REKLAMA

Gimnastyka

Dwa medale Plony w Szamotułach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczki sekcji gimnastyki artystycznej Legii bardzo dobrze wypadły w zawodach o Puchar Prezesa PZG, które miały miejsce w Szamotułach. Spośród 91 zawodniczek z rocznika 2012 i młodszych, dwie legionistki znalazły się w ósemce wieloboju.

Marcelina Plona zajęła trzecie miejsce w wieloboju oraz drugie w układzie ze skakanką - legionistka tym samym zgarnęła dwa medale. Zofia Sablińska (najmłodsza zawodniczka w obu finałowych TOP-8) była ósma w wieloboju i ósma w układzie ze skakanką. Pola Żak została sklasyfikowana na miejscu 58. w wieloboju. Legionistki trenują pod okiem Svitlany Tuzhykovej.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.