Rafael Lopes i Luquinhas - fot. Hagi
REKLAMA

Legia 2-1 Flora

Szczęśliwie i skromnie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Mocno szczęśliwie zakończyło się środowe spotkanie Legii z Florą Tallin. Mistrzowie Polski wygrali z mistrzami Estonii 2-1, a kluczowego gola strzelili w doliczonym czasie gry za sprawą Rafaela Lopesa.

Kilka minut po rozpoczęciu gry na prowadzenie wyszli piłkarze Legii! Indywidualną akcją w środku pola popisał się Bartosz Kapustka, który ominął po drodze kilku defensorów i płaskim uderzeniem pokonał bramkarza przeciwników. Niestety, pomocnik cieszył się z trafienia na tyle ekspresyjnie, że... doznał urazu, przez co musiał zejść z boiska. W jego miejsce na murawie zameldował się Bartosz Slisz. Legioniści początkowo prezentowali się znacznie lepiej od swoich przeciwników. Można było odnieść wrażenie, że szybko stracony gol podciął Estończykom skrzydła. W 19. minucie bliski podwyższenia prowadzenia był Andre Martins. Portugalczyk kopnął piłkę niemal z linii pola karnego, ale ta przeleciała ponad poprzeczką.

W 27. minucie zobaczyliśmy kolejną składną akcję gospodarzy. Po serii wymian podań w polu karnym znalazł się Luquinhas, który podobnie jak niedawno przeciwko Bodo/Glimt, spróbował uderzenia w kierunku dalszego słupka. Niestety, zabrakło mu precyzji. Od tej pory gracze Flory Tallin wreszcie utrząsnęli się i wrócili do gry. Chwilę po strzale Luquinhasa bliski szczęścia był Sergei Zenjov. Pomocnik gości wykorzystał błąd Mateusza Hołowni w wyprowadzeniu piłki i tym razem swoich kolegów przed utratą gola uratował Artur Boruc. Niebawem doświadczony golkiper ponownie stanął na wysokości zadania, gdy pewnie złapał piłkę kopnięta z dystansu przez Henrika Ojaamę. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie i obydwie drużyny zeszły do szatni przy skromnym prowadzeniu "Wojskowych". Gracze Czesława Michniewicza ze szczególnie dobrej strony pokazali się w pierwszej części pierwszej połowy. Potem do głosu zaczęli niestety coraz częściej dochodzić rywale.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

W drugą połowę lepiej weszli piłkarze gości. Przestali oni czuć respekt do mistrzów Polski i radzili sobie w ofensywie coraz śmielej. W 53. minucie upór Flory przyniósł efekt. Z dobrej strony na skrzydle pokazał się Henrik Ojamaa, który z łatwością zwiódł dwóch obrońców Legii i dośrodkował wprost na nogę Rauno Sappinena. Najlepszy strzelec drużyny nie miał problemów, aby z bliska doprowadzić do remisu. Po godzinie od początku meczu odpowiedzieli gracze w białych koszulkach. Po wrzutce z rzutu rożnego walkę o górną piłkę wygrał Artur Jędrzejczyk, ale świetną interwencją na linii popisał się Matvei Igonen.

W 75. minucie powinno być 2-1 dla Legii... Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Mateusz Wieteska i tym razem jeden z obrońców w ostatnim momencie wybił piłkę z linii bramkowej. Mimo wszystko gra gospodarzy pozostawiała tego wieczoru sporo do życzenia. Wydawało się, że do końcowego gwizdka sędziego wynik nie ulegnie już zmianie i na rewanż "Wojskowi" pojadą bez żadnej zaliczki. Na szczęście w doliczonym czasie gry wynik rozstrzygnął Rafael Lopes! Portugalczyk huknął z półwoleja po błędzie obrońcy rywali i nie dał żadnych szans bramkarzowi.


Liga Mistrzów
2. runda eliminacyjna
#LEGFLO
16721
Warszawa
21.07.2021
21:00
Legia Warszawa
Flora Tallin
Legia Warszawa
2-1
Flora Tallin
3' Kapustka
90+1' Rafael Lopes
(1-0)
Sappinen 53'
1 Artur Boruc
55 Artur Jędrzejczyk
4 Mateusz Wieteska
3 Mateusz Hołownia 60'
2 Josip Juranović
8 Andre Martins
67 Bartosz Kapustka 7'
25 Filip Mladenović
82 Luquinhas
11 Mahir Emreli 56'
9 Tomas Pekhart
59 Kacper Tobiasz
17 Maik Nawrocki
20 Ernest Muci
21 Rafael Lopes 60'
22 Kacper Skibicki
23 Joel Abu Hanna
27 Josue 56'
29 Lindsay Rose
39 Maciej Rosołek
30 Kacper Kostorz
99 Bartosz Slisz 7'
12 Mateusz Kochalski
Matvei Igonen 32
Michael Lilander 27
Henrik Purg 24
Märten Kuusk 2
74' Marco Lukka 4
Henrik Ojamaa 8
Sergei Zenjov 20
Konstantin Vassiljev 14
80' Markus Soomets 28
Martin Miller 10
80' Rauno Sappinen 11
Karl-Romet Nomm 31
Evert Grunvald 33
80' Sten Reinkort 7
Rocco Robert Shein 21
Henri Valja 23
74' Ken Kallaste 25
Kristo Hussar 26
80' Markus Poom 35
Markkus Seppik 43
Danil Kuraksin 54
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Jürgen Henn
Sędziowie
Główny: Witalij Mieszkow (Rosja)
Asystent: Dmitrij Safian (Rosja)
Asystent: Aleksiej Łuniow (Rosja)
Techniczny: Igor Panin (Rosja)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (207)

+dodaj komentarz
Koko123 - 23.07.2021 / 19:52, *.10.77

Bartek 3ymaj się szybko wracaj do zdrowia 3ymam kciuki

odpowiedz
jamapata - 23.07.2021 / 10:23, *.inetia.pl

Mnie cieszy postawa drużyn Polskich w pucharach - Tyle meczy a jeszcze ani razu Polski zespół nie przegrał ! Tak nie było od 100 lat , jak nie dłużej !

odpowiedz
Stary Peter - 23.07.2021 / 02:11, *.virginm.net

Witam.chyba 2 raz wstawiam komentarz,ale do rzeczy.1.jak czytam te wszystkie komentarze,to mam wrazenie ze kazdy powinien udowodnic swoj wiek.2jak Legia zagra padake,nie daj boze przegra z Podbeskidziem u siebie,to jest wysyp znawcow,komentarzy takich ze chyba w Pl to mamy n najlepszych trenerow na swiecie(transfery to jeszcze fajniejsza beka)3.wygraja sparing z kurna krasnodarem,taa optymalna 11,ten mega,ten szklanka,ten super podaje przez skrzyzowanie pulawsiej z gimbaza.dzieciaczki co sie tak podniecacie wynikami a to w ekstraklapie albo w el do pucharow.zawsze graja na boisku pieniadze(nie zawodnicy),ewentualnie trener ktory ma pojecie jak swoim portfelem zarzadzac.a u nas(mam na mysli Polske,nie tylko Legie)nigdy nie bylo kozaka kasjera.byli niby tacy co nie jeden teskni jak Okuka,Berg,Czerczesow itp.to bylo chwilowe,i nie poszlo za tym nic.ok powiecie ze sprzedawali im najlepszych,kupowali szrot,a to prezes,a to dyrektor a to nima kasy.a moim zdaniem,legia powinna zainwestowac w trenera z "wysokiej"półki,bo to jest jedyna droga.top trener to podstawa.nawet 2-3 banki za sezon.po roku,2 max 3,dla L kupienie grajka za 4-5 baniek bedzie standartem.ok,ja rozumiem w inwestowanie w akademie,ale gdzie logika?sprowadzaja malolatow a potem nie maja jak ich ogrywac bo nie ma jak.bo sie bija do ostatnich kolejek o mistrza z Rakowami czy Piastami,a malolat nie ogarnie.sklad mamy jaki mamy,moim zdaniem bardzo ciekawy i jak by byl trener kozak to ta druzyna by grala przynajmniej 2 levele lepiej i ciekawiej.i tak na koniec sobie sam zaprzeczę.pieniadze nie grają.tylko madrosc wodza.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 22.07.2021 / 21:47, *.plus.pl

Żenada ale na florę starczy bo gorzej zagrać się nie da w rewanżu.

odpowiedz
Pietrucha - 22.07.2021 / 19:59, *.play-internet.pl

Jezu jakie tu narzekacze siedzą, aż oczy bolą jak się to czyta. Po bodo sraliście w gacie ze szczęścia, teraz jeden słabszy występ (ale wygrany!) i już wrócili specjaliści od piłki co wiedza jakich graczy kupować, jakich nie, skąd brać pieniądze na prowadzenie klubu i w ogóle wszystko wiedzący ???????? Zajmijcie się kibicowaniem a nie jęczeniem bo naprawdę jak baby na bazarze...

odpowiedz
lol - 23.07.2021 / 09:33, *..

@Pietrucha : to jest forum gdzie kazdy moze napisac opinie o danym meczu. Nie o kolejce i nie o calym sezonie Legii. Nasz zespol zagral z Flora padake stad tyle flustracji - i slusznie. Z szacunkiem.

odpowiedz
Pawełek - 22.07.2021 / 17:00, *.play-internet.pl

Ten mecz to był jeden wielki wstyd. Jeden z większych w historii klubu. Niestety nie mamy graczy, trenera ani niczego. Ślisz powinien grzać ławę do końca sezonu.

odpowiedz
kermit - 22.07.2021 / 18:07, *.chello.pl

@Pawełek: nie przesadzaj kolego. Wygrali. Gdzie temu wydarzeniu do pamiętnego meczy z Widzewem gdzie prowadząc 2:0, przegrali 2:3. A, że mamy lekką zbieraninę to fakt.

odpowiedz
Sig - 22.07.2021 / 22:16, *.chello.pl

@Pawełek: bez przesady. Wynik poszedł w świat. Wygrali i niech awansują.

odpowiedz
biaLy - 23.07.2021 / 01:58, *.chello.pl

@Pawełek: Wstyd? To już zapomniałeś o meczach z luxemburgiem i słowakami 3 lata temu, chłopczyku?

odpowiedz
PLBBOY - 22.07.2021 / 15:53, *.110.195

W Zagrzebiu myślą teraz tak samo jak do niedawna myśleli w Warszawie. Teraz mamy trudnego przeciwnika, ale spokojnie w naszym zasięgu a w następnej rundzie będziemy mieli luzik, pewny awans i tylko trzeba będzie zlać jakieś ogóry z jakiejś Warszawy lub Taliba.

odpowiedz
NaSpokojnie - 22.07.2021 / 20:50, *.t-mobile.pl

@PLBBOY: ten punkt widzenia mi się podoba :)

odpowiedz
oLaf - 22.07.2021 / 15:44, *.vectranet.pl

wstyd!!!

z słąbszym przeciwnikiem się męczymy, cudem wygrywamy... co będzie jak przyjedzie 2 razy silniesze Dynamo? szybkie 0:3 i do domu...

odpowiedz
anty - 22.07.2021 / 14:48, *.pzu.pl

Z tym hymnem to po raz kolejny dają ciała.... już kiedyś przegraliśmy przez to mecz

odpowiedz
Dedi - 22.07.2021 / 15:16, *.plus.pl

@anty:
Po co był ten hymn za to że wygraliśmy cudem z mistrzem Estonii

odpowiedz
L - 22.07.2021 / 16:09, *.tpnet.pl

@anty: Dla mnie śpiewanie hymnu w takim momencie meczu to profanacja...

odpowiedz
Wukashi - 22.07.2021 / 19:38, *.197.174

@anty:
Może nie profanacja, ale ciężko się słucha hymnu na takim etapie, w takim meczu i jeszcze z taką drużyną (dość internacjonalną).

odpowiedz
Hybre - 22.07.2021 / 14:14, *.226.96

To nie był dobry mecz i wiele rzeczy jeszcze przed meczem poszło po prostu źle. Niemniej jednak dalej jesteśmy faworytami, choć musimy się wystrzegać podobnych błędów już w Estonii.

odpowiedz
Legionista1965 - 22.07.2021 / 14:08, *.tpnet.pl

Gorzej zagrać już nie można, więc o rewanż jestem spokojny.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 22.07.2021 / 14:06, *.t-mobile.pl

37 letni Wassiljew Was przykrył - do Slisza i Martinsa
a Furman w .. Płocku
a Pazdan w Jagielonii
a Kucharczyk w Pogoni
a my nie mamy kim ku...a grac
Dramat polityka transferowa

odpowiedz
hulk - 22.07.2021 / 14:43, *.chello.pl

@Kibic LEGII od 53 lat:

Dokładnie, "kibice" drwią z dawnych polskich piłkarzy Legii, a oni mimo że może i nieidealni, to i tak znacznie lepsi od większości nowego, zagranicznego narybku.

odpowiedz
matematyk - 22.07.2021 / 15:43, *.chello.pl

@hulk: 165 procent razcji!!!!

odpowiedz
tekken (L) - 22.07.2021 / 17:34, *.chello.pl

@Kibic LEGII od 53 lat: Podpisuję się i jeszcze Kosecki w Cracovii.

odpowiedz
TomekMokotów - 23.07.2021 / 01:12, *.play-internet.pl

@Kibic LEGII od 53 lat:

I co, żaden jakoś do Legii nie chciał za specjalnie... a jak grali w L to słaliście na nich z lewej i prawej...

I ten Wasiliew, no mecz życia rozegrał co wystarczyło by grono płaczków zaczęło. lamenty...

Wy tak na codzień też, samochódnie nke.odpali rano, cukru do kawy zabraknie to siadacie i ryczycie jak to kiedyś było dobrze?

Krytyka krytyką ale...

odpowiedz
Prezio - 22.07.2021 / 13:57, *.tpnet.pl

Dopóki kudłaty nie sprzeda Legi jakiemuś bogatemu oligarchowi czy innemu szejkowi dla którego klub bedzie rozrywką a nie chęcią zarobku pościaga graczy za 5 mln a nie 1 maks to nigdy nie będzie dobrze NIGDY!!!!

odpowiedz
Legionista1965 - 22.07.2021 / 13:09, *.tpnet.pl

Co tu komentować, zagraliśmy bardzo słabo, pocieszające jest to, że dużo gorzej już nie można, a więc o rewanż jestem spokojny.

odpowiedz
T - 22.07.2021 / 13:53, *.t-mobile.pl

@Legionista1965: obyś się nie zdziłił, że jednak można

odpowiedz
Lefa - 22.07.2021 / 13:03, *.t-mobile.pl

Pan Czesio , będzie z uporem maniaka wystawiał Wieteske , Hołownie i Ślisza . Aż uświadomi prezesia M . że Legia potrzebuje 2/3 obrońców prawdziwego zdarzenia , i1/2 defensywnych , kreatywnych pomocników , a nie tylko przerywaczy (przecinaków)
I może wreszcie p. Miodulski zrozumie , że najwyższy czas wyp.ie,opić pseudo dyrektora do spraw transferów Kucharskiego .
Bo Hanna ,Rose i Jose to się nadają tylko na mydło

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 14:22, *.centertel.pl

@Lefa : Gdy Pan Czesław próbował uświadomić właścicielowi, że nie ma zmienników, ten mu odpowiedział, że: "szuka alibi na wypadek braku gry w grupie pucharowej". Przyjrzyj się też dokładnie, kogo ściągnięto do kluby (wyjątek Emerli). I wyciągnij wnioski, a nie jedź po kimś, kto całe dnie i noce pracuje dla klubu.

odpowiedz
kermit - 22.07.2021 / 20:08, *.chello.pl

@Lefa : stary, Hołownia i Ślisz są do sprzedania jak kiedyś Kulenovic. Czego nie rozumiesz?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.07.2021 / 12:35, *.play-internet.pl

Kiedy wreszcie do Was dotrze,że każdy wynik w Europucharach,który nie jest porażką,trzeba uważać za sukces?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 14:25, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: "każdy wynik w Euro pucharach,który nie jest porażką, trzeba uważać za sukces" Opraw to zdanie w złotą ramkę i zawieś sobie nad łóżkiem, albo na długim łańcuchu na szyi. Po prostu myśl XXII wieku...

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2021 / 20:16, *.bredband2.com

@FOREVER LEGIA: super kandydat na najbardziej beznadziejny komentarz od czasow dwoch mieczy pod Grunwaldem.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.07.2021 / 21:58, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Serio?

odpowiedz
OLaf - 22.07.2021 / 12:21, *.centertel.pl

Borek powinien wrócić do zabawy w promotora bo komentator z niego kiepski, nie da się go słuchać

odpowiedz
lol - 22.07.2021 / 12:09, *..

Slisz, Holownia - sprzedac natychmiast albo rezerwy !!!! Obrony nie ma !!!!! Masa glupich niecelnych podan i strat !!!

odpowiedz
L - 22.07.2021 / 12:15, *.tpnet.pl

@lol: racja do tego beznadziejny Wieteska…

odpowiedz
bat - 22.07.2021 / 11:55, *.orange.pl

Chłodnym okiem patrząc, choć się nie da, to: drużyna fizycznie słabo wyglądała. Wahadła w słabej formie.
Mladenowicz przeczytany jak mało kto, wszystkie akcje groźne szły jego stroną. Dlatego trener przeszedł na 442,bo i Juranovic cieniutki. Po zejściu Kapustki i chorobie Emrelego, nie miał kto grać. Trochę szarpał Luqui, ale wrócił syndrom jego słabego strzału. Pechart nie dostał ani jednej dobrej piłki. Poza tem, o czym tu pisać, - przegraliśmy środek pola. Tym razem Martins ze Sliszem przegrali i fizycznie i mentalnie.
Jeśli mimo to wygrali, to chwała. Kolejna ważna bramka Lopesa.

odpowiedz
KibicL - 22.07.2021 / 11:21, *.net.pl

Pozytyw jest taki ze analitycy Dinama obejrzą mecz z Florą i nas zlekceważą a my zagramy jak z bodo na pełnej koncentracji i coś wpadnie po kontrze :)

odpowiedz
Cuc - 22.07.2021 / 14:11, *..

@KibicL: teraz juz nie kontra tylko szybki atak :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 11:05, *.centertel.pl

Nie bardzo rozumiem, dlaczego niektórzy zle oceniają pracę i umiejętności trenerskie Czesława. Na wczorajszym meczu najbardziej wkurzyła mnie nie gra, czy trener, tylko miną...właściciela. Z wyrazu twarzy można było wyczytać: kolejny raz wzmocniliśmy skład, trener dostał gotowych zawodników, a tu taka kaszana. Piszecie, żeby pogonić Hołownię, pytam się, kto za niego? Abu Hanna, który zawiódł w przygotowaniach? Wywalić Wieteskę, a kto ma wejść Rose, który jest po kontuzji i w trakcie rehabilitacji? Kogo miał wczoraj Czesław wprowadzić za kontuzjowanego Kapustkę? Josue, który ma jeszcze do zrzucenia kilkanaście kilogramów, a może Josura, który od pół roku ma ciągłe urazy, nie licząc Ramadanu? Emreli w ogóle grać nie powinien, bo był chory, kto ma wejść Włodarczyk, Rosołek? Pierwszy nie przekonał, gdy dostał kilka szans, drugi jest po urlopie i nie jest gotowy. Można w ten sposób dokonać analizy całego zespołu, tylko szkoda czasu. Do sedna - kto jest od 5 lat odpowiedzialny za politykę transferową i jak to wychodzi co roku? Otóż nie tylko Radosław, dla niepoznaki nazwany dyrektorem od spraw transferów. Nic się nie zmieniło w prowadzenia klubu, oprócz jednego: jest Trener. Ale jeżeli Czesław dalej będzie tak traktowany przez D. to będę bardzo zdziwiony, gdy tu zostanie. Niektórzy będą się cieszyć, ale do czasu panowie. Bo kto wie, czy następny nie będzie Jurek B. dla niepoznaki nazywany byłym trenerem repry. I co wtedy napiszecie, że nareszcie Legią ma trenera? Tak, Legią nareszcie ma trenera - Czesława Michniewicza, oddanego sprawie człowieka. W klubie go średnio szanują, ale wiecie co? To dobrze o nim świadczy, bo to nie jest kolejny figurant - klakier. Facet ma jaja i mówi jak jest. I ja go popieram , i zachęcam do zastanowienia się nad tym samym. A ,,z gówna bata nie ukręcisz,, dlatego nie wymagajmy od niego cudów. On i tak dokonał ważnego przełomu - pokonaliśmy dobry zespół - Bodo. I są duże szanse na wyeliminowanie Flory. Bo gość na pewno wyciągnie wnioski i odpowiednio przygotuje zespół do rewanżu. Wspierajmy zespół i Trenera. Natomiast pretensje i uwagi miejmy do jednego człowieka, który obwinia wszystkich wokół za swoje NIEUDACZNICTWO.

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2021 / 11:21, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Widzisz Kolego, odbieram to trochę inaczej. Mecz ułożył nam się doskonale, mozna rzec identycznie jak w Norwegii. Tyle, że kontuzji doznał strzelec bramki. Co zrobił Michniewicz? Wprowadził w miejsce zawodnika kreatywnego defensywnego pomocnika. Tym ruchem "zabił" ofensywę Legii. Tym ruchem również - wprowadził sporo zamieszania w liniach obronnych, bo Bartek Slisz w tej chwili wyraźnie z formą dołuje. To spotengowało paraliż stoperów, którzy i tak opoką nie są.

Uważam, że takich ruch np. w meczu z Zagrzebiem spowodowałby nasze odpadnięcie z eliminacji do LM. Gralismy słabo, strachliwie, bez ofensywy. A to wszystko przez zmianę dokonaną przez p.Czesława.

Czy wtedy wyszła "polska myśl szkoleniowa" czyli popularny autobus? Chyba tak. Bo były inne mozliwości. Był Kacper Skibicki który dobrze zagrał z Norwegami, był Rosołek, był Muci. A jednak Michniewicz nie zdecydował się na ofensywną zmianę. Bronił wyniku???

Dobrze, że skonczyło się happy endem, bo remis postawiłby nas w sytuacji dramatycznej. A odpadnięcie na tym etapie oznacza dwóch rywali w drodze do CL. Moim zdaniem to oznaczałoby kolejny rok bez pucharów.

odpowiedz
Malinka - 22.07.2021 / 11:32, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Moim zdaniem nie chodzi czy ktoś ma czy niema rezerwowych a chodzi o sposób gry i zaangażowanie ,jeżeli po bramce cofamy się do obrony i liczymy na kontry ale tych kontr niema kto wyprowadzić,gra do tylu i wszerz boiska i najważniejsze brak odwagi aby grać 1 na 1 i zarzut gry ostrożnej aż do przesady(wejście Slisza ) to jest coś nie tak i tu jest winny trener któremu brak odwagi i kreatywności , najłatwiej prosić o nowych graczy a najlepiej to Messiego i Lewandowskiego .. no a Czesiu zawsze cenił postawienie autobusu ...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 11:40, *.centertel.pl

@Wolfik: Muci przekonał Cię swoją dyspozycją w poprzednich meczach? Skibicki jest po drobnej kontuzji, a Rosołek po urlopie. Kto, jak nie trener wie o dyspozycji zawodników w dniu meczu?

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2021 / 11:44, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Skoro tak, to dlaczego Michniewicz wprowadził akurat Slisza, którego "dyspozycja" juz w meczach z Norwegami optymistycznie nie wygladała???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 11:44, *.centertel.pl

@Malinka: Skoro nie ma znaczenia jakość piłkarzy, to wystrugajmy jak Dżepetto 22 drewnianych chłopców i pozwólmy im grać. Dariusz będzie zachwycony, zapłaci niewielkie pieniądze za drewno i usługę wystrugania. Koszty utrzymania żadne, wystarczy jeden pokój i szafki.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 11:48, *.centertel.pl

@Wolfik: Proste - bo nie było nikogo innego. Jestem przekonany, że sam Czesław, był wnerwiony na takie rozwiązanie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 11:53, *.centertel.pl

@Wolfik: Jestem pewny, że gdyby miał zawodnika gotowego zastąpić Kapustkę, bez wahania dokonałby takiej zmiany. Jeden do jednego.

odpowiedz
Malinka - 22.07.2021 / 12:04, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Myślę że się mylisz , sama jakoś piłkarzy to mało jeszcze jest tzw. wizja trenera a Czesiu tej wizji nie posiada ,jestem kibolem POGONI i wiem jak gra drużyna Czesia doświadczyliśmy tego ,powtórzę jeszcze raz Czesiu to dobry trener ale defensywny bojący się ryzyka i ten mecz to pokazał ....

odpowiedz
L - 22.07.2021 / 12:21, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: wczoraj zawiódł nie Mioduski a Michniewicz. Zrobił słabe zmiany oraz nie zmotywował swoich zawodników na druga polowe. Sama taktyka to nie wszystko. Czasami trzeba walnąc ręka w stół i powiedzieć do Wieteski czy Holowni „panowie obudźcie się!!!” i to jest coś czego nie umie ten twój Czesław którego jesteś wielkim fanem. Mioduski to zło wcielone ale nie on zawinił wczoraj.

odpowiedz
bronek49 - 22.07.2021 / 12:27, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: nie wiem czemu tak chwalisz Michniewicza te jego zmiany kiedy schodzi ofensywny pomocnik wprowadza defensywnego ślisza który jest w beznadziejnej formie nie potrafi wyprowadzać piłki i częstp ją gubi ,Martins też słabiutki żaden zawodnik nie zasłużył na wyróżnienie są żle przygotowani od początku grają kiche to chyba nie jest wina Prezesa tylko trenera który boi grać się młodymi Skibicki pokazał że warto próbować młodych ,a młodzi szans nie dostają i uciekają z klubu a ten trenerzyna tylko oczekuje że mu kupią zawodnika ,liczyłem że prowadząc młodziezówkie będzie umiał prowadzić młodych . To nie przypadek że grają 4 mecz i nie robią żadnych postępów a ostatni mecz pokazał że jest coraz gorzej ,Legia ma takich zawodników że bez tych wzmocnień powinni ogrywać drużyny z Norwegi czy Estoni a takze raków

odpowiedz
Jimi70 m - 22.07.2021 / 12:35, *.play-internet.pl

@Wolfik: a kogo niby miał wprowadzić za Kapustkę bo nie widzę jakoś w skladzie Legii wartosciowego zmiennika ...?

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2021 / 12:36, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Może się nie znam, ale skoro na ławce zasiadają konkretni zawodnicy to chyba sa gotowi do gry a nie stanowią dekoracji. W koncu to trener decyduje kogo do kadry meczowej desygnuje. Podałem trzy konkretne nazwiska - Ty piszesz, że nie było nikogo do zmiany 1:1.

Upieram się przy stwierdzeniu, że ta decyzja Michniewicza (wprowadzenie kolejnego defensywnego) spowodowała chaos w zespole. Sam Luqi w zagęszczonym środku nie mógł nic wskurać, bo nie miał z kim grać. Z będącym w takiej formie Sliszem i niobecnym Pekhardem graliśmy w 9-ciu. Mało brakło a przewalilibysmy puchary!!!

Michniewicz najzwyczajniej nie miał planu na "wypadnięcie" Kapustki. Zagrał to, co umie całe życie - "zabezpieczył" tyły. To może wypala w Polsce, w Europie dawno juz nikt tak nie gra.

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2021 / 12:38, *.mm.pl

@Jimi70 m: Juz pisałem - Skibicki, Rosołek a nawet Muci. Chodzi o zmianę ofensywną. Uważasz, że Slisz jest wartościowym zmiennikiem na pozycję Kapustki???

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 14:11, *.centertel.pl

@Wolfik: Najpierw krytykujesz transfery, a teraz próbujesz udowodnić (i kilku innych), że mamy skład na puchary, dobrych zmienników, tylko trener ich wczoraj nie wpuścił. Najpierw krytykujesz Muciego i innych rezerwowych , a teraz piszesz, że oni powinni wejść. To się k...a w końcu zdecyduj na jakąś konkretną wersję, bo zaczynasz się motać w "zeznaniach". A jeżeli podchodzisz do tego, ze moja musi być najmojsza, to taka dyskusja nie ma żadnego sensu. Podaj rzeczowe argumenty na to, że ktokolwiek inny, oprócz (rzeczywiście słabego Slisza), był w stanie lepiej zastąpić Kapustkę. Żaden z podanych przez Ciebie piłkarzy nie był. Może wymyśl jakieś nazwisko, kogoś, kogo chciałbyś zobaczyć na murawie, bo te przykłady są z d...y. Jeżeli Czesław jest kiepskim trenerem, to napisz, kto tu będzie chciał przyjść, do tego bałaganu. Nikogo nie bronię, tylko jestem konsekwentny w ocenie sytuacji. Nie mamy zmienników o odpowiedniej jakości, ale również kilku z podstawowego składu nadaje się do pucharów, jak ja do maratonu. Żaden trener nie poradzi sobie na dłuższą metę z taką sytuacją. Odpowiedzialny za nią jest właściciel, który nie może zrozumieć pewnych zagadnień dotyczących organizacji klubu sportowego. Chociaż udaje, że wszystko wie najlepiej i jest super. A skoro to trwa już tyle lat, to ciężko uwierzyć, że cokolwiek się zmieni. Michniewicz na pewno jest trenerem, w porównaniu do poprzedników. Skoro nie on, to kto ma przyjść i do czego? Do ruiny, ledwo zipiącej i opartej na drewnianych, zmurszałych słupach?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 14:16, *.centertel.pl

@Malinka: Człowieku, ale tu nie ma niczego, jeżeli i chodzi o struktury zarządzania klubem. Bo te, które są to chyba ciężko nazwać profesjonalnymi? W każdy projekt można utopić nieskończenie wielką ilość pieniędzy. I co z tego? A tutaj tych pieniędzy nie ma, co więcej są ogromne długi. I oby udało się to wszystko spłacić i wyprowadzić na prostą. Pytanie, komu to się uda...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 14:31, *.centertel.pl

@L: Kolego sympatyczny, bez urazy, ale co Czesław ma powiedzieć Hołowni, czy Wietesce? To jakbyś mułowi powiedział: tu jest Pardubicka, widzisz te ogiery, dasz radę!!! Tylko musisz gnać, ile sił w kopytach....

odpowiedz
Luk - 22.07.2021 / 15:58, *.timplus.net

@Leśny Dziadek: Konsekwentny? Raczej uparty jak ten muł przytoczony przez Ciebie. Domagasz się argumentów nie podając sam swoich, to nie jest dyskusja. Slisz był optymalny bo trener wie lepiej i ..uj, faktycznie argument...
P.s. Jak nie doczytałeś się argumentów Wolfika to nic wiem co uznajesz za argument, może po prostu pojęcia Ci się pomyliły? Nie ma sprzeczności w twierdzeniu, że nie mamy dobrych zawodników (na europe) i tym, że na estoniczyków czy naszą przaśną ligę jest to super skład.

odpowiedz
L - 22.07.2021 / 16:08, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Dziadziu, sympatyczny, oprócz zmotywowania wszystkich piłkarzy na drugą połowę powinien do nich powiedzieć że jeśli nie są w stanie zagrać nie popełniając prostych błędów to ich zdejmie. Powinien ich również poinstruować że jeśli nie umieją inaczej to niech grają do najbliższego bo to lepsze niż strata na własnej połowie. To Michniewicz był w szatni w przerwie a nie Mioduski. To on miał 15 min na poprawienia gry i mentalności naszego zespołu czego nie zrobił. Nie ma co go tak bronić ślepo bo do ideału mu daleko.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 16:15, *.orange.pl

@Luk: Takie rzeczowe argumenty, że zamiast Slisza (oczywiście, że bez formy), powinien wejść Rosołek, który jest nieprzygotowany do gry, Skibicki, który miał drobny uraz, ale jeszcze nie jest w 100% sprawny, itd. itp. Napisz, kto wg. Ciebie powinien wejść za Kapustkę.
A kto zna lepiej zespół, i powinien decydować o składzie wg. Ciebie, jeżeli nie trener? A w którym miejscu podważyłem to, co napisałeś w ostatnim zdaniu? To jest rzeczowa dyskusja w Twoim wykonaniu?

odpowiedz
Luk - 22.07.2021 / 16:49, *.timplus.net

@Leśny Dziadek: rzeczowe, że powinien wejść ofensywny zawodnik i dość jasno napisał dlaczego, wymienił kilku zawodników bo decyduje trener i to trener odpowiada za swoje decyzje. Wybrał chyba najgorszy wariant czyli wymiana Kapustki na defensywnego i jak sam napisałeś bez formy, trochę to wyglądało na sabotaż. Jak sam widzisz to, że jest trenerem i wie co się dzieje w szatni nie oznacza, że podejmuje słuszne decyzje. To w sumie jakbym miał zacząć bronić Miodka argumentem, że jest prezesem i wie lepiej co się dzieje w klubie więc jego decyzje są słuszne...

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2021 / 16:54, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Kolego, spokojnie. Bo widzę, że bardzo się "zagrzałeś" tym, że mam inne zdanie i jego bronię.

Zatem po kolei:
-tak, krytykowałem transfery , ale to rozmowa nie na ten temat, bo żaden z krytykowanych piłkarzy w tym meczu nie zagrał (transfer Emreliego akurat chwaliłem). Poza tym mówimy o jedym konkretnym meczu;
- skoro Skibicki miał drobny uraz, a Rosołek jest nieprzygotowany do gry to co robili na łace rezerwowych? Ja ich nie wybierałem. Zrobił to trener Michniewicz. Tak czy nie?
-Josue został desygnowany do gry dopiero po tym, jak zaczęło się palić nam pod dupą. To samo Lopez. Mogli wejść wczesniej? Pewnie tak, ale Michniewicz postanowił bronić wyniku Sliszem.

Zgadzam się co do Mioduskiegoi jego polityki i wiesz o tym. Ale wiem też, że Michniewicz ma swoje ograniczenia, których juz nie przeskoczy (to nie ja przewaliłem w pokazowy sposób eliminacje MME). Nic innego, jak próba obrony wyniku nie wymyślił.

Na koniec zadaj sobie pytanie, jakim wynikiem skończyłby się taki mecz gdyby rywalem był ktoś lepszy. Ot, taka Omonia czy Zagrzeb na ten przykład. I jeszcze jedno. Michniewicz miał trzy ostatnie kolejki zeszłego sezonu by ogrywac w lidze młodych. Z sobie znanych powodów tego nie zrobił. Więc nie do mnie pretensje, że tak naprawdę po zejsciu Kapustki nie wiedział, co zrobić.

odpowiedz
tekken (L) - 22.07.2021 / 17:32, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Gwilia ....aaa no tak zapomniałem wszyscy go krytykowali, że taki słaby i odszedł.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 17:37, *.orange.pl

@Wolfik: Prawda jest taka, że z lepszym przeciwnikiem będzie kiszka, i to niezależnie, czy będzie grał Kapustka, czy nie (no może z nim kiszka będzie cieńsza:)) Chyba że zdarzy się cud, i wszyscy zagrają mecz życia, co daj Boże. Co robili ci ludzie na ławce? Otóż być może mogliby wejść na ostatnie minuty, z narażeniem zdrowia., gdyby wydarzyły się jakieś kolejne tragedie. Możesz mieć rację co do tego, że Czesław postanowił wzmocnić defensywę, ale patrząc na to, co robili w tym meczu Hołownia z Wieteską oraz Slisz (którego wcale nie bronię), Ciebie to dziwi, że Czesław postanowił wzmocnić obronę? I wrócę jeszcze raz do tego samego - nie mamy w tej chwili rezerwowych, którzy mogliby zastąpić tych kilku zawodników z 1 składu, którzy jednak robią różnicę, jak choćby Luqi, Kapustka, Emreli i dopisz kogo tam jeszcze chcesz. Z nazwisk, które wymieniłeś nie ma żadnej, nawet najmniejszej gwarancji, że gra wyglądałaby inaczej. My w tej cjhwili dyskutujemy, czy lepszy rezerwowy to ten, który nie ma prawej, czy lewej nogi. Co to za różnica? A nawet jeśli jest, to mało istotna. Gość nie będzie biegał, tylko kuśtykał. Wiesz dobrze, że problem jest gdzieś indziej, a my się spieramy o pierdoły, nic nie znaczące detale, które byłyby ważne w momencie, kiedy wszystko w klubie byłoby poukładane. Nasza dyskusja przypomina rozmowę dwóch pasażerów Titanica, którzy sie spierają - jaki ma być następny utwór, który zagra orkiestra - marsz pobrzebowy czy pogrzeb marszowy. Który będzie ciekawszy... Ps. Mimo wszystko wierzę w awans i wygranĄ w Estonii, bo gorzej chyba zagrać się nie da, chociaż...TFU...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2021 / 17:38, *.orange.pl

@tekken (L): I to jest właśnie sedno problemu, powinni przychodzić lepsi. Pytanie, czy przyszli....

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 22.07.2021 / 23:52, *.chello.pl

@Wolfik: Kolego, przypomnij sobie casus @Rek-a na naszym serwisie, ku przestrodze i przezorności. Zaczynał skromnie, jednak szybko rozwijał się publicystycznie, dostarczał masę wiarygodnych wiadomości, w pewnym momencie stał się liderem aktywności na naszym portalu. Jednak gdy zaczął systematycznie recenzować wpisy innych użytkowników nagle...zgasł. Nie sądzę, aby zapadł na zdrowiu. Po prostu jego ego nie wytrzymało narastającego kibicowskiego ciśnienia i co raz częstszego braku poklasku.
Dlaczego o tym szczególnym przypadku przypominam? Ano dlatego, że śledząc Twoją "wymianę zdań" z @Leśnym Dziadkiem na wiadomy temat, można odnieść wrażenie, iż oto rodzi nam się na kibicowskim forum @Rek-bis.
Ps.: sympatyczny i ambitny Kolego, przestrzegam: nie podążaj tą drogą!
Stroskane serdeczności

odpowiedz
bum - 22.07.2021 / 11:01, *.virginm.net

Holownia :) Przeciez to wstyd zeby taki gosciu gral w pierwszym skladzie Legii... Jak my aspirujemy do grania w europie toosmieszamy nasz klub wystawiajactakiego zamotanego, spowolnionego pilkarza... smieszny jest ze az zalosny. Z Holownia do europy??? Buahahah
Teraz wychodzi pozbycie sie chocby Wszolka. Ehhhhhh nic sie nikt tam nie uczy w tj Legii. Pozniej placz i zgrzytanie zebow i oficjalne marudzenie ze hajsu brak na nastepny rok. I tak w kolko macieju a jedyne co sie zmienia to poziom sportowy klubu bo pada on na ryj przez te wyprzedaze. To kolo jest bledne i gubi nasz klub

odpowiedz
j24 - 22.07.2021 / 10:35, *.play-internet.pl

Gołym okiem widać, że to nie jest drużyna na puchary. Nie ma zmienników, więc co będzie jak będą kontuzje, kartki lub jak ktoś odejdzie? Na dodatek mam wrażenie, że część graczy podstawowej jedenastki jest zmęczonych ciągłą presją i najchętniej odeszli by już sobie gdzieś indziej. Coraz większe wątpliwości mam też wobec trenera. Gra Hołowni wczoraj to był kryminał, widać że chłop sobie mentalnie nie radził i należało go zdjąć max po 45 minutach. Nie wiem, co sobie myślał Michniewicz trzymając go na boisku. Ewidentny błąd trenera.

odpowiedz
Ibor - 22.07.2021 / 09:11, *.play-internet.pl

Szabanow wracaj .
1. To co wyczyniali w obronie Chołownia i Mladenowicz każda klasowa drużyna wykorzysta .
2. Brakuje zawodnika który potrafi rzucić 40-50 metrową piłkę na druga stronę

odpowiedz
tekken (L) - 22.07.2021 / 09:04, *.230.80

Odbija się pozbycie Wszołka, ale i tak nie jest najgorzej. Jedziemy z wynikami trochę na farcie, trzeba zgrywać tą ekipę. Więcej młodych Skibicki, Włodarczyk, Rosołek, Kostorz to da więcej świeżości.

odpowiedz
Kasztelan - 22.07.2021 / 09:02, *.inetia.pl

W Legii jest prosty plan naprawy - Wystarczy wywalić do rezerw Hołownie i Martinsa a w ich miejsce dokupić dwóch zawodników...Bez tego nie ma co się pchać do pucharów...

odpowiedz
Robert - 22.07.2021 / 10:25, *.net.pl

@Kasztelan: Martinsa ? Widzę ze oglądasz mecze Legii ale nie wszystko widzisz, teraz zagrał słabiej bo słabiej zagrała drużyna ale w innych meczach jest jednym z najlepszych na boisku, Holownie i Slisza to się zgodzę.

odpowiedz
Balogun - 22.07.2021 / 13:01, *.play-internet.pl

@Kasztelan: Zgadzam sie i uważam, że Martins już nie nadaje sie na ten poziom on jest cieniutki a jak mu wyjdzie jedno podanie na rok to go kibice potem bronią.
W Legii jeszcze paru znalazł by sie którzy nie nadają sie na gre nawet w fazie grupowej LE. Wiec to nie jest tak, ze Michniewicz jest zly bo jest przecietny a to, ze ma miernoty w skladzie od ktorych ludzie oczekuja wynikow to co innegom

odpowiedz
M - 22.07.2021 / 08:54, *.t-mobile.pl

Problemem Legii jest to ze Pehart strzelił w Ekstraklasie tyle bramek i teraz każdy myśli ze jest kotem..A jest słabym napastnikiem..Raków pokazal jak grac wysoko na takiego napastnika..Dlaczego z Bodo bez niego gra była z przodu szybsza a z nim mamy fizyczne dosrodkowania..Za zasługi juz byl kiedy Klaufuric i jak wyszło..Jeśli chodzi o Slisza to nie było spotkanie dla niego..Za Kapustę Slisz to pomylka..Taktycznie potrzebny byl kreatywny pomocnik..Przecież to nie byl Real..Ludzie..Holownia juz w 1 połowie powinien być zmieniony ze względu na ze on byl juz tak zestresiwany swoimi błędami i nie pewny ze groziło to katastrofą..I tu wychodzi Brak trenera i jego zmysłu,kreatywności.. Trzymanie się schematów z Pehartem i
To jak brak rozwijania drużyny do przodu..Zdjąć Emerliego który wykonał w 10 minut qiecej pracy niz Pehart i podań i ruchu to uwidacznia kunszt trenerski..

odpowiedz
bez kitu - 22.07.2021 / 10:25, *.249.78

@M: Pekhart to gracz jednego sezonu. Nastrzelal bramek bo nikt nie wiedzial jak gra, a teraz kazdy go czyta i przestawia jak chce. Przypomina mi Rasialdo

odpowiedz
Koko123 - 22.07.2021 / 08:52, *.net.pl

Powiem szczerzę nie ma co tak na tego Cześka narzekać bo aż strach pomyśleć o nowym specjaliście z zachodu. Pozdrawiam

odpowiedz
NaSpokojnie - 22.07.2021 / 08:46, *.t-mobile.pl

Dużo emocji po meczu, z rana trochę człowiek ochłonął to jest inaczej.
Ja mam nadzieję że wczoraj nie było pełnej spiny przed meczem, mam wrażenie że każdy myślał, że 3 brameczki będą bez biegania. I że to jest powód tego wyniku i gry. Myślę że zlekceważyli Florę..
Co do trenera , to wydaje mi się że i tak jest lepiej niż poprzedni trenerzy aczkolwiek cudów nie ma.
A jeżeli będzie zmiana to może trenera Estończyków zatrudnić, byłem pod wrażeniem gry ich , klubu o tak małym budżecie...
Pozytyw - 3 punkty i mam nadzieję że za tydzień będzie dobrze. Czasem mecz trzeba po prostu wygrać mimo że nie idzie i nie rozczulać się nad stylem.
Nie wiem czy Perkhart już jest gotowy na grę od początku spotkania.
Szkoda mi Kapustki

odpowiedz
LM - 22.07.2021 / 08:30, *.tpnet.pl

Obrony w zasadzie nie mamy a gra sygnalizowana a w przypadku awansu to w 3 rundzie przelewek nie bedzie trzeba grac cale mecze na 100 % !!!!

odpowiedz
exsa - 22.07.2021 / 08:27, *.tpnet.pl

P.Ojrzynski na Trenera LEGII bo nic sie nie zmienia w stylu gry !!!!

odpowiedz
AAA - 22.07.2021 / 08:26, *.tpnet.pl

HołowniaCo ?Obejrzyj to będziesz wiedział.

odpowiedz
Elquatro - 22.07.2021 / 08:24, *.chello.pl

Wynik poszedł w świat!

odpowiedz
Real deal - 22.07.2021 / 08:08, *.play-internet.pl

Ja tam mysle ze na wyjezdzie bedzie dobrze.Boruc prosto skwitowal kolegow.Tam kazdy zagral ponizej oczekiwan.Slabo Holownia.Slisz rowniez slabo,reszta lepiej ale daleko od tego co moga.Mysle jednak ze na rewanz sie zepna,chyba wiedza o co graja.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.07.2021 / 07:27, *.chello.pl

Trzeba częściej dawać plac Skibickiemu. Juranovic gra na odejście z klubu. On wczoraj, ani razu celnie nie dośrodkował. Hołownia, niestety tylko do Legii II. Co się dzieje ze Sliszem, tego nie wie nikt.

odpowiedz
jo - 22.07.2021 / 08:35, *.sekocin.pl

@Po(L)ubiony: wczoraj zamiast Slisza Czesiek powinien wpuścić Muciego. Slisz ma jakieś tam inklinacje do gry do przodu, ale to Ernest jest ofensywnym pomocnikiem. Wczoraj taki gość chciałby na 1000% wykorzystać swoją szansę. Reszta graczy z podstawowego składu wczoraj odrabiała pańszczyznę...

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2021 / 11:24, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Zgadzam się. Zmiana ofensywnego Kapustki na DP Slisza będacego w dodatku w formie kiepskiej na początku spotkania jest dla mnie zagadką. I sentencją "polskiej myśli szkoleniowej".

odpowiedz
Lefa - 22.07.2021 / 07:19, *.t-mobile.pl

Dobrze że rewanż w Tallinie ,a nie w Warszawie
Bo za Michniewicza, Legia lepiej gra na wyjazdach niż u siebie .
A tak na serio , obrony to Legia nie ma . Tam tak naprawdę jest istny bajzel .

odpowiedz
jo - 22.07.2021 / 07:10, *.tpnet.pl

Jeśli Hołownia prezentuje się lepiej i gra lepiej od Abu Hanny to ściągnięto szrot...
Mateusz obudź się chłopaku bo wczoraj zagrałeś najgorszy mecz jaki ktokolwiek zagrał dla Legii w obronie w ostatnich kilku latach.

odpowiedz
Darek - 22.07.2021 / 06:56, *.t-ipconnect.de

Do dupy z taką gra.Wszystko wolno w poprzek i do tyłu.Brak przyspieszenia,strzałów z dystansu.Mało podań do napastników.
Juranović wkręcony przy golu przez Ojame jak dzieciak.A niby taki dobry jest.
Josue niby wolne uderza lepiej od Leszka Pisza a wczoraj tak uderzył,że ja bym lepiej uderzył w butach roboczych.
Hołownia niech się ogarnie bo zaraz będzie karierę robił w Miedzi Legnica.
Ogólnie słaba gra.Oczy od tego puchną.
Piłkarze Flory zarabiają max 3,5 tysieca euro a nasze "gwiazdy"zasrane kilka razy więcej a poziom ten sam.
W sobotę pewnie zmiany w składzie i kolejne wynalazki.Jak remis wyciagną to bedzie cud.

odpowiedz
Semper Fi - 22.07.2021 / 08:00, *.play-internet.pl

@Darek : Zgadzam sie Bracie.
Gra Legii to piach.
Cos tam wyjdzie, ale nie za wiele.
Cos tam dojdzie, ale nie za czesto.
Az mnie ch... strzela jak widze "zafodofcuf" grajacych jak patalachy.
Troche lepsza "B" klasa.

odpowiedz
Sebo(L) - 22.07.2021 / 08:06, *.centertel.pl

@Darek : Juranović zagrał wczoraj tak aby wszyscy, którzy niby po Euro mieli go w swoich notesikach szybko go z niego wykreślili. Niecelnych dośrodkowań i krosowych podań w jego wykonaniu trudno aż zliczyć. Hołownia natomiast nie ma się w czym ogarniać. To nie jest piłkarz na poziom ekstraklasy a co dopiero na grę w wyjściowej 11 Legii. Po Josue też wiele sobie obiecywałem ale miejmy nadzieję, że będzie się rozkręcał z meczu na mecz.

odpowiedz
kiki - 22.07.2021 / 06:42, *.citystrada.pl

Podobno zwycięzców się nie sądzi. Ale gra Legii to jakiś kabaret! Szczęśliwe zwycięstwo z drużyną która w Polsce grałaby co najwyżej na poziomie 1 ligi. Dno, dno i jeszcze raz DNO!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.07.2021 / 07:05, *.chello.pl

@kiki: Flora to nie jest zła ekipa. W ekstraklapie byłaby jedną z lepszych. Co oczywiście, nas nie usprawiedliwia i nie tłumaczy.

odpowiedz
kiki - 22.07.2021 / 07:15, *.citystrada.pl

@Po(L)ubiony: Bez żartów. Emeryt Wasiliew i Ojamaa który jeszcze niedawno grał w 2 lidze w Polsce. To nie jest mocna ekipa. To co najwyżej poziom Stali Mielec czy Podbeskidzia.

odpowiedz
lol - 22.07.2021 / 06:42, *..

z ta gra to tylo Liga Konferencji a i tak lekko niebedzie

odpowiedz
Kibic z Sanoka - 22.07.2021 / 06:19, *.sanok.biz

Kto widzi Ślisza w drużynie jest totalnym dylematem. Tyle w temacie. Dramatycznie wolny, podania do przeciwników zero krycia . Tak prawdę mówiąc nie widzę w Legii porządnego defensywnego pomocnika, chyba że któryś ze stoperów może tam zagrać a jest ich chyba z sześciu

odpowiedz
Kibic Z Warszawy - 22.07.2021 / 07:11, *.plus.pl

@Kibic z Sanoka:
Zgadzam się. Niestety, ale Ślisz to kolejna przepłacona pomyłka w tym klubie. Zdecydowana większość podań, idzie do przeciwnika, zero kreatywności w grze.

odpowiedz
Curragh - 22.07.2021 / 09:45, *.plus.pl

@Kibic z Sanoka: rozumiem, ze chodziło ci o dyletanta?

odpowiedz
Kibic z Sanoka - 22.07.2021 / 10:26, *.play-internet.pl

@Curragh: oczywiście

odpowiedz
Sebo(L) - 22.07.2021 / 06:01, *.centertel.pl

Z grą zaprezentowaną wczoraj, zwłaszcza w defensywie nasze miejsce jeśli chodzi o rozgrywki grupowe to jedynie Liga Konferencji czyli 3 liga europejska. Niestety. Linia obronna to rozpacz. Jeśli taki Hołownia, najgorszy w całym zespole Legii wygrywa miejsce ze ściągniętym tego lata Abu Hanną to ja się pytam jaki poziom reprezentuje reprezentant Izraela?! Hołownia i Slisz nie powinni mieć na chwilę obecną miejsca w pierwszej drużynie. Ich poziom to co najwyżej 2 liga. Jeśli w ciągu tygodnia Michniewicz nic nie zmieni w składzie i w sposobie gry to legioniści zobaczą Zagrzeb jak świnia niebo.

odpowiedz
Pam parampam pam - 22.07.2021 / 06:09, *.centertel.pl

@Sebo(L) : popieram ... druzyne buduje sie od bramkarza i obrony ... obroncy w Legii to statysci ... wiecej szczescia niz umiejetnosci alr szczescie sie kiedys skonczy no chyba ze nowi odpala ...

odpowiedz
Pam parampam pam - 22.07.2021 / 05:30, *.centertel.pl

Ech , czyta czlowiek te opinie i sie usmiecha , od lat wiadomo ze Legii gra sie najgorzej jak przeciwnik gra ultradefensywnie czytaj autobus w bramce i ma 2 kreatywnych pomocnikow z przodu czytaj skrzydłowych i jednego silnego grajacego z głowa napastnika , taki wlasnie styl prezentuje cala ta flora i nie bylo by nic dziwnego w ich stylu gdyby nie fakt ze amatorsko podeszlismy do tego meczu po huraoptymizmue z poprzedniego , załoze sie ze gdyby to Bodo gralo z flora bylo by co najmnie 3 do 0 , a tak meczarnia , dkaczegi po strzelonej bramce gralo sie troche czasu latwiej ? Bo przeciwnik byl zaskoczony i poszedl troche do przodu ns wymiane ciosow ... tylko ze ich mondry trener zaraz to skorygowal i druga odslona wygladala juz nie tsk kolorowo , co do zmian i skladu sie juz nie wypowiem bo szkoda , cala linia obrony do przebudowy !

odpowiedz
Dedi - 22.07.2021 / 05:35, *.plus.pl

@Pam parampam pam:
Flora grała ultradefensywnie? To my chyba inny mecz oglądaliśmy... Właśnie bardzo dobrze grali pressingiem zwłaszcza w pierwszej połowie..

odpowiedz
Pam ... - 22.07.2021 / 06:06, *.centertel.pl

@Dedi: tylko ze ich gra polegal na tym ze cała prawie linia ofensywna czyli napastnik i 2 skrzydlowych grala presing a pomocnicy trzymali sie srodka i podlączali sie dopiero w momencie gdy napastnik lub skrzydlowi przyjeli lub przejeli po bledach naszych pilke , natomiast 4 obroncow nie schodziła ze swojej polowy caly mecz ! Procz stalych fragmentow, gdybysmy zagrali wyzej co chcielismy zrobic ale okazalo sie ze ich napastnik przepycha naszych obroncow i defensywnch pomocnikow jak chce i stwarza sobie sam sytuacje oraz silni skrzydlowi sa za silni na naszych obroncow szybko nas z tego pomyslu wyleczono ... my nie mamy w ogole kreatywnosci w obronie , brak wymiennisci pozycji , zgrania jakiego kolwiek zrozumienia sie i ustawienia , w dodatku zagralismy slabo presingiem no moze ostatnie parenascie minut taka gra na stojaco prawie caly mecz nie przyniesie nam sukcesow nawet w lidze...a wrzutki nie zawsze bada skuteczne ... jednym slowem to nie flora grala dobrze my xagralismy slabo w obronie i dlatego tak to wygladalo ...

odpowiedz
Rdzenny - 22.07.2021 / 05:04, *.centertel.pl

Ten Kapustka to straszny głąb jest , nastepna cieszynka to z piszczela w słupek jak Tong Po ? Haha , a tak na poważnie pownni zakazac tego skakania i zucania sie na plecy koledze po bramce !

odpowiedz
Okrasa - 22.07.2021 / 04:03, *.tpnet.pl

Rosół to na Ekstraklasę samą - czy o co chodzi , że nawet minuty nie zagrał w eliminacjach ? Tomasz , Mahir i Rafał dobrzy są , bardzo ich doceniam . Po prostu pytam o Maćka , bo ani nie miał kontuzji żadnej ani innej przerwy , to w sumie jest chyba też gotowy do gry ? No , w ataku jest wybór , żeby tylko więcej podań dostawali napastnicy , bo w tym meczu dostawali ich mało .

odpowiedz
kucik - 22.07.2021 / 03:04, *.43.218

trenerem Legii być ciężko…jeszcze żadnemu nie udało sie wpoić piłkarzom że trzeba zapier….. przez 90minut!!! na stojąco to sie krowi nie wydoi!

odpowiedz
Kowa(L) - 22.07.2021 / 01:57, *.rogers.com

z takimi grajkami jak Holownia czy Wieteska to lepiej zagrać w lidze europy bo w LM beda baty po 7:0

odpowiedz
Mam talent ! - 22.07.2021 / 04:18, *.tpnet.pl

@Kowa(L): Hołownia to , można powiedzieć jest jeszcze na dorobku , uczy się wciąż . A Wietes ostatnio grał świetnie , nie wiem dlaczego dzisiaj/wczoraj słabo zagrał . Przeciwko Bodo był mocnym punktem , dwukrotnie , przeciw Rakowowi troche gorzej , ale nie tragicznie . Na Florkę zabrakło mu koncentracji , a przecież jest już doświadczony . Inna kwestia : dlaczego prawie cała drużyna tak żle zagrała , to jest zagadka . Brawo dla Artura Boruca, za świetną obronę tego strzału Estończyka w krótki róg , bardzo dobra obrona .

odpowiedz
Dedi - 22.07.2021 / 05:36, *.plus.pl

@Kowa(L):

Barca v Legia na camp nou Wieteska i Holowania kontra Messi i Depay widzę to lol

odpowiedz
Matt - 22.07.2021 / 11:42, *.t-mobile.pl

@Mam talent !: Wietes grał świetnie? Niby w co?

odpowiedz
Kamuflaż - 22.07.2021 / 01:21, *.tpnet.pl

Pełne gacie, strach w oczach, oto powód takiej gry. Presja wyniku i awansu do LK jest tak wielka, że nasze półamatory nie wytrzymują zwyczajnie psychicznie. Strach przed porażką jest tak duży, iż nie potrafią pokazać tego co potrafią. Wszystko zaczyna się w głowie, jak głowa nie pracuje to reszta także nie współpracuje - akcja, reakcja. Proste jak budowa kija. W rewanżu taki sam wynik dla Legii i awans w męczarniach.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 22.07.2021 / 01:20, *.chello.pl

Ten mecz sfajdał się naszym piłkarzom i nam kibicom już przed jego rozpoczęciem. Rozerwana siatka w górnym rogu bramki, to anty wizytówka miodowego Klubu i fatalny omen startowy. I pomyśleć, jak bardzo przeżywaliśmy pięć lat temu "3 min. grozy/beztroski" Beresia/p. kierownik drużyny na stadionie w Szkocji. Okazuje się, że legijny logistyczny infantylizm nie zna granic.
Sam mecz mentalnie przegraliśmy już w szatni, a może nawet wcześniej. Po victorii z solidnymi Norwegami konfrontacja ze "średniakami" z Estonii jawiła się dość optymistycznie. Na ostatnią potyczkę Flory w lidze krajowej, trener Czesław desygnował swojego obserwatora, który niewiele mógł dostrzec, albowiem Estończycy nie wystawili do gry dziewięciu piłkarzy z podstawowego składu. Zatem zebrany przez rzeczonego fachowca materiał szkoleniowy nie mógł być obfity i b. przydatny. Tymczasem nasi, w ramach SP, spróbowali walki na drugim froncie. Wątpliwe tego efekty, to: przegrana patera, utrata świeżości i znaczne ograniczenie kondycji fizycznej.
W przerwie dzisiejszego/wczorajszego meczycha trener Czesław - chyba po raz pierwszy - nie stanął na wysokości zadania. Nie zmienił nastawienia drużyny, czyli tzw. mentalu. Późniejsze roszady personalne dokonane w II poł. były chaotyczne i nie zawierały logiki taktycznej. Szkoleniowiec Legii kompletnie zlekceważył czynnik (walor) nie/zgrania nowych piłkarzy z podstawowym trzonem drużyny. Owe zmiany (zw. Lopeza) przypominały rozpaczliwe próby poprawy tego, co nie było możliwe do poprawienia. Pod presją oddalającego się zwycięstwa, prawdopodobnie pogubił się w swojej spójności decyzyjnej.
Jednak szczęśliwa wygrana spowodowała, że drużyna Legii nadal pozostaje w grze o awans do fazy grupowej europejskiego czegokolwiek...
Serdeczności

odpowiedz
Sarcastico. - 22.07.2021 / 02:29, *.inetia.pl

@Jerz z Potoku: Zgadzam się z Tobą Tuptuś. Nie mamy ludzi do zarządzania piłkarzami. Przygotowanie plus mentalność tej ,,ekipy'' to skandal. Do tego (nie)pożyteczni idioci w dniu meczu, zwalają swoją niekompetencje na serwis społecznościowy. To pokazuje do jakiego dna sprowadzili Legię ci.... (tutaj wpisz przekleństwo). Ciekawe czy mieszanym (oszczędnym) składem, zdobędziemy choć 1pkt z Wisłą z Płocka.

odpowiedz
Helmut - 22.07.2021 / 01:19, *.centertel.pl

Brawo Ojamaa, piękna asysta, za tydzień dorzucisz jeszcze ze dwie i brameczkę, i poLegnie... xDDD

odpowiedz
HAHAHA... - 22.07.2021 / 02:53, *.110.40

@Helmut: aż tak ci smutno ziemniaku, że tu wchodzisz muehehe...

odpowiedz
3 runda do przejścia - 22.07.2021 / 01:05, *.tpnet.pl

Natychmiast zwolnić Trenera zatrudnić kogoś z pomysłem i zrobić 8 transferów wtedy Uratujemy Europę

odpowiedz
atmosferic - 22.07.2021 / 01:05, *.orange.pl

za estonią w rankingu tylko andora i san marino.

odpowiedz
atmosferic - 22.07.2021 / 01:04, *.orange.pl

Liga estońska 53 miejsce w rankingu na 55 lig - dobitnie to pokazuje stan polskiej piłki i przede wszystkim umiejętności taktyczne tego trenera - bo Flora zasłużyła z przebiegu meczu conajmniej na remis.

odpowiedz
Sarcastico. - 22.07.2021 / 01:00, *.inetia.pl

Koszmarny mecz Legii. Przy odrobinie szczęścia przejdziemy Florę i tyle. Faza grupowa LKE (czy jakoś tak). Dalej nie ma co szukać. Niech się szykują na ligę, bo znowu będzie odrabianie strat do późnej jesieni.

odpowiedz
olew - 22.07.2021 / 00:55, *.vectranet.pl

Genialny (choć krótko)ąKapustka, tragiczny Hołownia, bezcenny Lopez, trudny meczyk, Estończycy są lepsi od Norwegów, choć spokojnie do przejścia, należy grać wrzutkami, gubią się. Nasz nowy Portugalczyk, gruby i nieruchawy jak wczesny Vadis, ciekawe czy tak jak Vadis skończy. Fajne są te letnie mecze pucharowe. Dziękujemy LEGIO !

odpowiedz
Ja - 22.07.2021 / 00:29, *.sekocin.pl

Slisza chcą na siłę wypromować zapłacili za niego 1,5 miliona euro i chcą na nim zarobić niestety odbija się to na drużynie

odpowiedz
krislegia - 22.07.2021 / 08:24, *.matrixinternet.pl

@Ja: 100 procent raci .
Oni bedą go na siłę promować . Wczoraj miał trochę pod górkę wejscie z ławki w 5 min plus Sousa na trybunach . Mental to nie jest jego mocna strona . W Legii brakuje typowego reżysera gry typu Pisz czy nawet Moulin . Tu powinni się skoncentrować z transferami . Gra wahadłami to obecnie tragedia . Moim zdaniem szybki powrót do 4-5-1 z Martinsem na 6 . Dublowanie pozycji skrzydłowych przez bocznych obrońców to co było grane za Vuko 2 lata temu pózną jesienią . Na skrzydła Skibicki i Maladen . Boczni obrońcy Jura i Hołowania ( Abu Hanna ) dwie dziesiątki Luki i puki co Mehir ( bo kapusta to chyba długo nie zagra .

ave

odpowiedz
jezus - 22.07.2021 / 00:03, *.vectranet.pl

Kapustka debilu

odpowiedz
iMaz - 22.07.2021 / 00:31, *.net.pl

@jezus: Po co ludzi wyzywać od debili bezsensownie zwłaszcza jak się jest kibicem Legii? Legia Mistrz!!

odpowiedz
jezus - 22.07.2021 / 00:43, *.vectranet.pl

@iMaz: bo jak ktos sie zachowuje jak debil to sie tak go okresla :) Flora Mistrz!!

odpowiedz
PLK - 22.07.2021 / 00:48, *.cyfrowypolsat.pl

@jezus: sam jesteś DEBILEM!!!! MATOLE!!!

odpowiedz
Kros - 22.07.2021 / 12:16, *.net.pl

@jezus: to idź na forum flory. Tylko Legia.

odpowiedz
Bombenhagen - 22.07.2021 / 00:01, *.107.191

Demony Mioduskiego ciągle krążą nad jego bujną czupryną i niestety w dalszym ciągu całkiem realne jest po raz kolejny zaliczenie jesieni w roli widza w Europie, pomimo, że do wyboru są, aż trzy rozgrywki pucharowe i nie zakwalifikowanie się nawet do Pucharu Federacji ze ścieżki mistrzowskiej oznacza kompletne frajerstwo. Natomiast co do warsztatu Michniewicza, to potwierdza się jedynie fakt, że na poziomie międzynarodowym w zasadzie jest w stanie postawić tylko autobus i do tego ogranicza się cały jego repertuar, natomiast tam, gdzie drużyna nie ma wyjścia i powinna a nawet musi dominować i w zarodku neutralizować zapędy przeciwnika widać kompletny brak pomysłu. Poziom taktyczny mniej niż zero, w środku pola dziura, niczym w strefie eksplozji nuklearnej, gdyby nie bramka Kapustki po indywidualnej akcji, byłaby kolejna tragedia, chociaż i tak jest dramat, zresztą gdy prowadził młodzieżówkę nie potrafił w dwóch meczach ograć nawet pasterzy owiec.

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2021 / 00:06, *.bredband2.com

@Bombenhagen: Bardzo trafne spostrzezenia. W sumie nic nowego (bez obrazy) ale ciesze sie ze coraz wiecej ludzi otwiera oczy na beton polskiej mysli szkoleniowej reprezentowanej przez trenera Michnika.

odpowiedz
Władeczek - 21.07.2021 / 23:52, *.play-internet.pl

Może i tą lewadję przejdziemy faken ale dalej z tymi omoniami nie mamy czego szukać. Za to ja nam maciore jeszcze w szafie.

odpowiedz
Zduneq - 21.07.2021 / 23:51, *.play-internet.pl

Jak to było?Dinamo jest do ogrania.Jasne

odpowiedz
Stara Ochota - 21.07.2021 / 23:49, *.orange.pl

Hołownia to dramat, on nie nadaje się nawet na ławkę a co dopiero pierwszy skład, Ślisz równie nędzny, Pekhart bezproduktywny dzisiaj choć fakt że prawie wogóle piłek nie dostawał, Juranovic zagrał poniżej swoich możliwości. Widać było po Emrelim że nie jest do końca zdrowy, Luqinhas też trochę słabiej niż ostatnio choć i tak był jednym z najlepszych pośród Legionistów, za tydzień trzeba śpiąć tyłek bo ta Flora potrafi grać w piłkę i na pewno nie odpuszczą... Swoją drogą ten Vassiliev to już w Jadze mi się podobał a dziś to potwierdził, trochę wiekowy ale na sezon- dwa mógłby przyjść do Legii, brakuje kogoś takiego w środku pola...

odpowiedz
Jani - 21.07.2021 / 23:45, *.centertel.pl

Hołownia ławka, Pekhart ławka, Slisz ławka

odpowiedz
valdi - 21.07.2021 / 23:43, *.cyfrowypolsat.pl

Legia pokazała jak gra w 11,a nie jak w 16 kiedy grała z Rakowem.

odpowiedz
filand - 21.07.2021 / 23:41, *.t-mobile.pl

Gratulacje I owacje za wygraną.
Od momentu zejścia Kapustki , tzw. JAJA CZESŁAWA nie wiedziały co i jak mają grać.
Hołownia? Kara śmierci przez powieszenie beż możliwości odwołania.
Lopez? Jaja Czesława uratowane.
Nie wiem co to będzie w rewanżu...

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2021 / 23:46, *.mm.pl

@filand : Bedzie tak samo. Albo lepiej :).

odpowiedz
filand - 21.07.2021 / 23:48, *.t-mobile.pl

@Wolfik:
Oby....

odpowiedz
Nie srajcie żarem - 21.07.2021 / 23:33, *.161.12

Wale 4 Karpackie Mocne i jest dibrze

odpowiedz
mareczek - 21.07.2021 / 23:29, *.centertel.pl

Wg mnie Legia mogła strzelić więcej bramek zaraz po 1 trafieniu.Wtedy oni grali naprawdę słabo.Jak zobaczyli ,że Legia nie za bardzo się do tego kwapi i co więcej zaczyna popełniać proste błędy w obronie czuli się coraz pewniej

odpowiedz
gruby - 21.07.2021 / 23:28, *.orange.pl

Jeżeli chcemy powalczyć w Europie, to na pewno nie z Hołownią i Sliszem...oni nie nadają się na ten poziom.

odpowiedz
Teuko - 21.07.2021 / 23:27, *.chello.pl

Jak to jest ze 40-letni Boruc 15-20 min po meczu już szeruje na instagramie filmiki i zdjęcia gdzie został oznaczony? Tam jest jakaś gadka po meczu jakiś opier*** ze strony starszych??

odpowiedz
Zawieja - 21.07.2021 / 23:27, *.t-mobile.pl

Jura grał jak by chciał już szybko odejść , Slisz dramat to samo Hołownia wielki Czech niech też spada pochodzić po boisku też mogę bo mam 50 lat .

odpowiedz
Wujo - 21.07.2021 / 23:23, *.chello.pl

Cieszy, ze Rafa pod koniec pięknie strzelił. Bardzo zastanawia dyspozycja Hołowni. Nie chcę się znęcać, ale to naprawdę nie jest obrońca na Legię. Dobrze jakby trochę najpierw pograł w 1. lub 2. lidze na wypożyczeniu. Najlepiej przez cały swój pozostały kontrakt.

odpowiedz
ziutek - 21.07.2021 / 23:21, *.vectranet.pl

Przecież ten Slisz to w rezerwach by się nie wyrózniał, Hołownia dramat juz nie wiem który mecz. Ile meczów musi upłynąć by gruby to zauważył>????

odpowiedz
Hawryl74 - 21.07.2021 / 23:21, *.virginm.net

Przytrafiło się Legii baaaardzo słabe spotkanie, które i tak wygrała więc nie pastwmy się nad piłkarzami.
Kapustka oby wydobrzał życzę mu dużo zdrowia, czekam na dobre wieści po badaniach.
Tylko Legia

odpowiedz
jezus - 22.07.2021 / 00:07, *.vectranet.pl

@Hawryl74 : a ty odrozniasz sluszna krytyke od pastwienia czy nie bardzo?

odpowiedz
Plaskacz - 21.07.2021 / 23:20, *.net.pl

Tylko wynik się zgadza. Szkoda Kapustki.

odpowiedz
Basior - 21.07.2021 / 23:16, *.shawcable.net


Slisz, na obecna chwile, nie nadaje sie nawet lawke. Nie rozumiem trenera ktory w ogole nie reaguje na poczynania tego zawodnika. Przeciez moglby wpuscic Kisiela albo Skibickiego, na pewno by gorzej nie zagrali. Dzisiaj CzM udowodnil ze jest przecietniakiem wsrod trenerow. Podsumowujac: jestem zdegustowany tym co dzisiaj ogladalem, choc jestem optymista jesli chodzi o rewanz.

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2021 / 23:21, *.mm.pl

@Basior: Optymizm opieramy na fakcie, że prawdopodobnie my nie zgramy równie słabo, a Flora równie dobrze jak dziś. Zgadzam się też co do zmiany jaką dał Slisz....Michniewicz tą decyzją "zabił" kreatywnośc Legii a tyłów też nie zabezpieczył z uwagi na katastrofalną formę Bartka.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 23:28, *.bredband2.com

@Wolfik: Slisz to niestety Kopczynski Mk II.

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2021 / 23:34, *.mm.pl

@Krzeszczu: W tej chwili jest kompletnie bez formy. Czemu, nie wiem...

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 23:35, *.bredband2.com

@Wolfik: Wiesz, mozna by powiedziec, nie mozna byc bez czegos, czego sie nigdy nie mialo :)

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2021 / 23:41, *.mm.pl

@Krzeszczu: Sądzę, że to zbyt surowa ocena. W zeszłym sezonie Bartek dawał spore zabezpieczenie stoperom i obierał mnóstwo piłek. On nie jest od kreowania. Niestety teraz raczej prowokuje straty niż odbiera.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 23:48, *.bredband2.com

@Wolfik: Chlopak jest mlody, aczkolwiek "juz" 21 lat. W tym wieku sama gra nie wystarczy, potrzebuje konkretnych wskazowek i coachingu. Inaczej chlopak zamiast sie rozwijac zaliczy regres, i przepadnie. Nie wiem czy gra w siatkonoge pomoze mu w tym rozwoju. Osobiscie mam watpliwosci. Zbyt wiele talentow i niedoszlifowanych diamentow jakos u nas sie marnuja i przepadaja. Sa wyjatki, ale one tylko potwierdzaja teorie.

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2021 / 23:53, *.mm.pl

@Krzeszczu: Otóz to. Czyli, że jego czas w tej lidze mija. Tyle, że jak nie zagra w barwach Legii w pucharach, to 'pójdzie" za grosze. A jak zostanie, to sie nie rozwinie. Ku...a, kwadratura koła...:/

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2021 / 23:56, *.bredband2.com

@Wolfik: Przy odpowiednim trenerze, jak np Papszun, pewnie by sie rozwinal... A u nas to raczej: no comment.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.07.2021 / 23:16, *.vectranet.pl

DRAMAT.... Slisz i Hołownia to sabotaż...PO co zostali sciągnięci Abu Hanna, Rose i Josue... ile będą wchodzili w rytm meczowy pół roku... Już nawet Muci jest lepszy niż Slisz, każdy jego kontakt z piłką to albo starta albo podanie do tyłu i to człapanie z półprzymkniętymi oczkami... Tu trzeba obrone przebudować... Tylko Jędrzejczyk coś tam gra, ...Pekhart dziś dramatyczny, już chyba Rosołek by więcej zrobił.. Kolejny raz Czesio ma problem, gdy mecz przestaje iśc po jego myśli, panika w oczach i brak reakcji na sytuacje na boisku... I ciągle te same zmiany...

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2021 / 23:12, *.mm.pl

Wynik lepszy niż gra. Nie wiem, co było tego przyczyną. Może zejście Bartka Kapuski, może choroba Emreliego. Wynik jednak pozwala na urzędowy optymizm.

Gra Bartka Slisza to dramat. Nie wiem, co dzieje się z tym chłopakiem ale nie idzie to w dobrym kierunku.

I na koniec podsumowanie tego smutnego meczu. Po strzelonym golu w doliczonym czasie gry zespół się cofa i prowokuje kolejne straty. Czyzby efekt "polskiego szkolenia"?

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.07.2021 / 23:24, *.vectranet.pl

@Wolfik: Kolejny mecz taka taktyka zamiast atakować, Czesio pokazuje na zegarek i każe grać spokojnie do tyłu - asekuranctwo nie popłaca... I te irytujace wybicia z pola bramkowego gdzie stoi dwóch obrońców i Boruc on trąca piłkę, a oni wybijają... po co to... To juz lepiej długą piłkę zagrać. Mecz dramatyczny, drugi taki ciężko będzie zagrać... nawet z Dinamem...

odpowiedz
hajdukL - 21.07.2021 / 23:32, *.77.242

@Wolik
Pierdolety w Twoim stylu z akcentem na połechtanie Krzeszcza.

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2021 / 23:43, *.mm.pl

@hajdukL: Sko tylko tyle masz do powiedzenia to odpowiem tak - to pisz swoje, a ode mnie się odpier...l.

odpowiedz
robert - 22.07.2021 / 00:10, *..

@Krzeszczu: Trollem to ty tu jesteś i skończ już z tą siatkonogą bo to jest już nudne znawco.

odpowiedz
Krzeszczu - 22.07.2021 / 00:43, *.bredband2.com

@Wolfik: Nie odpowiadaj trollowi, nie warto. Ten hajduk nigdy nie ma nic konkretnego, nawet nie konkretnego d opowiedzenia. On sie tylko przypyeeerdala i ma z tego podniete. Podobnie jak ten Sra Pinto, czy ten co sie podszywa pod Lesnego Dziadka. Pewnie to jedna i ta sama osoba z ograniczonym i tragicznym zyciorysem. Nie zdziwilbym sie gdyby to nawet byl ktorys z adminow na tej stronie. Bo chetnie cenzuruja, ale ze nie wszystko moga, wiec jada z chamska podpucha. NIe zwracaj uwagi, nie warto karmic trolla.

Widzisz, cenzura juz ten wpis wykasowala. Niewygodny. Nie przekracza regulaminu, ale nie wygodny.

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 21.07.2021 / 23:10, *.jmdi.pl

Nie można, przed meczem, dzielić skóry na niedźwiedziu. Z Realem Madryt byłoby trudniej. Na stadionie najlepsi byli kibice za co należą im się podziękowania. Może, przed zamknięciem okienka transferowego trzeba dokupić z Jedności Żabieniec albo z Bzury Chodaków obrońcę i defensywnego pomocnika?

odpowiedz
KLOCUCH - 21.07.2021 / 23:10, *.34.220

Żozue grubszy od Czesława, to jakiś sabotaż? Czy prowokacja?

odpowiedz
J4rj - 21.07.2021 / 23:13, *.chello.pl

@KLOCUCH: i tak lepszy od slisza pekharta i innych

odpowiedz
L56 - 21.07.2021 / 23:08, *.t-mobile.pl

Jak zwykle, gdzie dwóch napastników tam nie wiadomo kto strzelać a kto biegać.
Ślisz - tragedia, Mladenowic - tragedia, Hołownia - tragedia, Juranovic - tragedia.
Kto ma grać?

odpowiedz
Dedi - 21.07.2021 / 23:08, *.plus.pl

Jeśli tak zagramy z Dynamem to nas tu położą

odpowiedz
dziura Miodulskiego - 21.07.2021 / 23:07, *.57.196

Dziura w bramce łatana przed meczem trytką oraz 150 kilowy rezerwowy wpuszczany żeby uratować mecz z leszczami z Estonii - to jest symbol Legii Miodulskiego w europejskich pucharach. A zatem wyp...dalaj Dariuszu jak najszybciej.

odpowiedz
Zenek M - 21.07.2021 / 23:06, *.tpnet.pl

Jednak Te Bodo to było gorsze gówno niż myślałem teraz wychodzi na co naprawdę stać Legię Bez szans z Dinamo

odpowiedz
Dedi - 21.07.2021 / 23:05, *.plus.pl

Teraz ja nie wiem o co chodzi.. Liga Norweska taka słaba czy Liga Estońska taka potężna...

odpowiedz
Ziomek - 21.07.2021 / 23:05, *.oxynet.pl

Ten Michniewicz jest albo ślepy albo głupi. Ciągle wystawia tego słabego holownie, wieteske i slisza. To są zawodnicy co do 3 ligi sie nie nadają! Z takimi zawodnikami to nawet mistrzostwa nie zdobędzie.

odpowiedz
gruby - 21.07.2021 / 23:17, *.orange.pl

@Ziomek: Prawda!!! am takie same zdanie!

odpowiedz
Adam - 22.07.2021 / 01:02, *.inetia.pl

@Ziomek: wieteska był najlepszy w L

odpowiedz
Maciej - 21.07.2021 / 23:05, *..

Hołownia i Slisz nie nadają się na 1 skład, ogólnie jak my meczymy z takimi zespołami to co będzie potem?

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2021 / 23:04, *.telnaptelecom.pl

Gruby się pogubił. Josue nie grał do tej pory i nagle bach wchodzi. Legia to za wysokie progi...

odpowiedz
(L)ukasz - 21.07.2021 / 23:24, *.orange.pl

@Hiszpan: Ogarnij się gościu. Przeanalizuj jego występ, a nie rzucasz głupoty jak inni tutaj bo że za gruby, że to że tamto. Zagrał kilka takich piłek, którymi pokazał jakość. Chciał grać szybko i kombinacyjnie, ale nie było za bardzo z kim. W obliczu kontuzji Kapustki tylko jego widzę jako kogoś kto może wskoczyć do składu i dac coś z przodu. Nie można w każdym meczu liczyć tylko na Luquiego... Josue jeszcze odpali i wspomnisz moje słowa Ty i inni krytykanci. Pozdrawiam i miłego wieczoru.

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2021 / 23:46, *.mm.pl

@(L)ukasz: Przeciez Kolega hiszpan miał na myśli, że Czesiu się pogubił...

odpowiedz
Pierwszy - 21.07.2021 / 23:54, *.75.50

@(L)ukasz: +1

odpowiedz
orzega - 21.07.2021 / 23:04, *.net.pl

Brawo LOPES! Tym soczystym je.nięciem sprawiłeś mi mnóstwo radości! Dzięki! I proszę o powtórkę za tydzień :-)

odpowiedz
Władeczek - 21.07.2021 / 23:04, *.209.52

Faken, niedobrze mi.

odpowiedz
Jureczek - 21.07.2021 / 23:14, *.play-internet.pl

@Władeczek: znowu się upileś ?

odpowiedz
LisekChytrusek - 21.07.2021 / 23:03, *.t-mobile.pl

Jedyny pozytyw to wynik tego meczu. Poziom Legii słaby ale ta słabość wystarczy na tą marna nasza ekstraklasę tę mistrzostwa są guzik warte jak na tle europejskich drużyn to my jesteśmy amatorami :/

odpowiedz
Balogun - 21.07.2021 / 23:03, *.play-internet.pl

To jeden z najgorszych meczów jakie ostatnio obejrzalem. Dramat, w rewanżu Flora wygra pytanie czy jednym golem co da dogrywke i ewentualnie karne czy bedzie wstanie wygrac dwoma bramkami i w regulaminowym czasie załatwić sprawe.

odpowiedz
atmosferic - 21.07.2021 / 23:02, *.orange.pl

Z tą estonią jeszcze się przeczołgają do kolejnej rundy ale z Zagrzebiem będzie już GANG BANG conajmniej 5 golami.

odpowiedz
Dedi - 21.07.2021 / 23:45, *.plus.pl

@atmosferic:
Chociaż będzie już ta liga Konferencji zapewniona jak przejdziemy Florę.

odpowiedz
Kudłaty - 21.07.2021 / 23:01, *.matrixinternet.pl

Hu..ia z grzybnią i z Hołownią

odpowiedz
On - 21.07.2021 / 23:01, *.versanet.de

Buhahaha...

odpowiedz
Grzesiek - 21.07.2021 / 23:01, *.centertel.pl

Uffff juz myslalem z t w i t t e r polozy nam ten mecz

odpowiedz
Coach - 21.07.2021 / 22:59, *.chello.pl

O krok od kolejnej kompromitacji.
Ten Hołownia zagrał tak tragicznie, ze aż mi go szkoda.

odpowiedz
Yeti - 21.07.2021 / 22:59, *.play-internet.pl

Dziadostwo do potęgi. Wygrali ale w fatalnym stylu. Obrona dziurawa jak ser szwajcarski. Ślisz kolejny mecz poniżej krytyki.

odpowiedz
Loco - 21.07.2021 / 22:59, *.chello.pl

Takiego bałaganu na boisku to już dawno nie widziałem. Jeśli to był nasz pomysł na grę, to ja dziękuję. Ponownie obrona najgorsza na boisku.
WYGLĄDA TO DRAMATYCZNIE !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Wawa - 21.07.2021 / 22:59, *.chello.pl

Trener Czesio
Do wymiany bez składu i ładu ta gra
NIECH ZBIERZE ZE SOBĄ
slisza i holowie goście poziomu 3 ligi a Czesio
Tego nie widzi

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.07.2021 / 23:01, *.centertel.pl

@Wawa : A kogo ma wystawić, Dariusza i Radka? Dziadek nie mówił, żeby nie mieszać alkoholu, bo nic dobrego z tego nie będzie?

odpowiedz
M@c - 21.07.2021 / 22:58, *.chello.pl

Hołownia z notą 0 w skali 1-6.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.07.2021 / 22:58, *.centertel.pl

Jedno jest pozytywne. Może mam kiepską wyobraźnię, ale nie wyobrażam sobie jeszcze jednego, tak badziewiastego spotkania w naszym wykonaniu...

odpowiedz
Xyz - 21.07.2021 / 23:02, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: mam takie same wrażenie. Nic im dzisiaj nie wychodziło. Jest do przodu, punkty do rankingu są i jedziemy dalej.

odpowiedz
Abcd - 21.07.2021 / 22:58, *.chello.pl

Bardzo ważna bramka Lopesa. Nie narzekać, cieszyć się z rezultatu i trzymać kciuki za rewanż. Tylko Legia!

odpowiedz
Hakon - 21.07.2021 / 22:58, *.plus.pl

Ale żenada

odpowiedz
Abcd - 21.07.2021 / 23:00, *.chello.pl

@Hakon: chłopie nie oglądaj następnym razem to i komentować nie będziesz miał czego, a i innych nie będziesz wkur…ł.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.07.2021 / 23:03, *.centertel.pl

@Abcd : A co ma kłamać, że było cudownie?

odpowiedz
Wukashi - 21.07.2021 / 22:57, *.197.174

Właśnie tak się wygrywa takie mecze. Brawo

odpowiedz
Normalny człowiek - 21.07.2021 / 22:57, *.chello.pl

Wymęczyliśmy. Czasem tak trzeba. Ważne zwycięstwo

odpowiedz
Levinho. Onet. pl - 21.07.2021 / 23:13, *.play-internet.pl

@Normalny człowiek: pełna zgoda.

odpowiedz