fot. Hagi / Legionisci.com

UEFA zamknęła Żyletę na mecz ze Slavią!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa poinformowała, że decyzją UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body (UEFA CEDB) z dnia 16 sierpnia 2021 r. na klub została nałożona kara częściowego zamknięcia stadionu (Trybuna Północna) na najbliższy mecz w ramach rozgrywek UEFA w Warszawie.

Decyzja UEFA CEDB ma związek z użyciem środków pirotechnicznych w trakcie meczu z GNK Dinamo Zagrzeb w dniu 10 sierpnia 2021 r. Jednocześnie na klub została nałożona kara finansowa za niedrożne przejścia komunikacyjne w trakcie ww. meczu w wysokości 14 tys. euro.

Klub złożył wniosek o uzasadnienie decyzji UEFA. Niezwłocznie po jego otrzymaniu klub podejmie decyzję dot. złożenia odwołania do UEFA Appeals Body, jak również wniosku o wstrzymanie wykonania kary zamknięcia Trybuny Północnej.

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów na rewanżowy mecz ze Slavią Praga zostaną podane w najbliższych dniach w oddzielnym komunikacie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (189)

+dodaj komentarz
Kibolek - 17.08.2021 / 17:13, *.it-home.pl

Mafia uefa antifa

odpowiedz
adolfik - 17.08.2021 / 20:53, *.chello.pl

@Kibolek : pełnym zdaniem dasz radę?

odpowiedz
c u L t - 17.08.2021 / 15:08, *.37.19

A NIECH SOBIE ZAMYKAJĄ CO CHCĄ !ŻYLETA JEST WSZĘDZIE GDZIE WARIATÓW GŁOŚNY ŚPIEW!I DYMÓW KOLOROWYCH SMAK....

odpowiedz
Autor - 17.08.2021 / 14:48, *.t-mobile.pl

Świadomie łamiecie regulamin rozgrywek UEFA i jeszcze pretensje. Szkoda, że klub płaci kary a nie osoby łamiące przepisy. Bez piro też będą kibice, może nawet i więcej.

odpowiedz
Tomek - 17.08.2021 / 22:06, *.chello.pl

@Autor: Mówiąc bardzo delikatnie . Puknij się w głowę przykładny obywatelu.

odpowiedz
X - 17.08.2021 / 23:24, *.virginm.net

@Tomek: ma typ racje, a ty nie zgrywaj takiego prawilniaka

odpowiedz
filand - 17.08.2021 / 14:43, *.t-mobile.pl

Bez kibiców?
Prawdopodobnie bez Juranović.
Odchodzi do Cetic Glasgow za nie mniej niż 2 mln £ × 5,3436 = 10,6872 mln PLN.
Trochę mało jak na uczestnika MŚ. Jednak jeśli Legia to farmą to nikt rozsądny więcej jak 2 - 3 mln € lub 1,5 - 2 mln £ nie zapłaci.
Trzeba znać swoje miejsce w szyku..

odpowiedz
grzesiek - 18.08.2021 / 15:43, *.centertel.pl

@filand : cena i tak dobra za takie byle co

odpowiedz
wónaruM - 17.08.2021 / 14:25, *.chello.pl

Grosik w Lechu. Legia bez mistrza. Ustalają szczegóły. Info do końca tygodnia/nastepny poniedziałek.
Stay tuned ;)

odpowiedz
filand - 17.08.2021 / 14:15, *.t-mobile.pl

Przepraszam, że tutaj przeszkadzam...
Juranović 2 mln £ x 5.3436 = 10,6872 mln PLN.
Trochę mało...

odpowiedz
Gocław - 17.08.2021 / 13:48, *.net.pl

UEFA popiera pusty stadion na Ł3

odpowiedz
znajca - 17.08.2021 / 11:45, *.com.pl

Szkoda, że Real Madryt nie gra w Europa League; albo Lidze Konferencji. Mogliby ponownie podziwiać ponad 30 tysięcy gustownych, kolorowych krzesełek przy Ł3.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.08.2021 / 11:14, *.play-internet.pl

Ech ludki,ludki.Wasze podejście w temacie podejścia U.E.F.A jest porażające.Skoro race są zakazane,to są zakazane i dopóki będziemy uczestniczyć w ich cyrku,to albo musimy się dostosować,albo zmienić styl działania,bo w pojedynkę gówno zrobimy,a U.E.F.A.tak naprawdę na to tylko czeka,żeby znowu na Legii"coś się odyebało",bo to przecież kasa dla nich jest.Tak naprawdę jedynym wyjściem z tej sytuacji jest "wydoroślenie" pewnych ludzi,bo pora zacząć zachowywać się jak mężczyźni,a nie "kajtusy z racą w ręku".

odpowiedz
floyd - 17.08.2021 / 13:10, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA: Łopatą byś musiał niektórym kłaść to do łbów a i tak nie załapią. Uefa naprawdę ma nas w dupie, nie jesteśmy dla tego molocha żadnym rywalem wiec te pokrzykiwania na forum brzmią śmiesznie. Brzydzę sie tym skorumpowanym uefoskim dziadostwem, ale niestety nikt inny nie organizuje rozgrywek europejskich wiec nie mamy wyjścia.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.08.2021 / 14:15, *.play-internet.pl

@floyd: Wiesz,tak nas traktują......jak sami im na to pozwalamy.Dopóki jedynym naszym "sprzeciwem będzie protest song sialalala fuck uefa" i odpalanie rac w myśl zasady "chooooy z zakazami......"dopóty euromafiozi z uefa będą tak naprawdę się cieszyć,bo "takie wybryki kosztują tysiące ruraków".

odpowiedz
grzesiek - 17.08.2021 / 09:23, *.centertel.pl

Ja zmienię temat i mam pytanie do prezesa naszego klubu Panie Darku jak to się stało że sheriff tiraspol zagra w 4 rundzie a Legia juz odpadła. Czy to o wielkość kieszenii chodzi czy co.

odpowiedz
:) - 17.08.2021 / 11:19, *.chello.pl

@grzesiek: oni awansowali dalej mordo, legja odpadla

odpowiedz
Prezes - 17.08.2021 / 11:45, *.vectranet.pl

@grzesiek: o to ze w biednych krajach przez piłke nozna mozna sie wybić w naszym kraju nie trzeba sie wybijac i nie zalezy piłkarza na tym by cos wiecej osiagnac maja apartamenty masazystki pelen relax jak ktos ma super byt to po co ma sie wiecej wysilac a graczy bez ambicji jest duzo w calej ekstraklasie slyszal ktos by po treningu po meczu pilkarze dalej trenowali nie a nawet wielki CR7 czy RL9 trenowali dalej by cos osiagnac trzeba caly czas pracowac nad soba

odpowiedz
zaskoczeni? - 17.08.2021 / 09:17, *.t-mobile.pl

ale co tutaj i kogo dziwi? Na kolejnym meczu w pucharach odpalamy piro którego uefa zakazuje, na kolejnym meczu na Żylecie przejścia są niedrożne co również jest wbrew zasadom uefa do tego przyśpiewki f+ck uefa... Mnie dziwi że kogokolwiek z Was ta decyzja dziwi, Uefa w to graj bo mają ciągły dopływ kasy z kar, a potem płacze że Mioduski nie ma kasy na lepszy transfer hahahahahahahahahaha może jakby co mecz w pucharach nie musiał płacić kilkadziesiąt tys euro kar to by się znalazło potem na lepszego piłkarza... no ale oprawy mamy fajne i kolejny rok bez LM...

odpowiedz
Bulbulator - 17.08.2021 / 10:37, *.55.238

@zaskoczeni?: Ludzie, z deficytami inteligencji nie wyciągają wniosków z popełnianych błędów, ciągle robią to samo i się dziwią że rezultat jest zawsze teki sam.

odpowiedz
grzesiek - 17.08.2021 / 11:23, *.centertel.pl

@zaskoczeni?: Fakt.

odpowiedz
yaco - 17.08.2021 / 09:05, *.tpnet.pl

Zamknąć wszystkie trybuny. A mecz rozegrać na Narodowym.

odpowiedz
der - 17.08.2021 / 08:45, *.tpnet.pl

czy mecz przerwano? czy ktoś był w jakikolwiek sposób zagrożony? czy kogoś ta oprawa uraziła?

odpowiedz
. - 17.08.2021 / 11:32, *.centertel.pl

@der: 1.nie 2.tak 3.nie jest to wcale wykluczone ("never forgive" + używanie nie polskiego)

odpowiedz
Marcel - 17.08.2021 / 02:08, *.t-mobile.pl

Znów to samo. Ja myślałem, że tylko w Polsce wszyscy mają jakiś kompleks Legii, ale widzę, że UEFA też. Żenada i tyle.

odpowiedz
Zlb - 17.08.2021 / 01:57, *.t-mobile.pl

Dla wszystkich pseudokibiców krytykujących zachowanie Żylety,i jawnie pochwalajacych decyzję łuefa pozdrowienia środkowym palcem!!!!Takie zachowania trzeba tępić!!! Całe szczęście że możecie się wykazać tylko w necie!!!Internet sobie,trybuny swoje!!!

odpowiedz
Żmija - 17.08.2021 / 13:57, *.vectranet.pl

@Zlb: szkoda, że trybuny nie płacą tych kar, wtedy zmieniłbyś zdanie...

odpowiedz
207 - 17.08.2021 / 14:57, *.cyfrowypolsat.pl

@Żmija: płacą, przecież Mioduski kasę na te kary ma m.in. z biletów/karnetów

odpowiedz
Oczywiście... - 18.08.2021 / 01:53, *.virginm.net

@207: Bilet na mecz z Dinamem na „Żyletę” 18 zł przy karnecie, a zakładam, że najzagorzalsi fani wykupują karnety... Miejsc na żylecie 8000. 144000zł:4.5 kurs Euro=32000€. Kara za Florę Tallin to 67000 Euro, tu pewno będzie więcej... No kasy z biletów ma w chooy... Osobiście lubię te oprawy więc się nie czepiam, ale nie pleć bzdur, że kasa z biletów na żylecie pokrywa kary...

odpowiedz
ajg - 18.08.2021 / 09:28, *.t-mobile.pl

@Oczywiście...: Nareszcie ktos myslacy!!!
Gratulacje!

odpowiedz
(L)egia - 17.08.2021 / 01:12, *.25.236

Fuck eufa.

odpowiedz
(L)egia - 17.08.2021 / 16:07, *.25.236

@(L)egia: *uefa

odpowiedz
Bambo - 17.08.2021 / 17:34, *.chello.pl

@(L)egia: wtrzezwiales?

odpowiedz
kalosz - 17.08.2021 / 00:39, *.mm.pl

ueafoska mafia...juz widac bylo karny z kapelusza wmczu rakowa,bo bogaty kazan nie mogl odpasc z jakimis "polaczkami",jak widac i drukowanie nie pomogło:) z weczu naszym z dinamem tez preciez "szukal" caly mecz... nie inaczej ma sie sprawa ze 'slavią"...

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 16.08.2021 / 23:49, *.vectranet.pl

jak bedzie?? przeciez to skandal niedługo bedzie zakaz dopingu okrzykow itd mecz nie został przerwany jego przebieg trwał normalnie za co zakaz ???????? wpada jakiś hu.....za w trakcie oprawy i potem ze przejscia nie drozne te ich zaczepki i podstawy do karania sa z du...y i potem beda sie zasłąniac ze jesteśmy recydywa a recydywa robi sie ze za mecz z dinamo byl zamkniety stadion i jestesmy recydywa wiec za gów... znow mozna zamknac stadion to jest zenada tak nie moze byc widowisko sportowe nie zostalo przerwane mecz odbył sie normalnie niema podstaw do zamykania stadionu a do tych co pisza wiedzieliscie ze tak bedzie dajcie 1 podstawe do tego ze uefa ma racje

odpowiedz
Szelka - 17.08.2021 / 00:20, *.chello.pl

@kami(L)PRAGA: oto podstawa jedna, a nawet dwie: przez piro mecz rozpoczął się z 12 min. opóźnieniem, na dodatek przejścia ewakuacyjne były już tradycyjnie niedrożne niemalże od początku zawodów. Czy mówi Tobie coś: rygor przestrzegania zasad bezpieczeństwa, szczególnie w czasie pandemii?
Capito Kolego, czy jeszcze będziesz łopotał tym zakłamanym sztandarkiem pseudo kibicowskiej poprawności ?!

odpowiedz
Ja Ci odpowiem , skup się . - 17.08.2021 / 01:07, *.tpnet.pl

@Szelka: A gdzie sie tak śpieszysz ? Dziewczyna ? rodzina ? 12 minut - łojeeeej ... Kawał życia . Jeśli zaś chodzi o niedrożność , to przypomnij sobie , do czego może doprowadzić drożność przejść . No , może akurat za Miodka nie ma takich sytuacji , za to kiedyś na te przejścia wpier....ła się ochrona . I dlatego lepiej , żeby przejścia były zajęte . Kwestia zaś potrzeby natury ( sikanie czy coś ) ma znaczenie , jednak do przerwy można wytrzymać , a na przerwie da się wyjść i wrócić , byle nie zwlekać . Pandemia , no to jest problem . Jednak jeszcze nie ma aż tylu zachorowań , więc uefa ordynarnie ściemnia i gnębi , a nie się troszczy o zdrowie . I po co mówisz do niego Capito , jakbyś chciał go sprowokować ? Zakłamanym ? Pseudo ? Łał , powiało tvn .

odpowiedz
Zlb - 17.08.2021 / 01:49, *.t-mobile.pl

@Szelka: No koleżko grubo żeś poszedł??? Ktoś ranny został na meczu? Była jakaś panika,itp...nie przypominam sobie takiej sytuacji.Gwarantuje Ci że w jakiejkolwiek sytuacji zagrożenia sami kibice szybciutko by ogarneli ewakuacje z Żylety bez pomocy służb,a tym bardziej jakiś pajaców,pseudoznawcow w temacie bezpieczeństwa z ramienia łuefa!!! Śmiech na sali!!!Pajac ogląda sobie meczyk z trybuny vip,zajrzy na sekundę na trybunę gdzie siedzą fanatycy i nie wierzy własnym oczom!!!TO TU SIĘ NIE SIEDZI,NIE PIJE SZAMPANA? KTOŚ MA CZELNOŚĆ STAĆ NA SCHODACH? NIEMOŻLIWE!!! WYKAŻE SIĘ PRZED SZEFAMI,I SRU,KARA!!! Myśl co piszesz następnym razem misiu kolorowy!!!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 17.08.2021 / 06:05, *.vectranet.pl

@Szelka: chyba obostrzenia pandemiczne zostaly wprowadzone i to niema nic do sprawy
mecz jak sie zaczoł pozniej to nie przez oprawe
po wyjsciu pilkarzy z tunelu do rozpoczecia meczu trwalo 120sek odejmnij losowanie stron ustawienie pilkarzy do zdiecia masz czas 120sek nawet na sekunde mecz nie został wstrzymany przez kibicow glupi trolu wiec nim cos napiszesz sprawdz 2razy mecz masz na youtube
niedrozne przejscia z jakiego powodu ?? albo stadion ma wymogi albo nie to ze kibice robia oprawe nie oznacza ze jakis trol z uefa bedzie sobie spacerowal i psuł przygotowania setki osob ty jestes zaklamany bo niewiesz co piszesz pokaz mi 1 sek meczu która przyczynila sie do wstrzymania meczu przez kibicow

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 17.08.2021 / 06:27, *.vectranet.pl

@Szelka: masz caly mecz na youtubie jak znajdziesz mi 1 powod do zamkniecia stadionu oznacza to jedno jestes umysłowo chorym trolem
a obostrzenia pandemiczne byly wprowadzone na meczu byli ludzie zaszczepieni nie zasłaniaj sie gów,,, bo smierdzi tu chodzi o PATRIOTYCZNA oprawe za to jest zamkniety stadion niemcy duzo płaca by takie sprawy nie miały swiatła dziennego historia ma byc zamieciona pod dywan

odpowiedz
zduneq - 17.08.2021 / 10:19, *.inetia.pl

@Ja Ci odpowiem , skup się .:

masz urojenia, kierunek Tworki się kłania.

Tu nie chodzi o 12 minut dla kibiców, bo każdemu to lata ALE chcesz grać w rozgrywkach uefa to albo się dostosujesz albo dostajesz karę.Dla UEFY 12 minut opóźnienia to straty finansowe a także wizerunkowe.Jak idziesz na pociąg to oczekujesz że będzie o 18 a nie o 18:12?Jak idziesz do lekarza na 18 to chcesz wejść o 18 czy o 18:12?Reklamodawcy też mają problem bo wykupili określony czas na antenie, zapłacili za ekspozycję marki na banderach, wydawcy mają problem bo muszą zapłacić więcej za wyprodukowanie sygnału. I o dziwo nie kosztuje to 12zł!Przejścia ewakuacyjne muszą być drożne chociażby po to aby służby przyleciały z gaśnicą jak ci się dupa od piro zacznie palić.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 17.08.2021 / 11:31, *.vectranet.pl

@zduneq: pajacu kiedy mecz został wstrzymany ?? z jakiego powodu ??bo nie przez piro i kibicow a jak pajace z uefa nie potrafia wszystkiego sprawdzic na czas to niech se kare sami wkleja
bo na stadion przychodza kibice by dopingowac wspierac swoja druzyne czasami z dodatkami histori by przypominac ja wszystkim jak i rowniez obcokrajowca by wiedzieli w jakim kraju sa a jak sie jakiemus widzowi nie podoba niech zostanie w domu bo kibic idzie wspierac druzyne widz moze se w tv ogladac zapewne nie drozne przejscie bylo w trakcie oprawy gdzie sa sami kibice a wpierdz.....ą sie tam nie potrzebne trole jak by ktos miał obrazenia od piro to 100% zylety by zaniosła rannego do pogotowia a taki widz jak ty by sie przygladal bo by niiewiedzial co robic licza sie czyny a nie przygladanie sie z boku tworki to twoj kierunek napisz mi kiedy mecz został wstrzymany ??

odpowiedz
Szelka - 17.08.2021 / 19:15, *.chello.pl

@kami(L)PRAGA: chyba mylisz dwa pojęcia, tj. wstrzymanie meczu oraz jego rozpoczęcie z opóźnieniem. To właśnie za ten drugi przypadek (+ niedrożne przejścia ewakuacyjne) Klub został ukarany. Ja rozumiem, że ten fakt nie pasuje do Twojej układanki i podważa zasadność użytej argumentacji.
Tak na marginesie. Zaistniałych faktów nie ma sensu podważać. Co najwyżej można je przyjąć do wiadomości. Jeżeli tego nie potrafisz lub nie chcesz zrozumieć, no to niestety masz problem poznawczy.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 17.08.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

@Szelka: Nie było żadnego opóźnienia ani wstrzymania! Oglądałem w tv bo jestem na urlopie i nie rozumiem osób, które twierdzą, że przez wspaniałą oprawę mecz był opóźniony. Uefa jak zwykle przesadziła z karą.

odpowiedz
Szelka - 17.08.2021 / 23:05, *.chello.pl

@SŁAWEK(L): Kolego, absolutnie się z Tobą zgadzam w temacie wspaniałej oprawy meczowej. Coroczne oddawanie hołdu Powstańcom Warszawskim przebiegło, jak zwykle z dużą klasą. Brawo "Gilette"!
Jednak - prawdopodobnie niezamierzonym - efektem ubocznym prezentowanej oprawy był intensywny dym z rac, który na kilka minut przesłonił fragment płyty boiska. W takich warunkach sędzia główny spotkania nie mógł nakazać rozpoczęcia meczu o zaplanowanej godzinie, tj. 21.00. Co najmniej dwukrotnie monitorował stan zadymienia boiska wychodząc z tunelu i powracając do korytarza głównego. Jego zachowanie było w miarę naturalne, ale zawiesiny dymnej nad niecką stadionową - już niekoniecznie. Jeżeli masz techniczną możliwość, to prześledź ponownie sam początek spotkania, najlepiej w przedziale czasowym: 21.00-21.15. Przypuszczam, że wówczas, być może zmienisz zdanie. A jeżeli nie, to cóż, każdy z nas pozostanie przy swoim. Tak czy siak, kara dla Klubu jest orzeczona, a wszelkie odwołania tradycyjnie spełzną na niczym.

odpowiedz
Roger1916 - 16.08.2021 / 23:35, *.chello.pl

Labada labada małego walczyka. No cóż, chcielista to mata..

odpowiedz
kermit - 16.08.2021 / 23:19, *.chello.pl

wiedzieliście jak bedzie. I stało się.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 16.08.2021 / 23:07, *.vectranet.pl

piro bylo odpalone przed meczem w trakcie meczu nic sie nie dzialo za co KARA ??? niedługo beda kary za to ze ktos założy barwy narodowe (PATRIOTYCZNE )bo mecz nie jest miejscem by ktos mogl przedstawic swoja narodowość rasizm w uefa skarżyc skur....now!!!!!! ze sa rasistami !!!!!! moze prywatne instytucjie niech skladaja wnioski napewno jest opcjia zaskarzenia uefa od opinni publicznej

odpowiedz
Zachód - 16.08.2021 / 22:50, *.net.nz

Przecież to było do przewidzenia. UEFA od wielu lat nie toleruje pirotechniki, opraw, burd itp.

odpowiedz
Pacz - 17.08.2021 / 11:44, *.t-mobile.pl

@Zachód: Uefa nie toleruje piro i burd. Gdyby oprawa składała się z samych szarf, napisu na płocie i symbolu PW, to nie mieliby się do czego przyczepić.

odpowiedz
Siwy - 16.08.2021 / 22:01, *.centertel.pl

Uefa = mafia


La La La La La La La
FUCK UEFA!!!

odpowiedz
Lolo - 16.08.2021 / 21:19, *.plus.pl

A czego się spodziewaliście? Laurek?

odpowiedz
Stefan1916 - 16.08.2021 / 22:48, *.chello.pl

@Lolo: za to co robią powinni im placic!

odpowiedz
woot - 17.08.2021 / 08:43, *.orange.pl

@Stefan1916: to płać

odpowiedz
Wolfik - 16.08.2021 / 21:19, *.mm.pl

Cenzurujcie, cenzurujcie. Jesteście normalni tchórze.

odpowiedz
Korda - 16.08.2021 / 21:11, *.centertel.pl

Co nie zrobią to te złodzieje i tak będą nas karać. I to już za głupoty

odpowiedz
atmosferic - 16.08.2021 / 22:06, *.orange.pl

@Korda: Przepisy są że się nie odpala rac. Czego nie rozumiesz? Feyenoord też odpalili cymbało pare rac i też klub ukarali - poprostu niech nie palą rac gdy jest to zakazane - to takie proste - no chyba że ma się do czynienia z małpami.

odpowiedz
Pajak - 16.08.2021 / 21:07, *.centertel.pl

Ale wysyp pajacow w rurkach , kto sie cieszy ze zamkneli won na konfidencka cioty

odpowiedz
StefQ - 17.08.2021 / 07:35, *.chello.pl

@Pajak : Ogarnij się. Nikt się nie cieszy, ale zamknięcie trybuny było więcej jak pewne. Może NS powinni przeczytać co wolno a co nie?! A nie po każdym zamknięciu trybuny/stadionu wielkie zdziwienie i lament?! To działanie na szkodę klubu i tyle w temacie.

odpowiedz
exsa - 16.08.2021 / 21:03, *.tpnet.pl

Zaczyna sie to samo zamykanie i karanie LEGII !!!!

odpowiedz
atmosferic - 16.08.2021 / 20:50, *.orange.pl

Też fani polscy mogli by sobie wbić do głów żeby nie odpalać rac w spotkaniach uefowskich bo są one zakazane. To nie to że tylko Legia dostaje kary i bany - Feyenoord też dostał niedawno.

odpowiedz
Bu"L"i - 16.08.2021 / 20:48, *.inetia.pl

Ale jaja.. To trybuny odpaliły race i ukarano stadion. A może tym co odpalali zależy na karach dla klubu. Teraz rozejdą się po innych sektorach a to kara dla reszty kibiców..

odpowiedz
atmosferic - 16.08.2021 / 20:46, *.orange.pl

A co uefa rządzi stadionem Legii? Co oni mają do tego? Ustalanie kto gdzie może siadać nie należy do ich obowiązków.

odpowiedz
(L)ukasz - 17.08.2021 / 08:37, *.t-mobile.pl

@atmosferic: Ty tak na poważnie? Gramy w rozgrywkach których organizatorem jest UEFA. Jak Ci sie nie podoba, to napisz petycję do Klubu, żeby zrezygnować z rozgrywek i pokrywaj straty z tym związane z własnej kieszeni. Wtedy będziesz mógł się kisić w sosie z wódy i smrodu piro na ży_ecie.

odpowiedz
quad74 - 16.08.2021 / 20:39, *.chello.pl

Wyjątkowa podłość.

odpowiedz
L - 16.08.2021 / 20:18, *.tpnet.pl

Może to czas na powrót słynnej świni??? Ta oprawa była znana na całym świecie...

odpowiedz
Marcin 7 - 16.08.2021 / 20:12, *.47.255

Wszyscy na Południową

odpowiedz
Louis Duala - 16.08.2021 / 20:10, *.rionet.cz

Uefa = mafia

odpowiedz
Lewy - 16.08.2021 / 20:03, *.timplus.net

Do redakcji. Tytuł znaczy że dwa mecze będą na Legii? :)

odpowiedz
Micha - 16.08.2021 / 19:56, *.interwan.pl

Czy w dobie tak zaawansowanej technologii naprawdę nie można wymyśleć oprawy bez piro? Żyleta ma naprawdę świetnych ludzi od wymyślania opraw. Udowodnijcie, że to potraficie.

odpowiedz
SEBO(L) - 16.08.2021 / 20:54, *.chello.pl

@Micha: przecież kibic nie powinien szkodzić swojemu klubowi,a piro, i związane z tym kary finansowe,to nie jest szkodzenie ,to BARDZO POTRZEBNY ELEMENT SCENY ULTRAS. A to,że klub traci pieniądze, a inni możliwość obejrzenia meczu nie liczy się.
Aha,i coś ważnego- wrzucanie do puszek daje właśnie takie efekty.

odpowiedz
Tu sie pier... - 16.08.2021 / 21:04, *.centertel.pl

@Micha: idiota

odpowiedz
NAS - 16.08.2021 / 23:26, *.centertel.pl

@SEBO(L): tylko fakt jest taki, jak jest info, że będzie oprawa to bilety odrazu się lepiej sprzedają, co za tym idzie to i w kasie klubowej jest więcej bo to bilet a tu hot dog. Ale Ty tego nie potrafisz pojąć i potrafisz tylko psioczyć.
Aha, i coś ważnego- wrzucanie do puszek daje takie efekty, że jak jest oprawa to z pozostałych trybun widać tylko flesze i lampki kamer bo ludziom się to nie podoba, dzbanie. Pozdrawiam

odpowiedz
SEBO(L) - 17.08.2021 / 08:02, *.chello.pl

@NAS: I w ten sposób powstała nadwyżka (hot dogi,wooow!!) idzie na kary. A w tym przypadku nie będzie ani sprzedanych biletów, ani hot dogów,czyli brak potencjalnego zysku,zgadza się? Teraz poświeć sobie tą lampką w pustej bańce.

odpowiedz
Do DzbaNAs - 17.08.2021 / 14:42, *.t-mobile.pl

@NAS: chodzisz na mecz dla hot-dogów i opraw? :D

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 16.08.2021 / 19:56, *.plus.pl

Dlaczego ku...a mecze eliminacyjne bez kibiców, a EURO już mogło być z kibicami? Co do ku...y nędzy?

odpowiedz
Normalny człowiek - 16.08.2021 / 19:48, *.chello.pl

La La La La La La La
FUCK UEFA!!!

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 16.08.2021 / 19:34, *.plus.pl

Zapewne gdyby były race, a zamiast Polski Walczącej coś związane z prześladowaniem Żydów przez Polaków to by nie zamknęli...

odpowiedz
L - 16.08.2021 / 20:14, *.tpnet.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: Straszne ale prawdziwe...

odpowiedz
Pusia - 16.08.2021 / 19:22, *.vectranet.pl

Fuck uefa!!!

odpowiedz
e(L)o - 16.08.2021 / 19:20, *.vectranet.pl

brawo uefa! przepis oczywisty więc wina tylko kiboli

odpowiedz
srutu - 16.08.2021 / 18:42, *.206.44

Haha, brawo LTMy :D

odpowiedz
Trog(L)odyta - 16.08.2021 / 18:39, *.chello.pl

Zaczyna się...

odpowiedz
gazza - 16.08.2021 / 18:26, *.inetia.pl

Na meczu ze Slavią cały stadion hitem - na na na na na Fuck UEFA...nanananana Fuck UEFA !!!

odpowiedz
Dedi - 16.08.2021 / 20:02, *.plus.pl

@gazza: To nie pomorze za takie okrzyki też były kary i to duże między innymi dla Chorwatów.

odpowiedz
Śpiewak - 17.08.2021 / 00:00, *.vectranet.pl

@gazza: zeszyty już kupiłeś?

odpowiedz
Tak - 17.08.2021 / 08:13, *.plus.pl

@Dedi: oczywiście, że nie Pomorze. Warszawa to Mazowsze.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.08.2021 / 08:54, *.play-internet.pl

@Dedi: Zgadza się,"To nie pomorze",to Mazowsze.

odpowiedz
Cudny Zenon - 16.08.2021 / 18:24, *.tpnet.pl

Kara karą, ale co sobie dzieciaki poodpalały race to tego im wredna UEFA nie odbierze. I tak, co roku, ta sama "zabawa". Za mecz z Florą 67500 Euro kary, za Dinamo jeszcze nie wiadomo.

odpowiedz
Lf@n - 16.08.2021 / 18:14, *.chello.pl

Ale sqrczybyki sie w tym sezonie dopierniczają do byle czego. Z tego co pamiętam mieli zawsze wywalone na race, o ile nie dochoedziło do zadymienia mającego wpływ na przebieg spotkania. A w tym sezonie ukarali nas już nawet za przyśpiewkę "fuck uefa"...

odpowiedz
KrystekLegia - 16.08.2021 / 18:13, *.chello.pl

Ludzie nie patrzmy do tyłu bo tylko ten co się boi patrzy za siebie, przed nami kolejny ważny mecz nic już nie da rozmowa o racach o tym że z dinamo mógł zagrać ten czy tamten lepiej itd nie pali się rac co mecz to była oprawa ku Pamięci Polakom więc była bezcenna i żadna kara nam nie zabierze pamięci. Tylko Legia

odpowiedz
Ginka - 16.08.2021 / 18:09, *.chello.pl

Coroczny lament niepokornych naiwniaków, czyli:
- piro uniemożliwiło punktualne rozpoczęcie meczu? Uniemożliwiło!
- przejścia ewakuacyjne nie były drożne? Nie były!
A włodarze Klubu, jak co roku, rżną Araba. Mniejsze wpływy z dnia meczowego, chyba im nie straszne...

odpowiedz
:o) - 16.08.2021 / 17:37, *.chello.pl

Dlaczego nie jestem zdziwiony?

odpowiedz
urs - 16.08.2021 / 17:32, *.t-mobile.pl

Polityka zabija sport ,Covid zakazuje spotkań , Masoneria segreguje społeczeństwo cała Unia to to samo co UEFA ,FIFA ,ONZ

odpowiedz
Kwiayek1670 - 16.08.2021 / 17:31, *.play-internet.pl

A może tak licznik wstydu kibiców L

odpowiedz
lucho_83 - 16.08.2021 / 17:30, *.chello.pl

No to powtórka z 2013 roku Legia - Steaua i Żyleta na rodzinnym ;-)

odpowiedz
NZW - 16.08.2021 / 17:25, *.chello.pl

Za biało-czerwone race i za tego chłopca widocznego na symbolu walki z okrutną okupacją.
Piękni bohaterscy ludzie i ich małe wspaniałe dzielne dzieci.

odpowiedz
BielsoN - 16.08.2021 / 17:24, *.chello.pl

Moim zdaniem to typowa pokazowka i naciaganie na sile, aczkolwiek z drugie strony jak ktos z UEFY slucha non stop fuck UEFA, to co ...jak w Krolu albo my ich albo oni nas. Trybuna raz , potem w fazie pucharowej stadion i kolko sie zamyka.

odpowiedz
piotrek9mln - 16.08.2021 / 17:23, *.telefonica.de

Co roku to samo

odpowiedz
J - 16.08.2021 / 17:22, *.play-internet.pl

Spokojnie. Slavia nas wpusci na swoje sektory.

odpowiedz
jot - 16.08.2021 / 19:05, *.tpnet.pl

@J: umiesz ty czytać ze zrozumieniem... Żyletę zamknęli a nie stadion Slavii...

odpowiedz
Dedi - 16.08.2021 / 17:15, *.plus.pl

Nie dość że cały poprzedni sezon grano bez kibiców przez te obostrzenia srakdałny, to i teraz znowu uefa wkracza do gry.... A pewnie znowu na Jasień zamkną nam stadiony z powodu tych kolejnych fal grypopodobnego wirusa..... Ahhhhhh cholerny świat..... Do roku 2019 jeszcze jakoś to było po 2020 świat ostro po------ło

(L) w czwartek mocno trzymam kciuki.

odpowiedz
Nie d(L)a idiotów - 16.08.2021 / 17:14, *.plus.pl

Prezes gdyby miał jaja to tych idiotów i debili nie wpuścić by na pozostałe trybuny żeby nie zabierać miejsca KIBICOM LEGII (KLUB ma dane komu sprzedał wejściówki na ZYLETĘ)-i tak do skutku i bólu ale dej dziczy ciężko będzie czegoś oduczyć-próbować warto i trzeba ????

odpowiedz
KLanik - 16.08.2021 / 18:01, *.chello.pl

@Nie d(L)a idiotów: ale z ciebie kretyn. Donosicielu.

odpowiedz
Leo - 16.08.2021 / 18:48, *.centertel.pl

@Nie d(L)a idiotów: Zmień stadion na kurnik i spadaj na konfidencką 3, a po drodze kup popcorn i pepsi. Nie zapomij założyć kaszkieciku i sandałek ze skarpetkami a jak Cię boli dupa to sobie jeszcze kup maść na jej ból. Sam robisz z siebie idiotę I debila tego typu komentarzami. Żegnam ozięble.

odpowiedz
Tu i teraz - 16.08.2021 / 21:21, *.vectranet.pl

@Leo : Na trybunę północną wpuszczali na rympał, a na wschodnią od strony kanału stałem od 20.00 i nie widziałem oprawy, ani pierwszych dziesięciu minut meczu! Czy to normalne? Macie inne prawa? Chodzę na Legię od 2966 roku, a potrafi taki od Was rzucać wulgarnym słowem, bo, że względu na zdrowie, nie skaczę! To, według Was, kultura? Też mam iść na Konwiktorskiej? Jak siedzicie na tym Waszym racowisko to się nie dziwcie, że UEFA karze za dymy i race, bo prawo jest jednakowe dla wszystkich! Przynajmniej powinno być, a na stadionie Legii nie jest! I jeszcze jedno - sami spadajcie na szczaw śmondaki!

odpowiedz
Leo - 17.08.2021 / 00:33, *.centertel.pl

@Tu i teraz: Miałem coś napisać, ale nie będę wchodził z tobą w polemike bo sam jesteś śmondą i radzę ci nie schylać się po mydło bo ku.. sy są wszędzie i oprucz śmondy możesz zostać też c.... m. Pamiętaj!

odpowiedz
Chłopak z Wo(L)i - 17.08.2021 / 04:56, *.mm.pl

@Leo : jak już coś to 6 a nie 3 ;) za to ty zablysnales xD hahahaha

odpowiedz
voley - 17.08.2021 / 05:04, *.chello.pl

@Leo : Co ci przeszkadzają skarpetki?

odpowiedz
Leo - 17.08.2021 / 11:12, *.centertel.pl

@Chłopak z Wo(L)i: Mam gdzieś czy 6, czy 3, czy może 17. Zupełnie mnie to.

odpowiedz
Leo - 17.08.2021 / 11:20, *.centertel.pl

@voley: Mam właśnie na stopach i zupełnie mi nie przeszkadzają

odpowiedz
Kkk - 16.08.2021 / 17:00, *.play-internet.pl

To było pewne jak to, że w lidze mistrzów nie zagramy. Dziwie się zdziwionym, oburzonym tą sytuacją.

odpowiedz
Ewelina - 16.08.2021 / 16:53, *.vectranet.pl

Ręce opadają wobec tych kretynów.

odpowiedz
Legia to My. - 16.08.2021 / 16:39, *.t-mobile.pl

Rozpędzić tę bandę.
Gangusy w białych rękawiczkach!

odpowiedz
floyd - 16.08.2021 / 16:26, *.t-mobile.pl

Uprzedzając dyrdymały internetowych hools’ów: po raz kolejny uefa pokazuje nam miejsce w szeregu i mówi: chcecie się bawić po swojemu, to nie będziecie się bawić wcale. Nikogo w Europie nie karze się w ten sposób za race, ale jeżeli ktoś uważa ze jesteśmy w siedzibie uefa lubiani to proponuje zmienić prochy.
Możemy sobie złorzeczyć na lewactwo, zakazy, modern football etc ale to są ich rozgrywki i oni ustalają reguły. I nie, nie można z nimi włączyć bo nas będą karać a w końcu wywala całkiem:)
Nie podoba się, to będziemy się tłuc w naszej super lidze narodowej do usranej smierci

odpowiedz
Eee - 16.08.2021 / 16:54, *.tpnet.pl

@floyd: Pieprzysz , to nie są ich rozgrywki i to nie jest ich prywatny świat . Ligę mistrzów i inne europejskie ligi to chyba gazeta francuska jakaś kiedyś zainicjowała , a uefa to zorganizowała , natomiast to jest '' dobro europejskie '' i ta mafia ma służyć ludzkości , a nie odwrotnie . Komuchy nędzne , banda złodziei . Fu ck uefa !

odpowiedz
floyd - 16.08.2021 / 17:30, *.t-mobile.pl

@Eee: otóż dokładnie tak jest, oni te rozgrywki organizują, oni decydują. Uwielbiam race, oprawy, doping etc ale nie lubię pustych trybun. Nikt nie mówi o służbie ludzkości, coś ci się pomyliło, zreszta nie tylko tutaj. Chill

odpowiedz
Eee - 16.08.2021 / 19:11, *.tpnet.pl

@floyd: A gdzie jeszcze mi się pomyliło , sherloku za trzy grosze ? Te , Ibol , jak chcesz , to zadzwoń do uefy i podziękuj im za tą ''karę''i jeszcze przeproś ich za to że w ogóle jesteśmy na mapie świata , paziu europejski . '' Dyrdymały ''- tak mówisz o irytacji naszych braci wobec zachowania się tej żałosnej organizacji wobec Nas ? Tak trzymasz z (L)udźmi , że sugerujesz kompromisy ? Powiedz co proponujesz , zobaczymy kto poprze twoje ugodowe postulaty . Powiedziałeś '' Niee , nie mozna z nimi włączyć '' ( miało być - walczyć , tak ? ) .Czyli co , koniec normalnego kibicowania , kupujemy popkorn , siadamy i ani mru mru ? A race ino na Sylwestra ? Tyy , ty porzondny ełropejczyk jezdeś . Spieprzaj gamoniu . I zmień prochy .

odpowiedz
floyd - 16.08.2021 / 20:47, *.chello.pl

@Eee: eh, napisałem w ostatnim słowie poprzedniego postu abyś ochłonął, ale widocznie z angielskim masz podobnie na bakier jak z logiką, wieć raz jeszcze: wyluzuj majty bo cie cisnie.
Ja nie popieram absolutnie działań uefa, ale prędzej czy później zmiany się pojawią, czy tego cchesz czy nie. Pamiętasz jakie flagi kiedyś wisiały na Legii, jakich okrzyków używano? Uefa zaczeła karac jak szalona za szeroko rozumiany ( głównie błędnie, jak kotwica na meczu Śląska) rasizm i nagle jak ręką odjął... Ostatnia kara: Lockeren chyba 6 lat temu. I jeżeli uefa teraz wzięla sie za race, to wkrótce ich nie będzie, albo nas nie bedzie, teraz kumasz Einsteinie? I możemy sobie co najwyzej pospiewac lalalal fuck uefa. A ty mozesz sobie pokrzyczec na forum z reszta braci których by the way nigdy na oczy nie widziales.

odpowiedz
Kabq - 16.08.2021 / 21:15, *.play-internet.pl

@Eee: "ino" Skąd dojeżdżasz?

odpowiedz
Eee - 16.08.2021 / 22:25, *.tpnet.pl

@Kabq: Twoja ksywka to od kablowania czy od kibla (q) ? Sympatyku Dynama Zagrzeb , czy to na pewno twoja strona ? Może wracaj na k6 albo do Amiki . Who are you ? ( pod policjanta też podchodzisz ... )

odpowiedz
Z Inowrocławia ? Xd Kombinuj dalej , chłopcze - 16.08.2021 / 23:26, *.tpnet.pl

@Kabq: Także , jeszcze raz przypomnę : obserwatorze z ramienia niewiadomego pochodzenia : sympatyzujesz z Dymankiem Zagrzeb , to nie patrz na mnie . Taki mały , złośliwy ''stalkier'' próbujesz być ? Słabo , wali prymitywem i tanią psychologią , a w dodatku czymś w rodzaju próby przestraszenia (?) . Uważaj , chłopcze , taka krótka żmijka jak ty nie potrafi zbyt boleśnie ukąsić . Dawno nie widziałem gamonia takiego jak ty , który próbuje się bawić w groźnego Zenka albo psycholka , który przecenia swoje możliwości . Twoja taktyka :''ugryzę i znikam ''. Najbardziej mnie śmieszy , że tobie się wydaje , że jesteś bardzo inteligentny , a jak stwierdziło już wielu mądrych ludzi , złośliwość jednak nie jest dowodem na inteligencję . Raczej rzadko . Pochodzimy z Mazowsza , a część różnych słów przewija się w całym kraju , świadomie lub mniej świadomie . Ja na przykład nie mam nic wspólnego ze Śląskiem , a czasem rzucę na kogoś ciulu (you) albo jakimś innym epitetem z innego regionu . Więc kombinuj dziewczyno , nim twe zwoje ( mózgowe) przeminą . Próbuj dalej , Zenek . Ciesz się myszko agresorko , że nie puścili mojej pierwszej odpowiedzi do ciebie , dostałeś ode mnie wersję soft , kabko . Kiedy teraz znowu się odezwiesz ? Siedź , czekaj i nie przegap żadnego mojego zdania . I pamiętaj , że za dwa tygodnie koniec wakacji , chłopczyku .

odpowiedz
Luk - 16.08.2021 / 16:26, *.timplus.net

Czego się tak ciśniejujecie kołki, nie jesteście fanatykami z Żylety to sobie obejrzycie mecz z innej trybuny, a jak się piro nie podoba to się na murawę patrz jeden z drugim przez 90 min.

odpowiedz
floyd - 16.08.2021 / 20:50, *.chello.pl

@Luk: ja jestem fanatykiem z Żylety, i co w związku z tym? teraz sobie mogę obejrzeć mecz w TV bo pewnie nas na rewanz nie wpuszczą, a race odpalic za garazami na osiedlu, jak reszta zjebanych ekip w tym kraju. oni mają środki i argumenty, my nie, więc sprzeciwiajmy się, ale rozsądnie.

odpowiedz
Ja - 16.08.2021 / 21:24, *.play-internet.pl

@floyd: a dlaczego Cię niby mają nie wpuścić? Jest powiedziane, że zamknięta została trybuna, a nie ze na mecz ze Slavią nie wejdą osoby, które na Dinamie były na Żylecie. Jeśli tylko zapragniesz, to znajdziesz miejsce, więc nie gadaj głupot.

odpowiedz
Arek - 16.08.2021 / 16:21, *.tpnet.pl

Zaczynam żałować, że nie powstała ta superliga. Te ku...wy straciłyby masę pieniędzy. Powinni tam wjechać jak do fify i pozamykać to całe skorumpowane towarzystwo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.08.2021 / 16:20, *.orange.pl

Nie jestem zwolennikiem odpalania rac na stadionie, ale...
Niedługo na stadionie będzie można siedzieć wyłącznie z rękoma na kolanach.
Każdy ruch spowoduje uruchomienie istalacji elelktrycznej tzw. pastucha i porażenie prądem...

odpowiedz
Dedi - 16.08.2021 / 17:09, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Niby to jest śmieszne ale i jednocześnie nie głupie oraz tragiczne mamy takie czasy że ci globalśi wszystko mogą zrobić a ludzie naiwni się godzą oglądając telewizję cały dzień i otumaniając się jednocześnie....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.08.2021 / 18:22, *.centertel.pl

@Dedi: To wszystko już dawno przestało być śmieszne, a będzie coraz gorzej...

odpowiedz
Dedi - 16.08.2021 / 20:18, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:
Masz pan niestety racje..

odpowiedz
Hermol - 16.08.2021 / 16:12, *.182.70

A czy polityczne gesty typu klękanie są przez UEFA dopuszczone do eksponowania przed każdym meczem? Są nawet tacy, którzy w tym czasie podnoszą zaciśniętą pięść do góry.

odpowiedz
Pawel - 16.08.2021 / 16:05, *.t-mobile.pl

Nie wolno, nie pozwolimy, i nie ma ch... żeby te lewackie towarzystwo wzajemnej adoracji zabraniało nam czczenia bohaterów historii Warszawy. Wypie.........lać. Legia Mistrz

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.08.2021 / 16:38, *.petrotel.pl

@Pawel: ale kara jest za piro, a nie za treść.

odpowiedz
olew - 16.08.2021 / 16:47, *.vectranet.pl

@Pawel: Nie Powstanie Warszawskie jest przyczyna kary, ale te dziecinne zimne ognie.

odpowiedz
grzesiek - 16.08.2021 / 16:01, *.centertel.pl

Hmmm mysle zewarto by sprobowac kartoniad na 4 trybuny przy okazji meczow pucharowych. Pieprzmy te uefa nie dajmy zarobić tej chorej organizacji

odpowiedz
L - 16.08.2021 / 15:57, *.tpnet.pl

Brak słów na to co wyprawia ta skorumpowana instytucja…

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 16.08.2021 / 15:52, *.btcentralplus.com

F**K UEFA !!!!

odpowiedz
Wlk - 16.08.2021 / 15:51, *.t-mobile.pl

Piro jest spoko. Tylko czy warto je odpalać takim kosztem?

odpowiedz
ZS - 16.08.2021 / 16:31, *.tvtom.pl

@Wlk: Ty tak poważnie?

odpowiedz
Beduin - 16.08.2021 / 19:05, *.orange.pl

@ZS: A czego nie rozumiesz?

odpowiedz
Omar - 16.08.2021 / 20:27, *.tpnet.pl

@Beduin: Czy masz wielbłąda ? Drogo to wychodzi ?

odpowiedz
Alan - 16.08.2021 / 15:51, *.t-mobile.pl

No to zaczynamy...fack UEFA... a swoją drogą to ile razy juz to pisalem...ze ciśnienie na puchary mega a jak już są to najważniejsze mecze bez kibiców się odbywają......

odpowiedz
Barczi - 16.08.2021 / 16:19, *.centertel.pl

@Alan: Co najwyżej bez Ciebie :-)

odpowiedz
BB8 - 16.08.2021 / 15:50, *.vectranet.pl

Mafia!!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 16.08.2021 / 15:48, *.play-internet.pl

Mocherowe dziady z uefy.

odpowiedz
Ja - 16.08.2021 / 15:47, *.vectranet.pl

Jak nie bandziory z nierządu, to te flety wchodzą, całe na tęczowo. Zamknijcie siebie, skorumpowane ściery.

odpowiedz
Kris - 16.08.2021 / 15:43, *.t-mobile.pl

Lewactwo je...

odpowiedz
Abcd - 16.08.2021 / 15:43, *.t-mobile.pl

Pies ich j…ł i zdechł

odpowiedz
WBA - 16.08.2021 / 15:42, *.as9105.com

Zaczyna sie znow
uefa=mafia

odpowiedz
L - 16.08.2021 / 16:05, *.play-internet.pl

@WBA: to nie UEFA odpalała race

odpowiedz
Prawda - 16.08.2021 / 16:22, *.play-internet.pl

@L: ja ustalam zasadę: zamknij mo.dę.
Ma to zdecydowanie większy sens jak kary za pirotechnikę, która jest odpalana w kontrolowany i bezpieczny sposób.

odpowiedz
Rozsądek - 16.08.2021 / 15:41, *.plus.pl

Cały czas powtarzam to samo: bez rac można się obejść. Tylko trzeba chcieć. Jak się ma takich specjalistów od opraw jak maja kibice Legii to tylko zła wola powoduje że UEFA takie numery robi.

odpowiedz
Ja - 16.08.2021 / 16:07, *.vectranet.pl

@Rozsądek: A rozumiesz mądralo, że tutaj nie chodzi o race, a o zniszczenie ruchu kibicowskiego w formie, jaką wszyscy znamy? Sruefa to system, a systemowi nie dajesz palca, bo urżnie Ci całą rękę i weźmie się za serducho. Był taki czas, że na meczach w całej Europie się świeciło i nie było to rozdmuchiwane do rangi 2 wojny światowej. Dziś, z powodów finansowych i checi wymiany publiczności na pazi z czapkami z pomponem, kara za race. Przestaną się palić i wiesz, co się stanie za rok przy oprawie Powstanczej? Kara, bo to przecież wprowadzanie polityki na stadiony. Odpuścisz oprawę Powstancza i machniesz sektorowke o Legii - powiedzą Ci, że flaga zasłaniała ludziom widoczność i że to niebezpieczne. I tak dalej, i tak dalej. To z resztą nie są przykłady z pupy, poczytaj o karze za oprawę na meczu wyjazdowym w Ried, poczytaj o Lokeren, poczytaj dlaczego zamknięto Żyletę na mecz ze Steauą. To, co proponujesz Rozsądku to nie jest żaden rozsądek, to zwykle nadstawianie kolejnych policzków systemowi.

Ani kroku wstecz przed bandziorami z uefy - mafii.

odpowiedz
Luk - 16.08.2021 / 16:18, *.timplus.net

@Rozsądek: Cały czas powtarzam, bez pazi można się obejść. Przyjdzie jeden z drugim na 2-3 mecze w sezonie zrobić sobie selfi do oprawy z piro, rzuci groźną minkę i później pisze komenty typu źli, niedobrzy kibole, przez nich nie zobaczę meczu z w LM czy LE...

odpowiedz
tom24 - 16.08.2021 / 16:30, *.play-internet.pl

@Ja: No i co osiągniesz walcząc z uefą? Myślisz, że się będą przejmować. Następnym razem dadzą karę finansową i zamkną cały stadion. Odwołania klubu to tylko na pokaz.
Wiadomo, że uefa kary nie cofnie. Można sobie pisać f**k uefa, ale co to zmieni?

odpowiedz
Ja - 16.08.2021 / 16:58, *.vectranet.pl

@tom24: Oczywiście że się tym przejmują, nie władowywaliby Legii kar za oprawy, gdyby ich je nie obchodziły. A kara za Florę, obraźliwe okrzyki? Przecież na meczu z Florą stadion nie ubliżał nic nie znaczącej kibicowsko Florze, tylko uefie. Ich dupsko piecze na samą myśl o prawicowych ekipach w rodzaju Legii. Legia pokazuje na całą Europę, że kibicować można bez polit-poprawnego syfu, BLMów i tęczowych opasek, a ponadto być jeszcze za to chwalonym (vide trenerzy i piłkarze naszych poprzednich rywali). To jest wojna ideologiczna i walka z tą mafijną instytucja nie tylko ma sens, ale także jest obowiązkiem każdego kibica Legii, któremu zależy na dobru ruchu kibicowskiego, nie tylko na Legii. I zmartwię Cię - takich kibiców na Stadionie Wojska Polskiego jest większość.

odpowiedz
@Lfab - 16.08.2021 / 17:08, *.chello.pl

@Ja: To zwykły totalitaryzm podobnie jak z ta cała „pandemia” chcą wszystko zniszczyć co narodowe żeby wdrożyć NWO. J…ć ich i walczmy o swoją wolność

odpowiedz
tom24 - 16.08.2021 / 18:34, *.play-internet.pl

@Ja: Nie sądzę żeby decydenci z uefa nie mogli spać po nocach bo kibice Legii znów nabluzgali na uefę. Ja też wolę oglądać oprawy z pirotechniką, ale wiadomo, że za to będą kary i zamknięcie stadionu. Piszesz, że to wojna ideologiczna, ale jak chcesz ją wgrać? Żeby coś zmienić potrzeba ludzi we władzach uefa o podobnych poglądach, a na to się nie zanosi. Lepiej odpalać race i czekać na zamknięcie stadionu (czyli max 2 może 3 mecze), czy wszystkie mecze w pucharach grać z pełnym stadionem?

odpowiedz
Dedi - 16.08.2021 / 20:25, *.plus.pl

@tom24:
Zibi będzie jednym z vice prezydentów Uefa lol

odpowiedz
Ja - 16.08.2021 / 21:17, *.play-internet.pl

@tom24: Ale ja nie napisałem, że decydenci z mafii nie mogą spać z powodu bluzgów na nich - do tego te ściery się pewnie przyzwyczaiły. Spać nie mogą z powodu obecności prawicowych ekip, olewających konwenanse i egzystujących w ramach starej szkoły ultras. Jest naprawdę sporo dowodów na potwierdzenie tej tezy (pierwszy z brzegu: kara dla Legii za oprawę w Ried i brak kary dla choćby Standardu Liege za komusze szmaty z Che). Jak wygrać wojnę ideologiczną? Na pewno nie zostając członkiem uefa i próbując coś zmienić - to trochę tak, jakby zostać posłem, żeby wprowadzać prawdziwe reformy. Nie bądźmy naiwni. Być może ta wojna nie jest do wygrania, ale skoro ruch ultras, jaki znamy ma zginąć, to wolę żeby zginął z podniesionym czołem na polu bitwy, a nie ukorzony przed szmaciarską organizacją, która robi z piłki pośmiewisko i prywatny, lewacki folwark, oraz jej członkami, tłustymi misiami, napasionymi taka ilością kasy, że już nie wiedzą co mają z nią zrobić. Póki co, można im jedynie pluć w twarz, co z chęcią staroszkolni ultrasi i kibole w całej Europie czynią. Chwała im za to. A powód do zamykania stadionów znajdzie się zawsze, bo to nie jest wojna o pirotechnikę. Tyle w temacie.

odpowiedz
Ja - 16.08.2021 / 21:40, *.play-internet.pl

@Dedi: Zibi to niech się zajmie Twitterem i pousuwa z niego filmy z dziećmi bez majtek. Nie było gorszego prezesa dla Polskich kibiców. Nawet za skorumpowanego Laty ekipy nie dostawały zakazów wyjazdowych za mecze u siebie. Dłuższy temat, można tylko zapytać kumatych z Korony, jak się czują z tym że zabrali takie coś na swój mecz wyjazdowy.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 16.08.2021 / 22:13, *.plus.pl

@Ja: Akurat w kraju zibiego we Włoszech też jest Piro na trybunach i zaczynaja od fazy grupowej a jakoś o żadnych karach od Uefy nie słyszałem w stosunku do nich w ubiegłych latach ale mogę się mylić.

odpowiedz
Oscar Boniek Garcia - 16.08.2021 / 22:25, *.plus.pl

@Dedi: Nie wiadomo czy się z tego cieszyć bo Rudy był pierwszy co nie chciał euro 2012 w Polsce tylko żeby Włochy dostały a później przepraszał listkiewicza że nie wierzył w ten projekt. Jedyne co umiał załatwić to finały LE i MS młodzieżowe kadry Magiery co i tak grali na Bońka ukochanym Widzewie. Z niego to taki drugi Tusk - Niemiec a Boniek - Włoch.Nic szczególnego w swojej kadencji nie zrobił co by zapadło w pamięć tylko te głupie reformy grupy raz dodawali pkt raz nie 37 kolejek itd. w Uefie on nam nic nie pomoże jedynie może zaszkodzić.

odpowiedz
tom24 - 17.08.2021 / 08:17, *.play-internet.pl

@Ja: A gdzie w tym wszystkim dobro klubu, możliwość sprawdzenia się na tle europejskich zespołów i odniesienia jakiegoś sportowego sukcesu?
Jeśli chodzi tylko o ruch ultras, a nie o sport, to po co grać w pucharach gdzie po każdym meczu będziemy karani? Może lepiej zająć się tylko krajową kopaniną i na trybunach robić dym.
Mi też nie podobają się przepisy uefa, ale skoro już gramy w pucharach to uważam, że trzeba się starać do nich dostosować (przynajmniej w temacie pirotechniki).

odpowiedz
BielsoN - 17.08.2021 / 11:21, *.156.244

@tom24: propsy za komentarz, aczkolwiek uwazam, ze tego nie da sie oddzielic (dobro klubu , honor Ultrasa). Na rynku krajowym Legia jest znana , tu chodzi zeby "zablysnac" w Europie, niezalzenie od kosztow. I wydaje mi sie , ze tu jest pies pogrzebany. Albo chcemy dobrej , mocnej druzyny w Europie, albo kopiemy sie po Niecieczy lub innej Lecznej z tytulem najlepszej ekipy Ultras w Polsce. Niestety mentalnie nadal jestesmy w latach 80 - 90.

odpowiedz
Ja - 17.08.2021 / 13:29, *.play-internet.pl

@tom24: Strasznie mieszasz. Rozmowa była o stosunku uefy do kibiców i vice versa, a Ty wyjeżdżasz ze sportowymi sukcesami i sprawdzeniem się w Europie. Te sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego. Nikt Legii z pucharów nie wywalił, gra w nich dalej, więc dziwne alternatywy (puchary z grzecznymi kibicami albo krajowa kopanina z niegrzecznymi) można sobie schować w buty. Puchary były po Vetrze, po zamknięciu Żylety na Steauę, po zamknięciu stadionu na Apollon, Ajax, po awanturach z Dortmundem. Fazy grupowej od pięciu lat nie było nie przez race, tylko przez to że właściciel przepłacał na szrot i trenerów piłki młodzieżowej, czy kobiecej. Więc tam kieruj swoje pretensje. W rozmowie o ruchu ultras chodzi o ruch ultras, w rozmowie o piłce nożnej na Legii chodzi o piłkę nożną na Legii, więc nie manipuluj. O dostosowywaniu się do żałosnej uefy już powiedziałem wystarczająco dużo, więc nie chce mi się powtarzać.

odpowiedz
tom24 - 17.08.2021 / 18:34, *.play-internet.pl

@BielsoN: Tak, zgadzam się z tym co napisałeś.

odpowiedz
tom24 - 18.08.2021 / 08:16, *.play-internet.pl

@Ja: Sukces sportowy, sukces finansowy i kary uefa, są ze sobą powiązane. Obawiam się, że żaden inwestor działający na kilku europejskich rynkach do Legii nie przyszedł i nie przyjdzie w sytuacji gdy co chwilę będą nakładane kary i zamykany stadion. Inwestor nie chce żeby jego produkt był źle kojarzony, a w Europie większość ludzi/kibiców nie zna kontekstu całej sytuacji tylko dociera do nich informacja, że Legia znowu dostała karę. Więc te sprawy bardzo mocno się ze sobą łączą.
Kara finansowa i zamknięcie stadiony nie jest korzystne dla klubu i kibiców chcących obejrzeć mecz. Podejrzewam, że jeśli by się powtórzyła sytuacja z Vetrą lub Dortmundem + jeszcze jakaś akcja to grozi wykluczeniem z pucharów.

odpowiedz
Maniek - 16.08.2021 / 15:40, *.centertel.pl

Ups, coś czuję, że UEFA się zdziwi. Zamknęli Żyletę, ale nie wszystkie trybuny. Hehe.

odpowiedz
kornel - 16.08.2021 / 15:38, *.orange.pl

co za k... jaja

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 16.08.2021 / 15:33, *.play-internet.pl

Jak zwykle FUCKUEFA

odpowiedz
eN - 16.08.2021 / 15:29, *.128.8

No kurrr jego mać

odpowiedz
Zzp - 16.08.2021 / 15:29, *.t-mobile.pl

Fuck UEFA a na marginesie może by tak jeden meczy na narodowym,ok wiem poniosło mnie troszkę.

odpowiedz
Dedi - 16.08.2021 / 17:19, *.plus.pl

@Zzp:
Tam nie można bo by się murawa (zakładam że znowu w stanie średnim bo dopiero znowu ją będą kłaść poraz enty) zepsuła a niedługo gra tam kadra Zołzy Wielkie mecze z Albanią i Anglią.

odpowiedz
OZNZ - 16.08.2021 / 15:27, *.play-internet.pl

Ja rozumiem fajerwerki, awantury, rasizm, ale k*&^wa!!! Oprawa honorująca ważne dzieje tego miasta, trochę piro, które nie wstrzymało meczu, a oni zamykają trybunę? Niech ku*&*wa lepiej tego sędziego z Francji zamkną

odpowiedz
1234tom - 16.08.2021 / 15:27, *.gov.pl

Faktycznie chodzi o DWIE rzeczy i nie są to te podawane przez uEFA
Po pierwsze. Lewakom z uEFA niepodoba się treść naszej oprawy
Po drugie. Jesteśmy w uEFA nielubiani i dlatego będzie robione wszystko żeby dalej przeszła Slavia

odpowiedz
Sebastian - 16.08.2021 / 15:24, *.227.43

Czy kiedys przyjdzie taki moment ze srodowisko kibicowskie ktore jest odpowiedzialne za to ze trybuny sa zamykane, zrozumie ze nie wolno odpalac rac, nie wolno sie bawic w taki sposob oraz to ze przejscia maja byc drozne? Rok w rok to samo, Co roku przez to ze garstka chce sie zabawic, to klub musi ponosic konsekwencje z tego tytulu. To nie jest takie trudne aby zrozumiec. Jesli czegos nie mozna to nie mozna. Dobro finansowe klubu wazniejsze niz watpliwej jakosci efekty wizualne.

odpowiedz
Ja - 16.08.2021 / 16:21, *.vectranet.pl

@Sebastian: Czy kiedyś przyjdzie taki moment, że masa bezrozumnej gawiedzi, która pragnie tylko świętego spokoju zrozumie, że uefa ma ochotę rozwalić caly ruch kibicowski w obecnej formie, i że race i niedrożne ciągi komunikacyjne (w ogóle to XD) są tylko pretekstem? Czy przyjdzie moment, że takie Sebastiany zrozumieją, że jak pójdziesz z bandytami z uefy-mafii na ustępstwa, to za chwilę nie będzie można zrobić żadnej oprawy i powiesić żadnej flagi? Czy Sebastiany zrozumieją wreszcie, że co najmniej 8000 ludzi na stadionie (czyli prawie 1/3 jego pojemności, nie żadna garstka) popiera takie rzeczy jak głośny doping, race, i inne aspekty ultras czynnie, a lwia część osób z pozostałych trybun biernie? Pytania można mnożyć...

odpowiedz
Zulus - 16.08.2021 / 18:45, *.com.pl

@Ja: Ale my wiemy, że to tylko pretekst. Co z tego, skoro w tej walce nie macie szans, bo UEFA może zamykać Żyletę/stadion do usr...ej śmierci.

odpowiedz
Olo - 16.08.2021 / 15:24, *.tpnet.pl

Wszyscy, którzy chodzimy na Żyletę, jesteśmy świadomi po co tam jesteśmy i jakie mogą być tego skutki.
La la la la la la la........... uefa

odpowiedz
GT - 16.08.2021 / 15:22, *.orange.pl

Po ukaraniu Śląska, to było pewne " jak w banku".

odpowiedz
Rado - 16.08.2021 / 15:20, *.play-internet.pl

Co za qrwy!!!

odpowiedz
Ja85 - 16.08.2021 / 15:20, *.t-mobile.pl

Każdy wie, że race są zabronione i każdy ma to w 4 literach i na każdej oprawie ich używa. Jak nie umiemy się dostosować do reguł panujących w pucharach to nie bedziemy oglądać ich na żywo. To tak jakbyś robił awanturę na każdej domówce domówce potem się dziwił ze cie dalej nie zapraszają.

odpowiedz
Jabol - 16.08.2021 / 17:37, *.tpnet.pl

@Ja85: Ale my jesteśmy u siebie !

odpowiedz
Pawełek - 16.08.2021 / 15:18, *.netfala.pl

Na szczęście ja chodzę na sektor 213 a więc mi to wisi.

odpowiedz
Dedi - 16.08.2021 / 20:21, *.plus.pl

@Pawełek:
A ja na rodzinny.

odpowiedz
Johny - 16.08.2021 / 15:12, *.chello.pl

Jak zwykle nie może być normalnie...... są zasady, są ogromne kary - nie można sobie dac spokoju z pirotechnika? Zaraz bedzie znow caly zamknięty stadion.

odpowiedz
Tomek prg - 16.08.2021 / 17:29, *.centertel.pl

@Johny: U nas jest normalnie. Są race jest zabawa .A ta kara to za oprawa powstańcza bo judkom nie podoba się naracja z Polska jako ofiara 2 wojny swiatowej .mozesz sie zdzwić ,ale niektórzy "uczeni " chcą inaczej historia przedstawiać

odpowiedz
BielsoN - 18.08.2021 / 12:42, *.chello.pl

@Tomek prg: Z calym szacunkiem , historie pamietajmy, ale zostawmy ja historykom. Takie zachowanie o ktorym piszesz , to wlasnie upolitycznianie trybun. Nie podoba sie BLM , i szlusznie bo na stadionach nie powinno tego byc ale dzialac to powinno tez w druga strone. Kazdy kij ma dwa konce i nie mozna liczyc na to, ze nam mozna a inni to be i fe.

odpowiedz