Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Mecz wymknął się spod kontroli

Mishka, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Przegraliśmy bardzo ważny mecz, zasłużenie. Zagraliśmy słabo i na dodatek jeszcze sami się osłabiliśmy. W kluczowych momentach dostaliśmy dwie czerwone kartki. Nie widziałem jeszcze tych sytuacji, ale skoro interweniował VAR, to na pewno były zasłużone. Martwi mnie nie tylko przegrana, ale też zachowanie, że nie potrafiliśmy się opanować. W perspektywie tego, gdzie chcemy grać i jak chcemy grać, nie jest to akceptowalne.

Jeśli chodzi o mecz, w pierwszej połowie praktycznie nic się nie działo, poza stałymi fragmentami. W drugiej części dokonaliśmy zmian, Skibicki poprosił o zmianę, bo narzekał na uraz. Potem padła bramka, ale było jeszcze mnóstwo czasu, żeby wygrać. Tak się nie stało. Potem była czerwona kartka dla Mladenovicia, ale jeszcze strzeliliśmy na 2-1 i było sporo czasu. Można było nawet wygrać. Po czerwonej kartce dla Josue mecz wymknął się spod kontroli, było kilka groźnych kontr Radomiaka. Po bramce na 2-1 mieliśmy jeszcze nadzieje na punkty, ale okoliczności sprawiły, że przegraliśmy, choć przegraliśmy zasłużenie.

Na pewno wyciągniemy konsekwencje za czerwone kartki. Nie pozwolę osłabiać drużyny w ten sposób. Przeanalizujemy te sytuacje i wyciągniemy konsekwencje.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (85)

+dodaj komentarz
NAR. - 01.08.2021 / 23:42, *.play-internet.pl

Pan Przybył zapomniał o czerwonej kartce dla prowokatora Mladenovica.

odpowiedz
Do czwartku - 01.08.2021 / 22:55, *.tpnet.pl

Ludzie poczekajmy do dwumeczu z Dynamo.Albo panowie zagrają na 120 procent i awansują po rzutach karnych lub po pierwszym meczu będzie pozamiatane.Takie mecze jak z Radomiakiem to bywały wcześniej,Termalica ,Podbeskidzie, Mielec.itp.Najgorsze że nie ma reakcji trenera kar,zmian.etc.Kto pamięta ile kosztował Slisz.....1,5 mln euro?I teraz promocja jak z Kulenoviczem?

odpowiedz
True - 01.08.2021 / 19:36, *.plus.pl

Brać Szewczenkę !!!

odpowiedz
quad74 - 01.08.2021 / 17:42, *.chello.pl

Brak Kapustki to jednak problem dramatyczny. Jaki był, taki był, ale widać teraz lukę.
Mladenowic bez formy, Juranowic nie lepszy, wahadła nie działają. Skibicki to nie wahadłowy, a raczej skrzydłowy.
Slisz bez formy, widać to przy akcji na 2:0.
Luqui to oczywiście jeden z najlepszych. Ale sporo też akcji w stylu jeździec bez głowy. Idzie na trzech, wywraca się, nic z tego ostatecznie nie wynika.
Za dużo grajków typu Josue, Muci, Jasur. Lepszy byłby jeden przynajmniej na poziomie Kapustki.
Widać brak zgrania i chyba chemii (Boruc opieprzający Juranowica w poprzednim meczu). Ale jak się ściąga grajków z całego świata od Uzbekistanu, przez Mauritius po Brazylię, to trudno spodziewać się czegoś innego. Powinno być jak w pierwszym meczu z Bodu: 7 Polaków plus 4 obcokrajowców, którzy rzeczywiście coś wnoszą (jak Emreli).

odpowiedz
Pan Jan - 01.08.2021 / 17:36, *.centertel.pl

Czesiek a nad czym masz kontrolę? Nad tymi piłkarzynami na pewno nie masz. Kopią gorzej niż chłopcy na szkolnym boisku. Współczuję prezesowi gdy musi im przelewać kasę. Oni powinni dopłacać za naszą obecność na meczu

odpowiedz
LewLegia - 01.08.2021 / 18:17, *.net.pl

@Pan Jan: dobry jesteś. Współczucie dla prezesa ? On ma dla tych co kupują bilety?

odpowiedz
Pan Jan - 02.08.2021 / 00:06, *.chello.pl

@LewLegia: Ja karnet kupuję bo chcę i nie patrzę kto jest prezesem bo Legia to część mojego i mojej rodziny życia ,Ty kupujesz bo chcesz, jak masz pracownika gamonia bez kontraktu to go wyje..bi...esz z roboty i zatrudnisz nowego a on musi się męczyć koło dwóch lat ,płakać i płacić.

odpowiedz
bronek49 - 01.08.2021 / 17:24, *.chello.pl

ty trenerski pyro przy tobie ta drużyna nie robi żadnych postępów oni są makabrycznie przygotowani motorycznie i mentalnie i taktycznie brak im szybkości zwrotości nikt nie potrafi podać długiej celnej piłki do przodu , płka odskakuje od nogi , dlaczego wystawiasz tego drewniaka Ślisza on w każdym meczu nawala w tym był współwinny wszystkich trzech bramek dla Radomiaka i w dodatku brak im ambicji , mam nadzieje że Mioduski nie będzie ciebie trzymał w tej chwili gracie najgorszą piłkie w lidze i z taką grą będziemy tylko błażnić się w Europie i w Polsce

odpowiedz
krasnal - 01.08.2021 / 17:09, *.orange.pl

Dwie pierwsze bramki zawalił Rose nie umiał podać na odległość 10metrów i nie tylko on i poszła kontra. Tyle w tym temacie że nie wspomnę o Sliszu.

odpowiedz
L59 - 01.08.2021 / 16:51, *.chello.pl

Słaba drużyna, słaby trener, słaby prezes, słaby skauting od paru lat w tym klubie nic nie działa dobrze dla D.M liczy się tylko kasa aby jakiegoś młodego grajka trochę wypromować i sprzedać, teraz promuje się Slisza choć jest dramatycznie słaby A.B dobrze powiedział to teraz sobie odpoczywa..

odpowiedz
Ja - 01.08.2021 / 16:35, *.plus.pl

Jeden mecz w plecy i juz 1000 płaczków płacze wy kibice nie jesteście tylko patologja żal was gdzie wiara po porażce galgany

odpowiedz
FANATYK - 01.08.2021 / 16:22, *.85.50

Jak patrzyłem na te NOWE nabytki, to wręcz nie wierzyłem kogo klub ściągnął do Legii!? Tylu dobrych polskich graczy jest a oni biorą totalny szrotttttt! Bravo!

odpowiedz
Koneser - 01.08.2021 / 16:19, *.videotron.ca

Zabrac im pensje niech graja za premie meczowe. Zarabiasz tylko jesli wygrasz bo inaczej zmotywowac sie nie da tej zbieraniny bo pilkarzami ich nienazwe . Dno brak ambicji i zaangazowania aaa i umiejetnosci tez.

odpowiedz
Zbigniew - 01.08.2021 / 15:28, *.play-internet.pl

Żenada . Wielki wstyd .Nie miałem zaufania do grubego i mam nadzieję że im prędzej go kudłaty pogoni tym lepiej dla drużyny .

odpowiedz
Żyleta - 01.08.2021 / 14:08, *.play-internet.pl

A czy Ty kiedykolwiek miałeś coś pod kontrolą !?? WYPAD Z LEGII CHÓRZYSTO !!!

odpowiedz
Kolega po szalu - 01.08.2021 / 13:57, *.plus.pl

Ilu ludzi tyle opinii cóż w kraju mamy kilkanaście milionów trenerow i ekspertów.

odpowiedz
(L)eon - 01.08.2021 / 14:26, *.plus.pl

@Kolega po szalu: Kolego zdejmij różowe okulary.Prawda jest taka że z tej mąki chleba nie będzie i tylko głupiec tego nie widzi.Od 5 lat jest tylko podnieta kolejnymi MP A gra z roku na rok coraz słabsza.I niech nikomu nie mydli oczu awans do tej ligi konferencji. Tak źle w tym klubie nie było chyba od roku 1992 gdzie w ostatniej kolejce zapewnili sobie utrzymanie. Ale jak widać teraz na Ł3 wszyscy się mają dobrze i nikomu nie przeszkadza że ogrywają nas wszyscy po kolei. Szkoda tylko że część żylety i niektóre grupy siedzą w kieszeni u pudla. Dopóki tak będzie to nic się nie zmieni.

odpowiedz
Ja - 01.08.2021 / 13:55, *.plus.pl

To tylko sport my nie mamy wpływu na to co robi trener i grajki w tygodniu ale widać że coś jest nie tak.

odpowiedz
Tauber - 01.08.2021 / 13:53, *.chello.pl

chłopie, łyknij coś do gardziela - bo walisz jak chory w kubeł

odpowiedz
Kolega po szalu - 01.08.2021 / 13:50, *.plus.pl

Czerczesow lub Banasik na trenera.

odpowiedz
Tager11 - 01.08.2021 / 13:30, *.plus.pl

Wszystko w temacie,po co się rozwodzić.Wystarczy zobaczyć ostatnie mecze.Obraz nędzy i rozpaczy,zamiast do przodu,to coraz gorzej.Obejrzyjcie statystki po każdym meczu.Strzały 24 do 11 celne 7 do 2 z beniaminkiem .Legia stoi ofensywą śmiać się czy płakać?

odpowiedz
(L)ubuskie - 01.08.2021 / 12:52, *.plus.pl

Jak słyszę te komentarze że trener. To oczy i głowa boli. Mladenovic do rezerw. Sam Boruc się już wypowiedział na temat jego gry. Slisz tak faulował że nie potrafił wywrócić zawodnika PR,y bramce na 2 : 0 zawodnik w b klasie wie że takie coś się przerywa. Pekhart następny kopie zawodnika bo nie potrafi piłki odebrać . W tym meczu każdy grał pod siebie. A błędem trenera było tylko zdjęcie Martinsa bo dopóki był na boisko to potrafił się utrzymać przy piłce był faulowany. Winę ponosi zarząd i dyrektor . Którzy sprowadzają mu zawodników nie przygotowananych . A Trener potem musi z takich korzystać!!!!! W wy wiecznie trener i trener. To zawodnicy biegają czy chodzą po murawie . On może tylko ich zmienić.

odpowiedz
grzesiek - 01.08.2021 / 13:23, *.centertel.pl

@(L)ubuskie : zgadzam sie ze trener w dzisiejszej pilce to jest postac mocno drugoplanowa. Zaden trener sobie nie poradził z okresem wakacyjnym . Ja jednak bym zostawil Vuko. Zamiast zatrudbiac michniewicza.
Jesli myslisz ze michniewicz ma slabych pilkarzy to co powiesz na luisa roche, stolarskiwgo obradovicia, kulenovicia kante gwilie i inne wynalazki ktore Vuković odstrzelil albo ogarnal i przypominam ze gwilia za czasow Vuko wygral klasyfikacje kanadyjska. Takze Vuko duzo lepszy trener niz Michnieeicz. W dodatku u szczytu formy gra pilkarzy wygladala po prostu bosko

odpowiedz
Zonk - 01.08.2021 / 12:35, *.sky.com

Niestety ale Tobiasz na bramce to pomyłka,górne piłki to wzrokiem odprowadza

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.08.2021 / 13:53, *.plus.pl

@Zonk: pierwszy gol na jego konto dał się zaskoczyć w krótki róg ale jeszcze młody i dopiero drugi mecz w lidze więc można mu wybaczyć.

odpowiedz
quad74 - 01.08.2021 / 17:08, *.chello.pl

@Zonk: Polecam skrót. Tobiasz praktycznie bez szans przy wszystkich bramkach. W przypadku pierwszej to może ktoś z topu by to zatrzymał, ale też wątpliwe. W takich sytuacjach to już kwestia szczęścia.

odpowiedz
tekken (L) - 01.08.2021 / 11:18, *.chello.pl

Zacząłbym od :3-3-3-1, co łatwo mozna zamienić 5-1-3-1.
Boruc
Rose-Jędza-Nawrocki
Johanson - Kisiel - Hanna
Skibicki-Josue-Liqi
Lopez(Emreli)

odpowiedz
singspiel - 01.08.2021 / 11:53, *.atman.pl

@tekken (L): Rose?! zawalił w fatalnym stylu pierwszego gola

odpowiedz
Wawa - 01.08.2021 / 11:16, *.chello.pl

Czesław M
Twój warsztat trenerski toooooo
Kryminał człowieku nie panujesz nad niczym.
Boruc dobrze mówi nie mamy jaj
A skąd druzyna ma mieć jaja i charakter jak
Trener Czesiu
Niemota
Won Won
Wonnnnnnnnnn

odpowiedz
Gocław - 01.08.2021 / 12:02, *.net.pl

@Wawa : trener to nie tylko niemota, ale teź miernota poznańska , ktorą zatrudnił prezesunio, który lubi poniżać swoj klub?
To masochista?

odpowiedz
WSL - 01.08.2021 / 10:39, *.tpnet.pl

To nie mecz wymknal sie spod kontroli tylko Panu druzyna wymyka sie spod kontroli P.Trenerze !!!

odpowiedz
ziutek - 01.08.2021 / 10:35, *.vectranet.pl

Slisz to dramat,gra bo kosztowal 1,5 mln euro

odpowiedz
exsa - 01.08.2021 / 10:07, *.tpnet.pl

Pan Mladenovic macha rekami a Pan Slisz nic nie gra czy Pan Panie Trenerze to widzi sa pierwszymi do opuszczenia LEGII !!!!

odpowiedz
AAA - 01.08.2021 / 08:55, *.chello.pl

Panie Cesiu:Jedną z najważniejszych cech jakie powinien posiadać trener to sprawiedliwość.
Jak tego nie rozumiesz to dooopa z Ciebie nie trener
Z jakiego powodu wogöle w meczowej 18 pojawia się niejaki Slisz?
Dlaczego grają piłkarze ktôrzy na chwilę obecną są totalnie bez formy/Pekhart,Mladenovic/?
Takie twoje wybory robią w szatni kwas i jak tego nie rozumiesz to nie wiem jakiego użyć słowa żeby nie było powszechnie uważane za obrażliwe na określenie twojej osoby.

odpowiedz
sinior - 01.08.2021 / 09:05, *.vectranet.pl

@AAA: mladenovic wszedł z ławki ,bo abu hanna miał podejrzenie wstrząsu mózgu. kto miał za niego wejść?

odpowiedz
Sum - 01.08.2021 / 12:04, *.t-mobile.pl

@sinior: Boruc ;)

odpowiedz
AliMario - 01.08.2021 / 08:42, *.centertel.pl

Ha ha ha. Beniaminek ogrywa z Mistrzem LOL...w takim stylu???? Błagam, tłumaczenia niektórych że najgorsi w składzie grali albo dla odmiany że Michniewic świetnym strategiem . Sorry nie kupuje....mamy najgorszy skład od kilku sezonow mamy cieszyć się za ostatnie mistrzostwo? Ludzie ogarnijcie się i naprawdę trzeba zrobić porządek z Prezesem.. dno i mol....

odpowiedz
Sputnik 44 - 01.08.2021 / 11:16, *.t-mobile.pl

@AliMario: słyszałeś kiedyś o ortografii, interpunkcji lub stylistyce?

odpowiedz
AliMario - 01.08.2021 / 11:47, *.centertel.pl

@Sputnik 44: dziękuję za uwagii zdaje sobie sprawę z niektórych błędów a zwłaszcza pisząc za szybko na smarcie korzystając dwóch języków....nie tłumacze się ale tu często naprawdę ludzie piszą bardzo źle albo nawet gorzej ode mnie. Więc wdzięczny ponownie dziękuję za godne uwagi ale przy okazji proszę w takim razie zwrócić uwagę innym gamoniom którzy mają ortografię we krwi a mnie pocałować w d..
Senkju wasza mać...

odpowiedz
(L)eon - 01.08.2021 / 08:40, *.plus.pl

Napiszę po raz kolejny tylko brak kasy zmusi tych poje...òw do myślenia ale przecież wy wiecie lepiej dalej chodźcie na mecze wyrabiajcie pudlowi normę z dnia meczowego

odpowiedz
Wawa - 01.08.2021 / 08:08, *.chello.pl

Czesiu co ty
Pitolisz jesteś bardzo słabym trenerem
nie potrafisz, tego ogarnąć 80 % zespołu jest bez formy nie wiedzą co mają grać,
Odejdź Won
Parodysto won

odpowiedz
KowaL - 01.08.2021 / 05:35, *.centertel.pl

Czerczesow już jest w drodze na Lazienkowska

odpowiedz
Stasiu - 01.08.2021 / 11:43, *.t-mobile.pl

@KowaL: cały czas o tym myślę, przydałby się naprawdę to wszystko poukładać

odpowiedz
W(L) - 01.08.2021 / 05:04, *.chello.pl

Nie,pamiętam kiedy oni zagrali dwa mecze pod rząd poprawnie,ale to co było dzisiaj to kryminał,gwiazdeczki pi...czki......... Mlado,Jura,Martins,Ślisz itd

odpowiedz
Marian - 01.08.2021 / 09:00, *.plus.pl

@W(L): dwa mecze z rzędu. Dwa mecze pod rząd to rusycyzm. Nie zaśmiecajmy języka. Co do pozostałych argumentów pełna zgoda. Pozdrawiam.

odpowiedz
Dexter - 01.08.2021 / 04:46, *.centertel.pl

W obecnym składzie Legii w ogóle nie widzę drużyny zero charakteru zlepek przypadkowych piłkarzy, wkłady do koszulek

odpowiedz
MAKEN - 01.08.2021 / 02:09, *.t-mobile.pl

Zmień okulary. Sędzia korzystał z VAR tylko w 2 połowie przy stanie 1 do 0 dla klubu sędziów. W 1 połowie- gdy regularnie tratowano Legię w tym Lukiego - puszczał faule na luzie. To była taktyka zielonego stolika.

odpowiedz
Hiszpan - 01.08.2021 / 00:18, *.play-internet.pl

To co odp.. Mladenovic i Pekhart pokazuje że w Legii Święte krowy mają się świetnie. Albo Gruby Czesław pokaże charakter i dla przykładu ukarze paru parodystów albo wszystko rozsypie się w try miga.

odpowiedz
Adam - 01.08.2021 / 00:37, *.chello.pl

@Hiszpan: Pekhart co Ci zrobił?

odpowiedz
L - 01.08.2021 / 02:44, *.tpnet.pl

@Adam: Grał słabo

odpowiedz
Fan - 01.08.2021 / 12:50, *.orange.pl

@L: a może zanim kogoś zmieszacie z błotem spróbujcie też ocenić zespół z Radomia, przecież zagrali bard,o dobrze w defensywie i podwajali krycie przez Co Legia miała wielki problem. Trener robił co mógł by poprawić grę, lecz ZAWODNICY! byli zbyt poirytowani wynikiem i moim zdaniem przez to słabiej grali i sami sobie są winni że nie zachowali opanowania/spokoju. Takie moje zdanie na ten temat.

odpowiedz
Kibolek - 01.08.2021 / 00:03, *.it-home.pl

Banda parodystów jesteście od momentu przejęcia większości udziałów przez KORPO GOŁODUPCA LICHWIARZA MIODUSKIEGO

odpowiedz
Wolfik - 31.07.2021 / 23:46, *.play-internet.pl

Mladenović wytrzymał sezon. Po mistrzostwie sodówka mu odpier...a, zwłaszcza że nie ma z kim rywalizowac. Sprzedać, lub posadzic na ławie.

Juranoviciovi się nie chce. Zwyczajnie. Nie po to grał w reprezentacji vice-mistrza świata na Euro by jeździć do Radomia czy Niecieczy (z całym szacunkiem do tych symtatycznych miejscowości). Sprzedać, zanim Celic się rozmysli.

Josue. Ma super strzał z wolnego (którego nikt na razie nie widział) oraz manię odmachiwania łapami przez którą poprzedni klub się go pozbył. Niby wszyscy o tym wiedzieli, ale...

Mamy fajnego napastnika. Tylko, że jak nie będzie mu miał kto zagrać, to bedzie szkoda go wypuszczać na plac. I znarnujemy potencjał Emreliego.

Nasze gwiazdki nie umieją grać z zespołymi walczącymi. Tak było w zeszłym sezonie, tak jest teraz. Cóż, życie to nie playstation Panie Martins....

odpowiedz
PLK - 01.08.2021 / 00:00, *.cyfrowypolsat.pl

@Wolfik: co by nie mówić brak Kapustki jest choler.ie widoczny... Brak człowieka który ten bałagan ogarnie... Z Bartkiem było spokojniej..
Wielka szkoda tej kontuzji...

odpowiedz
Adam - 01.08.2021 / 00:36, *.chello.pl

@PLK: Zobaczysz, teraz szkoda, a kiedy się w końcu wyleczy i klub potraktuje go jak szmatę (przykład Marko) to jeszcze część forum będzie się cieszyć.

odpowiedz
Kryniek76 - 01.08.2021 / 01:37, *.plus.pl

@PLK: Kapustki tak szczególnie przy rzutach karnych

odpowiedz
Liga Mistrzów stoi u Bram - 31.07.2021 / 23:44, *.com.pl

Bo Legia jako Mistrz Polski to ma Kadrę na Ligę Mistrzów , a nie jakiegoś tam Radomiaka nie wiadomo skąd :D

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 31.07.2021 / 23:31, *.centertel.pl

Żeby stracić kontrolę to trzeba ją najpierw mieć.
My jej ani przez chwilę nie mieliśmy.
Niestety tak prysznic się bardzo BY przydał gdyby były wnioski a tych obawiam się nie będzie.
Mi nasuwają się takie
1. Mladen i Jura ława bo nic nie grają w tym sezonie. Nie ma kim zastąpić? Być może choć Skibicki PÓKI CO gorszy od Juranovica nie jest. A za Mladena? Cóż musi odczuć, że taka postawa nie zasługuje na 1 skład. Nawet kosztem straty bramki
2. Slisz, Wieteska to nie są piłkarze na Legię. Trzeba się ich pozbyć a przynajmniejj posadzić na ławę. Slisz grał bo był młodzieżowcem. Już nie jestvwięc nie ma powodu by grał.
3. Muci ma ewidentnie problemy.mentale. jeżeli taki gol jak z Wisłą nie dał mu kopa to nie wiem co da. Moze wypożyczenie i odbudowa psychiki? Grać w piłkę umie na pewno, ale nie umie tego pokazac.
4. Emreli oby nie był ligowym dżemikiem.
5. Pekhart żyje z podań. Taki typ piłkarza. Dostaje podania to może być królem strzelców. Nie dostaje to nie strzeli i nie będzie strzelał. Przy tak grających Juranoviciu i Mladenoviciu w 1 składzie strzelał nie będzie.
6. Przed Dinamem byłem optym8stą. Nie jesteśmy faworytem, zeszła presją bo puchary będą, Chorwaci będą prowadzili grę a Czesław to lubi (vide Portugalia czy Włochy u-21). Dziś optymistą nie jestem. Nie dlatego, że Dinamo takie mocne tylko my tacy słabi NIESTETY
Pzdro

odpowiedz
singspiel - 01.08.2021 / 12:04, *.atman.pl

@Pab(L)o Loża: Skibicki ciągle łapie drobne urazy. Teraz też nie jest gotowy do gry na pełnych obrotach. Wieteska ostatnio zagrał przyzwoicie. Kto ma go zastąpić? Rose? Przecież on zawalił pierwszego gola, podając do rywala. Slisz rzeczywiście słaby. Problemem Legii jest jeszcze coś, na co nikt nie zwraca uwagi. Roi się w ekipie od piłkarzy niskich, słabszych fizycznie. Wychodzi to w meczach z drwalami, gdzie Luqi, Martins, Jura nie dają rady.
Na razie z rezerwowych jest nadzieja na grę Maika, Skiby i może Muciego

odpowiedz
Kuba - 31.07.2021 / 23:22, *.telenet.be

Wątpie że Czesław doczeka zimy...
Jego Legia jest beznadziejna, sory ale nawet wygrane to potwierdzają, gramy bez wiary i przekonania. W samej ekstraklasie jest kilka zespołów z dużo ciekawszym graniem. Póki co w tym sezonie oglądanie Legii Czesława po prostu męczy.

odpowiedz
Darek - 31.07.2021 / 23:22, *.chello.pl

Trener mocno rotuje składem.Czyżby zmeczenie sezonem?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.07.2021 / 23:21, *.orange.pl

Następny będzie Jurek B. zwany dla niepoznaki szczerbul. Takiego trenera wykraczecie. Tutaj nawet najlepsi trenerzy nie pomogą, kub jest tragicznie zarządzany od 5 lat.
Trzymam kciuki w środę, bo od Legii nigdy się nie odwrócę.

odpowiedz
Fan kopa w zad pudla - 31.07.2021 / 23:18, *.chello.pl

To chyba oczywiste że drużyna jest bez formy. Z Płockiem i florą był fart ale on nie może trwać wiecznie. Żaden kapiszon z tych drużynek (wisła, flora i radom) nie byłby wzmocnieniem Legii ale że biegali jak szaleni i byli szybsi to wyglądaliśmy słabo i w końcu przegraliśmy. Trzeba mieć nadzieję że jest to pod kontrolą i w środę będzie zdecydowanie lepiej biegowo i szybkościowo bo jak nie to ...

odpowiedz
Siwy - 31.07.2021 / 23:02, *.sky.com

Panowie przestańcie już linczować Czesława! Pomijając znowu roszady(słuszne czy nie) to mecz przegrała drużyna! 1-0 przegrywamy i nic się na boisku nie dzieje! Za czerwone kartki panowie powinni troszke odpocząć ale kim grać???

odpowiedz
Szmulki - 31.07.2021 / 23:01, *.chello.pl

Na oficjalnym profilu Legii dostałem bana, bo napisałem, że Josue to chodząca bomba, a Jura macha rękoma, zamiast grać. Kilka dni zajęło mi ogarnięcie, ze mnie staremu karnetowiczowi zamknęli mordę za taka bzdurę. Nienawidzę cenzury, myślałem, ze te czasy mamy za sobą. Kocham ten Klub, boję się o atmosferę w szatni. Tyle! Redaktorów tego profilu tez zachęcam do odejścia od cenzurowania. Cenzura to ZAWSZE ZŁO.
Normalnie do tej pory niedobrze mi jak mam powiadomienia z oficjalnego profilu, nie chce mi sie tam zaglądać. I jeszcze ten chu...wy mecz.
Oficjalny, wstydźcie się!

odpowiedz
Adam - 01.08.2021 / 00:11, *.chello.pl

@Szmulki: Mogłeś sobie wpisać w nazwie użytkownika, że jesteś STARYM KARNETOWICZEM. Gdyby o tym wiedzieli na pewno by tak nie zrobili. Na pewno.

odpowiedz
Dno - 31.07.2021 / 22:58, *.tpnet.pl

Dno dna dnoygsupzcwj!!serce bo. Bez
Komentarza ????

odpowiedz
$$$ - 31.07.2021 / 22:53, *.centertel.pl

Chociaz by przyszedl jakis trener z najwyzszej polki to nic nie zrobi nie majac na transfery. Gramy tym co mamy i tyle. W obecnej sytuacji jedyne na co mozemy liczyc to farta ze skauting kogos wynajdzie i grajek wypali i nie zlapie kontuzji.

odpowiedz
HH - 31.07.2021 / 22:51, *.play-internet.pl

To kpina że taki beniaminek z połową nowych graczy bez zgrania i własnego stadionu nas ogrywa jak by to było Dinamo..
Dlaczego nie gracie na 100%..!!!

odpowiedz
HH: - 31.07.2021 / 23:29, *.t-mobile.pl

@HH:Widocznie mało wiesz o drużynie Radomiaka że piszesz takie brednie.

odpowiedz
misio - 01.08.2021 / 08:20, *.orange.pl

@HH:: w składzie zielonych są ludzie od II ligi, druzyna od lat jest tylko uzupełniana banasik nie rotuje składem na pałę

odpowiedz
Wm - 31.07.2021 / 22:51, *.chello.pl

Trener beznadziejny...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 31.07.2021 / 22:48, *.vectranet.pl

Czesiu fart się skończył. W każdym poprzednim meczu Legia piłkarsko/jako zespół była słabsza od rywala, o wygranych decydowała indolencja strzelecka przeciwnika i indywidualności Legii. Nic nigdy nie wygramy jak będziemy zawsze zaczynać mecz w 10 - SLISZ to jest.......rwa jakiś sabotaż............w każdym meczu........Pekhart niestety tak samo.... ostatnio.

odpowiedz
PLEBAN - 31.07.2021 / 22:46, *.t-mobile.pl

Trenerze prawdziwi Kibice są z Tobą. Ale zweryfikuje Cię dwumecz z Dinamem. Wszyscy są myślami i byli przed meczem z Radomiakiem już przy Dinamie i to było widać. Dobry zimny prysznic. Bardzo dobry. Teraz weryfikacja tego co zrobiłeś z tego co ulepił miodek

odpowiedz
Ministrant - 01.08.2021 / 23:16, *.plus.pl

@PLEBAN: pamiętaj: poznańskiego słowika cała Żyleta bzyka. Tyle w temacie prawdziwych kibiców. Wuefisto nigdy nie będziesz legionistą!!!

odpowiedz
Bemowo - 31.07.2021 / 22:46, *.play-internet.pl

Jak dla mnie Czesiu to zwykly wuefista ;) mial wprowadzac mlodych a nie potrafi zremisowac z radomiakiem ????

odpowiedz
Brodno - 31.07.2021 / 22:45, *.orange.pl

Wyciagnij konsekwencje od siebie. Mladen nic takiego nie zrobil

odpowiedz
Tom - 31.07.2021 / 23:18, *.chello.pl

@Brodno: Kolego , sorry ale pier dolllisz. Mladen jak najszybciej ławka , bo gwiazdorzy a gr kompletne dno od początku sezonu. Albo poprzedni jego to był zwykły wypadek przy pracy a teraz wrócił do swoich zdolności , zero kiwki tylko wrzuca na pałę .

odpowiedz
Tytoj - 31.07.2021 / 22:43, *.centertel.pl

Z sędziami w tym sezonie nie wygrasz. Pan Sławomir zadba żeby jego radomiaczkowi nic się nie stało. Zero przyjaźni.

odpowiedz
Lolo - 31.07.2021 / 23:19, *.plus.pl

@Tytoj: Weź koło i ... w czoło! Gdzie widzisz błędy sędziów? Przecież Legia nic nie grała! Amatorzy!!!

odpowiedz
oj słabo - 31.07.2021 / 22:43, *.play-internet.pl

Za tak łapane czerwone kartki (a wiadomo, że VAR to wyłapie) powinni płacić piłkarzyki kary równowartości miesięcznej pensji.

odpowiedz
Rytm - 31.07.2021 / 22:40, *.centertel.pl

To co z ciebie za trener? Jesteś słaby i tyle.
Wszystkie twoje zespoły grały i grają to samo, czyli gówno.
O ofensywnej, kombinacyjnej, ciekawej grze to chyba w życiu nie słyszałeś, tylko ciągle to nudne bronienie się.

odpowiedz
:o) - 31.07.2021 / 22:48, *.chello.pl

@Rytm: Nie umiesz psa na smyczy prowadzić, a wszystko wiesz o prowadzeniu drużyny? Zanim coś opublikujesz, poproś kogoś dorosłego o korektę...

odpowiedz
GlanWLKP - 31.07.2021 / 22:38, *.skybroadband.com

CzesuaF - wyciągnij konsekwencje sam do siebie.

odpowiedz