Lindsay Rose - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Lindsay Rose piłkarzem Legii!

źródło: Legia.com

Lindsay Rose został nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Klub z Łazienkowskiej potwierdził sprowadzenie 29-letniego obrońcy z Arisu Saloniki. Rose podpisał z Legią trzyletni kontrakt. W najbliższych tygodniach zawodnik będzie pracował nad dojściem do formy. W stołecznej drużynie będzie występował w koszulce z numerem 29.

- Chcę wygrywać mecze i zdobywać tytuły, a to jest możliwe tylko z najlepszym klubem. Przyjechałem tutaj zdobyć kilka trofeów, a atmosfera panująca w klubie bardzo temu sprzyja. Kibice są przepełnieni pasją, dają z siebie całe serce. Widziałem obrazki z Ligi Mistrzów, widziałem jak świętujecie mistrzostwa. To niesamowite, prawdziwe szaleństwo. Takie coś napełnia zawodników pasją i ja już nie mogę się doczekać, by wyjść na plac. Chciałbym oddać kibicom tyle pasji i emocji ile tylko jestem w stanie - mówi Lindsay Rose.

- Bardzo się cieszę, że dołączył do nas kolejny zawodnik, który wzmocni naszą defensywę. Lindsay przekonał nas zarówno swoimi wysokimi umiejętnościami piłkarskimi, jak i świetną osobowością. Zawodnik posiada szczególne wartości motoryczno-atletyczne, co będzie dla nas właśnie bardzo istotne w działaniach defensywnych. Patrząc na pierwsze dni tego piłkarza przy Łazienkowskiej, wiem, że bardzo szybko zaaklimatyzuje się w zespole i wesprze nas w walce o europejskie puchary - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
Hw - 02.07.2021 / 15:10, *.orange.pl

Czy to sa pilkarze na puchary?Czy to sa pilkarze zeby zdobyc PP i Mistrza?

odpowiedz
Xxvxd - 02.07.2021 / 17:18, *.centertel.pl

@Hw: tak, a co?

odpowiedz
GL - 02.07.2021 / 12:50, *.tpnet.pl

To zalezy od podejscia pilkarza do klubu ktory bedzie reprezentowal oraz grze zeby grac a nie grzac lawy.!!

odpowiedz
ZC - 02.07.2021 / 09:30, *.t-mobile.pl

Czy to będzie drugi Remy ? Żabojad za Legię będzie umierać,aklimatyzacja ,bariera językowa ? Lepiej wybrać Polaka , może nawet wypożyczyć . Walukiewicz , Wiśniewski ?

odpowiedz
Arc - 02.07.2021 / 16:09, *.t-mobile.pl

@ZC: To zależy od charakteru piłkarza, a nie narodowości, czy będzie "umierać" na boisku za klub, który mu płaci. Ma na to wpływ również osobowość trenera i atmosfera w drużynie, sytuacja finansowa klubu itp.

odpowiedz
ZC - 02.07.2021 / 22:14, *.plus.pl

Transfer dość dziwny , gość mam nadrabiać zaległości , wiekowo zaawansowany czyli brak możliwości na awans transferowy .
Myśle ze jak by był na przyzwoitym poziomie by trafił do PAOK-u lub innej ligi wyżej notowanej $£€ niż ekstraklasa . Chyba układ menadżerski .

odpowiedz
Matt - 02.07.2021 / 23:07, *.tpnet.pl

@ZC: Tak, Polacy umierają za Legię na boisku i poza nim. Bez wyjątków.

odpowiedz
WL - 02.07.2021 / 09:23, *.tpnet.pl

Zdrowia i
liczymy na dobra gre w "L" ! Powodzenia !!!

odpowiedz
Felek - 02.07.2021 / 09:05, *.netfala.pl

W najbliższych tygodniach będzie pracował nad dojściem do formy??? Czyli kiedy będzie gotowy do gry? W listopadzie?

odpowiedz
Krzysztof - 02.07.2021 / 07:57, *.centertel.pl

I po co te wulgaryzmy w stosunku do nowego zawodnika Legii Warszawa?

odpowiedz
OLaf - 02.07.2021 / 06:09, *.centertel.pl

Nie wiem czy wzmocnieniem może być typ z damskim imieniem, żeby nie grał tylko jak panienka np Wieteska...

odpowiedz
Pacz - 02.07.2021 / 12:02, *.t-mobile.pl

@OLaf: Dokładnie, Lindsay to żeńskie imię.

odpowiedz
ajg - 02.07.2021 / 12:57, *.chello.pl

@Pacz: Dobrze jest wiedzieć,że w większości krajów anglosaskich ale równięz w frankojęzycznych można nadać na imię KAZDE słowo! A Linsay to nazwa np miasta,nosi to imię wielu facetów,może być nazwiskiem. To że nosi je znana aktorka to wcale nie oznacza,że to damskie imię - może to ona nosi MĘSKIE imię?

odpowiedz
Dziaduszko - 02.07.2021 / 23:14, *.centertel.pl

@OLaf: Chyba musisz mieć straszne kompleksy.Dowartościowanie się kosztem innych nic ci nie pomoże.Idź do psychologa chłopcze

odpowiedz
Ding - 02.07.2021 / 05:57, *.chello.pl

W szatni polski staje się językiem wymierającym...

odpowiedz
Real - 02.07.2021 / 03:50, *.com.au

“ W najbliższych tygodniach zawodnik będzie pracował nad dojściem do formy.”

Lol, co?!

odpowiedz
Kony - 02.07.2021 / 01:31, *.play-internet.pl

No i co? Za 5 dni kolejna kompromitacja i po pierwszym meczu bedzie sprawa awansu rozstrzygnieta. Dopóki Mioduski i was dopóty bedzie degrengolada w pucharach.

odpowiedz
(L) uz - 02.07.2021 / 22:44, *.inetia.pl

@Kony: Ty się lepiej zastanawiaj czy twoi ulubieni posrańcy przebiją szklany sufit i będą wyżej niż na 11-stym miejscu w lidze? A może polecą z ligi i tylko zabulgocze jak w kiblu?
Nad tym sobie łam głowę, bo tematy legijne sa dla ciebie zbyt trudne.

odpowiedz
młody - 01.07.2021 / 23:39, *.chello.pl

Mam nadzieje że nie jest kompozytorem i fanem zielonego ;D

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 01.07.2021 / 23:32, *.play-internet.pl

Liczylem ze wróci Pazdan

odpowiedz
*****. ** - 01.07.2021 / 23:23, *.d1-online.com

Znalazłeś się w klubie który ma kibiców z czołówki Europy, i tego samego od was piłkarzy oczekujemy. Jesteś w naszej Legijnej rodzinie, życzymy sukcesów.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 01.07.2021 / 23:19, *.vectranet.pl

Caktas rozwiązał kontrakt z Hajdukiem.... Oby już jutro u nas... Oby...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.07.2021 / 23:18, *.centertel.pl

Caktas - w ciągu kilku dni ogłoszenie transferu.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 01.07.2021 / 23:20, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Oby, do Nas, bo Turasy sobie zęby ostrzą na niego...

odpowiedz
Jimmy L - 01.07.2021 / 23:10, *.t-ipconnect.de

Lindsay jestes w najlepszym klubie na swiecie, daj z siebie wszystko. Witamy w Warszawie.

odpowiedz
Wojtek86 - 01.07.2021 / 22:16, *.chello.pl

Spokojnie zdobędziesz, oby tylko nie lecząc kontuzji.

odpowiedz
Sztoperzy - 01.07.2021 / 21:53, *.253.33

Wieteska i Jedza przekonali mnie do swoich świetnych umiejętności w meczach z Mielcem i Bielskiem. Lepszych stoperów nam nie trzeba. W ogóle wątpię żeby tacy byli.

odpowiedz
defensor - 01.07.2021 / 23:24, *.intelly.pl

@Sztoperzy: chyba żartujesz. Jędzy czas się skończył. W drużynie musi być konkurencja.

odpowiedz
Zawieja - 01.07.2021 / 23:47, *.t-mobile.pl

@defensor: czasami czytaj między wierszami (L)

odpowiedz
Kamień - 02.07.2021 / 06:30, *.chello.pl

@Zawieja: nie wszyscy tu myślą...

odpowiedz
olew - 01.07.2021 / 20:45, *.vectranet.pl

za dużo w tym roku zakupów, pewnie będą sprzedawać Wieteskę, albo jesienią gramy dwiema parami stoperów...

odpowiedz
:) - 01.07.2021 / 21:33, *.plus.pl

@olew: liczą na grę na trzech frontach a i kolejek w lidze 34.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.07.2021 / 21:35, *.plus.pl

@:): a potem płacz będzie że kadra za szeroka jak coś nie pójdzie wg planu i w zimę znowu odchudzanie kadry będzie.

odpowiedz
spasiony - 02.07.2021 / 09:58, *.222.242

@olew: widzisz tu jakies zakupy? Przeciez to w wiekszosci gracze bez kontraktow. Ale zgadzam sie, ze duzo tych zmian. Prezes podobno lubi kosza i chyba przenosi stamtad zwyczaj wymieniania skladu co sezon

odpowiedz
ws - 01.07.2021 / 20:44, *.vectranet.pl

Może na drugą rundę pucharów będzie gotowy. Ciekawe czy jest szansa na Szabanowa bo nie wiadomo czy Abu Hana i Nawrocki będą w 100% gotowi.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.07.2021 / 21:30, *.plus.pl

@ws: Szabanow mógłby wrócić zły nie był oprócz meczu w PP co zawalił. W zimę mu umowa w Kijowie się kończy to za free może go lykna

odpowiedz
ws - 01.07.2021 / 21:35, *.vectranet.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : on chce tu przyjść a oni nie widzą go w składzie. Musi rozwiązać kontrakt.

odpowiedz
Super transfery ???????????? - 01.07.2021 / 20:40, *.centertel.pl

Napewno kupię karnet dla tych nazwisk super naprawdę nasi skauci takich asów wypatrzyli ....

odpowiedz
Tommy - 01.07.2021 / 20:52, *.plus.pl

@Super transfery ????????????: będziemy tęsknić

odpowiedz
Pacho - 01.07.2021 / 20:29, *.cyfrowypolsat.pl

Oby był co najmniej jak Pazdan. Bo wzrostem nie przewyższa.

odpowiedz
Obcy - 01.07.2021 / 20:16, *.t-mobile.pl

A dlaczego on musi dochodzić do formy​? Przecież grał w poprzednim klubie. No chyba,że u nas są mega wymagania. I trzeba się do tego dwa miesiące przygotowywać. Trochę to śmieszne i straszne jednocześnie.

odpowiedz
Oj Miodek Miodek - 01.07.2021 / 20:09, *.t-mobile.pl

Najpierw napisane że zawodnik w najbliższych tygodniach będzie pracował nad dojściem do formy a potem że... wesprze nas w walce o europejskie puchary... to chyba się wyklucza :/ My walkę o puchary zaczynamy za parę dni a nie tygodni więc na dziś na Hołowni i Skibickim do Europy...

odpowiedz
Pacho - 01.07.2021 / 20:28, *.cyfrowypolsat.pl

@Oj Miodek Miodek: obyśmy nie kończyli, wówczas może i wesprze.

odpowiedz
Marcel - 01.07.2021 / 20:07, *.t-mobile.pl

Coś czuję, że będzie dobrze. Good luck, Lindsay :)

odpowiedz
AUTOR - 01.07.2021 / 20:02, *.orange.pl

PRZYSZLI
Mahir Emreli
Joel Abu Hanna
Mattias Johansson
Josué
Maik Nawrocki
Lindsay Rose

Ciekawe czy za kilka lat jedyne polskie nazwisko w klubie to będzie Dariusz Mioduski ?

odpowiedz
Farme(L) - 01.07.2021 / 20:09, *.virginm.net

@AUTOR: Nawrocki to jest polskie nazwisko...

odpowiedz
Bródno - 01.07.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

@AUTOR: no tak bo Nawrocki to typowo germańskie nazwisko

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.07.2021 / 20:01, *.plus.pl

Oby nie drugi jasur żeby był zdrowy przede wszystkim

odpowiedz
Darek - 01.07.2021 / 19:56, *.t-ipconnect.de

Następny gotowy do gry pod koniec września.

odpowiedz
Trampek - 01.07.2021 / 19:49, *.125.105

Trenerze - pokaż co potrafisz i jak szybko wkomponujesz w zespół nowe letnie transfery i ... niewykorzystane w pełni niektóre transfery zimowe . Najbliższe dwa miesiące mogą być w tej materii decydujące . Odwagi trenerze !

odpowiedz
Adson 78 - 01.07.2021 / 19:42, *.tpnet.pl

No i git malina !!!

odpowiedz
:) - 01.07.2021 / 21:37, *.plus.pl

@Adson 78: git to będzie jak coś pograją ci nowi bo to same no name'y jak na razie

odpowiedz