Arkadiusz Wrzosek - fot. Hagi

Kick-boxing

Wrzosek znokautował legendę kick-boxingu

Woytek

W sobotę walce wieczoru gali Glory 78 w Rotterdamie Arkadiusz Wrzosek (14-5, 9 KO) sprawił ogromną sensację, pokonując legendarnego Badra Hariego (106-16, 92 KO). To najcenniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze kibica Legii.

Wrzosek, który jest mistrzem FEN w wadze ciężkiej, nie miał w tej walce nic do stracenia. Hari już w pierwszej rundzie dwukrotnie posłał Polaka na deski. W drugiej rundzie ponownie Wrzosek był liczony, ale potem nastąpił zwrot akcji. Legionista znakomicie skontrował rywala wysokim kopnięciem i znokautował żywą legendę kickboxingu, doprowadzając do jednej z największych sensacji ostatnich lat.



fot. Hagi
fot. Hagi
fot. Hagi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
DZ - 09.09.2021 / 18:08, *.centertel.pl

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Badr_Hari

Skąd wasza redakcja wzięła ilość wszystkich KO "brudnego harego"?

odpowiedz
Legionista - 06.09.2021 / 16:22, *.interkam.pl

Mega gościu

odpowiedz
MK - 06.09.2021 / 10:09, *.187.2

Gratulacje. Wielki wyczyn

odpowiedz
hektor - 06.09.2021 / 09:20, *.orange.pl

Tak się walczy DO KOŃCA !!!

odpowiedz
Ultras - 06.09.2021 / 02:45, *.virginm.net

Gratulacje.
Jednak trzeba uczciwie przyznac ze Arkadiusz byl duzo slabszy w tej walce od Holendra, i gdyby nie to precyzyjne kopniecie to by raczej tego nie wygral.

odpowiedz
Franco - 06.09.2021 / 08:26, *.plus.pl

@Ultras: Tym fajniej ze wygrał... Dwa razy na deskach i wygrał....

odpowiedz
n - 06.09.2021 / 08:36, *.172.86

@Ultras: Wygrał, zatem był lepszy.

odpowiedz
DZ - 06.09.2021 / 14:12, *.centertel.pl

@ultras: GDYBYś był mądrzejszy, to nie pisałbyś takich głupot.

odpowiedz
syrenka - 05.09.2021 / 22:16, *.orange.pl

Wielkie gratulacje! Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
Sloane - 05.09.2021 / 20:28, *.tpnet.pl

Dokładne kopnięcie , precyzja .

odpowiedz
Sloane - 06.09.2021 / 02:44, *.tpnet.pl

@Sloane: Chociaż , tak się zastanawiam : może bezpieczniej jest jednak walić w mordę , żeby nie uszkodzić za bardzo przeciwnika (głowa) . Jeden ma twardy łeb (Badr Hari) , a ktoś inny nie wiadomo ... Tak jakoś mi się ostrożność włączyła , może przesadzam . Ekstra zwycięstwo , gratulacje !

odpowiedz
Żołnierz - 05.09.2021 / 18:21, *.chello.pl

Gratulacje z wygranej walki. Powiśle i Legia są z Ciebie bardzo dumne. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.

odpowiedz
jarekk - 05.09.2021 / 17:44, *.116.4

Gratulacje. Pokazał charakter, wykorzystał moment zbytniej pewności siebie tamtego i wygrał.

odpowiedz
Do Redakcji - 05.09.2021 / 13:50, *.virginm.net

No i gdzie jest ten nokaut? Bo pokazaliscie tylko co sie zwija jak dzdzownica..

odpowiedz
ziutek - 05.09.2021 / 13:00, *.vectranet.pl

Finał walki aż niewiarygodny. Tak samo jak kontynuowanie walki bo ciosie na wątrobę . Mało kto by dalej walczył. Wielkie gratulacje Arek!

odpowiedz
88 - 05.09.2021 / 12:42, *.vectranet.pl

Brawo Arek, pokazałeś co naprawdę znaczy walka DO KOŃCA!!!
MOCNO LEGIA!

odpowiedz
robochłop - 05.09.2021 / 11:58, *.orange.pl

Pięknego kopa zasadził bucowi-to karma za postawę Hariego na ważeniu...natomiast jakim cudem on kontynuował walkę po potężnym strzale na wątróbkie-nie mam pojęcia...ból jest potworny...Wrzosek ma potężne ,stalowe jaja...jak idzie po schodach-musi dzwonić...

odpowiedz
M3 - 05.09.2021 / 11:35, *.jmdi.pl

Ciezka walka, dużo szczęścia i przepiękne zakończenie. Brawo ! Tylko Legia !

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 05.09.2021 / 11:28, *.netfala.pl

Kozak. Cała walka
https://youtu.be/AIz02v45M_E

odpowiedz
DZ - 06.09.2021 / 15:16, *.centertel.pl

@wwwojtecky (L) : Gdzie?!

odpowiedz
Vand. - 05.09.2021 / 10:35, *.surfer.at

Super i Gratulacje,
Nie bylo latwo Ale piekna wygrana. Dalej Tak ,Zawsze i Wszedzie nasza Legia bedzie.

odpowiedz
Kami(L)ek - 05.09.2021 / 09:44, *.play-internet.pl

Gratulacje !!!
TB '95
Do KOŃCA!!!

odpowiedz
tomiacab - 05.09.2021 / 09:35, *.centertel.pl

BrAWo i Gratu(L)acje

odpowiedz
...L... - 05.09.2021 / 09:32, *.cyfrowypolsat.pl

Super walka bardziej przypomina film Rocky niż walkę w realu. Gość dostaje łomot przez dwie rundy by jednym kopnięciem odciąć prąd tej legendzie. Komentatorzy mało tchu nie stracili . Legijna flaga i tatuaże . Wielkie Gratulacje.

odpowiedz
Peron - 05.09.2021 / 09:29, *.vectranet.pl

Gratulacje Arek,mocno Legia

odpowiedz