fot. Woytek / Legionisci.com

2 galerie

Fotoreportaże i film z Tallina

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ponad 200 kibiców Legii wybrało się do oddalonego o tysiąc kilometrów od Warszawy Tallina, by wspierać Legię w walce o 3. rundę eliminacyjną Ligi Mistrzów. Niestety nie dane było im obejrzeć mecz z trybun, ale przez kilka minut prowadzili doping sprzed stadionu. Po meczu wszyscy stawili się przy hotelu piłkarzy i razem świętowali zapewnienie sobie grupy w europejskich pucharach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Tallina:

Fotoreportaż z meczu - 104 zdjęcia Woytka
Fotoreportaż z meczu - 52 zdjęcia Hagiego


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
szakal - 29.07.2021 / 01:59, *.orange.pl

No i powrót do domu, szkoda że rano do pracy

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 28.07.2021 / 20:04, *.btcentralplus.com

Przynajmniej kibice Legiunii to Liga Mistrzow !!!!!

odpowiedz
Wiem co mówię - 28.07.2021 / 13:47, *.chello.pl

Brawo zawodowi sportowcy za szacunek dla sportowców z którymi będziecie rywalizować. Jeszcze niech uefa film obczai to se pograta w pucharach na playstation...

odpowiedz
Rafał - 28.07.2021 / 15:14, *.tpnet.pl

@Wiem co mówię : INTELEKTEM NIE GRZESZYSZ TAKIM JAK CI SIĘ WYDAJE

odpowiedz
v - 28.07.2021 / 09:16, *.75.121

A gdzie dystans, maseczki, szczepionki.... ? :)

odpowiedz
Przemo - 28.07.2021 / 08:55, *.201.80

Halicki idziemy po ciebie , won z Legii antypolska kanalio.

odpowiedz
Vuko - 28.07.2021 / 05:48, *.tpnet.pl

BBB czekają....

odpowiedz
Alex Bielany - 28.07.2021 / 07:53, *.chello.pl

@Vuko: TB tez czekają

odpowiedz
autor - 28.07.2021 / 12:03, *.play-internet.pl

@Vuko: pewnie od wczoraj wytrzepują gówno z nogawek

odpowiedz
OIF - 28.07.2021 / 13:02, *.centertel.pl

@Alex Bielany: torebka girls to swoich potrafią kopać i to wszystko

odpowiedz
Cała Legia zawsze razem - 28.07.2021 / 03:10, *.chello.pl

Brawo! Ten klub zasługuje na Ligę Mistrzów!

odpowiedz
DZ - 28.07.2021 / 11:33, *.centertel.pl

@Cała Legia zawsze razem: a kiboLe? ;)

odpowiedz