fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (103)

+dodaj komentarz
Czesiek pakoj sie - 22.07.2021 / 05:06, *.t-mobile.pl

Czesio… CO. ? Pakoj sie antytrenerzyno

odpowiedz
Zielu - 21.07.2021 / 23:27, *.centertel.pl

Kapustka- niestety dzban, cos mu sie popier..doliło z tym Ronaldo... Biega jak on i wydaje mu sie ze ma status gwiazdy a prawda jest okrutna.
Jeżeli w nastepnych meczach zobaczę na boisku Slisza, Hołownie czy innego ananaska typu Wieteska to przyznam rację tym co twierdzili że Czesio out... Jak można gorzej zagrać od Hołowni albo Ślisza, tam juz skali brakuje na te ich popisy, trener flory momentalnie ich przeczytał i właściwie co chwile estonczycy właśnie od nich odbierali pilki

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2021 / 23:19, *.centertel.pl

Wietes pamiatkowe zdjecie robil po meczu z pilkarzami Flory albo mi sie wydawalo

odpowiedz
iwi - 21.07.2021 / 23:19, *.orange.pl

Porażka, zero gry nawet kilku piłek do nogi nie są w stanie sobie podać, oni w ogóle trenują ?, wygląda jakby pierwszy raz na boisku się razem znaleźli.
No ale cóż jaki trener taka gra. Może kudłaty się już z sousą układa, i będziemy mieli nowego "lepszego" trenera.

odpowiedz
j24 - 21.07.2021 / 23:17, *.play-internet.pl

Obrona w tej drużynie to jakaś parodia. Środek oprócz Luqiniasa to właściwie dreptanie i podawanie wszerz boiska. W ataku Emreli chory i już nic się dzieje. No i Kapustka, w czepku urodzony, żeby doznać kontuzji ciesząc się po golu, to naprawdę jest wyczyn.

odpowiedz
RobL - 21.07.2021 / 23:11, *.centertel.pl

uf jednak się udało, rewanż będzie znacznie łatwiejszy bo zremisować A wygrać to totalna różnica Ave Legia

odpowiedz
Basior - 21.07.2021 / 23:05, *.shawcable.net

Slisz, na obecna chwile, nie nadaje sie nawet lawke. Nie rozumiem trenera ktory w ogole nie reaguje na poczynania tego zawodnika. Przeciez moglby wpuscic Kisiela albo Skibickiego, na pewno by gorzej nie zagrali. Dzisiaj CzM udowodnil ze jest przecietniakiem wsrod trenerow. Podsumowujac: jestem zdegustowany tym co dzisiaj ogladalem, choc jestem optymista jesli chodzi o rewanz.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.07.2021 / 23:09, *.vectranet.pl

@Basior: 100% Racji.. Slisz , Hołownia dramat... A dziś na dokładke Pekhart...

odpowiedz
singspiel - 21.07.2021 / 23:09, *.centertel.pl

@Basior: fakt. kompletnie zagubiony, ciągle miał problemy, żeby spotkać sie z piłką. niepotrzebne straty

odpowiedz
Dziaduszko - 21.07.2021 / 22:56, *.centertel.pl

Niestety Legia kompletnie nie radzi sobie z pressingiem. Hołownia zupełnie tracił rozeznanie ale nie tylko on.Właściwie cała defensywną była bezradna

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2021 / 22:55, *.telnaptelecom.pl

Spocony i trzęsący się telemarketer no 711 to obraz tego meczu.

odpowiedz
Kalate - 21.07.2021 / 22:53, *.kompex.pl

Josue kozak

odpowiedz
Kibic - 21.07.2021 / 22:51, *.net.pl

Żal.pl.
Ja.......e co za ciapciaki.

odpowiedz
Lopessss - 21.07.2021 / 22:51, *.t-mobile.pl

A dlaczego nie Lopez z Emerlim..Jeden kombinator i drugi...Dwa cwaniaki,technicznie i kombinacyjnie idealnie mogliby się zgrać...

odpowiedz
singspiel - 21.07.2021 / 23:10, *.centertel.pl

@Lopessss: poza golem Lopes to też paraliż. Mladen poza rożnymi też dramatyczny

odpowiedz
RIkki - 21.07.2021 / 22:48, *.net.pl

Kuśwa komu Legia nie da się ograć !!!! to kolejny blamaż schodzimy na psy nawet LK nie dla Nas,,,

odpowiedz
Ja1916 - 21.07.2021 / 22:45, *.centertel.pl

Na trzeźwo to się tego nie da oglądać.

odpowiedz
Wawa - 21.07.2021 / 22:36, *.chello.pl

Czesław
Won
W
O
N

odpowiedz
Pusia - 21.07.2021 / 22:35, *.vectranet.pl

Holownia i Ślisz dwa lamusy do wywalenia

odpowiedz
Poziom - 21.07.2021 / 22:35, *.t-mobile.pl

Macie napadziora Czeskiego w Europie...Rasiak dwójka...Jarajcie się bramkami ekstraklapie...Ja jestem.zalamany zamiast robic progres to zawsze musimy grac zawodnikami za zasługi.. Za zasługi to juz został kiedus Klaufuric od kobiet..GDZIE JEST TRENER ZE TEGO NIE WIDZI @#$

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2021 / 22:32, *.centertel.pl

No i co zwolennicy Cześka????

Ale pociesze Was. Nie winni sa trenerzy. Winne jwst esa 37 i prezio pzpn

odpowiedz
fff - 21.07.2021 / 23:22, *.52.135

@grzesiek:

W czym są winni? Słucham konkretów

odpowiedz
Sebo(L) - 21.07.2021 / 22:30, *.centertel.pl

Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. To jest poprostu TRAGIFARSA.

odpowiedz
Zxcv - 21.07.2021 / 22:28, *.vectranet.pl

Hańby ciąg dalszy…zobaczycie te puchary jak świnia niebo…

odpowiedz
Haha - 21.07.2021 / 22:25, *.net.pl

To są puchary europejskie a nie ekstraklasa. Tu zawodnicy legii padają a gwizdek milczy

odpowiedz
Mck - 21.07.2021 / 22:20, *.t-mobile.pl

K.....Zdejmuje Emerliego zostawia Peharta który nic nie gra..Zero kombinacji nim...Holownia to.jest zart on jest juz tak zestresowany ze strach go trzymac...Co ten trener Wyprawia!!!!Jak można tak sklad dobierać...2 podejście q Europie i dramat ze składem...Pehart w tamtym roku w Europie dramat to nie Wisla Płock a on zdejmuje Emerliego...Bylem fanem.Czeslawa a to jest jego koniec

odpowiedz
atmosferić - 21.07.2021 / 22:45, *.orange.pl

@Mck: chu...owy trenerzyna to i wyniku nie ma. Flora wygląda dojrzalej jako zespol.

odpowiedz
Pusia - 21.07.2021 / 22:19, *.vectranet.pl

Raków już im pokazał co są warci

odpowiedz
Seba - 21.07.2021 / 22:19, *.t-mobile.pl

Tragedia raków, pogoń, piast by estonczykow nosem wyciągnęli vassiliev do Legii za Slisza tak...

odpowiedz
Radomiak - 21.07.2021 / 22:19, *.vectranet.pl

Co oni graja to się w głowie nie mieści

odpowiedz
Jimi70 - 21.07.2021 / 22:18, *.orange.pl

Legia i inne polskie drużyny grają na poziomie 2 ligi estońskiej

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.07.2021 / 22:17, *.chello.pl

Koszmar! Jura dziś odwalą sabotaż. Jędza - katastrofa. Czesiek - chyba sam nie wie, co chce grać. Czrna rozpacz.

odpowiedz
Rkt - 21.07.2021 / 22:13, *.play-internet.pl

Brawo!

odpowiedz
Syn trenera - 21.07.2021 / 22:12, *.vectranet.pl

Masakra Czesiu nie wie co się dzieje.. Zdać sabotazyste Slisza.. Dawać Josue.. I Rose za Holoenie.. No i 1-1 dramat.. Co Legia gra... Obrońcy wszyscy trzej to jakaś kpina..

odpowiedz
bartikos - 21.07.2021 / 22:08, *.inetia.pl

W zespole do wymiany już na stałe - Hołownia i Martins - To co oni wyprawiają to po prostu 2 liga ! Osłabiają zespół co widać w każdym meczu.

odpowiedz
zbieg - 21.07.2021 / 22:07, *.t-mobile.pl

komentatorzy mylą się w zeznaniach... w którym momencie (poza golem) Legia jest lepsza???

odpowiedz
wtf - 21.07.2021 / 22:04, *.chello.pl

Tylko albański Messi może nas uratować!

odpowiedz
Yeti - 21.07.2021 / 22:04, *.play-internet.pl

Do przerwy wynik dobry ale gra słaba. Szczególnie w obronie Hołownia, Wieteska czy Ślisz to jakiś dramat.

odpowiedz
Rob - 21.07.2021 / 21:59, *.centertel.pl

Para naszych obroncow jest slaba na 1 lige nie mowiac o ekstrklasie o pucharach nie wspomne zenada

odpowiedz
HuAr - 21.07.2021 / 22:03, *.centertel.pl

@Rob: powiedziałeś i o Esa i o 1 lidze. Do szkoly

odpowiedz
Rob - 21.07.2021 / 22:06, *.centertel.pl

@HuAr: tak Ex 1 liga 2 liga itd rozumiesz

odpowiedz
Kielonek - 21.07.2021 / 21:59, *.centertel.pl

W meczu z Bodo wyglądało to dużo dużo lepiej czyli jak chcą to potrafią. Może chodzi o podejście do meczu? Niby nie lekceważą przeciwnika ale grają tak jakby lekceważyli. Cała gra defensywną to dzisiaj dramat

odpowiedz
KibicL - 21.07.2021 / 21:55, *.net.pl

Czy tylko ja mam wrażenie że wchodzi Slisz i nie mamy środka ? A gra siada, To jest zawodnik na mecze kiedy gramy z mega ofensywnym przeciwnikiem i musimy się cały mecz bronić. Holownia tez do zmiany, tych dwóch piłkarzy powinno być rezewowymi. Przez wejście ślisza obrońcy nie mają komu podać do przodu a napastnicy nie dostają piłek .

odpowiedz
Zielu - 21.07.2021 / 21:55, *.centertel.pl

Slisz, Hołownia Wieteska to nie łapali by sie do jedenastki flory... Co Michniewicz robi na tej ławce?? Czy on to widzi jakoś innaczej??? Nie ma innych śr obrońców ... Dramat... Ślisz 4 mecz z rzędu sabotaż odpi....dala... Na co liczy Czesław to naprawde nie wiem

odpowiedz
RMFC - 21.07.2021 / 21:54, *.play-internet.pl

Hołownia powinien pograć w rezerwach albo najlepiej z dziećmi żeby nauczył się ustawienia bo przepycha go jak chce stary Vasiliew i inni też sobie z nim radzą. Kolejne nieporozumienie to Slisz. Niestety od jakiegoś czasu słaby aż oczy bolą od patrzenia na jego wyczyny boiskowe

odpowiedz
jim - 21.07.2021 / 21:53, *.tpnet.pl

Chłopaki z Flory mają taktykę którą dobrze realizują bo pomaga im pół naszej drużyny

odpowiedz
filand - 21.07.2021 / 21:51, *.t-mobile.pl

Trochę to się posypało po zejściu Kapustki ( dużo zdrowia gościu).ale.
To co zrobił Hołownia...kara śmierci przez powieszenie.za jaja...
Idę po 4 piwa

odpowiedz
atmosferić - 21.07.2021 / 21:55, *.orange.pl

@filand : co? tosz on ku...a zszedl w 5 minucie.... tak naprawde to dobre rzeczy w tej polowie to tylo zrywy jednostek - jakies pojedyncze akcje ale flora panuje nad sytiacja - Legia nie kontroluje meczu - brakuje Legii trenera...

odpowiedz
filand - 21.07.2021 / 22:00, *.t-mobile.pl

@atmosferić:
Gościu, jaki jest wynik do przerwy.. może oglądamy dwa różne mecze?

odpowiedz
atmosferić - 21.07.2021 / 22:48, *.orange.pl

@filand : a jaki jest wynik po przerwie?

odpowiedz
Przypadkowy Kibic - 21.07.2021 / 21:51, *.plus.pl

Opis „grają piach” byłby komplementem, zatem grają szlam. Beznadzieja :(

odpowiedz
Wawa - 21.07.2021 / 21:51, *.chello.pl

Niby prowadzimy ale gra masakra
Co ten Czesiek widzi wtym holowni i sliszu
Normalne drewniaki
Brak rozegrania
Pomóc bardzo słabo
Czesław to słaby trener

odpowiedz
atmosferić - 21.07.2021 / 21:50, *.orange.pl

Legia z taką grą nie zasługuje na puchary.

odpowiedz
zbieg - 21.07.2021 / 21:48, *.t-mobile.pl

komentarzy mylą się w zeznaniach... w którym momencie (poza golem) Legia jest lepsza???

odpowiedz
zbieg - 21.07.2021 / 21:45, *.t-mobile.pl

komentarzy mylą się w zeznaniach... w którym momencie (poza golem) Legia jest lepsza???

odpowiedz
wtf - 21.07.2021 / 21:45, *.chello.pl

Oczy krwawią.

odpowiedz
Eduardo - 21.07.2021 / 21:44, *.toneticgroup.pl

gra dramat

odpowiedz
Basior - 21.07.2021 / 21:40, *.shawcable.net

Gra Legii, na ten moment, to jest kompromitacja!

odpowiedz
Stan - 21.07.2021 / 21:36, *.chello.pl

Co to jest ta Hołownia won do rezerw ku...wa

odpowiedz
Syn trenera - 21.07.2021 / 21:34, *.vectranet.pl

Znów gramy w 9 Slisz i Holownika to sabotaż...

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 21:31, *.bredband2.com

W fazie ofensywnej (tak sie mowi?) gramy na prawde bardzo fajna pilke. Swietnie ja rozgrywamy, gramy fajnymi podaniami, szybko i madrze. Sa bledy ale gramy na prawde fajnie. Natomiast obrona jest tragiczna. Bardziej tragiczna niz obrona francji w 1940 roku.
Dodam, Martins super, a Luqi po prostu King. Na miejscu Rozczochranca natychmiast przedlluzylbym z nimi obu kontrakty na 5 lat.

odpowiedz
bie/L/sko - 21.07.2021 / 21:45, *.master.pl

@Krzeszczu: Ale poszedłeś po bandzie z tą obroną z 1940 roku. Ale masz rację Termopile to nie są

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 21:49, *.bredband2.com

@bie/L/sko: No bo tak to wyglada ze chyba tylko zabojady mieli bardziej c**jowa obrone niz my.
A jak jest zolw po slasku? Panzer-zaba :-))

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 22:15, *.bredband2.com

@Krzeszczu: W drugiej polowie, jak na razie, masakra totalna. Masakra. Zobaczymy co Josue wniesie do gry.

odpowiedz
bie/L/sko - 21.07.2021 / 22:22, *.master.pl

@Krzeszczu: ja w zasadzie jestem optymistą, ale teraz to i mi ręce opadają. Słabe to jest.

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2021 / 21:29, *.telnaptelecom.pl

Co ten Hołownia odwala???

odpowiedz
atmosferić - 21.07.2021 / 21:23, *.orange.pl

Ależ ta Legia jest slaba - pressing Flory i jej niema.

odpowiedz
(L)ychu - 21.07.2021 / 21:17, *.chello.pl

Jest dobrze zamknąć im środek

odpowiedz
atmosferić - 21.07.2021 / 21:15, *.orange.pl

co ten kapustka sobie odj...al - jak zerwal wiezadlo w kolanie to mamy dzbana roku - w celebacji gola sie skontuznowac to trzeba byc dzbanem. Cos jest nie tak z glowa tego typa.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 21:08, *.bredband2.com

Nieszczescie czy glupota? Swietnie poprowadzil pilke, strzeli gola, a pozniej glupi skok przez reklame i kontuzja...

odpowiedz
Lupus - 21.07.2021 / 21:17, *.centertel.pl

@Krzeszczu: A na trybunach trener kadry, który miał go obserwować.
To sobie naobserwowal
Och co za głupota

odpowiedz
(L)ychu - 21.07.2021 / 21:20, *.chello.pl

@Krzeszczu: przecież to odruch po radosći to jest przypadek

odpowiedz
bie/L/sko - 21.07.2021 / 21:21, *.master.pl

@Krzeszczu: Nie oceniaj tak surowo. On się po porostu cieszył i podskoczyl. Ale nie przez reklamę. Specjalnie cofnąłem obraz. Nie masz racji. Pozdrawiam

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 21:23, *.bredband2.com

@bie/L/sko: Alez ja nie oceniam. I jak najbardziej rozumiem radosc. Po prostu zadalem pytanie, nieszczescie czy glupota. A moze troche i jednego i drugiego.

odpowiedz
bie/L/sko - 21.07.2021 / 21:06, *.master.pl

Zaczynamy 1 :0

odpowiedz
Wawa - 21.07.2021 / 21:02, *.chello.pl

Witeska I holownia buchaaaaaas

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2021 / 20:51, *.centertel.pl

Mam nadzieje ze wieteska i holownia to nie jest ogolnie pierwszy wybor bo jest tka to z dinamem skonczy sie na minimum 5:0

odpowiedz
Gienek - 21.07.2021 / 20:39, *.play-internet.pl

Dobry skład! Gramy ofensywnie, dwoma napastnikami no i Ślisz w końcu na ławie.

odpowiedz
Brat - 21.07.2021 / 20:14, *.play-internet.pl

Obama ustawiony na Miarę na.

odpowiedz
abc - 21.07.2021 / 20:00, *.52.135

w obronie znów cudowny mateuszek "babol" wieteska - czyżby HT/FT zagrali i do przerwy będzie w czapę?

odpowiedz
matus007 - 21.07.2021 / 19:54, *.play-internet.pl

skład optymalny

odpowiedz
Władeczek - 21.07.2021 / 19:43, *.156.84

Dzisiaj u mnie w menu przed telewizorem (LG OLED oczywiście w dużym calażu) do meczyku:
1) tradycyjnie zmrożona maciorka w ilości 0,7l.
2) cytrynoweczka limonczello również zmrożona w ilości 0,7l. - właśnie przywieziona przez szwagierkę prosto z greckich wysp
3) na dobry sen na finał dwie zmrożone Wareczki Strong
Obstawiam gładkie zwycięstwo Legii 4-0 i dalszy pewny marsz do Ligi Mistrzów.

odpowiedz
Władeczek - 21.07.2021 / 19:47, *.156.84

@Władeczek: A kibicuje oczywiście ze szwagrem, także wszystko na dwóch!

odpowiedz
Farme(L) - 21.07.2021 / 19:47, *.virginm.net

@Władeczek: a gdzie Królewskie?

odpowiedz
Chris - 21.07.2021 / 20:15, *.chello.pl

@Farme(L): Kasy zabrakło :)

odpowiedz
filand - 21.07.2021 / 20:17, *.t-mobile.pl

@Władeczek:
Życzę udanego wprowadzania. I udanego wyprowadzania...maciory
Ps.Na d+1 mam zapas kefiru...

odpowiedz
bie/L/sko - 21.07.2021 / 20:42, *.master.pl

@Władeczek: Ciekaw jestem od czego będzie Cię jutro bolała głowa? Bo że będzie bolała to jestem pewien. Legia Mistrz. 3 : 0.

odpowiedz
Zagłębie 1906DG - 21.07.2021 / 20:50, *.co.uk

@Władeczek: i takie komentarze rozumiem najlepszego

odpowiedz
filand - 21.07.2021 / 19:42, *.t-mobile.pl

Skład ofensywny. Niestety po ostatnim wyczynie JAJ Czesława jestem sceptyczny. Z gratuacjami poczekam do 22:45 czasu polskiego...
Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz...

odpowiedz
Ewy gf - 21.07.2021 / 19:41, *.inetia.pl

(L) ewy na stronie i apce tvp sport będziesz miał pozdro jaazdaa

odpowiedz
(L)ewy - 21.07.2021 / 19:18, *.com.tr

Czy ktoś poda link do transmisji online.
Bęďę wdzięczny. Jestem za granicą.

odpowiedz
quad74 - 21.07.2021 / 19:39, *.chello.pl

@(L)ewy: https://sport.tvp.pl/54855094/liga-mistrzow-legia-warszawa-flora-tallin-gdzie-ogladac-kiedy-mecz-transmisja-tvpsportpl

odpowiedz
L - 21.07.2021 / 19:50, *.47.19

@(L)ewy: https://soccernet.ee/artikkel/tana-otsepilt-flora-madistab-varssavis-valitseva-poola-meistriga

odpowiedz
Cesek - 21.07.2021 / 19:15, *.centertel.pl

Pekhart, Mladen i Luqi. Szybkie 3-0 i na piwo.

odpowiedz