Jamel Morris - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Jamel Morris zawodnikiem Brose Bamberg

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jamel Morris, który w minionym sezonie występował w barwach Legii Warszawa i był najskuteczniejszym graczem naszego zespołu, znalazł nowy klub. W sezonie 2021/22 rzucający obrońca występować będzie w Bundeslidze w zespole Brose Bamberg. Zaraz po zakończeniu rozgrywek w Polsce, Morris wyjechał do Francji, gdzie bardzo udanie występował w najwyższej klasie rozgrywkowej w Orléans Loiret Basket.

W barwach Legii Morris rozegrał 40 meczów (39 ligowych i 1 w PP), zdobywając 688 punktów (śr. 17,2 pkt.) w ciągu 1151:05 min. Jamel trafił 97 z 247 oddanych rzutów za 3 punkty, co daje doskonałą średnią na poziomie 39,2 procent. Z naszym klubem zajął czwarte miejsce w Energa Basket Lidze.

W minionym sezonie Brose Bamberg zakończył rozgrywki 1. Bundesligi na miejscu ósmym, a ponadto występował w Basketball Champions League, gdzie dotarł do fazy play-off.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
grzesiek - 20.07.2021 / 20:05, *.centertel.pl

Good luck Morris thank you for good play, and see you soon in Legia

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.