Czesław Michniewicz, Alessio De Petrillo, Kamil Potrykus - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz: Sytuacja kadrowa wygląda bardzo słabo

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po pierwszym treningu przygotowań do nowego sezonu rozmawialiśmy z trenerem Legii Czesławem Michniewiczem. Zapraszamy do lektury.

Przygotowania rozpoczęliście w mocno okrojonym składzie. Dało się usłyszeć żarty, że drużyna mistrza Polski wygląda raczej jak zespół szykowany na spartakiadę młodzieży...
- Też tak słyszałem. Plan jest taki, że ten tydzień będzie wprowadzający. Z różnych względów nie będzie z nami wielu zawodników, nie tylko nowych. Artur Boruc będzie odpoczywał dłużej, podobnie jak Filip Mladenović, który trenował tydzień po sezonie. Przygotowywał się do zgrupowania reprezentacji Serbii, ale przeszkodził mu uraz kostki. Przygotowywał się tydzień dłużej, więc teraz dostanie więcej wolnego. Bartek Kapustka ma sprawy osobiste i dołączy dopiero w środę. Nie ma Josipa Juranovicia, który pojedzie na Euro. Ernest Muci i Rafael Lopes dopiero dzisiaj przylecą do Warszawy. Jasur Yaxshiboyev z kolei ma koronawirusa. Nie wiemy, kiedy do nas dołączy i czy w ogóle pojedzie na obóz. W tym tygodniu będziemy trenowali dwa razy dziennie, a w sobotę zagramy wewnętrzną gierkę. W przyszły poniedziałek czekają nas badania, we wtorek testy wydolnościowe. W środę rano wylatujemy do Austrii i liczymy, że wszyscy już będą do naszej dyspozycji. Pierwszy mecz zagramy z Neftci Baku, jeśli oczywiście ich nie wylosujemy tej drużyny w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Nie doczekał się trener białego dymu w sprawie Pawła Wszołka.
- Szkoda, że Paweł nie został, bo mielibyśmy sprawdzonego zawodnika na pozycję prawego wahadłowego. Josip Juranović to młody chłopak, który się wyróżnia w lidze. Nie zdziwię się, jak się ktoś po niego zgłosi. Mieliśmy duże zabezpieczenie, ale Wszołek miał możliwość podpisania kontraktu już w grudniu. Bardzo by nam się dziś przydał, ale nie byłem w stanie go zmusić, żeby został.

Nagle kadra zrobiła się bardzo nieliczna, a wzmocnień nie widać...
- Trzeba patrzeć chłodno - na dzisiaj mamy trzech stoperów i żadnego zmiennika dla nich. Jak pojedziemy na obóz w takim składzie, to nie będzie jak zagrać gierek treningowych. Nie wiem jak mamy przygotowywać się do meczów, które czekają nas już za miesiąc. Nie będzie to łatwe, martwi mnie to, bo czas ucieka. Dzisiaj nic wielkiego nie zrobimy. Wiadomo, że pierwsze dni to takie wprowadzenie, badania, ale kadra powinna być już liczniejsza. Abu Hanna także jest na kadrze i chce dołączyć do nas jak najszybciej, ale musi mieć na to zgodę klubu, Zorii Ługańsk, której zawodnikiem jest do 30 czerwca, a w takich sytuacjach różnie bywa.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy bez prawego obrońcy, nikogo nie mamy na wahadło. Nie wiadomo, co z Mladenoviciem. Może być tak, że będziemy grali pierwszy mecz w pucharach i nie będzie żadnego wahadłowego. Najbardziej mnie martwi to, że nie mamy nikogo na to miejsce, nawet z młodzieży. Ci, którzy z nami trenują, to wszystko chłopcy do nauki, a nie tacy, którzy wskoczą do składu i będą stanowić o sile zespołu w europejskich pucharach. Oni się wyróżniają w swoich rocznikach, trenują z nami, ale to melodia przyszłości. Nie traktujemy ich jako zawodników do rywalizacji. Sytuacja kadrowa wygląda bardzo słabo. Jak porównamy, ilu zawodników było tu rok temu, a teraz, to zobaczcie, że byli np. Stolarski, Antolić, Gwilia, Rocha, Remy, Karbownik... i tamta kadra okazała się niewystarczająca na Europę. A dzisiaj? Potrzebujemy dużo świeżej krwi, szerokiej kadry. Jak mamy grać 15 meczów w lipcu i sierpniu, to nie pociągniemy w takim składzie.

Mahir Emreli szybko dołączy?
- Jeszcze dziś ma badania jakieś szczegółowe badania, jeśli wszystko będzie w porządku, będzie mógł od razu rozpocząć treningi.

W sztabie szkoleniowym zaszły zmiany. Dołączyło dwóch nowych trenerów.
- Do sztabu dołączył Zbigniew Jastrzębski, który będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne. Jest także trener bramkarzy Ricardo Pereira.

Zabrakło natomiast Alessio De Petrillo.
- Przedstawione warunki kontraktu go nie satysfakcjonowały i wygląda na to, że zrezygnował. Będę walczył o niego, ale nie wiem, czy się uda. Nie spodziewałem się takiej sytuacji, dowiedziałem się o tym dopiero wczoraj i był to dla mnie duży cios. To był bardzo ważny człowiek w naszym sztabie jeśli chodzi o taktykę, mądrość i doświadczenie, bo ma ponad 400 spotkań na koncie jako trener. Do tej pory fajnie ta współpraca z Alessio wyglądała, a teraz czekają nas mecze co trzy dni, potrzeba rąk do pracy i to nie byle jakich. A dziś to wygląda trochę tak jak byśmy nie mieli ani drużyny, ani sztabu. Czasu jest mało. Równo za miesiąc mamy już pierwszy mecz w pucharach i musimy mieć gotową drużynę.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (181)

+dodaj komentarz
Alex Bielany - 10.06.2021 / 12:18, *.chello.pl

A co w Legii wyglada dobrze za rzadow pudla, az dziw ze zdobywamy mistrza rok w rok, ale nie dlatego ze jestesmy tacy super, tylko reszta jeszcze slabsza

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2021 / 13:15, *.bredband2.com

@Alex Bielany : Mam pewny obawy ze w zblizajacym sie sezonie to wszystko sie pozmienia. A jesli nasza sytuacja kadrowa drastycznie sie nie polepszy to mozemy skonczyc poza podium.

odpowiedz
Normalny człowiek - 10.06.2021 / 09:38, *.chello.pl

Przedszkole, a nie profesjonalnie zarządzany klub

odpowiedz
Luta - 09.06.2021 / 22:45, *.plus.pl

https://www.meczyki.pl/newsy/mateusz-bogusz-liczy-na-kolejne-wypozyczenie-powrot-do-polski-nie-wiem-czy-dla-mnie-bylby-to-krok-w-tyl/167472-n
Może być tak że chłopak jednak do nas wpadnie ;)

odpowiedz
bronek49 - 09.06.2021 / 17:49, *.chello.pl

nie narzekaj poznański gamoniu weż się za robote i wprowadzaj śmielej młodych tak robia wszystkie drużyny i dobrze na tym wychodzą a tobie Mioduski sprowadza dodatkowych trenerów a ty spijasz śmietankie z ich roboty

odpowiedz
Nieznnany - 09.06.2021 / 10:31, *.t-mobile.pl

Witam wszystkich,moim zdaniem to trzeba zatrudnić specjalistów (trenerów) do akademii i fachowców do scautingu a nie byłych piłkarzy Legii co ponoć mają DNA klubów. Nasza juniorska PIŁKA jest tak słaba jak Legia || z panem Sokolowskim na czele.Wszyscy w klubie chcą zarabiać miliony jurkow a większość niema pojęcia w klubie jak to zrobić.

odpowiedz
rroy - 09.06.2021 / 09:06, *.mm.pl

Michniewicz wygląda bardzo słabo...

odpowiedz
L - 09.06.2021 / 00:32, *.as13285.net

Źle to wygląda ,znów konkretów brak

odpowiedz
L - 09.06.2021 / 00:28, *.as13285.net

Panie Mioduski nie rujnuj pan tej drużyny

odpowiedz
tekken (L) - 08.06.2021 / 19:57, *.chello.pl

Właśnie w tym widzę szansę,
1.Trzeba stawiać na młodych, którzy chcą się pokazać i coś osiągnąć. Na charaktery, na serducho...Takich Włodarzczyków, Mosurów, Koseckich, którzy maja DNA Legii w sercu od pokoleń. Takich piłkarzy my kibice chcemy oglądać.
2. Kupować najlepszych perspektywicznych w naszej lidze np. tkj Slisz, Kapustka. Coraz ciężej ale trzeba to robić.
3. Kupować najlepszych polskich piłkarzy tkj. np Wszołek, czyli, którzy maja już swoje lata, ale mogą dać jakośc Legii.
4. Dopiero na 4 miejscu znajdować piłkarzy z zagranicy. Najlepiej tkj. Rado, Prijo, Ljuboja, Odidja, Duda,Hlousek

odpowiedz
Młode wilcy - 09.06.2021 / 00:31, *.tpnet.pl

@tekken (L): Popieram Twój wniosek , mam identyczne zdanie i koncepcję . Tak powinno być .

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 10:08, *.mm.pl

@tekken (L): Sama idea o której piszesz jest zacna. Sęk w tym, że to co piekne rzadko sprawdza się w życiu. Chyba, że całą resztę odsuwamy na bok.

Ad.1 Też chciałbym ogladać młodych zawodników w naszym zespole. Niestety, to co młode zazwyczaj nie daje jakości z kilku powodów (temat rzeka, do rozwinięcia). Zatem grając młodymi, pieknymi nie gramy o mmistrzostwo. I teraz wytłumacz to większości Kolegów z forum i nie tylko.
Ad.2 Kupować....ale za co? Ile było/jest hejtu za sprowadzenie Bartka Slisza? Że przepłacony, że słaby, że taki czy sraki. A każdy piłkarz z polskiej ex którego chciałaby Legia kosztuje krocie. Chętnie widziałbym u nas Patryka Szysza. I teraz odpowiedz sam sobie - stać nas?
Ad.3 Piłkarzy typu Wszołek cięzko jest przekonać do gry w Polsce. Jedynie tacy, którym sie nie udało zagranicą mozna ściągnąć. Ale ich usługi kosztują. Chciałbyś widzieć w Legii Grosickiego? Fajnie, tylko skąd wziąć 800 tysi za sezon???
Ad.4 Żadem piłkarz z dobrym CV grawarantujacy jakość nie bedzie grał w 30 lidze europy. Może gdybyśmy regularnie grali w pucharach, to daloby się kogoś namówic. A tak, zostają same kaleki bez kontraktu. Vide Valencja.

Najbardziej realny jest scenariusz nr 1. I myślę, że bez awansu do LC całkiem realny. Gdyby do tego doszło, poczekam jak wówczas będziesz reagował na 6-8 miejsce na koniec rozgrywek. Pisze to bez złośliwosci, naprawde.

odpowiedz
tekken (L) - 09.06.2021 / 13:59, *.230.80

@Wolfik: Znam te problemy i wiem,ze wszędzie masz rację, ale trzeba robić to co napisałem w stopniu w jakim jesteśmy w stanie.

Ad.1 Kowal, Janczyk,Jędza, Mięciel to tylko przykłady, że trzeba stawiać na młodych. Tylko trzeba mieć do tego oko. Kazdy trener patrzy na inne aspekty. Ci piłkarze wymienieni napewno mieli charakter (jaja) i przebojowość, dobrzy fizycznie i wysportowani.
Ad.3. To może szukać takich Kiełbas, Patejuków czyli piłkarzy wiekowych w niższych ligach, którzy maja doświadczenie, a nikt nie dał im szansy nigdy. Myślę,że takich piłkarzy jest sporo i można dawać tez niektórym szansę. Dałbym szanse np. Warchołowi z L2 w L1.

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 18:35, *.mm.pl

@tekken (L): Jeśli zaczniesz grać Warchołem, to bedziesz musiał zrezygnować z wystawienia Pekharta, Lopeza, Emerliego czy nawet Kostorza lub Rosołka. W tej formacji akurat mamy kim grać.

Mały kłopot w obronie. Ale czy widzisz tutaj zawodnika mogącego zagrać za kogoś ze stoperów?

odpowiedz
tekken (L) - 09.06.2021 / 19:17, *.chello.pl

@Wolfik: Póki mamy Pekharta to jeszcze jest ok, ale jak sprzedamy, co nie jest nieuniknione to będzie lipa.
W obronie mieliśmy: młodego Żyro sprzedaliśmy, Bondarenkę tyż, Nowotkę, Grudzinskiego. Każdy z tych chłopaków rokował na przynajmniej średniaka.Teraz trzeba kupić 2 stoperów.

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 22:40, *.mm.pl

@tekken (L): Czy rokowali, to można polemizować. Młody Żyro coś tam grał w Mielcu, Bondarenko w tym roku praktycznie nie grał w Jastrzębiu. Grudziński to chyba nasz zawodnik grający na wypożyczeniu? Czy coś mi umknęło?

odpowiedz
tekken (L) - 10.06.2021 / 09:26, *.230.80

@Wolfik: Zapomniałem,że mamy nową Hankę :). więc jeden stoper i jeden młody.

odpowiedz
RobL - 08.06.2021 / 17:36, *.centertel.pl

Odwieczne płaczki, do najbliższego meczu pozostał miesiąc, odeszło 6 szrotów i 2 piłkarzy (Wszołek, Veso).Przyszedł reprezentant Izraela i Azerbejdżanu gdzie wy tu widzicie osłabienia?

odpowiedz
HAHAHA... - 08.06.2021 / 17:56, *.inetia.pl

@RobL: BUHAHAHA...

odpowiedz
Komentator - 08.06.2021 / 22:03, *.vectranet.pl

@RobL: kto Cie opłaca lub co zażywasz ? :)

odpowiedz
PLBBOY - 08.06.2021 / 15:42, *.inetia.pl

Kiedy "biały dym" w sprawie Emreliego? Kiedy jakikolwiek "biały dym"? Po odpadnięciu z pucharów, czy dopiero w przyszłym sezonie?

odpowiedz
Czech - 08.06.2021 / 14:29, *.plus.pl

Czesław przejrzał na oczy dopiero teraz? Już w zimie pozbyli się Antolicia Karbownika Stolarskiego Rochy Remyego Sanogo kante i w zamian dostał szrot z Ukrainy (rusyn) i Albanii Uzbekistanu i co myślał że mistrzostwo cos zmieni że w lato sypną groszem na głośne nazwiska? a może mioduski i kucharski myśleli że naiwnego znaleźli co za robotę ,,życia" będzie potakiwał? No to się trochę przeliczyli.

odpowiedz
Egon - 08.06.2021 / 13:48, *.centertel.pl

Panowie Trenerzy od kondycyji proszę tylko naszych wspaniałych piłkarzy nie zajechać bo do lipca Trener Czesław kim grać miał nie będzie Za Jasia Urbana była siatkonoga, a za Cześka biegi przełajowe z piłką pod pachą...
Klawo jak cholera

odpowiedz
Juri - 08.06.2021 / 11:54, *.centertel.pl

Kiedyś i w 16 dawali rade .
Legia to jest potęga.
Walczymy!

odpowiedz
stara szkoła - 08.06.2021 / 13:40, *.chello.pl

@Juri: Kiedyś ludzie mieszkali w drewnianych domach i jedli głównie słonine.Świat idzie do przodu,dziś jeśli się nie ma 20 dobrych piłkarzy to można zapomnieć o sukcesach w pucharach,a nawet o Mistrzostwie Polski.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 08.06.2021 / 14:03, *.plus.pl

@Juri: panathinaikos się kiedyś eliminowało w 11 + Solnica i też dobrze bylo

odpowiedz
Warrior - 08.06.2021 / 14:09, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Ta i besiktas też było blisko ale tam sędzia swoje dołożył coś kojarzę

odpowiedz
Czech - 08.06.2021 / 14:11, *.plus.pl

@stara szkoła: Teraz to 20 grajków nawet nie mamy na treningu a co dopiero 20 dobrych.

odpowiedz
Ziomek69 - 08.06.2021 / 10:15, *.65.143

Artykuł napisany bardzo chaotycznie, z bardo dużą ilością błędów i powtórzeń. Czasem dobrze przeczytać tekst dwa razy przed publikacją.

odpowiedz
Zięciu - 08.06.2021 / 13:10, *.chello.pl

@Ziomek69: Tylko, że to nie artykuł a wywiad...

odpowiedz
ART's - 08.06.2021 / 09:06, *.181.45

A może wystarczy zatrudnić porządnego detektora sportowego.

odpowiedz
Wolfik - 08.06.2021 / 09:15, *.mm.pl

@ART's : Może nie wystarczy, ale z pewnością pomoże. Od trzech lat o tym wałkuję (i nie jestem w tym odosobniony).

odpowiedz
olew - 08.06.2021 / 08:31, *.vectranet.pl

Drodzy bracia ! Giganci zarządzania in spe ! Skoro nie wierzycie w Legię , Jej grajków, Jej trenerów, Jej właściciela , Jej zarząd, a nie wierzycie ! - to zróbcie modną zrzutkę lub oczarujcie swoim dotychczas ukrytym talentem biznesowym jakiegoś dzianego Hindusa lub Araba. Jak już będziecie mieć te głupie 900 baniek (tydzień Wam chyba starczy ) to kupcie Legię od Mioduskiego i zwalniajcie i zatrudniajcie : grajków trenerów, zarząd i sekretarki.
Ale ... dopóki nie zorganizujecie tych 900 baniek , to dajcie nam choć tydzień bez Waszej brawury, powtarzalnej więc nudnej niestety brawury. LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
TomekMokotów - 08.06.2021 / 08:57, *.play-internet.pl

@olew:
Ty sie wypowiadasz w sumie słusznie ale...

...akurat pod tym artykułem powyżej dozwolone są tylko krytyki i narzekania. Bo to powyżej to świadectwo ułomności, braku wiedzy, braku taktyki, braku planowania i w zasadzie wszystkich braków jakie można sobie wyobrazić w biznesie.

Takze nie na miejscu Twoje, skądinąd słuszne spostrzeżenie...

odpowiedz
singspiel - 08.06.2021 / 09:03, *.centertel.pl

@olew: chyba 900 baniek po mleku. Legia (bez akademii) nie jest warta więcej niż 50-60 mln pln. i taka jest realna cena. zresztą, następny rok zweryfikuje tę cenę, trzeba będzie bowiem wykupić akcje. może się wtedy okazać, że Miodek znajdzie wspólnika

odpowiedz
Wolfik - 08.06.2021 / 09:12, *.mm.pl

@olew: Widzisz, Kolego w życiu nic nie jest czarno-białe. Są jeszcze odcienie szarości. Większośc komentujacych ocenia jednak sytuację pod względem czysto sportowym, bo o kondycji finansowej mało kto zna rzeczywistośc. I stąd owa "krytyka".

W bardzo dosadny i celny zarazem sposób skomentował to Kolega Tomek Mokotów.

odpowiedz
Quick - 08.06.2021 / 12:00, *.tpnet.pl

@olew:
Odezwał się najmądrzejszy. Ale to nie my kupiliśmy Legie wiedząć że nie ma się kasy na funkcjonowanie klubu. Zadłużając ją w bankach luksemburskich. To nie my kibice gadaliśmy głupoty w mediach,jaki to klub Miodek zbuduje ,ze będziemy na równi ze średniakami Europy. A Miodek tak zbudował że dostajemy łomot od klubu z Mołdawi, Cypru Luxemburga. Taką potęge buduje pseudo Prezes/Właściciel. Dalej go brońcie i wierzcie w jego chore wizje. Szkodnik i nic więcej

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.06.2021 / 12:17, *.petrotel.pl

@olew: Można i w drugą stronę. Skoro bierzesz się za zarządzanie klubem piłkarskim, to powinieneś się wykazywać jakimiś zdolnościami w tym zakresie, a nie tylko kasą, której skądinąd Miodek na Legię nie łoży, a jedynie jej pożycza. Z trzeciej strony, jak jesteś kibicem Legii, to powinieneś myśleć o klubie, a nie kabzie prezesa. Z 4 strony, jeśli uważasz, że ktokolwiek kupi zrujnowany i zadłużony klub przez tego łamagę, za cenę której on żąda, to jesteś po prostu... niemądry. Finał inwestycji Miodka pewnie będzie taki, że przejmie akademię za długi lub ich część, ale goście tacy jak ty nie zdają sobie z tego sprawy, bo nie chcą, albo im nie zależy, albo siedzą w kieszeni u prezesa.

odpowiedz
KLanik - 08.06.2021 / 08:23, *.chello.pl

Wszołka i innych Polaków oddali, a wzięli jakiś szrot. Każdy polski klub ma w swoim sztabie, w zarządzie krety, to nie może być normalne żeby robić sabotaż we własnych klubach. Jakiegoś Azera i żyda wzięli. Po co?

odpowiedz
Jano - 08.06.2021 / 08:47, *.orange.pl

@KLanik: Wszołek już od jesieni nogami przebierał żeby odejść! mili go do kaloryfera przykuć czy jak?

odpowiedz
Kibic - 08.06.2021 / 08:19, *.sefako.pl

Nie pamiętam, żeby w Legii aż takie straty były kolejne okienko i mnóstwo odchodzi piłkarzy a praktycznie nikt nie przychodzi. W każdym klubie myślącym o pucharach musi być wyrównana kadra licząca około 25 zawodników bez wyrównanej kadry na co mamy liczyć?? Nawet puchar intertoto jest poza zasięgiem. Trener powiedział prawdę jak jest a prawda niestety boli. Nawet jak kupią teraz kogoś to zanim się zgra to po pucharach będzie. Tyle w temacie każdy normalny kibic widzi co się dzieje i w ten sposób nigdy drużyny nie będzie.

odpowiedz
Krzysztof z Warszawy - 08.06.2021 / 07:52, *.centertel.pl

Mario-Pruszkow/Londyn
Umów się na spotkanie z Panem Mioduskim,powiedz mu co cię boli a jak nie zrozumie to weź sprawy w swoje ręce.
Zrób zrzutkę w Pruszkowie/Londynie na wykupienie Legii Warszawa z rąk obecnego właściciela.

odpowiedz
Quick - 08.06.2021 / 13:35, *.tpnet.pl

@Krzysztof z Warszawy:
Takie głupoty to kazdy moze pisać. Ale to Miodek gołodupiec uparł się i kupił Legie. Tylko zapomniał skąd weźmie na dalsze funkcjonowanie.

odpowiedz
Mario-Pruszkow/Londyn - 08.06.2021 / 00:19, *.virginm.net

Kolejna kompromitacja w pucharach nadchodzi,jak Michniewicz takie żale mówi publicznie to musi być naprawdę bardzo źle, Dariusz Mioduski MUSISZ odejść, kibice Legii powinni wziąsc sprawy w swoje ręce, najpierw chcieli zmusić Wszolka do podpisania fatalnego kontraktu a później Michniewicz na polecenie Mioduskiego nie szanowali i docenili Wszolka a teraz za nim płacza,chora sytuacja to pokazuję jak działa korporacja Legia Warszawa kierowana przez Mioduskiego, który tylko szkodzi Legii.Wstyd na całą Europę i polską piłkę Panie Dariuszu.

odpowiedz
OIF - 08.06.2021 / 00:09, *.orange.pl

Masakra, to będzie cud jak zagramy w tym nowym pucharze pasztetowej

odpowiedz
Dyrektor Sportowy - 08.06.2021 / 00:07, *.inetia.pl

Co k...a, my nie damy rady? W pięciu , ba, we czterech dojdziemy do fazy grupowej, a co?
A ligę się ogarnie w międzyczasie. Spoko, gra muzyka, nad wszystkim panuję. Od loka mam przyzwolenie na transfery do 50 tys. jurasów , wiecie ile to kasiory ?. No i na wszystkich za których nie trzeba płacić i którzy nie chcą pensji. Będzie paka na finał Ligi Mistrzów, 17 MP i 20 PP.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 07.06.2021 / 23:55, *.248.116

A IGA GRAA!!! DAAALEEEJ! ROOLAAAAND!GAAAARROOOOOSSSS!!!!

odpowiedz
Cult King Warsaw - 07.06.2021 / 23:47, *.248.116

A IGA GRA DAAALEEEJ!ROLAND !GAROSSSSSSS!BRAWO!LEGIONISTKA!BRAWO! POOOLAAAAND!

odpowiedz
Andrzej - 09.06.2021 / 00:36, *.tpnet.pl

@Cult King Warsaw: Brawo siostra ! Nasza dziewczina ( L ) , brawo !

odpowiedz
Cult King Warsaw - 07.06.2021 / 23:37, *.248.116

WIDOCZNIE SPANIKOWNY CZESIO OPUŚCI PROJEKT SUPER MISTRZ LEGIA FOREVER!

odpowiedz
Cult King Warsaw - 07.06.2021 / 23:37, *.248.116

DARIUSZ MIODUSKI KTORY POMAŁU WDRAŻA SWOJE PLANY POMYSŁY BUDUJE NAM SUPER LEGIE ABY GRALA W FINALE CHAMPIONS ,TO ŻMUDNA CIĘŻKA DROGA WIĘC SZACUNEK CZŁOWIEKOWI SUKCESU,BEZ NAPINEK PROSZE.................KUDLATY DAŁ NAM MISTRZA TAK JAK WIELU GO KRYTYKUJE ITD.

odpowiedz
ZYGO WRÓĆ - 07.06.2021 / 23:30, *.255.188

Do Legii powinien wrócić Zygo prezes stulecia

odpowiedz
Szelka - 07.06.2021 / 23:26, *.chello.pl

Po takim wywiadzie trenera Czesław; licznik wstydu prezesa powinien być obowiązkowy!

odpowiedz
Hiszpan - 07.06.2021 / 23:22, *.telnaptelecom.pl

Jaszczur jak Valencia jak nie urok to sraczka albo przemarsz wojsk.

odpowiedz
Szacunek - 07.06.2021 / 23:21, *.centertel.pl

Szacun za mówienie prawdy. To właśnie różni szanującego się trenera od trenerka na posadzie życia. Nie usłyszeliśmy tego ani od Magiery ani od srakovicia mimo ze widzieliśmy co się dzieje.

odpowiedz
Mietek - 07.06.2021 / 23:06, *.vectranet.pl

Myślmy długofalowo, a nie krótkofalowo!!! Nieważne co będzie za miesiąc, ważne że będziemy potęgą za 20 lat.

odpowiedz
Zygmunt Legia - 07.06.2021 / 22:07, *.114.132


Daleko tak daleko, daleko tak
Daleko tak daleko, daleko tak
Daleko tak daleko, daleko tak
Daleko tak daleko, daleko tak

odpowiedz
Komentator - 07.06.2021 / 21:51, *.vectranet.pl

...oj Darek ,Darek.....

CO ROK CORAZ GORZEJ!!!

To prawie nie ma racjonalnego prawa bytu a jednak się dzieje.

Jesteśmy świadkami niebywałego scenariusza.

Kiedyś w przyszłości jak ludzie będą wspominać w książkach historię Legii to lata 2016-2021 będą jak sience-fiction.
Zresztą qurwa mać! Dzisiaj kręcimy głowami z niedowiary.

odpowiedz
Wukashi - 07.06.2021 / 22:47, *.orange.pl

@Komentator: To co rok czy co raz?

odpowiedz
Gdzie jest Komitet Transferowy? - 07.06.2021 / 21:19, *.206.183

A co na to Komitet Transferowy?

odpowiedz
Marian - 07.06.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

Już znam faworyta meczu o Super Puchar

odpowiedz
Paździoch - 07.06.2021 / 21:21, *.114.132

@Marian: TYLKO LEGIA!

odpowiedz
Stan - 07.06.2021 / 20:55, *.datapacket.com

Płatni klakierzy Leśnodorskiego są widzę bardzo aktywni - dla nich im gorzej tym lepiej. Nie mają Legii w sercu!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.06.2021 / 21:28, *.petrotel.pl

@Stan : Ty zapewne masz w sercu Legię, która nie gra w pucharach i jest zadłużona po uszy z ryzykiem bankructwa i 4 ligi.

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 22:07, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Kolego, oni wszyscy mieli Legię w sercu jak szło. Po niespodzieanym awansie do LM nasi decydenci wzieli się za łby własnie z powodu tej kasy. I wszyscy (równo) grabili, ile wlezie. Mioduski, Leśniodorki i ten trzeci zyskali rozgłos dzięki Legii. Bez niej byliby nikim. Co nie przeszkadzało łoić pod siebie.... Taki mental.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 07.06.2021 / 22:15, *.255.243

@vadisodjidjiaofoe: a to on zadłużył?? Miej pretensje do loczka ze nic nie robi w tej kwestii. Jedynie co mu się udało do tej pory to z dobrego klubu (który walczył jak równy z równym z realem) w LM do klubu który jest pośmiewiskiem w Europie i który każdy leje na prawo i lewo.

odpowiedz
Arek - 07.06.2021 / 22:36, *.tpnet.pl

@Stan : przestań pieprzyć, klakierze kudłacza. Drużyna w rozsypce, trener mówi o tym głośno, ale mam rozumieć, że podoba Ci się taki stan rzeczy. Za miesiąc puchary, a my mamy przedszkolem grać.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.06.2021 / 11:38, *.petrotel.pl

@Sobo(L)ew: a niby do kogo ja piję, jak nie do loczka? ;-)

odpowiedz
Kumpel Czesława - 07.06.2021 / 20:52, *.cdn77.com

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić

odpowiedz
Miodulski ale nie Dariusz - 07.06.2021 / 20:43, *.216.36

CZY TACZKA DLA PREZESA GOŁODUPCA NIEUDACZNIKA ZOSTAŁA JUZ ZANABYTA?

odpowiedz
lol - 07.06.2021 / 20:42, *.amazonaws.com

lepiej ne bedzie

odpowiedz
Stan - 07.06.2021 / 20:57, *.datapacket.com

@lol: W górę serca!!!!!!!

odpowiedz
Joint - 07.06.2021 / 21:00, *.233.137

@Stan : chyba.... módlmy sieeeeę

odpowiedz
Czech - 08.06.2021 / 14:14, *.plus.pl

@Stan : Nie poddawaj się ...

odpowiedz
Romper FULL - 07.06.2021 / 20:31, *.42.13

Podobno Marek Citko wznowił treningi, można brać go na wahadło.

odpowiedz
ZYGO WRÓĆ - 07.06.2021 / 23:34, *.255.188

@Romper FULL: Raczej na bramkę (zasłoni całą razem z Borucem)

odpowiedz
Syn trenera - 07.06.2021 / 20:26, *.vectranet.pl

Zeznia odeszło tylu zawodników... To chyba na pensje dla 4 sensownych powinno być... Emreli, Hanna ok. Koniecznie Caktas i obrońca oraz wahadło. Inaczej ciężko będzie z kimkolwiek..

odpowiedz
Hańba dla Legii - 07.06.2021 / 20:21, *.114.244

Gruby Czesiek już się asekuruje jak dostanie manto 0-4 od luksemburskich listonoszy.

odpowiedz
Andrzej Tadeusiak - 07.06.2021 / 20:15, *.167.86

Podziękujcie Wondzlowi i Leśnodurskiemu co to kasę z Legii taczkami wywozili. Miałbyć odjazd na lata po Lidze Mistrzów a skończyło się brzydkim bąkiem.

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 22:04, *.mm.pl

@Andrzej Tadeusiak: To prawda. Z jednym zastrzerzeniem, Wszyscy (łacznie z obecnym włascicielem) grabili ile mogli. Tak że i Mioduski nie jest bez skazy.

odpowiedz
Paweł - 08.06.2021 / 02:35, *.play-internet.pl

@Andrzej Tadeusiak: a ty dalej w to wierzysz? Jak by tak było to szopen by już dawno kwity wyciągnął i upublicznił. Niestety z tym właścicielem nic nigdy nie osiągniemy. Michniewicz pierwszy raz w swojej karierze spotkał się z tym że drużyna która prowadzi jest z pełna premedytacją osłabiana. Pod tym prezesem tutaj nigdy nie będzie normalnie. A ja naiwny n a stare lata 6 lat wstecz uwierzyłem że doczekałem się w końcu drużyny która jest profesjonalnie zarządzana i rok po roku będzie notowała progres sportowy

odpowiedz
speed - 07.06.2021 / 20:05, *.play-internet.pl

Darek mówi:"Mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis"

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 20:53, *.bredband2.com

@speed: Cos jak Ferdek Kiepski...: Mam pomysla!

odpowiedz
speed - 07.06.2021 / 21:14, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Można by powiedzieć,że Legia tak obecnie funkcjonuje jak rodzinka tegoż właśnie Ferdka Kiepskiego.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 21:24, *.bredband2.com

@speed: Bardziej Pazdziocha. Zreszta podobne fryzure, jeden bez a drugi az nadto hahahaha

odpowiedz
speed - 07.06.2021 / 21:45, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Wyobrażam sobie jak Mioduski siedzi wieczorami cały w papilotach i duma.Piąty rok tak duma .Lecz nawet większość medytujących mnichów w odległym tybecie osiągnęło by oświecenie.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 07.06.2021 / 19:45, *.tpnet.pl

Michniewicz - wez chociaż Furmana
Mioduski jest bez kasy i taka jest prawda

odpowiedz
kuba83urs - 07.06.2021 / 19:19, *.chello.pl

to bylo oczywiste od jakiegos czasu. zostaje liga.

odpowiedz
Obi - 07.06.2021 / 19:11, *.plus.pl

Ręce opadają.

odpowiedz
MWE - 07.06.2021 / 19:04, *.t-mobile.pl

Mistrzostwo -> wyprzedaż -> eurowpier@l. I tak od lat....

odpowiedz
MAKEN - 07.06.2021 / 18:35, *.151.165

ALE siła drużyny bierze się z treningów, a nie z transferów. ????

odpowiedz
grzesiek - 07.06.2021 / 18:45, *.centertel.pl

@MAKEN : dokladnie. Vuko mial w ataku kante pyrka ma pekharta i narzeka tylko. Lepiej niwch sie wezma do treningow bo cos mi sie wydaje ze w sierpniu beda oczy bolaly od popisow nasYch kopaczy

odpowiedz
Sobo(L)ew - 07.06.2021 / 19:55, *.centertel.pl

@grzesiek: Nie wiedziałem że trening gra w piłkę a nie piłkarze. Bez konkretnych wzmocnień to ch...j będzie a nie gra w Pucharach (nie daleko patrzeć Barcelona) bez konkretnych wzmocnień gówno zwojowali w LM.

odpowiedz
MAKEN - 08.06.2021 / 06:02, *.151.165

@Sobo(L)ew: Sobo, a piłkarze bez treningów to jest nowatorskie rozwiązanie. Idealne dla Twojej percepcji.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 07.06.2021 / 18:35, *.55.238

Jeśli ktokolwiek miał jeszcze jakieś złudzenia co do pucharów to już się ich chyba wyzbył.

odpowiedz
Do czego to doszło - 07.06.2021 / 18:34, *.play-internet.pl

te dziady maja problem z zakontraktowaniem trenera z serii c. Nie wspominam o piłkarzach bo i kompetencje ( kucharski) i możliwosci to tylko na takie uzbeki:)

odpowiedz
spasiony - 07.06.2021 / 20:06, *.132.57

@Do czego to doszło: tez o tym pomyslalem, zamiast trenowac mistrza kraju i sprobowac pucharow facet woli prace na wloskiej prowincji. Najwyrazniej Legii nie stac na takiego fachowca.
A na deser Czeslaw: dwa dni temu sie dowiedzial, ze nie ma trenera w sztabie. Golo i wesolo!

odpowiedz
Pacz - 07.06.2021 / 18:29, *.t-mobile.pl

Za tydzień wyjazd na zgrupowanie w Austrii? Za miesiąc pierwsze mecze europejskie eliminacyjne i liga? AAAAAAAAA!!!!!!

odpowiedz
Szymko - 07.06.2021 / 18:25, *.plus.pl

???? Też marzę o tym aby Legia grała jak za Bogusia. Ale perspektyw nie widać.

odpowiedz
Roma - 07.06.2021 / 18:18, *.plus.pl

Widzę, że trener uwierzył w słowa prezesa o pucharach, wielkiej Legii itd. Jakby wcześniej wsłuchał się w głos kibiców, to wiedziałby, kto jest mistrzem opowiadania farmazonów.

odpowiedz
nymirek - 07.06.2021 / 18:17, *.rcncustomer.com

Zawsze tak samo: mistrzostwo Polski, wyprzedaż zawodników, łomot w pucharach . Ileż lat tak można ?
Ano można kiedy kasa się 'rozłazi' Kiedy grali z Realem (Magiera) , myślałem , że wtedy to już się wzmocnią.
Gdzie tam ! podzielili pieniądze i zabrakło na najważniejsze - na zawodników z jakością.
Wiadomo co (kogo) trzeba zmienić w Legii. Ech ...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.06.2021 / 18:08, *.petrotel.pl

Losowanie 1 rundy el. LM jest 15 czerwca. Zależy kogo wylosujemy. Jak źle wylosujemy, to się Miodek może w głowę podrapie i kogoś kupi wcześniej, ale wątpię. A jeśli wylosujemy dobrze, to wzmocnienia będą dopiero pod koniec okienka z odpadów, których nikt chciał. Na razie Kobylaka do dwójki wzięli. Grubo.

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 18:19, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Kolego, wyglada na to, bez chłopaków z 2-ki nawet 5 na 5 by nie grali...A to znaczy, że mamy zespół na poziomie zbieraniny z blokowiska....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.06.2021 / 19:04, *.petrotel.pl

@Wolfik: Fakt, ale pod warunkiem, że przejdziemy 1 runde z jakimś dajmy na to hamrun spartans to 4 runda pucharów jest dopiero w połowie sierpnia. Więc ścieżka eliminacji doprowadzi nas do 4 rundy el. pucharu pocieszenia, nawet jeśli wszystko przegramy, i gdzie będziemy rozstawieni. Wówczas trzeba powalczyć o grupę. Może coś przez te 2 miesiące jeszcze się wydarzy. Będzie czas się zgrać nawet jeśli początek sezonu byłby kiepski. Nie tracę nadziei, choć wiadomo czyją jest matką... ;-)

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 22:10, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: No własnie. Jak przejdziewy tą 1-szą przeszkodę. A jak nie....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.06.2021 / 11:40, *.petrotel.pl

@Wolfik: to po raz piąty z rzędu skupimy się na lidze, a wzmocnień na pewno nie będzie.

odpowiedz
Arek - 07.06.2021 / 18:07, *.tpnet.pl

Ja na miejscu redakcji już teraz wrzuciłbym ten licznik wstydu prezesa. Przecież tu nic lepiej nie będzie. Tylko patrzeć, jak zapadnie się pod ziemię. Zdobyli tego mistrza, to wylazł z nory. A teraz, gdzie on jest, ja się pytam?

odpowiedz
warszawiak1234 - 07.06.2021 / 17:41, *.chello.pl

Nie rozumiem Czesława. Nie wiedział gdzie idzie i co go czeka?!?! Legia ma zdobyć Mistrzostwo, później letnia promocja na 5-6 podstawowych piłkarzy, więc kluby z Kazachstanu, Naddniestrza, Azerbejdżanu i Luxemburga są poza zasięgiem.

odpowiedz
Koko123 - 07.06.2021 / 17:21, *.t-mobile.pl

Niestety ale Czesiek ma rację

odpowiedz
KrystekLegia - 07.06.2021 / 17:14, *.plus.pl

Aż trudno mi cokolwiek powiedzieć fatalne wiadomości dla mnie jako kibica i całego społeczeństwa L, nie zostaje nic więcej jak my kibice Legi zaprotestować i to jak najszybciej jakieś konkretne pomysły Panie i Panowie?

odpowiedz
olew - 07.06.2021 / 16:59, *.vectranet.pl

Straszny płaczek z trenera. On ma trenować i kombinować, a nie płakać. LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
Czarny - 07.06.2021 / 17:12, *.plus.pl

@olew: straszny płaczek? Chlop pokazuje co nie gra od paru lat w Legii... co roku to samo się dzieje nie ma transferów które by dały nam Europe Mioduski i Kucharski walą w c*uja a potem będzie pretesja do Michniewicza... z pustego to i Salomon nie naleje

odpowiedz
Arek - 07.06.2021 / 17:46, *.tpnet.pl

@olew: straszny gamoń z Ciebie. Akurat Czesiek ma rację. Za miesiąc pierwsze mecze, a wzmocnień ani widu, ani słychu. A jak odpadną z jakimiś kasztanami, pierwszy będziesz krzyczał, Czesiek out. To jest dramat, jak te pajace nie wyciągają wniosków. Przecież rok temu, Vuko mówił podobnie, a kadrę miał szerszą. Zapowiada się dokładnie to co rok temu. I tylko patrzeć, aż buki zaczną robić zakłady, kiedy Czesiek poleci. Niestety, ale z mongołami za sterami nie ma czego się spodziewać. I nie miejcie pretensji do trenera, jak coś nie pójdzie. Bo trener jaki by nie był co roku musi bić się z gównem.

odpowiedz
grzesiek - 07.06.2021 / 18:03, *.centertel.pl

@Czarny: kiedys transfery byly podobne a gralismy w lidze europy. Niech no wspomne zaciag hiszpanski descarga tito arruabarena.

odpowiedz
olew - 07.06.2021 / 18:36, *.vectranet.pl

@Arek: Po co te emocje... Ty uważasz , że piłeczka to transfery, ja uważam , że piłeczka to talenciaki i treningi. Kadrę mamy wyśmienitą, nowe grajki przychodzą , a nikt istotny nie odszedł ... płacz trenera jest żenujący. To jest Legia ! tu się nie płacze, tu się za....dala !

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 07.06.2021 / 16:56, *.btcentralplus.com

Mioduski niedacznik stulecia !!!!!!

odpowiedz
Alan - 07.06.2021 / 17:40, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:
Szkoda ze nie masz nawet odwagi się podpisać, chętnie przmnialbym ci Twoje slowa po tym jak awansujemy np do LE.

odpowiedz
Tak myślę - 07.06.2021 / 16:52, *.com.pl

Skoro Michniewicz już w wywiadach tak się wypowiada to znaczy że rozmowy służbowe raczej nie przynoszą skutków i stara się wywołać presję obnażając nieudolność zarządzania klubem.
A przykład Wszołka któremu można było już w grudniu kontrakt proponować, potwierdza tą tezę.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 07.06.2021 / 16:44, *.chello.pl

Amatorki ciąg dalszy,puchary w tv i tradycyjna zmiana trenera.

odpowiedz
XX - 07.06.2021 / 16:22, *.mm.pl

Rok temu była szersza kadra i 0-3 od Azerów u siebie. Widzę, że zaczęła się asekuracja.

odpowiedz
Dm - 07.06.2021 / 16:00, *.plus.pl

Czyżby nawet Włoch ze sztabu się cenił i przejrzał na oczy?

odpowiedz
Dm - 07.06.2021 / 16:00, *.plus.pl

Czyżby nawet Włoch ze sztabu się cenił i przejrzał na oczy?

odpowiedz
jo - 07.06.2021 / 15:56, *.centertel.pl

Niestety potwierdza się, że miodek postępuje w dalszym ciągu idiotycznie. Brak konkretnych ofert dla dwóch wahadłowych i drużyna na starcie nowego sezonu jest w czarnej dupie.

odpowiedz
Groch - 07.06.2021 / 16:12, *.play-internet.pl

@jo: Dokladnie brachu ,mówiłem juz to wtedy gdy zastanawiali się czy zostawić Wszołka czy Vesovica, a niestety będzie tak że Jutanovic zagra na Euro i trzeba będzie go sprzedać i chyba sam Miodek będzie po prawej stronie biegał

odpowiedz
Groch - 07.06.2021 / 16:13, *.play-internet.pl

@jo: Dokladnie brachu ,mówiłem juz to wtedy gdy zastanawiali się czy zostawić Wszołka czy Vesovica, a niestety będzie tak że Jutanovic zagra na Euro i trzeba będzie go sprzedać i chyba sam Miodek będzie po prawej stronie biegał

odpowiedz
Chris - 07.06.2021 / 15:56, *.t-mobile.pl

Po co nam trenerzy i pilkarze, ważne że liczba dyrektorów się zgadza..

odpowiedz
Real deal - 07.06.2021 / 15:55, *.virginm.net

Tak jak mowilem ,celem jest Mickey mouse cup- conference czy jak mu tam.Przez pare lat,dopiero po jakims ustabiliziwaniu finansow LE.To sa realia dluznika,bez MM cup,Legia bedzie bankrutem.No chyba ze przyjdzie pralnia pieniedzy ze wschodu lub jakis emiratow.

odpowiedz
Quick - 07.06.2021 / 16:10, *.tpnet.pl

@Real deal:
Ale my mamy małe szanse na dostanie sie nawet do CL Z tym składem swoją przygode w pucharach zakończymy przed końcem wakacji

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 15:49, *.bredband2.com

Czy tylko ja odnosze wrazenie ze naszym klubem zarzadza Jas Kapela?

odpowiedz
PLEBAN - 07.06.2021 / 16:16, *.centertel.pl

@Krzeszczu: kto jak kto ale ze Ty dopiero się obudziłeś ?

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 16:23, *.bredband2.com

@PLEBAN: gdybys cokolwiek kumal to bys wiedzial ze ja juz od dawna nie spie.

odpowiedz
Arek - 07.06.2021 / 17:50, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: nie tylko.

odpowiedz
Darek - 07.06.2021 / 15:49, *.chello.pl

Podoba mi się to,że trener nie liże dupska prezesa tylko mówi że kadra jest słaba.

Jasur ma koronawirusa.Jak go wyleczy to zapewne naciągnie jakiś mięsień.Do trenigów powróci z końcem listopada ale już nie zdąży zagrać na jesień.A na wiosnę gdy dojdzie do formy zacznie się Ramadan.Najważniejsze by się na koncie zgadzało.

odpowiedz
Ja - 07.06.2021 / 15:57, *.plus.pl

@Darek : jasur to będzie do końca kontraktu kontuzjowany chory i ramadan będzie odbywał. Przejdzie covid to kontuzji mięśniowej dozna bo nie wytrzyma obciążeń treningowych a potem 9 fala covidu nowy wariant Uzbekistanski, grypa na jesieni i znów kontuzja i ramadan na wiosnę i tak do końca umowy.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 07.06.2021 / 15:48, *.plus.pl

W tej sytuacji Liga Konferencji to max co może być. Chyba że po przegranych eliminacjach LM mioduski go zwolni jak jeszcze słabo wystartujemy w lidze ale weź coś zrób jak masz samych no name'ow z juniorów, grajków co jeszcze nie dotarli z urlopów albo mają osobiste problemy lub łapią wszystkie choroby i kontuzje jak leci jak yakshiboyew. Gdyby był Vukovic to zamiast emrelego czy tego Hanny dostałby następnych cholewiakow obradoviciow itd i by się cieszył że ma ,,wzmocnienia" a Czesław wali prosto z mostu to dostanie jak w zimę szrot w sierpniu i pretensje od kucharskiego że przecież ma nowych grajków ot cała różnica.

odpowiedz
L - 07.06.2021 / 15:47, *.tpnet.pl

Czesiek przydałoby ci się trochę charakteru bo z tego co widzę to tobie pluje mioduski w twarz a ty udajesz że deszcz pada.

odpowiedz
SEBO(L) - 07.06.2021 / 15:46, *.chello.pl

Pierwszy trening to wypadkowa tego,co tu się dzieje od kilku lat. Zarządzić trzeba wolne. Dla wszystkich.

odpowiedz
Tadek - 07.06.2021 / 15:39, *.netfala.pl

A licznik wstydu prezesa Legii zniknął...

odpowiedz
Q - 07.06.2021 / 15:38, *.chello.pl

Jak on na to wpadł :D
Po co w ogóle takie treningi w takim składzie..

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 15:37, *.mm.pl

Michniewicz i tak w delikatny sposób skomentował, to co zastał na treningu. Z jego słów wnioskuję, że eliminacje do LM możemy sobie odpuścić. Jak wylosujemy szczęśliwie , może w 13-tkę awansujemy, a jak nie to i tak w tym składzie szans nie mamy.

Jeśli odpadniemy w 1-ej rurdzie eliminacji do LM i spadniemy do eliminacji CL to 4-ech pozostałych rund tez nie przejdziemy.

Mioduski stał się zakładnikiem swoich zaniedbań. Z tego obłędu już nie wyjdzie.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 16:21, *.bredband2.com

@Wolfik: Nie dawno mielismy spora i fajna beke z lokomotivu poznan. Obawiam sie niestety ze juz niedlugo nie tylko oni ale i cala liga bedzie sie smiala, ale z projektu Locko Loko. Juz 5 lat temu mowilem ze nad Warszawa zbieraja sie czarne chmury. Coraz wieksze. Ale to juz nie chmury, nie burza, to jest Katrina Mk V. Najgorsze ze caly sztorm jeszcze wlasciwie sie nie zaczal. Co ten rozczochraniec zrobil z klubu? Jakiego ogromnego talentu potrzeba zeby tak wielki klub, o takich tradycjach, tak totalnie rozpyeeerdolic?

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 16:49, *.mm.pl

@Krzeszczu: Przyjacielu, od dawana pisze tutaj o "mentalnosci bazarowej". To choroba, obsesja czy jak kto chce to nazwać na która cierpią polscy prezesi róznej maści i róznych dziedzin gospodarki. "El Loko" to tylko jeden z wielu.

Na projekcie "tanio kupić, drogo sprzedać" można jechać rok, góra dwa. Wiecej się nie da. Ale oni uważają, że można. Potem zakłady czy kluby upadają a te skur... biora się za zarzadzanie kolejnego podmiotu. To sie nie skończy dziś, jutro ani za 20 lat. Trzeba zmiany pokoleniowej. A i to nie wiem, czy nie za mało.

odpowiedz
Pacan - 08.06.2021 / 02:12, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: syf ten zarząd.i wasze komentarze.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 07.06.2021 / 15:37, *.t-mobile.pl

ciąg dalszy amatorki w zarządzaniu klubem 5 LAT eurowpier...lu I nadal powiela błędy jak się Jaś nie nauczył to Jan wcale .

odpowiedz
spasiony - 07.06.2021 / 15:35, *.123.82

Wywiad z dedykacja dla hagiografow prezesa Mioduskiego i zlotej ery Legii za jego milosciwego panowania.
Rzeczywistosc przerosla nawet przesmiewcze przepowiednie kolegi Krzeszcza: niektorzy dostali wolne jeszcze przed rozpoczeciem przygotowan a nie dopiero drugiego dnia:)
Podsumowaniem tej komedii jest sytuacja z Jaszczurem. Post, kontuzja, wirus - tylko czemu Legia ma za to placic?

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 16:11, *.bredband2.com

@spasiony: wedle szedzkiego powiedzenia: nawet samo slonce ma czasami plamy :-))

odpowiedz
Felek - 07.06.2021 / 15:22, *.netfala.pl

Spokojnie, Mioduski nie myśli co będzie za miesiąc, on myśli co będzie za 5 lat. Planuje długofalowo, a nie krótkofalowo...

odpowiedz
Pawciu - 07.06.2021 / 15:13, *.play-internet.pl

Amatorka w zarzadzaniu :(

odpowiedz
sisi - 07.06.2021 / 15:17, *.chello.pl

@Pawciu: To nie amatorka w zarządzaniu,to... BRAK KASY

odpowiedz
Gość niedzielny - 07.06.2021 / 15:05, *.centertel.pl

Parodia Futbolu ????

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 15:42, *.mm.pl

@Gość niedzielny : Raczej zarzadzania.

odpowiedz
Bozo - 07.06.2021 / 15:05, *.chello.pl

Co będzie z kadrowiczami, którzy potencjalnie jeszcze w lipcu mogą grać na Euro?

odpowiedz
sisi - 07.06.2021 / 15:05, *.chello.pl

Niech Mioduski szuka inwestora,nie musi sprzedać wszystkich udziałów,akcji w Legii,może sobie zobie zostawić pakiet,ale niech szuka dużego kapitału,który byłby gotowy działać w Legii.To nie musi być biznesmen,ale np. polskie lub zagraniczne przedsiębiorstwo.

odpowiedz
xxxx - 07.06.2021 / 18:37, *.t-mobile.pl

@sisi: Pamiętam jego wywiad, że gdy nie będzie środków na zespół wprowadzi inwestora( ale żaden inwestor nie jest głupi i nie da się z kasy wy....ruchać) tak jak pewien znany nam Pan chciał zrobić w wała Kulczyka ) a ten go kopną w dupę aż zahuczało! On myśli że inwestor za 20% udziałów da mu tyle to za 100% i jeszcze nic nie będzie miał do gadania gdy jego kasę będzie trwonił na prawo i lewo. Zapełniał LTC korpo ludkami co bez gadania zrobią co wódz nakaże!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 07.06.2021 / 15:03, *.aster.pl

Fatalnie to wygląda. 9 zawodników odeszło, 1 doszedł. Przyjdzie Azer, może Rosołek z wypożyczenia wróci. Na bank kogoś wykupią. Nie ma innego rozwiązania jak wyłożyć ze 2mln ojro i skupić jakieś zapchaj dziury z naszej ekstraklasy, aby było przynajmniej kim grać i trenować.

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 15:41, *.mm.pl

@Szmu(L)ki: Azer może przyjdzie a może nie ("szczegółowe badania" brzmi dość tajemniczo). Jak zobaczył ilu jest zawodników na treningu to spier.. do Mechelen szybciej niż się obejrzymy.

odpowiedz
pozdrowieniec - 07.06.2021 / 18:39, *.t-mobile.pl

@Szmu(L)ki: Od lat ten sam błąd: po zdobyciu Mistrzostwa - wyprzedaż. Osłabieni i niezgrani odpadamy w eliminacjach europejskich pucharów.

odpowiedz
Standard - 07.06.2021 / 14:48, *.centertel.pl

Miodu rzuć to w juhc

odpowiedz
czizys - 07.06.2021 / 15:27, *.virginm.net

@Standard: Jeszcze ma co krasc wiec nie tak szybko.... jak Legia juz sie bedzie chwiala mocno na zakrecie wtedy zobaczymy jak ten szczur wypie...la w podskokach... zobaczysz

odpowiedz
Raf - 07.06.2021 / 14:45, *.play-internet.pl

Trzeba szybko zorganizować po trzech najlepszych z Legii futsalowej i Legia Amp i może na pierwszą rundę wystarczy?

odpowiedz
Danielo - 07.06.2021 / 15:02, *.comcast.net

@Raf: hehe

odpowiedz
McA - 07.06.2021 / 14:43, *.tpnet.pl

A ten znowu płacze.

odpowiedz
grzesiek - 07.06.2021 / 14:38, *.centertel.pl

Już pyrka narzeka. Vuković musiał grać gwilią w środku i kante w napadzie i dawał rade a pyrka już narzeka .

odpowiedz
Stefan - 07.06.2021 / 14:47, *.chello.pl

@grzesiek: Mowi jak jest. Nie jest trenerem, któremu Prezio będzie wmawiał że czarne jest białe, ale zamiast docenić że mamy trenera, który potrafi się postawić i oczekiwać poprawy sytuacji to grzesiek narzeka...

odpowiedz
sisi - 07.06.2021 / 15:12, *.chello.pl

@Stefan: Dokładnie,gość ma cojones.Drugi trener po Czerczesowie,który mówi wprost jak jest,a nie udaje,że nie widzi pewnych rzeczy.

odpowiedz
Autor - 07.06.2021 / 15:28, *.virginm.net

@Stefan: Bo grzesiu sie obrazil za wszolka hehe

odpowiedz
Fan - 07.06.2021 / 15:34, *.plus.pl

@sisi: To niech rzuci papier jak Czerczesow.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 07.06.2021 / 15:38, *.plus.pl

@grzesiek : Vukovic to nie musiał tylko chciał bo siedział cicho i przytakiwał wszystkim decyzjom transferowym. Czesław narzeka bo ma może jakaś wizje drużyny jakiś plan ale niestety nie idzie on w parze z planami zarządu. Typowe w naszym kraju trener swoje- zarząd swoje.

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 15:46, *.mm.pl

@Fan: Czerczesow nie rzucił papierem lecz został zwolniony przez "prezesa tysiąclecia". Tak dla przypomnienia.

odpowiedz
Lester Chwalipięta - 07.06.2021 / 16:18, *.chello.pl

@Wolfik:

tak dla przypomnienia to jeszcze wcześniej Boguś eL z Pędzlem drwili w wywiadach jak to Miodka w ch*j zrobili pozyskując Czerczesowa.

odpowiedz
floyd - 07.06.2021 / 16:18, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Dokładnie tak było, a jedynym powodem było wybujałe ego Bogusia. Co nie zmienia faktu ze wtedy nie było drżenia co okno transferowe kogo nam wykupią tylko my kupowaliśmy. Ja zreszta tego nie kumam: Juranovic, Mladenowic i Pekhart maja kurna ważne kontrakty, co to za gadanie ze odejdą?! Ktoś im na to musi pozwolić a skoro nie mamy nikogo wzamian to zamknąć mordy i grać!

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 18:18, *.mm.pl

@floyd: Pierwszy chyba sam się "wypisał" Prijovic. Klub na to pozwolił, potem poleciało...

odpowiedz
Andrzej - 07.06.2021 / 18:20, *.tpnet.pl

@floyd: Otóż to , popieram ! Powinien porządek być w naszej Legii . Kontrakt to kontrakt i to Trener powinien decydować , kto ma grać , kto zostaje , a kto może zostać zwolniony ze Służby . To wyniki się przecież opłacają - a nie handel żywym towarem . Dodam , że Furman i Kucharczyk mogliby zagrać za połowę tego , co wzięliby ewentualne gwiazdy , (które może jeszcze przyjdą ) , a kilka problemów mogło by zostać rozwiązanych . I Rosołek i Kostorz być może ładnie odpalą w tym sezonie . Oby .

odpowiedz
Marcin - 07.06.2021 / 20:59, *.orange.pl

@Wolfik: tak dla przypomnienia to Czerczesow nie został zwolniony przez Darka M. Skończył mu się kontrakt i nie przedłużył bo z jego planami na drużynę nie zgadzał się Mioduski i to on był przeciwny nowej umowie dla Stanisława C.

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2021 / 22:13, *.mm.pl

@Marcin: Przeciez napisałem "prezes tysiąclecia". A nie był/jest nim Mioduski, tylko Leśniodorski. Żaden Mioduski Czerczesowa nie zwolnił. Z robił to uwielbiany przez większość Boguś L.

odpowiedz
Moro - 07.06.2021 / 23:24, *.centertel.pl

@Wolfik: o czym ty pie!@##$%sz? Czerczesow odszedł bo nie otrzymał wzmocnien

odpowiedz
floyd - 08.06.2021 / 08:06, *.chello.pl

@Moro: Mało wiesz, bo czerpiesz wiedzę z gazet. Z tymi wzmocnieniami to
bzdura, Czerczesow nie leżał Boguszowi, bardzo chciał zostać w Warszawie ale mu nie pozwolili.

odpowiedz
Wollfik - 08.06.2021 / 09:05, *.mm.pl

@Moro: Po pierwsze nie odszedł, tylko został zwolniony. Jednym z powodów było słynne stwierdzenie ówczenego trenera o tym, że wyłożenie 20mln euro na nowych zawodników nie zagwarantuje awansu do LM, ale znacznie zwiększy takową szansę. Oficjalnym powodem były róznice co do kierunku rozwoju druzyny.

Boguś L. który prawdopodobnie raz w życiu usłyszał słowa prawdy przeraził się i Staszka posunął. Są artykuły w necie, można sprawdzić. W każdym razie Stanisław Czerczesow sam nie odszedł!

odpowiedz
grzesiek - 08.06.2021 / 09:38, *.centertel.pl

@Wollfik: zgadza sie rządy Bogusia jak dla mnie pod wzgledem pilkarskim byly bardzo dobre, natomiast nie bardzo moglem rozumiec ciagle roszady na posadach trenerow. A po za tym na prawde byłem zadowolony z tego w jakim kierunku zmierzał klubm nie to co teraz

odpowiedz