na to, że słowa dotrzymał.

Szansę pokazania się na tle pierwszej drużyny otrzymała trójka zawodników z rezerw: Kacper Skwierczyński, Wiktor Kamiński i Bartłomiej Ciepiela.

Na zajęciach zabrakło nowego nabytku Joela Abu Hanny, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Izraela, a ponadto ma ważną umowę z poprzednim klubem do końca czerwca i nie wiadomo, czy zostanie zwolniony wcześniej. Z kolei Jasur Yaxshiboyev uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa - nie wiadomo kiedy dołączy do drużyny.

Lista zawodników na treningu:
Cezary Miszta
Kacper Tobiasz
Mateusz Kobylak
Kacper Skwierczyński
Andre Martins
Szymon Włodarczyk
Kacper Skibicki
Luquinhas
Bartłomiej Ciepiela
Kacper Kostorz
Artur Jędrzejczyk
Mateusz Wieteska
Mateusz Hołownia
Wiktor Kamiński
Jakub Kisiel
Bartosz Slisz

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.