fot. Hagi

Sparing: Legia Warszawa 3-2 Lechia Gdańsk

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W środę o godzinie 15 na stadionie przy Łazienkowskiej odbyło się sparingowe spotkanie Legii Warszawa z Lechią Gdańsk. Mecz był zamknięty dla publiczności i dla mediów. Dla sztabu szkoleniowego był to najważniejszy test przed starciem z Bodo/Glimt, które odbędzie się za tydzień w Norwegii. Na boisku pojawił się najsilniejszy skład, który na ten moment ma największe szanse na występ w meczu pucharowym.

Legia Warszawa wygrała 3-2 z gdańszczanami. Bramki dla stołecznej drużyny w pierwszej połowie zdobywali Bartosz Slisz, Kacper Skibicki, a po przerwie na 3-0 trafił Ernest Muci. Gdańszczanie odpowiedzieli dwoma trafieniami. W końcówce meczu rzutu karnego nie wykorzystał Rafael Lopes.

Sparing
mecz towarzyski

bez udziału publiczności
Warszawa
30.06.2021
15:00
Legia Warszawa
Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
3-2
Lechia Gdańsk
25' Slisz
39' Skibicki
51' Muci
(2-0)
Makowski 69'
Ceesay 81'
1 Artur Boruc
55 Artur Jędrzejczyk
4 Mateusz Wieteska 62'
3 Mateusz Hołownia 46'
22 Kacper Skibicki 46'
99 Bartosz Slisz
24 Andre Martins 61'
25 Filip Mladenović
67 Bartosz Kapustka 46'
11 Mahir Emreli 46'
82 Luquinhas 61'
63 Jakub Kisiel 62'
23 Joel Abu Hanna 46'
6 Mattias Johansson 46'
27 Josue 61'
20 Ernest Muci 46'
21 Rafael Lopes 46'
30 Kacper Kostorz 61'
46' Zlatan Alomerović 1
46' Mykoła Musolitin 78
46' Mario Maloca 22
46' Michał Nalepa 25
46' Conrado 20
46' Łukasz Zwoliński 9
46' Jarosław Kubicki 6
46' Kristers Tobers 4
46' Jakub Kałuziński 88
46' Ilkay Durmus 99
46' Flavio Paixao 28
46' Antoni Mikułko 83
46' Mateusz Żukowski 17
46' Joseph Ceesay 22
46' Bartosz Kopacz 5
46' Rafał Pietrzak 2
46' Maciej Gajos 7
46' Tomasz Makowski 36
46' Filip Koperski 72
46' Bartosz Brylowski 0
46' Kacper Sezonienko 0
46' zawodnik testowany 99
Trener: Czesław Michniewicz
Trener: Piotr Stokowiec

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Hg - 03.07.2021 / 08:12, *.centertel.pl

Kazdy kibic kumaty wie że nsza liga Polska jest dno pod wzgledem od prezesa po grajków żeby zdobyć majstra żadnego cudu nie trzeba ale wejść na europejskie salony to już musi zdarzyć sie CUD

odpowiedz
Dexter - 02.07.2021 / 15:10, *.centertel.pl

I to ma być w tym sezonie optymalnie najlepsza jedenastka? To nawet tego mistrza co jest w każdym roku co nic w pucharach nie daje nie będzie

odpowiedz
SF - 01.07.2021 / 11:33, *.tpnet.pl

Juz jedna mamy kontuzje Wieteski wiecej nie potrzebujemy takze w sparingu z Jagiellonia ktory rozegramy jutro ostrozniej LEGIO bo najwazniejsze sa mecze pucharowe do LM oraz mecze ligowe !!

odpowiedz
Marcel - 01.07.2021 / 10:51, *.t-mobile.pl

Ciekawe, co by się stało, gdyby Boruc złapał kontuzję i musiał opuścić boisko? Bo z tego co widzę, Legia nie miała w tym meczu rezerwowego bramkarza :D

odpowiedz
MirGo(L) - 01.07.2021 / 22:36, *.virginm.net

@Marcel: bo to nie jest sklad tylko pilkarze którzy zostali zmienieni

odpowiedz
? - 30.06.2021 / 18:19, *.chello.pl

Jaki skład Lechii? Przydałoby się dla porównania

odpowiedz
eLka - 30.06.2021 / 18:48, *.tpnet.pl

@?: Podstawowy a jaki. Podali przed meczem na swoim profilu

odpowiedz
t - 30.06.2021 / 18:50, *.tpnet.pl

@eLka:
to mogłeś skopiować i napisać, a nie jadem jechać....

odpowiedz
Kamień - 30.06.2021 / 19:51, *.chello.pl

@t: wejdź sobie na wp i zobacz, wielki problem

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.06.2021 / 17:42, *.orange.pl

Na ligę ten skład plus Tomek i Józek może i fajny, ale w pucharach, hm...No nie wiem...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.06.2021 / 17:44, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: I jeszcze jedno - bramki dla Lechii padały po zmianach, czyli zmiennicy dali pupki..

odpowiedz
Jaro - 30.06.2021 / 17:36, *.centertel.pl

Sami poczytajcie czasem te komentarze. Raz chcecie młodych polskich piłkarzy a innym narzekacie po co ich do składu daje...

odpowiedz
Odp - 30.06.2021 / 18:48, *.plus.pl

@Jaro: a do kogo ta uwaga? Przecież pisze tu sporo osób i każdy ma swoje zdanie.

odpowiedz
eLka - 30.06.2021 / 18:49, *.tpnet.pl

@Jaro: Bo to rozdwojenie jaźni. Za dużo wirtualnego świata

odpowiedz
zorientowany - 30.06.2021 / 17:23, *.datapacket.com

Ten "zawodnik testowany" z Lechii to podobno sam Messi.

odpowiedz
Lucky - 30.06.2021 / 17:23, *.t-mobile.pl

Do pk! kup klub od Miodka i pokaż co potrafisz.........

odpowiedz
pk - 30.06.2021 / 17:14, *.supermedia.pl

najsilniejszy skład na LM. k.. holownia i skibicki.. Mioduski wyp!

odpowiedz
Michal - 30.06.2021 / 17:22, *.196.209

@pk: to samo pomyslalem, ze sobie z nas zarty robia.

odpowiedz
olew - 30.06.2021 / 17:43, *.vectranet.pl

@pk: nudzisz i jakby nie widzisz tego, opanuj się !

odpowiedz