REKLAMA

Żeglarstwo

Wojciech Komenda wicemistrzem Polski w kl. Open Skiff

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wojciech Henryk Komenda świetnie zaprezentował się podczas Gdynia Sailing Days, gdzie w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w klasie O'pen Skiff (OSF) zajął drugie miejsce i wywalczył wicemistrzostwo Polski. Legionista zakończył rywalizację na miejscu drugim, za Piotrem Trellą z Miejskiego Klubu Żeglarskiego Arka. Komenda kolejne wyścigi kończył na miejscach: 4, 4, (16), 14, 7, 4, 7, 4, 3, 1.

- Zawody były bardzo dobrze zorganizowane. Nie było bardzo długich wyścigów. Skończyłem drugi i jestem zadowolony ze swojego wyniku. To mój drugi sezon w O'pen Skiffie i myślę, że jeszcze dwa lata w niej popływam. A co później, to się zobaczy - mówi 13-letni żeglarz Legii w rozmowie dla Polskiego Związku Żeglarskiego.

Aktualnie Wojciech Henryk Komenda bierze udział w Mistrzostwach Polski w sprintach w klasie O'pen Skiff i po pierwszym dniu zawodów jest na prowadzeniu.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.