fot. Zalando

Tak będą wyglądały nowe zielone koszulki

Woytek

Przed startem nowego sezonu ligowego Legia Warszawa zaprezentuje nowy wzór koszulki. W internetowym sklepie Zalando pojawiła się możliwość zamówienia zielonej koszulki mistrzów Polski. Zaznaczamy: nie mamy potwierdzenia, że jest to rzeczywiście nowy zielony wzór, ale prezentujemy go poniżej ponieważ w tym samym sklepie pojawiły się koszulki innych klubów i jak sprawdziliśmy, zgodne są ze stanem faktycznym (np. Eintracht, Wolfsburg, Benfica, Barcelona).

fot. Zalando
fot. Zalando


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (119)

+dodaj komentarz
gazza - 13.07.2021 / 19:20, *.inetia.pl

Tragedia !!!
Mioduski won z mojego klubu !!!

odpowiedz
c u L t - 13.07.2021 / 22:26, *.151.202

@gazza: TO NIE N I E.. NIE WINA DARIUSZA TO WINA MIODUskieGO ...ALE PONOĆ CZYTA POSTY CZASEM, MOŻE REDAKCJA PODEŚLE MU POMYŚŁY KIBICÓW NAPEWNO ARTYŚCI DOBRZY LUDZIE, UZL, N.S. I ŻYLETA RAZEM ZROBIĄ KOSZULKI, DLA SWOICH MISTRZÓW ! POZDRO

odpowiedz
Bu"L"i - 13.07.2021 / 10:59, *.inetia.pl

czy ktoś nad tym panuje ? Ciśnie sie na usta pytanie : co autor miał na myśli....

odpowiedz
ela - 13.07.2021 / 10:44, *.dcenter.pl

Jeszcze 3-4 lata temu ktoś to fajnie ogarniał z tymi koszulkami a teraz to jakas masakra!!!

odpowiedz
Robur - 13.07.2021 / 08:57, *.18.128

Śląsk w nich grał poprzedni sezon

odpowiedz
Elquatro - 13.07.2021 / 20:02, *.chello.pl

@Robur: hehe, nawet ja bym tego nie wymyślił!

odpowiedz
Sponsi - 13.07.2021 / 08:25, *.centertel.pl

Co wy kur.. macie z tym 500+? Idź jeden z drugim i przebij ich ofertę, to wtedy będziecie mogli sobie tam umieścić, co tylko chcecie.

odpowiedz
Olo - 13.07.2021 / 04:59, *.chello.pl

Ale brzydkie, masakra.

odpowiedz
OLA - 12.07.2021 / 21:24, *.play-internet.pl

to jest właśnie zarządzanie klubu przez mioducha i marketing Legii, który uczy się z marketera+.
premiera koszulki na zalando!

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 12.07.2021 / 21:37, *.252.43

@OLA : OLU A MOŻE Z PETYCJĄ DO MIODKA, ŻEBY PROJEKTOWANIE KOSZULEK ZOSTAWIŁ KIBICOM, I WIEM ŻE BYŚMY Z WIELU PROJEKTÓW WYBRALI NAJPIĘKNIESZY, NAJLEPSZY NAJLEPSZEJ ! DRUŻYNY POLSKI!

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 12.07.2021 / 21:20, *.252.43

PROJEKTOWANIE KOSZULEK TO NIECH DAREK ODDA KIBICOM,CHOĆ TO, A PEWNY JESTEM ŻE WTEDY PIŁKARZE BY Z DUMĄ NOSILI KOSZULKI LEGII, BO NOSILI BY BARWY, NASZEJ UKOCHANEJ LEGI!

odpowiedz
Fratelis1979 - 12.07.2021 / 20:20, *.play-internet.pl

Fatalnie to wygląda niestety!!!

odpowiedz
Dexter - 12.07.2021 / 19:37, *.centertel.pl

Śląsk Wrocław

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.07.2021 / 19:23, *.orange.pl

Nie podobają mi się. I kojarzą ze Śląskiem Wrocław.

odpowiedz
krasnal - 12.07.2021 / 18:31, *.orange.pl

To nie ta zieleń partacze

odpowiedz
GL - 12.07.2021 / 17:38, *.tpnet.pl

Koszulka niczym nie nawiazujaca do LEGII oprocz "L" !!

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 12.07.2021 / 16:55, *.252.43

KOSZULKI POWINNY BYĆ KRÓLEWSKIE,MISTRZOSKIE,KIBICOWSKIE,WARSZAWSKIE,POLSKIE!WSZYSTKO TO RAZEM MOŻNA POŁĄCZYĆ I WYJDZIE SUPER LEGIA!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 12.07.2021 / 16:36, *.plus.pl

Brawo Dariusz za akceptację takiego dziadostwa teraz licz ile kasy zarobisz na kibicach którzy to kupia

odpowiedz
Dossa Jr - 12.07.2021 / 16:07, *.chello.pl

Nie podoba sie, bu :(

odpowiedz
Kibolek - 12.07.2021 / 15:38, *.telefonica.de

FATALNY WZÓR JAK WIĘKSZOŚĆ RZECZY Z KORPO MIODUSKI

odpowiedz
longwin - 12.07.2021 / 15:01, *.play-internet.pl

jade i kupuje

odpowiedz
Ja - 12.07.2021 / 14:56, *.centertel.pl

Nooo, dupy nie urywa ????????????

odpowiedz
Javed - 12.07.2021 / 14:05, *.datapacket.com

A może zrobić koszulki w ofercie bez tego dziadowego 500 plus?
Wzór mi się podoba, chu mnie obchodzi, że Slask ma podobna.

odpowiedz
Vuko - 12.07.2021 / 13:06, *.centertel.pl

WKS Slask....
a myślałem, że to my wyznaczamy trendy

odpowiedz
Markus Merk - 12.07.2021 / 12:18, *.play-internet.pl

Wiocha i koszmar to była poprzednia zielona, wyglądała jak wyciągnięta ze śmietnika, też wolałbym, żeby był jednolity kolor, ale jak widać taki design teraz jest trendy. Koszulki reprezentacyjne na euro też mają różne ciapki .Anglia- niebieska, Belgia-biała, Hiszpania-biała, Holandia-pomarańczowa, Rosja-czerwona, Słowacja-niebieska, Szkocja-biała,Walia-żółta, Włochy-biała i niebieska.

odpowiedz
dejne3 - 12.07.2021 / 12:08, *.rima-tde.net

Po łatwiznie poszli ,czy nie ma szansy zmiany producenta Kappa ,Puma najwyższy czas o tym pomyślec

odpowiedz
Pacz - 12.07.2021 / 14:24, *.t-mobile.pl

@dejne3: Umbro, Nike, Fila, New Balance...
Abstrahując od marki i wzoru, to na pewno koszulki bez logo sponsora (czy to 500+, czy Fortuna) lepiej by się sprzedawały.

odpowiedz
śląsk - 12.07.2021 / 11:56, *.50.247

Przecież to jest koszulka śląska wrocław - tylko logo i sponsor inne

odpowiedz
Markus Merk - 12.07.2021 / 12:01, *.play-internet.pl

@śląsk: Gdzie ty tu widzisz koszulkę Śląska? Tamta jest o wiele gorsza, ma inny kolor i inaczej ułożony wzór na koszulkach. To już bardziej przypomina koszulkę Słowacji.

odpowiedz
WL - 12.07.2021 / 11:10, *.tpnet.pl

Kolor zielony lub bialo-zielony !!

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.07.2021 / 10:59, *.t-mobile.pl

Mój 7 letni syn jest zachwycony - z Minecraftem mu się kojarzy...

odpowiedz
czarek - 12.07.2021 / 13:16, *.172.71

@Sputnik 44: to chyba mu pokazałeś Śląska a nie Legii, to Śląsk ma w "cyfrowy" kamuflaż. no chyba że chciałeś być śmieszny ale nie dopatrzyłeś, że to inny wzór niż WKS`u, to spoko :D

odpowiedz
antyk - 12.07.2021 / 09:23, *.47.73

Ogólnie co do koszulek to się nie wypowiadam bo są różne gusta ,no ale te moro to już jest grube przegięcie ,jak ktoś to niżej napisał, "Ale wiocha"

odpowiedz
289 na sralando - 12.07.2021 / 09:11, *.axadirect.pl

https://www.zalando.pl/adidas-performance-legia-warschau-koszulka-sportowa-mystery-green-ad542d3k4-m11.html

odpowiedz
Kalarepa - 12.07.2021 / 09:08, *.play-internet.pl

Koszmar

odpowiedz
Www - 12.07.2021 / 09:00, *.chello.pl

Wygląda jak dla Janusza na plażę za te 500+. Dnoooo.

odpowiedz
jarekk - 12.07.2021 / 08:52, *.metrointernet.pl

Mnie tez sie nie podoba. Jakies plamy jakby byla niedoprana. I jeszcze to 500 plus zle mi sie kojarzy.

odpowiedz
ZC - 12.07.2021 / 08:34, *.plus.pl

Smutna prawda , mała sprzedaż to wzór z katalogu adidasa . Firma wymaga sprzedaży 300tys. Koszulek w sezonie by klub otrzymał indywidualny wzór koszulki .

odpowiedz
Pacz - 12.07.2021 / 10:37, *.t-mobile.pl

@ZC: Gdyby Legia zrobiła prosty wzór koszulki: biały z zielonym wzorem + herb (domowe) i zielony z białym wzorem + herb (wyjazdowe), to pewnie dużo fanów by ją kupiło. Co to za sponsor, który nie może zrobić mniejszej ilości, ale w lepszej jakości (wizualnej). Legia zasługuje na dużo lepszą jakość projektowanej odzieży meczowej, bez względu na wydumane wyniki sprzedaży i jeśliby się ceniła, to zmieniłaby sponsora lub wynegocjowała dedykowaną kolekcję.

odpowiedz
V - 12.07.2021 / 11:26, *.237.170

@ZC: bzdury... 300tys koszulek to nawet zachodnie czy brytyjsie kluby nie sprzedaja a maja wlasne wzory...

odpowiedz
M - 12.07.2021 / 11:35, *.jmdi.pl

@V: Zanim palniesz jakąś głupotę to najpierw to zweryfikuj.

Znalezione na szybko.

Sprzedaż koszulek w 2016 roku:
1. FC Barcelona 3 637 000
2. Bayern Monachium 3 312 000
3. Chelsea 3 102 000
4. Manchester United 2 977 000
5. Real Madryt 2 866 000
6. Paris Saint Germain 2 212 000
7. Arsenal 2 055 000
8. Atletico Madryt 1 977 000
9. Juventus Turyn 1 678 000
10. AC Milan 1 287 000

odpowiedz
sobol - 12.07.2021 / 12:04, *.telnaptelecom.pl

@V: a co do koszulek, przy takich nakładach marketingowych jakie mają te firmy, i jak są pożądane to się nie zdziwię jak za 5-8 lat mniejsze kluby będą musiały płacić żeby tym firmom żeby móc grać w ich koszulkach. Topowe kluby dostaną za darmo, a te mniejsze albo będą płacić albo grać jakiś niszowych strojach. A wiadomo że każdy klub chcąc uchodzić za profesjonalny będzie chciał mieć odzież firmy z topu.

odpowiedz
Kibolek - 12.07.2021 / 15:43, *.telefonica.de

@sobol: odzież firmy z topu to na pewno nie adidas kappa czy jakaś puma

odpowiedz
WSL - 12.07.2021 / 08:20, *.tpnet.pl

@LM: Zgadza sie ! innej opcji nie ma a te 500 + niech zniknie na zawsze !!!

odpowiedz
Markus Merk - 12.07.2021 / 12:03, *.play-internet.pl

@WSL: Najlepiej to zniknij, ty.

odpowiedz
Nikodem - 14.07.2021 / 10:03, *.chello.pl

@WSL: dokladnie niech zniknie,po co nam sponsorzy,ktorzy placa Legii za miejsce na koszulce,moze ty zaplacisz wiecej i bedzie wielkie WSL na koszulkach?

odpowiedz
WSL - 12.07.2021 / 08:17, *.tpnet.pl

@ LM:

odpowiedz
LM - 12.07.2021 / 08:15, *.tpnet.pl

Na koszulce powinno byc "L" , " HERB " i " 1916 " w kolorze zielonym ! LEGIA !!!

odpowiedz
bez - 12.07.2021 / 08:15, *.50.247

Fu, obrzydliwa :/ Jeszcze to nieszczęsne 500+ kojarzące się z kurduplem

odpowiedz
czarek - 12.07.2021 / 13:21, *.172.71

@bez: Wy jesteście po prostu najlepsi z najlepszych. Legia ma sponsora TOPOWEGO w skali Europy, który sypie tyle siana, że Legii opłacało się pogonić Fortunę, żeby zrobić im miejsce a Wy eee kojarzy się z kurduplem, oby zniknęło to +500 :D to jest na równi smutne, jak i zabawne, a ci sami prymitywni ludzie śmieją się potem z murzynów że hehe debile ;-D

odpowiedz
bez - 12.07.2021 / 17:55, *.206.43

@czarek: Pomyśl, zanim coś napiszesz. Gdyby globalna światowa korporacja o nazwie Penis sponsorowała Legię, to może byś zrozumiał, o czym piszę. Napisałem, że się źle kojarzy, bo to prawda. I żadne pieniądze tego nie zmienią. Nie doszukuj się jakichś ukrytych analogii, bo ich tu nie ma.

odpowiedz
PLK - 12.07.2021 / 01:45, *.cyfrowypolsat.pl

Jeśli to ma być moro to jeszcze kolor zieleni powinien być odpowiedni!!!! Ale skąd pan kudłaty ma to wiedzieć przecież ważniejsze jest teraz wytransferować Jure, Mlado i Tomka!!! Hajs jest istotny a nie jakieś koszulki!!!!

odpowiedz
Marcel - 12.07.2021 / 03:17, *.t-mobile.pl

@PLK: Chyba akurat Mioduski nie zajmuje się wyglądem koszulek, więc nie pisz bzdur.

odpowiedz
tribbal - 12.07.2021 / 08:13, *.atman.pl

@Marcel: Nie, ale za to je akceptuje :)

odpowiedz
Marcel - 12.07.2021 / 01:33, *.t-mobile.pl

O wiele lepsze niż te poprzednie. Tamte były beznadziejne.

odpowiedz
oLaf - 12.07.2021 / 00:20, *.vectranet.pl

k...., zróbcie coś z białymi brudnymi szmatami - niby koszulkami Legii!!!!

od 2-ch lat każdy nie-kibic Legii pyta się mnie "co ci piłkarze Legii takie brudne koszulki mają????"

odpowiedz
1410 - 12.07.2021 / 00:00, *.vectranet.pl

Kolejna kompromitacja… Nie dość ze wzór z d..u, to jeszcze można ja kupić na zalando przed oficjalną premierą. Jeszcze raz brawa dla włodarzy

odpowiedz
bum - 11.07.2021 / 23:17, *.virginm.net

Już pomijając ten fakt jak bardzo hooyowa jest ta koszulka i kilka poprzednich zaserwowanych nam kibicom to jeszcze nic.... Komedia zaczyna się od tego że zanim klub zaprezentował to można je kupić na Zalando hahahaha mistrzostwo.
Po prostu europejski poziom!!!!
Możliwe że na rynku już w Radomiu są ;)
Pozdr p mioduski po raz kolejny. Złodzieju paszteciarzu... Fujaro nieudaczniku

odpowiedz
Nieznany - 11.07.2021 / 23:02, *.t-mobile.pl

Marudy,ładniejsza ta koszulka niż ostatnia zieleń z wcześniejszego sezonu.Podstawa to Biała i nikt i nic tego nie zmieni.

odpowiedz
SF - 11.07.2021 / 22:21, *.tpnet.pl

Tylko "L" a gdzie jest herb LEGII .!!

odpowiedz
Plaskacz - 12.07.2021 / 00:30, *.chello.pl

@SF: na karku. Nie zauważyłeś ze od 3 lat jest tzw rebranding i herb poznikał ze wszystkiego?

odpowiedz
Stefan1916 - 12.07.2021 / 02:46, *.glasoperator.nl

@Plaskacz: No i nie brakuje Ci tego herbu? Koszulki powinny być trzy. Czerwona, biała i zielona, a nie jakieś ciapki.

odpowiedz
mareczek - 11.07.2021 / 22:07, *.vectranet.pl

Trochę jakby moro... Nawet fajne są-takie są moje pierwsze wrażenia.Jednak zawsze byłem i będę za klasyką

odpowiedz
GL - 11.07.2021 / 22:03, *.tpnet.pl

Taka to wstyd zalozyc !!

odpowiedz
Basior - 11.07.2021 / 21:58, *.shawcable.net

Ale wiocha!

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 11.07.2021 / 21:56, *.plus.pl

Ku...wa co sezon to gorzej

odpowiedz
Nazgu(L) - 11.07.2021 / 21:38, *.vectranet.pl

Świetne :)

odpowiedz
chrisSiekierki - 11.07.2021 / 21:23, *.vectranet.pl

Jakoś nie za bardzo mi się podobają...

odpowiedz
ferds - 11.07.2021 / 20:52, *.chello.pl

chciałbym żeby Legia miała wreszcie jasną, charakterystczną identyfikację w postaci koszulek. Jak, Argentyna , Ajax, Arsenal, Inter itd. Był świetny pomysł na powrót do tradycji nawiazujących do wojska z tym czarnym pasem, potem pas był szary, teraz jakiej ciapki, tu plan na pseudo-moro? Co to jest !!!? Każda dowolna szmata może być koszulką Legii byle do niej przykleić inicjał L???

odpowiedz
pol - 11.07.2021 / 20:40, *.chello.pl

Coraz brzydsze

odpowiedz
Hol - 11.07.2021 / 20:34, *.play-internet.pl

Jak Śląsk Wrocław.

odpowiedz
przega - 11.07.2021 / 22:53, *.mm.pl

@Hol: Też mi to przypomina koszulkę Śląska z zeszłego sezonu

odpowiedz
Rio - 11.07.2021 / 20:22, *.oxynet.pl

Prawie jak 500 plus PiS
Masakra

odpowiedz
Legiony - 11.07.2021 / 20:27, *.play-internet.pl

@Rio: od roku mamy tego sponsora, tego samego co Atalanta czy Atletico i się czepiasz.

odpowiedz
pol - 11.07.2021 / 20:41, *.chello.pl

@Legiony: ....no i co?????

odpowiedz
Markus Merk - 12.07.2021 / 02:11, *.play-internet.pl

@pol: no i gooowno

odpowiedz
TITO - 11.07.2021 / 19:56, *.orange.pl

a nowe białe będą?

odpowiedz
MIRO - 11.07.2021 / 19:51, *.com.pl

Dlaczego na koszulkach meczowych nie ma herbu, tylko eLka w kółeczku? Czy znowu jesteśmy zakładnikami jakiejś wojenki o prawo do herbu, bo czegoś tu nie rozumiem? Proszę o odpowiedź na moje pytanie

odpowiedz
Plaskacz - 12.07.2021 / 00:35, *.chello.pl

@MIRO: Też jestem ciekaw. Ake od 3 lat jest tzw rebranding i herb poznikał ze wszystkiego.

odpowiedz
WL - 11.07.2021 / 19:28, *.tpnet.pl

LEGIA powinna miec koszulki z roku 1916 !!

odpowiedz
Pawciu - 11.07.2021 / 19:22, *.net.pl

Czy naprawde nie mozna grac przez pare sezonow w tym samym komplecie?
Ja osobiscie widzialbym komplet z sezony ... 95/96 :) Czysty sentyment ;)

odpowiedz
grzeziek - 11.07.2021 / 19:29, *.centertel.pl

@Pawciu: sponsor projektuje chyba koszulki. Wiec mamy gucio do gadania

odpowiedz
gazza - 11.07.2021 / 19:14, *.inetia.pl

Tragiczne - co roku jest z tym coraz gorzej...

odpowiedz
jezus - 11.07.2021 / 19:13, *.vectranet.pl

co za gowno, ja pierdziele

odpowiedz
e(L)o - 11.07.2021 / 18:55, *.vectranet.pl

biała z czarnym pasem kilka sezonów temu - HIT nie do pobicia!!!!!

odpowiedz
McA - 11.07.2021 / 22:05, *.tpnet.pl

@e(L)o: popieram to był hit

odpowiedz
Pacz - 11.07.2021 / 18:50, *.t-mobile.pl

Znowu seledyn, zgroza! Zieleń powinna być soczysta, trawiasta, jasna jak z herbu, a nie brudna i wypłowiała.

odpowiedz
NEO(L) - 11.07.2021 / 18:49, *.chello.pl

Potwierdzam, że na stronie Zalando jest dostępna ta koszulka. Cena 289 zł.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 11.07.2021 / 21:59, *.plus.pl

@NEO(L): na Zalando już jest a oficjalnej prezentacji nie bylo?heh dział marketingu się nie postaral

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.07.2021 / 18:47, *.centertel.pl

Koszulka przed praniem i po praniu to dwie różne koszulki. Ta jest przed, czy po?

odpowiedz
Leśny pryk - 11.07.2021 / 19:44, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: mordo nawet nie masz konta na Zalando buhahhaha

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.07.2021 / 20:41, *.centertel.pl

@Leśny pryk: Ty pewnie masz, ale obciach :))))

odpowiedz
Junior - 11.07.2021 / 18:47, *.t-mobile.pl

Masakra. Klasyczna biel. Poproszę

odpowiedz
Melo1916 - 11.07.2021 / 18:45, *.plus.pl

jakie koszulki Śląska? przecież to nowy wzór adidasa reprezentacja Słowaci w takich grała tylko że niebieskich

odpowiedz
Cerg - 11.07.2021 / 19:37, *.centertel.pl

@Melo1916: zł Słowacja gra w najki

odpowiedz
Me(L)o1916 - 12.07.2021 / 07:51, *..

@Cerg: racja ale bardzo podobne ;)

odpowiedz
Rafek - 11.07.2021 / 18:32, *.chello.pl

...identyczne jak śląska Wrocław....szef martetingu sie niepostaral

odpowiedz
zenek - 11.07.2021 / 18:49, *.t-mobile.pl

@Rafek: identyczne,pozatym,ze Śląska jasniejsze i inny kolor trzech pasków adidasa

odpowiedz
Yeti - 11.07.2021 / 19:10, *.play-internet.pl

@zenek: My wojskowi i oni wojskowi więc o co kaman???

odpowiedz
Art77 - 11.07.2021 / 18:22, *.tpnet.pl

Fajne nawet powiem zajebiste

odpowiedz
s - 11.07.2021 / 20:46, *.centertel.pl

@Art77: zajebiste??? skąd ty mieszkasz???

odpowiedz
ding - 11.07.2021 / 18:21, *.chello.pl

Od lat (jeszcze na łamach NL) apelowałem o koszulki moro!

odpowiedz
SEBO(L) - 11.07.2021 / 18:14, *.centertel.pl

Miejmy nadzieję, że to koszulka bramkarska...

odpowiedz
robochłop - 11.07.2021 / 18:05, *.orange.pl

Koszulka na zdjęciu i na żywo-to dwie różne sprawy...niestety jeśli to nie fejk,to prawie xero koszulki Śląska...ps do redakcji-Eintracht piszemy przez CH...

odpowiedz
BRL - 11.07.2021 / 18:03, *.chello.pl

Od jakiegoś czasu mówiłem, że zielone powinny być w moro, ale nie takie...
Fajnie, jakby białe były z czarnym pasem jak w 2016.

odpowiedz
Zzp - 11.07.2021 / 17:57, *.tele2.hr

Śląsk wymienia garderobę?

odpowiedz
Alan - 11.07.2021 / 18:04, *.t-mobile.pl

@Zzp:
Dokladnie te same mam skojarzenia, wpierw kibice Śląska zrobili flagę Wojskowi która równie dobrze mogłaby wisieć u nas a teraz kopiuj wklej koszulki po nich tylko z innymi emblematami.

odpowiedz
Arecki - 11.07.2021 / 17:42, *.com.pl

Dramat, brakuje jeszcze wzoru różowego... Tylko białe!

odpowiedz
Daszka - 11.07.2021 / 17:40, *.chello.pl

Jak przystało na drużynę z wojskowym rodowodem, to motywy "maskujące" i quasi epolety - uzasadnione.
Mam nadzieję, że naszych piłkarzy nie będą powoływać na ćwiczenia WOT...

odpowiedz
Marcin - 11.07.2021 / 17:39, *.play-internet.pl

Lipa te koszulki. Jak coś to tylko białe ale to juz nie jest to. Nawet już coraz mnie kibiców przychodzi na biało.

odpowiedz
Biała Siła - 11.07.2021 / 17:45, *.vectranet.pl

@Marcin: Pozwolę się nie zgodzić z Tobą ,moim zdaniem powinny być zielone ,może nie te ale zielone ,do białych jakoś nie jestem przekonany ,pozdrawiam.

odpowiedz
Traktor - 11.07.2021 / 17:37, *.190.3

Tragedia

odpowiedz
pewne info - 11.07.2021 / 17:31, *.telkab.pl

W piątek 9 lipca przed wejściem na PKP Powiśle była sesja zdjęciowa w tych koszulkach ;)

odpowiedz
:) - 11.07.2021 / 17:42, *.chello.pl

@pewne info: przeciez Powiśle jednoznacznie kojarzy się z KSP Polonią Warszawa.
"Do przerwy 0:1" Adam Bahdaj..

odpowiedz
Centrum - 11.07.2021 / 18:06, *.tpnet.pl

@:) : a nie pomyliło ci się kolego Powiśle z Wolą ... to tak a propos " Do przerwy 0 : 1 " ... a tak przy okazji Mandżaro , Perełka i Paragon ;)

odpowiedz
Markus Merk - 11.07.2021 / 18:28, *.play-internet.pl

@:) : Powiśle to się kojarzy z filmem piłkarski poker.

odpowiedz
Rdzenny - 11.07.2021 / 19:24, *.centertel.pl

@Centrum: na Woli nie ma Poloni !

odpowiedz
:) - 11.07.2021 / 20:21, *.chello.pl

@Rdzenny: xd jest więcej niż myślisz

odpowiedz
Stefan1916 - 12.07.2021 / 12:28, *.glasoperator.nl

@:) : co to za kibic, który nie nosi swoich barw? Skoro są to niech wyjdą!!!

odpowiedz