Igor Radomyski - fot. pentathlon.org.pl

Pięciobój

Radomyski 24. na MEJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Igor Radomyski zajął 24. miejsce w swoim debiucie podczas Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych w trójboju, które odbyły się w Portugalii. Legionista bardzo dobrze zaprezentował się w kwalifikacjach i wywalczył miejsce w środowym finale. Igor rozpoczął od poprawienia swojego wyniku w pływaniu - czas 2:06,55 min. dał mu 16. miejsce w tej konkurencji.

Radomyski podczas biegu ze strzelaniem zaliczył dwie bardzo szybkie serie strzeleckie na dwóch pierwszych 800-metrowych pętlach. Niestety, podczas ostatniej wizyty na strzelnicy nie uniknął błędów, a stracone sekundy nie pozwoliły mu na utrzymanie pozycji przed tą konkurencją. Ostatecznie zawody zakończył na miejscu 24.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.