Ihor Charatin - fot. Woytek / Legionisci.com

Transfery

Charatin na testach medycznych w Legii

Woytek

Ihor Charatin przebywa na testach medycznych w Legii Warszawa. Zawodnik Ferencvárosi TC jeszcze wczoraj był na zgrupowaniu reprezentacji Ukrainy, ale z samego rana opuścił je i udał się do stolicy Polski.

- Igor przyszedł do mnie o w nocy i powiedział, że Ferencvaros sprzedał go do Legii. On sam był w szoku. O 5 rano miał samolot, udał się na badania medyczne do Warszawy. Wróci do nas drugiego września - powiedział na konferencji prasowej selekcjoner Ukrainy Ołeksandr Petrakow.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (66)

+dodaj komentarz
Jolak - 01.09.2021 / 18:22, *.69.66

Będzie wymiatał w środku.Bardzo dobry transfer:)

odpowiedz
Hiszpan junior - 01.09.2021 / 17:46, *.telnaptelecom.pl

I co ogłosza go czy nie

odpowiedz
singspiel - 01.09.2021 / 13:17, *.atman.pl

będzie charatał u nas w gałę...

odpowiedz
Xyz - 31.08.2021 / 23:25, *.centertel.pl

On był w szoku nie dlatego, że nie chce u nas grać, tylko dlatego, że się kluby dogadały, bo wyjeżdżał na kadrę to rozmowy zakończyły się fiaskiem, później je wznowiono i się dogadali, dostał telefon, że ma jechać na testy i to był ten SZOK

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.08.2021 / 23:38, *.centertel.pl

@Xyz: to już brzmi sensowniej.

odpowiedz
Echhh - 31.08.2021 / 23:04, *.autocom.pl

Kudlaty, dawaj Lewego. Ten to sie dopiero kuzwa zdziwi :-)

odpowiedz
oLaf - 01.09.2021 / 10:25, *.play-internet.pl

@Echhh: he he. Rozwaliłes internet! ;)

odpowiedz
Gonzo - 31.08.2021 / 21:35, *.t-mobile.pl

Ponoć Charatin Kastrati.....k..wa nieźle brzmi ;)

odpowiedz
Greg - 31.08.2021 / 21:20, *.sekrd.ru

No i jak? Wyszedł już z tego szoku? Podpisał w końcu ten kontrakt? Bo za dwie godziny z hakiem okienko zamykają.

odpowiedz
(L)eo - 31.08.2021 / 21:28, *.t-mobile.pl

@Greg: okienko zamykają jutro o 23.59.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 01:45, *.vectranet.pl

@Greg: nasze okienko jest wyje,,,,ne wiec trwa dłuzej :D

odpowiedz
kędzior - 31.08.2021 / 21:02, *.vectranet.pl

Podobno może być ten gość: www.transfermarkt.pl/lirim-kastrati/profil/spieler/531218 Piszą ,że 75% szans.Dobrze zagrał w meczu z Legią z tego co pamiętam hulał na skrzydle

odpowiedz
koko123 - 31.08.2021 / 20:57, *.10.77

jeszcze kilku obcokrajowców i pomyślę, że na łazienkowskiej złomowisko otworzyli bo szrot z całej europy ściągają, ludzie przecież jakiś balans też powinien obowiązywać między ilością obcokrajowców, a polakami.

odpowiedz
Rob - 31.08.2021 / 21:22, *.as45177.net

@koko123: zgadzam sie i nie do konca czuje te obecna Legia.To nie Legia legionistow, nie Legia Podbroznego Pisza, Polowa sie wybije i odejdze po pucharach a wlidze nie bedzie im sie chcialo grac.

odpowiedz
kowaL - 01.09.2021 / 00:23, *.rogers.com

@Rob: stare czasy, inna rzeczywistość. zreszta nie oszukujmy sie, polscy piłkarze to dno

odpowiedz
Zduneq - 01.09.2021 / 01:49, *.t-ipconnect.de

@koko123: Dla ekstraklasy nawet LKE to zbyt wysokie progi.Wszyscy cmokali jaka ta Pogoń super, a jak ten Śląsk grał i skończyło się rumakowanie na 2 i 3 rundzie.Tylko Raków ograł poważny klub-Rubin ale na Gent to już było za mało.To tyle warci są polscy piłkarze.
spójrz na Nawrockiego.Wyszkolony w Niemczech ale i tak jest za słaby na bundeslige.W meczu z Dinamem robi 2 kosmiczne asysty.
Ereli w meczu ze Slavią strzela 3 z 4 bramek w dwumeczu.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.09.2021 / 07:30, *.plus.pl

@koko123: robimy się powoli drugą Cracovia u nas będzie niedługo Boruc albo Miszta bo ma status młodzieżowca i 10 obcokrajowców. Będzie jak kiedyś w Interze Mediolan gdzie bramkarz Toldo ustawiając mur przed rzutem wolnym krzyczał po nazwisku do kolegów z drużyny bo nie znali włoskiego.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.09.2021 / 07:36, *.plus.pl

@Rob: Boruc Rose Nawrocki Abu Hanna -Johansson Martins Celhak Mladenovic- Luqinhas Josue- Emreli oprócz Boruca i Nawrockiego zagranica tak to może wyglądać niestety niedługo.

odpowiedz
znajca - 01.09.2021 / 09:05, *.plus.pl

@koko123:
Proszę o listę Polaków, kandydatów do gry w Legii. Na początek, poproszę o nazwiska obydwu wahadłowych i kreatywnego defensywnego pomocnika, nie przecinaka. Jeżeli znasz ceny rynkowe, to również śmiało je przywołaj. Z góry serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

odpowiedz
77/82 - 01.09.2021 / 12:14, *.warszawa.pl

@Rob: Pisz też odszedł z Legii do PAOK a mógł jeszcze zostać i pokopać u nas parę lat. I nie widzę w tym nic złego. Tak piszecie o tych Polakach no to mamy kilku w składzie. "Pięknie" się pokazali z Wisłą. Czemu z góry zakładać, że obcokrajowcy jeszcze będą gorsi od naszych partaczy?

odpowiedz
Do zorientowanych - 31.08.2021 / 20:37, *.t-mobile.pl

Prawda że Rumun również przechodzi testy, czy zwykła plotka?

odpowiedz
Opoor - 31.08.2021 / 22:35, *.centertel.pl

@Do zorientowanych: na razie przechodzi na przejściu dla pieszych na Łazienkowskiej

odpowiedz
Alex Bielany - 31.08.2021 / 20:32, *.aster.pl

Jak to byl w szoku? To znaczy ze co? Nie chetnie do nas przychodzi, nie mial wplywu na to co menago z klubami ustalil?

odpowiedz
Roman S - 31.08.2021 / 22:15, *.24.212

@Alex Bielany : bo musiał grać za Ukrainę a Ferencwarosz go sprzedał przed meczem

odpowiedz
Xyz - 31.08.2021 / 23:13, *.centertel.pl

@Alex Bielany : wyjeżdżał na zgrupowanie kadry, to rozmowy zakończyły się fiaskiem, on pojechał rozmowy wznowiono i się dogadali, a on był na kadrze i dostał info, że ma na testy jechać, bo go sprzedali

odpowiedz
Syn trenera - 31.08.2021 / 20:01, *.vectranet.pl

Można było na spokoju Caktasa zakontraktować, to wzięli niestabilnego emocjonalnie Portugalczyka a teraz niewolnik z Ukrainy, ehhhh dziwnie to budowane jest. Szybko kończą się tematy sensownych zawodników dla Legii Caktas Sorescu... Wszyscy kupieni poza Emrelim to odpadki, których nie chciały inne kluby..

odpowiedz
Pawel - 31.08.2021 / 19:48, *.net.pl

Czarno to widze - gosc zaskoczony transferem, nie bedzie sie przykladsl skoro przychodzi z laski. A po drugie. - pilnujac swojego biznesu opuscil zgrupowanie reprezentacji. Ukraincy sa bardzo specyficzni...

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 31.08.2021 / 19:19, *.vectranet.pl

Pierwsze wzmocnienie wrescie zawodnik normalny jeszcze rumuna chca z dinamo bukareszt ale za malo grosza sypie miodek

odpowiedz
skreem - 31.08.2021 / 19:16, *.chello.pl

Po to ma agenta, żeby nie musiał wiedzieć z kim są prowadzone negocjacje i się w nie angażować. Jego rolą jest grać w piłkę. Raczej na przejściu do (L) nie zbiednieje, agent też swoje przytuli i wszyscy zadowoleni ;-)

odpowiedz
wtf - 31.08.2021 / 19:13, *.chello.pl

Qrwa,transfer w stylu Łukaszenka-Afgańczycy!Tylko po przetransportowaniu go do Polski,trzeba mu powiedzieć co to muchomor,bo długo się nim nie nacieszymy.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.08.2021 / 18:58, *.centertel.pl

"powiedział, że Ferencvaros sprzedał go do Legii. On sam był w szoku."
To ciekawe... Czy w ogóle można sprzedać piłkarza bez jego wiedzy i zgody?

odpowiedz
bie/L/sko - 31.08.2021 / 18:49, *.master.pl

Piszcie że coraz miej Polaków w Legii, zgadza się, za to tutaj coraz mniej prawdziwych kibiców Naszej LEGII. Same płaczki. Szacun

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.08.2021 / 19:01, *.centertel.pl

@bie/L/sko: "powiedział, że Ferencvaros sprzedał go do Legii. On sam był w szoku." Idź i posmaruj Miodkowi miodem wiadomo co...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.08.2021 / 19:03, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: miało być: "coraz mniej prawdziwych kibiców Naszej LEGII. Same płaczki. " Idź i posmaruj Miodkowi miodem wiadomo co...

odpowiedz
bie/L/sko - 31.08.2021 / 19:13, *.master.pl

@vadisodjidjiaofoe: Ty w życiu byłeś zadowolony. Idz na stadion posłuchaj dopingu kibiców. Oni nie płaczą. Slabe to co piszesz

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.08.2021 / 19:38, *.centertel.pl

@bie/L/sko: słabe to jest obrażanie kibiców...

odpowiedz
bie/L/sko - 31.08.2021 / 19:55, *.master.pl

@vadisodjidjiaofoe: ja nikogo nie obraziłem. Placzkami nazwałem tu piszących Twojego pokroju. Piszesz że zawsze jest źle. Zero optymizmu. Pewnie fajnie jest stać z boku i wszystko wybrzydzac. Weź trochę odpowiedzialności chociaż za to co piszesz

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.08.2021 / 20:09, *.centertel.pl

@bie/L/sko: "ja nikogo nie obraziłem. Placzkami nazwałem tu piszących Twojego pokroju." No to mnie kur.. obraziłeś! Nie chce mi się wdawać w polemikę z jedynym prawdziwym kibicem, bo to nie ma sensu. Nie zamierzam się też licytować na to kto jest lepszym kibicem. A jeśli jadę po Miodku, bo przez 4 lata nie było pucharów i zadłużył klub to moje kibicowskie prawo. Nie lubię go ani nawet nie szanuję, za to jak z egoistycznych pobudek, bo chciał ten klub tylko dla siebie, zniszczył osiągnięcia Leśnego, i nie zamierzam mu odpuszczać dopóki nie spłaci długów naszego klubu. A zdanie osoby, która mnie obraża i uważa się za lepszego kibica ode mnie mam prawo mieć w głębokim poważaniu. Żegnam

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.08.2021 / 23:22, *.centertel.pl

@Markus Merk: Od kiedy to przydupas prezesa decyduje kto jest kibicem a kto nie jest?

odpowiedz
Polskie realia - 31.08.2021 / 18:27, *.plus.pl

Czemu biorą ukrainca jak jest Dziczek wolnym zawodnikiem ? A i Żurkowski był do wyciągnięcia z Włoch.

odpowiedz
0-711 - 31.08.2021 / 18:32, *.biz.pl

@Polskie realia: bo Dziczek i Żurkowski to ogóry, a ten coś chociaż gra!

odpowiedz
Vfh - 31.08.2021 / 18:39, *.mm.pl

@Polskie realia: dziczek XDDD

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 31.08.2021 / 18:46, *.vectranet.pl

@Polskie realia: ukrainiec lepszy walic dziczka zurkowskiego dziwny ruch ekipy Ferencváros prawdopodobnie maja kogos lepszego nam sie przyda ciekawe co z tym rumunem z dinamo bukareszt 750 tys euro odzucone ponoc idzie nowa oferta milion euro

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 31.08.2021 / 18:19, *.plus.pl

Legia cudzoziemska się powoli robi albance Ukrainiec Portugalczycy Czech Azer i td. Powoli tracimy swoją tożsamość i robimy skup szrotu.ok nie wszyscy są złymi grajkami ale nasz klub nie był ich pierwszym wyborem i tylko tu się przychodzą promować.Wole promowanie młodych lub kupowanie najlepszych polskich grajków jak kiedyś wojsko z romanowskim ale cóż teraz inne czasy...

odpowiedz
Kolega po szalu - 31.08.2021 / 18:24, *.plus.pl

@Zbieracz kartonow: A kogo tu promować jak trener się boi stawiać na młodych bo wyniki ważniejsze. Zresztą i tak kto z młodych mądry to sam odchodzi i nie chce czekać wiecznie na szansę a później oglądamy Warchoła Praszelika czy Cielemeckiego w innych barwach.

odpowiedz
:o) - 31.08.2021 / 18:27, *.chello.pl

@Zbieracz kartonow: Nadymasz się, jak balonik na pikniku. O jakiej ty tożsamości mówisz? Drużyna na zespół zatrudnionych w klubie pracowników: mamy takich, na jakich nas stać i którzy chcą u nas grać. Socjalistyczne czasy porywania piłkarzy "do wojska" minęły już dawno temu, a do dziś nazywa się Legię złodziejami...

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 31.08.2021 / 18:42, *.vectranet.pl

@Zbieracz kartonow: widziałes młodych w 4 lidze ??? z pelikanem łowicz w 4 lidze nie widac róznicy sa wolni brak jakiegos dryblingu zrobienia przewagi pelikan był blizszy zwyciestwa fartowny remis to na kogo ma czeslaw ma stawiac jak wlodarczyk skwierczynski mieli wzmocnic Legie 2 a okazalo sie ze i 4 liga dlatych pilkarzy to za wysokie progi pilkarze ktorzy sa w pierwszej druzynie powinni byc wzmocnieniem na poziomie 4 ligi a nie oslabieniem wstyd ze takich grajkow mamy w swoich szeregach karierowicze nie zawodnicy

odpowiedz
Adam - 31.08.2021 / 19:18, *.chello.pl

@:o): chyba Ciebie złodzieje porwali. Każdy chłopak wtedy musiał iść do wojska, a jak zgłosiła się Legia, to przynajmniej piłkarz nie miał przerwy w grze, tylko zamiast gnić na poligonie 2 lata, grał w piłkę. Dlatego wielu chciało iść do Legii, Śląska, czy Zawiszy, albo szli do milicji i służbę wojskową odbębniali w Wiśle, czy Gwardii.

odpowiedz
Okoński , Murawski , Wojtala , Bereszyński - 100% Legia . - 31.08.2021 / 19:19, *.tpnet.pl

@:o): Wypad do Wronek , trolu .

odpowiedz
Pacz - 31.08.2021 / 20:52, *.t-mobile.pl

@Zbieracz kartonow:
Majecki
Jędrzejczyk, Wieteska, Pazdan
Wszołek, Karbownik
Szymański, Kapustka,
Rosołek
trzeba by obsadzić obcokrajowcami: lewe skrzydło Mladenovic'em, w środku jeszcze Luquinhas.
Na ławce, do zmiany: Hołownia, Nawrocki, Furman, Skibicki, Slisz, Kostorz.

odpowiedz
Pacz - 31.08.2021 / 22:07, *.t-mobile.pl

@Pacz: Zapomniałem o Kucharczyku, mógłby obsadzić lewe skrzydło.

odpowiedz
Andrzej - 31.08.2021 / 23:59, *.tpnet.pl

@Pacz: Racja brachu ( L )

odpowiedz
K - 31.08.2021 / 18:17, *.centertel.pl

Powie potem że zawsze śnił o tym żeby zagrać w Legii!!!
Śnił i go obudzili o piątej rano na samolot…

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.08.2021 / 18:53, *.centertel.pl

@K: "powiedział, że Ferencvaros sprzedał go do Legii. On sam był w szoku."
Powie jak piszesz ,a potem obrażony, że go sprzedali będzie grał piach do końca sezonu?

odpowiedz
Kozioł - 31.08.2021 / 18:13, *.centertel.pl

Jest temat Deiana Sorescu z Dinama Bukareszt.

odpowiedz
(L)eo - 31.08.2021 / 18:20, *.t-mobile.pl

@Kozioł:
Jest temat,ale do Steauy,do Legii temat zamknięty.

odpowiedz
ja ebe - 31.08.2021 / 18:08, *.play-internet.pl

hahahaha sprzedali go do nas i on nic o tym nie wiedział xDDD

odpowiedz
HAHAHA... - 31.08.2021 / 18:00, *.play-internet.pl

BUHAHAHA...!!! Ależ on się rwie do tego by u nas grać!

odpowiedz
Może się bardzo przydać , bo jest na chodzie (gotowy) , tak ? - 31.08.2021 / 18:50, *.tpnet.pl

@HAHAHA...: Ależ luzik , z całym szacunkiem dla niego: dziewica podczas nocy poślubnej też się trochę obawia , a potem jest szczęśliwa i daje z siebie wszystko , a czasem nawet potrafi grać na każdej pozycji . Może to trochę bezsensowne porównanie , jednak ogólnie chodzi o to , że miłość , szeroko pojęta - czasami dojrzewa stopniowo w czasie związku i dopiero po jakimś czasie człowiek zdaje sobie sprawę jak bardzo kocha - i jest wierny i broni domu (L) i
naszych barw .

odpowiedz
HAHAHA... - 31.08.2021 / 22:28, *.play-internet.pl

@Może się bardzo przydać , bo jest na chodzie (gotowy) , tak ?: A to dobre jest. Byle go zbyt długo nie bolało.

odpowiedz
Może się bardzo przydać ..... - 01.09.2021 / 17:30, *.tpnet.pl

@HAHAHA...: Hehe

odpowiedz
FI(L)IP - 31.08.2021 / 17:55, *..

Z tego co piszą, to on Charatin w gałę umie. Się zobaczy.

odpowiedz
z niewolnika - 31.08.2021 / 17:54, *.chello.pl

nie ma pracownika

odpowiedz
hmmm - 31.08.2021 / 17:54, *.chello.pl

Skoro nie wiedział nic o tym to pytanie gdzie jest haczyk, że go oddali.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.08.2021 / 17:42, *.centertel.pl

Jeszcze Sorescu i Kubicki z Lechii. I koniec okienka.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 31.08.2021 / 19:58, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: z tym Kubickim to przesada wystarczy jeden Slisz.

odpowiedz