Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com

Uraz Mateusza Wieteski

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środowym sparingu z Lechią Gdańsk urazu mieśni brzucha nabawił się Mateusz Wieteska. Na razie jeszcze nie wiadomo, czy czeka go dłuższa przerwa, czy po kilku dniach wróci do treningów i będzie mógł zagrać w Norwegii.

W dzisiejszym treningu nie uczestniczą zawodnicy, którzy zagrali w większym wymiarze czasowym z gdańszczanami. Sztab wlaczył do treningów Jehora Macenko, bo nie ma innej alternatywy na pozycji stopera. Z zespołem nie trenuje nadal Maik Nawrocki.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
pol - 03.07.2021 / 12:03, *.chello.pl

Niech kaleczniak leczy się jak najdłużej.Będzie mniej baboli

odpowiedz
(L) uz - 02.07.2021 / 23:33, *.inetia.pl

Pewnie zawodnik wybiegł na mecz tak jak stał (foto), z tymi ciężarkami, i w trakcie jeden mu spadł na brzuch , a może i dwa , nikt nie wie, bo mecz był "zamknięty".
Wyciągnięto wnioski:
1. Na mecz się nie wybiega z ciężarkami
2.Jeżeli już się z nimi wybiegło to brzuch powinien być stale wciągnięty w trakcie gry
3. Można wybiec z ciężarkami tylko w przypadku gdy przeciwnicy wybiegną ze sztangami min. 60 kg.
Powyższa analiza pozwoli ograniczyć liczbę urazów w przyszłości.

odpowiedz
WL - 02.07.2021 / 09:53, *.tpnet.pl

Z tymi urazami cos jest nie tak ze dosc czesto sie przytrafiaja !!

odpowiedz
Lopez - 02.07.2021 / 06:02, *.centertel.pl

Wieteska to do rezerw powinien być zesłany

odpowiedz
olew - 01.07.2021 / 20:41, *.vectranet.pl

Brawo LEGIA ! należy oszczędzać grajków, no i młodych ogrywać . LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
PedroSc - 01.07.2021 / 19:21, *.chello.pl

"...inna alternatywa..." - dobre ????

odpowiedz
Kibol78 - 01.07.2021 / 18:16, *.chello.pl

Czesław podkręca atmosferę :) Wieteś to jego synu :)

odpowiedz
dziad kudłaty - 01.07.2021 / 17:54, *.net.pl

mecze wygrywa się bramkarzem i obroną ... i od tych formacji buduje się zespół , nawet pijany trenerzyna z okręgówki to wie ... Janusze Polskiej piłki klubowej to ?!!!! pan prezes właściciel w jednym i jego przydupasy... za ile sprzedacie puchary hu.... znowu jakimś sierściuchom ? przelewy pójdą po meczu , przed a może w trakcie jak z Celtikiem

odpowiedz
Kibolek - 01.07.2021 / 16:38, *.telefonica.de

Wieteska będzie pauzował to akurat wzmocnienie . Ale jeszcze jeden babolarz jest w srodku obrony Jędrzejczyk.

odpowiedz
Jack(L) - 01.07.2021 / 15:35, *.t-mobile.pl

Pan Prezes już wezwał Jacka Zielińskiego i prosi go by wrócił na boisko;) Oczywiscie żartuję ale może warto włączyć bo do sztabu pierwszego zespołu by pokazać naszym ,,kalekom "co znaczy być obrońcą w Legii.

odpowiedz
Wolfik - 01.07.2021 / 15:55, *.mm.pl

@Jack(L): Pan Prezes & Spółka szukali zastępców na pozycję ŚO od STYCZNIA. Efekty ich "pracy" widać, co w zasadzie wystarczy za komentarz.

odpowiedz
Wolfik - 01.07.2021 / 15:25, *.mm.pl

Od stycznia br wiadomo było, że gramy parą stoperów Jędrzejczyk-Wietesta. Od stycznia!!!
Żeby przez pół roku nie zakontraktować nikogo zdolnego od razu wskoczyć na tą pozycje to skończona głupota albo dywersja.

Ja nie wiem, czy jest tam ktokowiek z namiastką mózgu?!

odpowiedz
L - 01.07.2021 / 15:30, *.tpnet.pl

@Wolfik: Dobre pytanie.

odpowiedz
ajg - 02.07.2021 / 13:08, *.chello.pl

@Wolfik: Takie teksty to pasują do tematu -"jak mały Kazio wyobraża sobie prowadzenie biznesu" i natychmiast drugie stwierdzenie - nie mądrz się,tylko wyjmij zaskórniaki i kup sobie Legię,żeby pokazać,jak to się robi!!!
Z tego co widzimy,to kupiono 3 obrońców,w miejsce emerytów i bojącego się żony Vesovica. Nie znamy prawdy o powodach odejścia Veso i Wszołka,róznie mówią.Ale głównym powodem zmian jest KASA !!! Oby nie odeszli jeszcze inni,bo zbyt dużo tych zakupów...a sezon transferowy dopiero się zaczyna!

odpowiedz
Wolfik - 02.07.2021 / 23:13, *.mm.pl

@ajg: Po tym super mądrym stwierdzeniu "...wyjmij zaskórniaki i kup sobie Legię" nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaśpiewać hymn pochwalny pod adresem Zarządu.

Łubu dubu!!! Z walczykiem labada w parze.

odpowiedz
Darek - 01.07.2021 / 14:53, *.t-ipconnect.de

Plus jest taki,że nie odwali kolejnego babola.
Minus.Tak to jest jak się sprowadza nieprzygotowanych piłkarzy.
4 lata rządów Mioduskiego nie nauczyło go,że najwazniejsze mecze sezonu są w lipcu i sierpniu.
Ciekawe czy jak nowe wynalazki dojdą do formy z końcem wrzesnia albo co niektóre z początkiem marca to nowy trener bedzie chciał z nich korzystać.

odpowiedz
PL - 01.07.2021 / 14:51, *.centertel.pl

No i jest wzmocnienie na które wszyscy czekali tego lata.. :)

odpowiedz
M3 - 01.07.2021 / 14:14, *.zus.pl

Chłopie, ty nie masz mięśni !!! Zarabiasz przyzwoicie, wykup sobie indywidualne treningi, dietetyka i zacznij zapier... bo wieku nie cofniesz, a efektów nie widać. Miałeś się rozwinąć w Legii, a ty notujesz spadki. Brak ci ambicji ? Tysiące dzieciaków marzy by być na twoim miejscu. Pewnie za dwa lata zespoły z pierwszej ligi będą mieć porządne wsparcie w twojej osobie.

odpowiedz
L - 01.07.2021 / 14:31, *.tpnet.pl

@M3: Lepiej się tego ująć nie dało!

odpowiedz
xxx - 01.07.2021 / 13:59, *.tpnet.pl

czy Nawrocki był szczepiony po przyjsciu do nas? bo chyba nikt juz nie wierzy, że od słoneczka leży już tydzień osłabiony...

odpowiedz
Władeczek - 01.07.2021 / 13:46, *.netfala.pl

Niech idzie zagra u buka faken. To najlepsze co potrafi.

odpowiedz
lob - 01.07.2021 / 13:18, *.chello.pl

szpital + sanatorium = nowe nabytki Legii............
podobno ten nowy obrońca co ma podpisać też do leczenia sanatoryjnego...

odpowiedz
lob - 01.07.2021 / 13:20, *.chello.pl

@lob: Pekhart jak wróci to samo.
do sanatorium na leczenie odcisków od ławki..........

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 01.07.2021 / 12:17, *.chello.pl

Czyli żaden nowy obrońca,się nie nadaje do zastąpienia Wietsa.Super transfery.

odpowiedz
k44 - 01.07.2021 / 11:41, *.centertel.pl

Co ciekawsze te trasfery przychodzące nie są złe... Szkoda tylko że za pózno..

odpowiedz
Rytm - 01.07.2021 / 11:30, *.atman.pl

Legia made in Mioduski.
Amatorka.

odpowiedz
Warka80 - 01.07.2021 / 11:28, *.artcom.pl

A co z Jasurem?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 01.07.2021 / 12:56, *.255.243

@Warka80: Jasur? Jasur chciał wrócić do treningów by móc zagrać ale w klubie komuś tam zdrowo popier...... I odesłali go na wolne.

odpowiedz
haha - 01.07.2021 / 11:24, *.chello.pl

ahh ta poliytyka kadrowa za kadencji Pana Dariusza ... mmm palce lizać!

odpowiedz
Dom_Rembsky - 01.07.2021 / 11:23, *.chello.pl

duże wzmocnienie przed meczem z Bodo i z Glimt, a tak poważniej wracaj do zdrowia Wites!

odpowiedz