Jasurbek Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com

Yaxshiboyev znów nie trenuje

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałkowym treningu Legii nie uczestniczył Jasur Yaxshiboyev. Uzbek ponownie zaczął narzekać na uraz mięśnia dwugłowego uda i znów musi wrócić do pracy z fizjoterapeutami.

Wyglada na to, że nasz tekst o zawodniku sprzed niemal dwóch tygodni o
dotychczasowym pobycie Yaxshiboyewa w Legii pozostaje cały czas aktualny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
LP - 21.07.2021 / 09:24, *.tpnet.pl

Jeszcze jest w LEGII czy juz opuscil !!

odpowiedz
Marcel - 21.07.2021 / 02:06, *.t-mobile.pl

Ten gość to jakaś porażka transferowa ostatniego dziesięciolecia.

odpowiedz
autor - 20.07.2021 / 20:46, *.vectranet.pl

czemu my ciagle sprowadzamy takie kaleki niegrajace? masakra

odpowiedz
KrystekLegia - 20.07.2021 / 19:03, *.chello.pl

Wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym jeśli to tylko możliwe i szukać w tych pieniądzach kogoś gotowego do gry na wczoraj.

odpowiedz
Ralph - 20.07.2021 / 18:30, *.play-internet.pl

To wiekszy kabaret niż z Vanna Ly swego czasu xD

odpowiedz
bronek49 - 20.07.2021 / 17:52, *.chello.pl

nie wiem czemu on jest brany przez michniewicza do składu a nie Rosołek

odpowiedz
MINA - 20.07.2021 / 16:55, *.orange.pl

Powtórzę się, niech zwija mundur i do domu

odpowiedz
jo - 20.07.2021 / 15:45, *.tpnet.pl

Kwestia jego dolegliwości powinna być zbadana gdzieś poza zasięgiem Legii. W gabinecie niepowiązanym z Legią. Albo mamy w sztabie medycznym konowała albo gość udaje. To jest w normalnym sporcie zawodowym niemożliwe żeby tyle leczyć i nie wyleczyć. Tyle badać na wstępie i gówno znaleźć. Wszyscy wiemy jakie było ciśnienie na transfery i wtedy pojawił się On... Tani, z kiepskiej ligi, prawdopodobnie bo niewielkich wymaganiach finansowych. Odnoszę wrażenie, że to była zasłona dymna by kibice odczepili się chociaż na moment...
Gość sam się nie zatrudnił, ktoś mu kontrakt ze strony Legii też podpisał. Jak jest chory to w łeb powinni dostać lekarze... Jak zdrowy to jest problem.

odpowiedz
Trampek - 20.07.2021 / 15:15, *.125.105

Sztab medyczny LEGII jest na poziomie nie jednego zera, ale na poziomie dwóch zer !!! Przez ten okres czasu w którym jest Jasur Yaxshiboyev można było zbadać go z dokładnością do milimetra czy i jakie dolegliwości go trapią ? Postawić trafną diagnozę . Z perspektywy czasu nasuwają się dwa wzajemnie wykluczające się wnioski. Jeden ,że sztab medyczny LEGII jest na poziomie takim jak napisałem na wqstępie . Drugi to Jasur Yaxshiboyev wyczuł,że klubowi medycy nie mają zielonego pojęcia na temat kontuzji , na jakie narażeni są piłkarze i po prostu umiejętnie symuluje . Może nasuwać się ewentualnie trzeci wniosek - tak zwany czynnik psychiczny, którego powody mogą być różne. Tak czy inaczej odnoszę wrażenie,że Jasur Yaxshiboyev został pozostawiony "sam w sobie" , bez profesjonalnej opieki medycznej , w oczekiwaniu na cud, że .... dolegliwości same przyszły,same pójdą . Brak pytania, kiedy to się stanie.

odpowiedz
Daniel do Trampek - 20.07.2021 / 15:36, *.comcast.net

@Trampek: przestac pitolić głupoty. Sprowadzili szrot to maja. Nie winna lekarzy. Może się naucza brać w ciemno „na odbudowę”
Gosc ma w d00pie grę. Pieniążki się zgadzają, grać nie musi

odpowiedz
Trampek - 20.07.2021 / 18:31, *.125.105

@Daniel do Trampek: Jaki rozum, taka mowa !

odpowiedz
LP - 20.07.2021 / 13:28, *.tpnet.pl

Bialorusini pewnie widzieli ze cos jest nie tak i jak najszybciej sie pozbyli tak to jest dobry interes z ich strony to w takim razie jak ogladany byl pilkarz skoro teraz jak jest to widzimy !!!!

odpowiedz
exsa - 20.07.2021 / 13:19, *.tpnet.pl

A dokad to beda takie transfery dzialajace na niekorzysc LEGII a ze tacy ludzie jeszcze pracuja w LEGII a co na to P.Prezes ktory jak narazie milczy wiec prosimy o zabranie glosu !!!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 20.07.2021 / 11:51, *.chello.pl

grunt, że pensyjka w ojro wpada co miesiąc.

odpowiedz
Egon - 20.07.2021 / 11:36, *.centertel.pl

Rok w rezerwach a jak nie to uprzejmie podziękować bez żadnych złośliwości.
Widocznie ma tak osłabiony organizm który jest podatny na różne infekcje i przeplatają mu się często urazy a to go jeszcze bardziej dobija.
W sumie szkoda ale takie jest życie Legia to nie przytułek chyba że czegoś nie wiem...

odpowiedz
Kader - 20.07.2021 / 11:19, *..

Jak nie Sanogo to teraz ten aparat… z deszczu pod rynnę, rozwiązać do końca rundy umowe jak sie nie weźmie chłop do roboty i tyle

odpowiedz
zdzicho - 20.07.2021 / 10:24, *.16.195

białorusini zrobili super interes

odpowiedz
exsa - 20.07.2021 / 10:15, *.tpnet.pl

Wylot do Kazachstanu z tym ktory sprowadzil pierwszym samolotem ktory tam leci bo LEGIA nie bedzie miala zadnego pozytku !!!!

odpowiedz
Dziaduszko - 20.07.2021 / 06:36, *.centertel.pl

Spore rozczarowanie.Widziałem kilka dłuższych skrótów jego meczów w poprzednich klubach i wyglądało na to,że ma pojęcie.Ostatnio nasz bramkarz grał do końca że złamanym nosem bo mu zależało i był zdeterminowany.A on? No właśnie:(

odpowiedz
E.T. go home - 20.07.2021 / 05:57, *.chello.pl

Kolejna akcja humanitarna w Legii, czyli przygarnij kropka vol.... No właśnie który to już raz, hahaha może ręczniki dobrze podaje

odpowiedz
wpi..... w p zdu - 20.07.2021 / 01:13, *.play-internet.pl

razem z tym messim

odpowiedz
PLK - 20.07.2021 / 01:06, *.cyfrowypolsat.pl

Wygląda na to że..... totalny niewypał!!!
Dlaczego "totalny" wiąże się zawsze z niewypałem?!!!

odpowiedz
PLBBOY - 20.07.2021 / 00:23, *.inetia.pl

Przykro mi, ale ten facet jest do odstrzału. Może ktoś przygarnie go za darmo.

odpowiedz
PPU - 19.07.2021 / 23:20, *.chello.pl

Ile minut rozegrał? Chyba pora wracać do domu. Lepiej żeby jakiś kolejny młody się ogrywał na jego miejscu.

odpowiedz
Lupus - 19.07.2021 / 23:10, *.centertel.pl

Dajcie mu schabowego z kapustą i szybko wyzdrowieje

odpowiedz
skreem - 19.07.2021 / 23:05, *.chello.pl

Czy on w ogóle przechodził jakieś testy medyczne przed podpisaniem z Legią kontraktu? Czy może badali go jacyś A-klasowi medycy na ostrym kacu?

odpowiedz
Wolfik - 19.07.2021 / 22:27, *.mm.pl

Szkoda to komentować. Koleś nawet kulawego Eduardo przebił. Do modłów i głodówek się nadaje. Dać na bilet i niech wraca, szkoda zachodu....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.07.2021 / 00:45, *.centertel.pl

@Wolfik: Na bilet już dostał. Ewentualnie kanapkę z salcesonem na drogę. Niech się pożywi, dopóki może jeść.

odpowiedz
Daszka - 20.07.2021 / 02:10, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: ew. kanapka z salcesonem byłaby zabójcza dla jego organizmu i to w wielu aspektach. Sądzę, że nie ma co ryzykować i w drogę powrotną do ojczyzny należy go wyposażyć jedynie w bochen razowego i świeże mleko od krówki mazowieckiej. Posilając się takim prowiantem zapewne dotrze do matecznika cały i zdrowy. A futbol? Może poczekać, najważniejsze jest zdrowie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.07.2021 / 08:39, *.centertel.pl

@Daszka: Paluszki i go home. I jasne - dużo zdrowia.

odpowiedz
oLaf - 20.07.2021 / 14:35, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: a niech dla mahometa zrobi sobie drugi ramadan w tym roku i o suchym chlebie i wodzie (tylko w nocy) zasuwa na piechotę do Kazachstanu!!!!

Co ciekawe o tym leniu jest 3 x więcej komentarzy niż pod artukułęm o taktyce Michniewicza! ; )))

odpowiedz
exsa - 19.07.2021 / 22:23, *.tpnet.pl

Moze trzeba pomoc odejsc z LEGII bo zdecydowal sie na odpoczynek zamiast grac chyba ze przyszedl w innym celu i zatruwa zycie KIBICOM !!!!

odpowiedz
Pawciu - 19.07.2021 / 22:10, *.net.pl

Czy zawsze musie sie znalesc w druzynie taka " wiecznie kontuzjowana perelka" ??

odpowiedz
Artur - 19.07.2021 / 21:34, *.vectranet.pl

Wypieprzyc o do rezerw i próbować się pozbyć z klubu.

odpowiedz
LkibicL - 19.07.2021 / 23:28, *.chello.pl

@Artur: A czemu winne rezerwy?

odpowiedz
matus007 - 19.07.2021 / 21:18, *.play-internet.pl

Jasur to w ogóle grał już w Legii ? ;D

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.07.2021 / 22:11, *.vectranet.pl

@matus007: coś około 15 minut! Ale modli się za nas, a nawet głoduje!

odpowiedz
yyy - 20.07.2021 / 15:50, *.chello.pl

@Sputnik 44: ja też się modlę i w piątki nie jem mięsa, czyli spełniam wystarczające wymagania, żeby podpisać kontrakt z Legią? :D

odpowiedz
Diabeł - 19.07.2021 / 20:39, *.net.pl

Koleś jest stracony.. pozbyć się go jak najszybciej.

odpowiedz
Cch - 19.07.2021 / 20:23, *.mm.pl

Ciekawe jak Czerczesov poradził by sobie z jego kontuzjami :)

odpowiedz
Arek - 19.07.2021 / 22:46, *.tpnet.pl

@Cch: poradził sobie z Vrdoljakiem i dzięki temu on "miło" go wspomina. Z tym też dałby sobie rade.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.07.2021 / 22:49, *.bredband2.com

@Arek: I lydka Hamalainena :-))

odpowiedz
bum - 19.07.2021 / 20:11, *.234.198

Szkoda słów ....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.07.2021 / 20:07, *.petrotel.pl

To niech weźmie Ibuprom max i do boju ;-)

odpowiedz
exsa - 19.07.2021 / 19:59, *.tpnet.pl

Kto sprowadzil to niech placi kase co miesiac a nie LEGIA !!!!

odpowiedz
Darek - 19.07.2021 / 19:55, *.t-ipconnect.de

Co się będzie przemęczał.Kasa na koncie się zgadza.

odpowiedz
Artur - 19.07.2021 / 19:53, *.t-mobile.pl

Mioduski niech budę z kebabem otwiera na stadionie niech go tam wsadzi przynajmniej taki pożytek będzie...

odpowiedz
WSL - 19.07.2021 / 19:52, *.tpnet.pl

Sprowadzony po to zeby mial kontrakt na dlugie wczasy !!!

odpowiedz
Kibolek - 19.07.2021 / 19:48, *.telefonica.de

Wielki talent kucharskiego znowu nie trenuje. Skąd my to znamy, który to już raz amatorzy

odpowiedz
LWS - 19.07.2021 / 19:44, *.tpnet.pl

Odeslac tam skad przyszedl dopoki okienko otwarte delikatnie piszac najwyrazniej nie chce grac zreszta po co kasa i tak leci takich graczy w LEGII nie potrzebujemy ! Wypad z LEGII i to juz !!!

odpowiedz
c u L t - 19.07.2021 / 19:34, *.17.111

DARIUSZ NIECH POGADA Z JAKIMŚ TRENEREM OD DYSCYPLINY Z NAJLEPSZEJ JEDNOSTKI WOJSKOWEJ W POLSCE, PRZYDAŁ BY SIE I SZYBKO PRZEBADAŁ BY SŁABIAKÓW I NACIĄGACZY....POPROSTU TRZEBA ODNOWIĆ KONTAKTY Z WOJSKIEM PANIE DARIUSZU MIODUSKI.

odpowiedz
Błażej - 19.07.2021 / 19:11, *.chello.pl

Ale żenujące komentarze :D Zamiast życzeń powrotu do zdrowia to jakieś brednie od frustratów, niemających życia poza komputerem.

odpowiedz
Basior - 20.07.2021 / 20:41, *.shawcable.net

@Błażej: Ile razy mozna, tej samej osobie, zyczyc powrotu do zdrowia!? Mysle ze limit sie wyczerpal.

odpowiedz
Ja - 19.07.2021 / 19:09, *.plus.pl

Rozwiązanie kontraktu to jedyna możliwość. Ni

odpowiedz
Zenada - 19.07.2021 / 19:06, *.chello.pl

Niech on, już wpier... Tylko ktoś musi beknąć za taki transfer!

odpowiedz
WF - 19.07.2021 / 19:01, *.play-internet.pl

Pogonić go do rezerw jak być może kiedyś wyzdrowieje. To jakieś nieporozumienie

odpowiedz
Hiszpan - 19.07.2021 / 18:46, *.telnaptelecom.pl

Kolejny symulant. Po co nam takie wynalazki.

odpowiedz
kaczy - 19.07.2021 / 18:42, *.play-internet.pl

Typowy transfer do enelmedu

odpowiedz
Wxon - 19.07.2021 / 18:38, *.247.181

Na moje to on symuluje.

odpowiedz
Pan Jerzy - 19.07.2021 / 18:38, *.com.pl

Chora sytuacja albo Uzbek kombinuje albo nasz sztab medyczny to słabe znachory

odpowiedz
Uzbek - 19.07.2021 / 18:30, *.tpnet.pl

Dziwna sprawa z tym grajkiem, wygląda na to że on chyba celowo coś tu kombinuje tymi urazami, a kasa na konto co miesiąc wpada :) Może pochopnie go oceniam, ale ciężko nie ulec takiemu wrażeniu.

odpowiedz
hahaha - 19.07.2021 / 18:30, *.chello.pl

To aż niewiarygodne xD

odpowiedz