Gol Lirima Kastratiego! - fot. Woytek / Legionisci.com

Spartak 0-1 Legia

W Moskwie zawsze do końca!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa po emocjonującym spotkaniu pokonała na wyjeździe Spartak Moskwa po golu w doliczonym czasie gry autorstwa Lirima Kastratiego! Pomocnik świetnie odnalazł się w polu karnym i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Fantastyczne rozpoczęcie rywalizacji w fazie grupowej w wykonaniu mistrzów Polski! Przed kilkoma laty, również po bramce zdobytej w doliczonym czasie, legioniści ograli Spartaka 3-2.

Spartak poważnie zagroził już w 6. minucie gry. Quincy Promes znalazł się na lewej stronie boiska skąd płasko dośrodkował w pole karne, a tam o krok od pokonania Artura Boruca był Ezequiel Ponce. Napastnik drużyny gospodarzy na całe szczęście nieczysto trafił jednak w piłkę. Niebawem do głosu doszli podopieczni Czesława Michniewicza. Na pierwsze uderzenie z dystansu zdecydował się Luquinhas, ale było ono zdecydowanie zbyt lekkie, aby zaskoczyć golkipera Spartaka. Pierwszy kwadrans spotkania upłynął szybko i był wyrównany. Brakowało co prawda dogodnych okazji strzeleckich, a walka skupiała się głównie w środku pola.

W 31. minucie Jordan Larsson sprawdził dyspozycję Boruca, kiedy chciał zaskoczyć go mocnym strzałem, z którym doświadczony bramkarz sobie poradził. Z biegiem czasu piłkarze z Moskwy zaczęli zdobywać środek boiska, przez co częściej utrzymywali się przy piłce. Mistrzowie Polski liczyli z kolei na przeprowadzenie zabójczej kontry. Po jednej z nich bliski wyjścia na pozycję sam na sam z Aleksandrem Maksimenką był Mahir Emreli. Podanie do azerskiego napastnika zostało w ostatnim momencie zablokowane przez jednego z obrońców. Warto dodać, że chwilę wcześniej bardzo dobrym przechwytem popisał się Mattias Johansson. Kilka minut przed znów zagroził Spartak. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Samuel Gigot i na całe szczęście futbolówka w bezpiecznej odległości przeleciała obok słupka.

fot. Legionisci.comfot. Legionisci.com

Przez pierwsze 10 minut drugiej połowy gra nieco się zaostrzyła, czego efektem były cztery żółte kartki pokazane przez arbitra. Po niespełna godzinie gry do piłki przed pole karnym przeciwnika dopadł Filip Mladenović. Serb spróbował uderzenia z woleja, które poszybowało jednak wysoko ponad celem. W 66. minucie gospodarze byli o krok od wyjścia na prowadzenie, ale Legię uratowała poprzeczka! Gieorgij Dżykija idealnie zacentrował do zupełnie niepilnowanego Gigota, który głową zmarnował stuprocentową szansę dla swojego zespołu. Był to jednak kolejny dowód na to, że po zmianie stron to Spartak prezentował się lepiej na murawie. W 70. minucie podanie na prawej flance dostał Larsson, który niemal bez zastanowienia huknął w kierunku bliższego słupka. Boruc był jednak na to przygotowany i odbił piłkę poza linię boczną. Chwilę potem znakomita odpowiedź przyjezdnych. Bartosz Slisz świetnym podaniem uruchomił Luquinhasa, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali strzelił zdecydowanie za wysoko. To była jak dotychczas zdecydowanie najlepsza szansa Legii do wyjścia na prowadzenie.

Blisko kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry to legioniści trafili w obramowanie bramki przeciwnika. Wszystko zaczęło się od dobrego przerzutu do wprowadzonego w drugiej połowie Lirima Kastratiego. Ten poradził sobie z atakującym go obrońcą, dośrodkował do niepilnowanego Emreliego, ale niestety ten uderzając głową trafił zaledwie w zewnętrzną część słupka. Gdyby był nieco bardziej precyzyjny, to Maksimienko nie miałby kompletnie nic do powiedzenia. Wkrótce miejsce Emreliego na boisku zajął Tomas Pekhart, natomiast w miejsce Luquinhasa pojawił się Ernest Muci. W doliczonym czasie gry Legia objęła prowadzenie! Świetnie prawą stroną pobiegł Muci, płasko podał w pole karne, gdzie na piłkę już czekał Kastrati. Pomocnik z najbliższej odległości wpakował piłkę do pustej bramki!

Liga Europy
1. kolejka
#SPALEG
6832
Moskwa
15.09.2021
16:30
Spartak Moskwa
Legia Warszawa
Spartak Moskwa
0-1
Legia Warszawa
(0-0)
Kastrati 90+1'
98 Aleksandr Maksimienko
92 Nikołaj Rasskazow
2 Samuel Gigot
14 Gieorgij Dżykija
8 Victor Moses 82'
18 Nail Umiarow
47 Roman Zobnin 23'
6 Ayrton 69'
24 Quincy Promes
9 Ezequiel Ponce
11 Jordan Larsson 82'
32 Artiom Riebrow
3 Maximiliano Caufriez
4 Jorrit Hendrix 23'
7 Aleksandr Sobolew 82'
10 Zelimchan Bakajew 82'
17 Aleksandr Łomowickij 69'
22 Michaił Ignatow
29 Ilja Kutiepow
38 Andriej Jeszczenko
56 Ilja Gaponow
57 Aleksandr Sielichow
68 Rusłan Litwinow
Artur Boruc 1
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
Maik Nawrocki 17
Mattias Johansson 6
Bartosz Slisz 99
59' Ihor Charatin 14
Filip Mladenović 25
92' Josue 27
83' Luquinhas 82
82' Mahir Emreli 11
Cezary Miszta 31
Mateusz Hołownia 3
Yuri Ribeiro 5
59' Lirim Kastrati 7
Andre Martins 8
82' Tomas Pekhart 9
Jurgen Celhaka 16
83' Ernest Muci 20
92' Rafael Lopes 21
Kacper Skibicki 22
Joel Abu Hanna 23
Lindsay Rose 29
Trener: Rui Vitoria
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemyslaw Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Nikola Dabanović (Czarnogóra)
Asystent: Milovan Djukić (Czarnogóra)
Asystent: Vladan Todorović (Czarnogóra)
Techniczny: Miloš Bošković (Czarnogóra)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (189)

+dodaj komentarz
Krzysztof - 17.09.2021 / 07:40, *.centertel.pl

Dzięki za zwycięstwo Kochana Legio!

odpowiedz
(L) eon - 16.09.2021 / 23:38, *.inetia.pl

@(L) eon: tak bym chciał , poprawka

odpowiedz
(L) eon - 16.09.2021 / 23:31, *.inetia.pl

Bez podniety, to nic nie znaczy, Bardzo bym chciał... chociaż nie czwarte. Tam bym chciał.

odpowiedz
Trampek - 16.09.2021 / 23:02, *.125.105

Jesteśmy liderami grupy !!!! Leicester - Napoli 2: 2

odpowiedz
atmosferic - 16.09.2021 / 21:13, *.orange.pl

Leicester-Napoli 1-0 - 9 minuta

odpowiedz
atmosferic - 16.09.2021 / 22:18, *.orange.pl

@atmosferic: 2-0 - 59 minuta

odpowiedz
atmosferic - 16.09.2021 / 22:39, *.orange.pl

@atmosferic: 2-1

odpowiedz
atmosferic - 16.09.2021 / 22:47, *.orange.pl

@atmosferic: 2-2 - legia liderem !

odpowiedz
XXX - 16.09.2021 / 23:16, *.orange.pl

@atmosferic: Nie zes...aj się. Dopiero co płakałeś, że ta liga nie jest dla Legii.

odpowiedz
Wariat - 16.09.2021 / 20:07, *.chello.pl

Nie dość, że wygraliśmy to na dodatek już wczoraj obejrzeliśmy retransmisję meczu LE która gra dziś...

odpowiedz
(L) eon - 16.09.2021 / 16:20, *.inetia.pl

No z tym w Moskwie, zawsze do końca, to trochę przesada. Gdyby w w roku 1612 naszym wojakom chciało się tam przebywać do końca ( mało rozrywek im było) , albo nie wtrącał się papież i polski król został też carem , to byłby teraz ten mecz takim klasykiem ligi :) . Ci co uczyli się historii, albo się dokształcili, wiedzą o co chodzi.
Wracając do meczu , cieszy mnie to że transfery wyglądają nieźle, peany na cześć Kastratiego trochę za wczesne, zwyczajnie w tym momencie był gdzie powinien i wykonał robotę, co nie zmienia faktu że kilkanaście minut przedtem znajdował się w innych miejscach boiska niż powinien. Jakby szukał grzybów. Da jakość , moim zdaniem, zwyczajnie jest w Legii krótko, pewnie się nawet metrem nie miał okazji przejechać. Muci i Emreli grają dość równo i to cieszy. Oczywiście rajd Muciego zrobił wrażenie , ale pamiętajmy że walczy o stałe miejsce w składzie i był tylko kilka minut. Jemu nie wypadało się byc biernym.Fakt że ma też kopyto , to wiemy. Na Łęczną dałbym go na 90 minut, niech pokaże, i Kastratiego też. Reszta też wpasowuje się coraz lepiej, Szwed przyjemnie mnie wczoraj rozczarował, obawiałem się że to będzie największa pomyłka z ostatnich transferów. Ukrainiec i inni niewymienieni będą lepsi z czasem , jak wino,Co do ligi , PP i grania co 3 dni - myślę że nie spuchną jak łach rok temu. Bo to jest Legia.

odpowiedz
Kibic - 16.09.2021 / 14:26, *.chello.pl

Kiedy kulisy?

odpowiedz
Władeczek - 16.09.2021 / 14:07, *.netfala.pl

Oglądamy faken dwie różne Legie. Mocna Legia w Europie i słaba w ekstraklapie. Czas poprawić grę w ekstraklapie, a taki przeciwnik jak Górnik jest dobry na przełamanie i wysoką wygraną faken.

odpowiedz
Wujo - 18.09.2021 / 16:07, *.play-internet.pl

@Władeczek: Po prostu na LE proponuję jedną maciorę a na ekstraklape dwie maciory.Po dwóch maciorach ekstraklapa w LG 95" będzie wyglądała jak LE:)

odpowiedz
zioLeg - 16.09.2021 / 13:40, *.maxon.pl

FOTOREPORTAŻ z MOSKWY ...

zdjęcie 91 i 92 ...

NIECH KTOŚ POWIE KASTRATIEMU IZ 'L' POKAZUJEMY PRAWĄ REKĄ !!!

odpowiedz
Arc - 16.09.2021 / 14:41, *.plus.pl

@zioLeg: gdybyś oglądał mecz, wiedziałbyś, że pokazywał prawidłowo... To zdjęcie odbicie.

odpowiedz
Wiem co mówię - 16.09.2021 / 13:24, *.chello.pl

I pamiętajcie My wygrywamy, a jak przegrywają to oni!

odpowiedz
zoom - 16.09.2021 / 13:04, *.plus.pl

Mladen bardzo mocno obniżył loty. A z innej beczki to wielkie gratulacje dla zespołu!

odpowiedz
Kibic - 16.09.2021 / 12:08, *.chello.pl

Kiedy retransmisja?

odpowiedz
Opoor - 16.09.2021 / 13:34, *.futuro.pl

@Kibic: za miesiąc o 11.30

odpowiedz
Wiem co mówię - 16.09.2021 / 11:37, *.chello.pl

Muci balans jak Moder

odpowiedz
Kamuflaż - 16.09.2021 / 10:47, *.tpnet.pl

Wynik rewelacja, akcja bramkowa super, gdyby taki rajd zrobił Messi czy Ronaldo media by o tym z tydzień pisały. Ale tą akcje zapoczątkował wygraną główką Maik, chłopak wszedł do 11-ki i chyba już nie odda miejsca. Jak sobie tak pogra na europejskim poziomie, to cena poszybuje w górę. Bartek Slisz - no w końcu brawo chłopie, nie pękaj tylko graj. Cała drużyna zagrała dobre zawody, a ze Spartaka bym widział w Legii Dżykija - a tak se pomarzyć można.

odpowiedz
JACUNHO - 16.09.2021 / 11:38, *.kampinostelco.pl

@Kamuflaż:

Była taka sytuacja, i był taki rajd. Gareth Bale w meczu Real Barcelona. Identyko!!!!
I masz rację chłopie. O tamtym wyczynie mówiła cała Europa

odpowiedz
Ante Rukavina - 16.09.2021 / 10:30, *.vectranet.pl

Brawo.Wszystko ładnie pięknie.Pojechali Slavię teraz Spartak.Może i za 2 tyg.pojadą Leicester...Tylko co z tego,jak w niedziele przyjedzie potęga z Łęcznej i ogra Legia 0-2...Bo przecie na beniaminka są wysokie kursy i można zarobić.
Swoją drogą czyżby liga rosyjska podobnie jak turecka schodzi na psy?...

odpowiedz
SzB - 16.09.2021 / 15:06, *.play-internet.pl

@Ante Rukavina:
Porównując mecz wczorajszy i ten ostatni z przed kilku laty, to obecny Spartak to może 25% jakości tamtej drużyny. Niech ktoś poprawi jeśli bredzę, ale sukcesów europejskich też ostatnio chyba dość długo nie uświadczyli.

odpowiedz
Zed - 16.09.2021 / 10:17, *.play-internet.pl

Johansson? Ma umowę że w ex nie będzie narażał nóg? Było widać czemu dostaje powołania do reprezentacji.
Brawo dla B Slisza za wyjście zwodem, zamiast pier** cia na oślep, oby kontynuował w tym kierunku rozwój.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.09.2021 / 09:41, *.play-internet.pl

Kurde,szok i niedowierzanie.Niby sklad mamy słaby,niby trener preferujacy antyfutbol,niby właściciel nastawiony tylko i wyłącznie na zyski,a tu......no no-))).

odpowiedz
Szymon - 16.09.2021 / 09:15, *.t-mobile.pl

Nie mam zamiaru cedzić głupot. Ale Czesio kolejny raz odrobił lekcje. Bravo

odpowiedz
LE - 16.09.2021 / 08:42, *.tpnet.pl

Pisalem ze to jest tylko gra a wygrywa ten co strzela gole wiec jeszcze raz WIELKIE BRAWA LEGIO i powodzenia w nastepnych meczach !!!!

odpowiedz
Zielu - 16.09.2021 / 08:37, *.centertel.pl

Maik do kadry... Tylko tej pierwszej, bo pan trener stolarczyk dzban na ławce go trzyma, bo chlopcy z wielkich zachodnich klubów przyjeżdżają w ktorych grają w rezerwach

odpowiedz
Robert Szenfeld - 16.09.2021 / 08:18, *.landirenzo.pl

Brawo ! Gdybyśmy mieli takiego bramkarza w reprezentacji może i te mecze wartobyłoby oglądać ...
Gratulacje dla zespołu , trenera i całego sztabu za taktykę .

odpowiedz
Legion - 16.09.2021 / 08:14, *.194.12

W lidze znacznie więcej powinien grać Muci. Ten chłopak ma fantazje, technikę i strzał, trzeba z niego zdecydowanie więcej korzystać niż z niemrawego Lopeza, a już na pewno Lopez jeśli już, to tylko w ataku bo na pomocnika to on się wcale nie nadaje. Kolejny słaby mecz Mladenovia. Ani jednego udanego meczu w jego wykonaniu w tym sezonie. Mega kozakiem za to Nawrocki. Co mecz w absolutnej czołówce najlepszych zawodników. Coś tam mówią, żeby Wieteska albo Jędza do kadry. Niech spojrzą na Nawrockiego. Przecież on tego Helika zjada.

odpowiedz
urs - 16.09.2021 / 08:07, *.chello.pl

wielkie Gratulacje dla całego zespołu za walkę ⚽⚽⚽. Do końca dobre zmiany dały pełen gaz . Niech się Boją Legii Zawsze i Wszędzie

odpowiedz
ko(L)o - 16.09.2021 / 08:03, *.optonline.net

Brawo panowie,Brawo Legiunia za walkę

odpowiedz
MJ_64 - 16.09.2021 / 07:43, *.aster.pl

Powinno być 2:0. Mladen ewidentnie sfaulowany w polu karnym. Sędzia główny i VAR dali d*py jak się patrzy.Trochę w tym też winy Mladena bo po kopniaku w piszczel powinien zrobić ze trzy rolki po trawie i popiszczeć cienko- tak na Neymara) a nie zerwać się i biec dalej.

odpowiedz
Sebo(L) - 16.09.2021 / 07:04, *.centertel.pl

Euforii po wczorajszym meczu końca nie widać. Wszyscy powinniśmy się cieszyć z tego zwycięstwa bo są to dodatkowe pieniądze za zdobycz punktową, punty do rankingu klubowego UEFA i cenna zaliczka przed kolejnymi meczami. Legia jak wiadomo rozkręca się jesienią dość powoli, by nabrać odpowiedniego rytmu i tempa. Myślę, że wczorajszy mecz był tym początkiem lepszej gry "Wojskowych" i można będzie nawiązać walkę na Łazienkowskiej przy wsparciu trybun zarówno z Leicester jak i Napoli. W zasadzie w tej grupie wszystko jest możliwe.

odpowiedz
Dexter - 16.09.2021 / 07:00, *.centertel.pl

Musi być dwóch trenerów Michniewicz na puchary Czerczesow na Ekstraklase :-D

odpowiedz
Farme(L) - 16.09.2021 / 06:15, *.virginm.net

Brawa dla całego zespołu, sztabu, zarządu i wszystkich pracowników w klubie...
Brawa dla Nas...
Po latach posuchy w końcu wracamy do Europy i bijemy Moskali!!!
Czas na Łeczna i Raków a później znów Leicester...
Od zwycięstwa do zwycięstwa (L)!!!!

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 16.09.2021 / 05:46, *.play-internet.pl

Brawo druzyna, brawo sztab szkoleniowy, dziękujemy. Jedna uwaga do p. Kastratiego-dzieki za bramkę, za walkę, a co do całowanie herbu proszę jednak zachować umiar.

odpowiedz
grzesiek - 16.09.2021 / 06:51, *.centertel.pl

@(L) evinho. Onet. Pl: niech caluje jak ma ochote co cie to obchodzi. Widać ze szanuje klub. Bo zrobil to odruchowo. A nawet jak pod publiczke to pal licho. To tylko pilkarz.

odpowiedz
c u L t - 16.09.2021 / 00:39, *..

CAŁA NARODOWA!POLSKA!SIE!CIESZY!NA!SPORTOWO!ZADANIE WYKONANE ,M O S K W A,,,,....... Z D O B Y T A !LEEEGIIAA!GRAAAA!

odpowiedz
cuLt LEGIA goL cuLt LEGIA goL - 16.09.2021 / 00:33, *..

MOŻNA WYGRAĆ?TO SAMO Z NAPOLI I ANGOLAMI, MOŻNA ICH OGRAĆ DO !BOJU!WARSZWO!MA!UKOCHANA!STOOLIIICYYY!POOOLSKIII!!

odpowiedz
WARAAARSZAAAWOOO!CuuuuuuuLt! - 16.09.2021 / 00:36, *..

@cuLt LEGIA goL cuLt LEGIA goL: WAAAARSZAAAAWOOOO!

odpowiedz
Dedi - 16.09.2021 / 00:40, *.plus.pl

@cuLt LEGIA goL cuLt LEGIA goL:
Jak nie jak tak bro. To tylko nazwiska
tak samo jak YB ograło MU za miliardy
i z Ronaldo... Nikt nie będzie klękał przed
Leicester możemy ich ograć.. Po mału małymi kroczkami. Najważniejsze że pierwszy mecz wygrany 3 punkty piękne.
Gramy Dalej Ave Legia

odpowiedz
ZARAZ BEDĄ MNIE ATAKOWAĆ - 16.09.2021 / 00:42, *..

@WARAAARSZAAAWOOO!CuuuuuuuLt!: WAAAARSZAAAAWOOOO !

odpowiedz
WAAARSZAAAWOOOOO!cuuuuLt! - 16.09.2021 / 00:48, *..

@Dedi: 3 PUNKTY!JA DALEJ NIE WIERZE !WAAAARSZAAAAWOOOOO!Dziś na sportowo wygraliśmy!z!MOskiewską drużyną!wygrana bezcenna , nawet więcej, ja cały czas studiuje wszystkie materiały o meczu , pozdro LEGIA!

odpowiedz
Kibic - 16.09.2021 / 00:31, *.net.pl

Brawo Legia piękne zwycięstwo. Tak teraz sobie patrzę że wszyscy zasuwali trenowali a Jasur wykiwał wszystkich kolegów z drużyny obijał się a teraz gra sobie w lidze Mistrzów ;)

odpowiedz
Pjoter - 16.09.2021 / 00:09, *.knc.pl

Ja szukam pomocy....pomocy w zrozumieniu gry Naszej Legii---- walimy Slavię 2 do 1, potem porażka z Wisłą. Dostajemy we Wrocławiu, a dziś zdobywamy Moskwę niczym Hetman Żółkiewski w 1610 roku....czyli co,Wisłą że Śląskiem są lepsze od uznanych ekip europejskich?? A może to brak motywacji w naszej lidze? Jak tu nie pić:)

odpowiedz
Dedi - 16.09.2021 / 00:46, *.plus.pl

@Pjoter:
Nie dziwię się chłopakom.. Liga Europy granie z topowymi zespołami chęć pokazania się, taktyka. A za trzy dni trzeba grać z potentatem z Łęcznej bez obrazy rzecz jasna.
Jakoś jednak musimy zebrać motywację cel numer jeden to kolejne mistrzostwo Polski i kolejne eliminacje do ligi mistrzów bo tam chcemy być, Sheriff wczoraj ładnie mistrz Mołdawii po pierwszej kolejce narazie ale wiadomo mogą sobię popatrzeć narazie jak wyprzedzają Real i Inter. Fajna jest piłka każdy może wygrać z każdym jeśli walczy.
L POZDRAWIENIA

odpowiedz
Piotr Niedek - 16.09.2021 / 00:54, *.t-mobile.pl

@Pjoter: Ja myślę, że Ty masz raczej problem z głową albo masz 5 lat. Niespodzianki zdarzają się wszędzie, a mecz meczowi nierówny. Wedle Twojego toku myślenia jeśli drużyna A wygrywa z drużyną B, a B wygrywa z drużyną C to A musi być lepsza od C? Wyniki są różne, każdy mecz jest inny. Kiedyś Bayern wygrał z Barceloną 8-2 by zaraz przegrać w lidze z Eintrachtem 1-4. To ile wedle Twojego rozumowania Eintracht powinien ograć Barcę?

odpowiedz
155 - 15.09.2021 / 23:37, *.orange.pl

BRAWO!daje wszystkim 6ki;)

odpowiedz
Ryj - 15.09.2021 / 23:35, *.t-mobile.pl

We did it!
(L)

odpowiedz
(o; - 15.09.2021 / 23:10, *.chello.pl

Jestem z Warszawy, ale muszę wam pogratulowac i gry i wyniku.

odpowiedz
Bielanczyk - 16.09.2021 / 05:46, *.plus.pl

@(o;: od trolli nie potrzeba nam gratulacji.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 15.09.2021 / 23:02, *.btcentralplus.com

Retransmisja teraz na tvp2 !!

odpowiedz
Dedi - 15.09.2021 / 22:44, *.plus.pl

Josue dziś mega zagrał i Johansson się rozkręca. ! Luqinhas musi mieć kilka słabszych spotkań nie jest robotem, szkoda jego sytuacji gdzie strzelił nad bramką.
Pekhart już nic nie zdziała w naszej ekipie.
Wietes i Jędza top dziś, Boruc Generał mój Idol od wielu lat.
Teraz u siebie z Łęczną 5-0 aby straszyć
Leicester powoli. Panowie jest dobrze a może być jeszcze lepiej . Dobrej nocy i spokojniej ! LEGIA jest super. Częśiek i Iza top

odpowiedz
olew - 15.09.2021 / 22:35, *.vectranet.pl

Niezły mecz, trochę oczywiście szczęścia, ale kto zabroni go mieć. Pierwszy mecz z bogaczami, biedna ale Dumna Legia wygrała, więc angoli też możemy skaleczyć . Za to kochamy Legię , i piłeczkę . No a upokorzenie moskali zawsze Lachów raduje niezmiernie. Nie baliśmy się i to nam sią opłaciło, dobra kadrę mamy, te zmiany...

odpowiedz
filand - 15.09.2021 / 22:47, *.t-mobile.pl

@olew:
630 000 € dajmy na to po kursie 4,5636 = 2 875 068 PLN.
To chyba jakieś 3 - 5 % budżetu rocznego.
Z drugiej strony chciałbym zarobić 2 875 068 PLN w 90 minut.Nawet gdybym musiał podzielić si~ z 40 osobami... To daje średnio 71 876,7 PLN na głowę. O podatku nie będę przynudzał...

odpowiedz
EHools - 15.09.2021 / 22:31, *.centertel.pl

Nie oglądałem ale jak zobaczyłem w pracy przy przynajmniej 40 klientach na sklepie to aż krzyknąłem do koleżki: Ledzija nasza kochana wygralaaaaaa w Moskwie! Pół sklepu zaczęło bić brawa!
PS : Mokotów w moim sercu i na ramieniu ale życie potoczyło się tak ze pracuje około 400 km od Warszawy.

A tak poza tematem to przyznajmy się. Mamy trudną miłość z tą Naszą Legią. A to wpadka w Niecieczy a to wygrana na wschodzie w pucharach. Ale kochamy ją zawsze. Nigdy nie wyrzekłem się mojego klubu. Nie będę pisał w jakiej sekcji grałem bo to wstyd dla Legii ale to już inny temat.
Pozdrowienia bracia po szału.

odpowiedz
Pawełek - 15.09.2021 / 22:24, *.vectranet.pl

Po tym meczu to chyba nawet Ślisz nie dostanie minusa.

odpowiedz
Sputnik 44 - 15.09.2021 / 23:18, *.vectranet.pl

@Pawełek: nie czujesz, że z tym 'żartem' jesteś już słabszy nawet od Władeczka?

odpowiedz
FanEscobar - 16.09.2021 / 05:50, *.plus.pl

@Sputnik 44: nie karm trolla, niech zd.cha z głodu .

odpowiedz
Normalny człowiek - 15.09.2021 / 22:23, *.chello.pl

Moskwa zdobyta! Jakże to cieszy!!!

Legia Warszawa to Nasza duma i sława!

Puuuchar jest Nasz
La la la la la la la la

odpowiedz
filand - 15.09.2021 / 22:08, *.t-mobile.pl

Gratulacje i owacje dla #Legia Warszawa. ⚽

odpowiedz
j24 - 15.09.2021 / 22:08, *.play-internet.pl

Wymarzony początek LE. W ogóle po transferach Charatina i Kastratiego na Łazienkowskiej zrobiła się całkiem niezła paka, o dużym potencjale. Co nie zmienia faktu, że 3 punkty wywiezione cudem, tylko dzięki nieprawdopodobnej indolencji strzeleckiej Spartaka.

odpowiedz
SzB - 15.09.2021 / 21:58, *.play-internet.pl

Dyscyplina w obronie (niewiarygodna przemiana Wieteski i Jędzy), kozak bramkarz, fura nieporadności Spartaka i trochę farta z naszej strony = upokorzenie Ruskich po raz drugi:). Brawo dla drużyny! Teraz oby zacząć punktować w lidze i wracamy na dobre tory.
Zgadzam się też z jednym z piszących wcześniej kolegów, że jak tak Filipowi jest źle i chce spier... to musi znacznie swoją grę poprawić. Inaczej tylko Arka Gdynia pozostanie.

odpowiedz
Trampek - 15.09.2021 / 21:40, *.125.105

Przede wszystkim gratulacje dla LEGII - za ... "zdobycie Moskwy". LEGIA pokonując Spartaka Moskwa na wyjeździe znacznie zwiekszyła szanse na zajęcie 3 miejsca w grupie . Analizując poprzednie lata eruropejskich rozgrywek , przeciętnie uzyskanie w końcowej klasyfikacji 6-7 pkt. daje realne szanse na zdobycie 3 miejsca w grupie.Natomiast, gdyby w grupie był jeden faworyt , który wygrałby wszystkie mecze uzyskując komplet punktów, wówczas uzyskanie 6-7 pkt. daje możliwość zajęcia 2 miejsca w grupie - oczywiście pod pewnymi warunkami. Co by nie mówić LEGIA poczyniła duży krok na przód , aby awansować dalej, a analitycy mieli zajęcia tak długo - jak długo uczestniczyć będzie w rozgrywakach.

odpowiedz
Yeti - 15.09.2021 / 21:23, *.vectranet.pl

Moskwa zdobyta po raz kolejny! Pięknie! Teraz panowie pełna mobilizacja też w ekstraklapie i jazda z ku.wami!

odpowiedz
:l - 15.09.2021 / 21:27, *.chello.pl

@Yeti: ogarnij się

odpowiedz
Biała Sila - 15.09.2021 / 21:33, *.t-mobile.pl

@:l: ale ty ,,,,

odpowiedz
Cziko - 15.09.2021 / 21:21, *.jmdi.pl

Mój komentarz:
Król Boruc - jedno złe wyprowadzenie piłki. Obrona gola.
Mladen- jak chce wyjechać i zarabiać to niech się postara bo ostatnio mu nie wychodzi.
Slisz- duże zaangażowanie ,biegał walczył. Widocznie powołanie mu posłużyło.
Wieteska i Jedrzejczyk ciut wiecej niż swój niski poziom.
Nawrocki niedługo sprzedamy za ok. 5 mln.
Liquinias - ponizej swoich możliwości
Johansson- ok.
Mucci- chwała za wiarę i walkę.
Emreli - musi trafiać ale ok.
Josue- wymagam wiecej.
Generalnie brakuje takiego typa jak Ofoe i było by dobrze.

odpowiedz
Odp - 16.09.2021 / 07:53, *.lunet.eu

@Cziko: Nawrockiego trzeba najpierw kupić, żeby móc sprzedać

odpowiedz
zaniepokojony - 15.09.2021 / 21:13, *.datapacket.com

Czy bendzie walkower dla Spartaka??

odpowiedz
(o; - 15.09.2021 / 21:09, *.chello.pl

Przyjedzie Łęczna i zobaczymy gdzie naprawdę jesteśmy

odpowiedz
Olomanolo - 15.09.2021 / 22:16, *.206.227

@(o;: huk z Twoją Łęczną liczy się to co jest teraz
-inne kluby tego nie zobaczą dlatego nienawidzą Legii -zresztą gdyby nie było Legii to nie mielibyście o czym pisać hahahaha

odpowiedz
tonton - 15.09.2021 / 21:04, *.206.44

Brawo Legia!! Teraz tylko Slisza odstawić będzie pięknie również w lidze

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 15.09.2021 / 21:20, *.netfala.pl

@tonton: duży rozpęd i głowa w ścianę

odpowiedz
tonton - 15.09.2021 / 21:50, *.206.44

@wwwojtecky (L): A jakiś merytoryczny argument, czy po prostu się w nim zakochałeś?
Popatrz na jego statystykę strat, złych wyborów (źle zagrywał nawet nieatakowany). Doporwadził do 3 sytuacji, po których Legioniści dostali żółte kartki ratując sytuację.
W całym meczu miał dwa dobre podania (w tym potencjalna asysta do Luqiego) i jeden ważny odbiór.
Rezerwy czekają

odpowiedz
jarekk - 15.09.2021 / 22:15, *.metrointernet.pl

@tonton: czyli na zero, tyle samo plusow co minusow

odpowiedz
0-711 - 15.09.2021 / 20:55, *.com.cy

Jak zobaczyłem, że wreszcie nie ma eksperymentów na prawym, tylko Johansson od pierwszej minuty, to wiedziałem, że będzie dobrze. No ale że aż tak, to nie ..!!!!

odpowiedz
tonton - 15.09.2021 / 21:53, *.206.44

@0-711: Johansson kot

odpowiedz
Raf - 15.09.2021 / 20:38, *.supermedia.pl

Ale komedia, kometarz Borka z TVP z emocjami :) normalinie jak na żywo (90 min pózniej)
Tak jak w życiu :)

odpowiedz
Opoor - 15.09.2021 / 20:55, *.centertel.pl

@Raf: komentował na żywo. TVP pokazuje retransmisję.

odpowiedz
Raf - 15.09.2021 / 21:01, *.supermedia.pl

@Opoor: w takim razie komu komentował?! skoro nie było transmisji na żywo z TVP?
Typowe wprowadzanie w błąd widza

odpowiedz
Ja1916 - 15.09.2021 / 21:24, *.vectranet.pl

@Raf: komentator komentuje na żywo, a potem to puszczają w retransmisji

odpowiedz
Wukash - 15.09.2021 / 21:45, *.197.174

@Raf: Oni mu nie powiedzieli, ze nie jest live i dlatego tak sie podpalal.

odpowiedz
Raf - 15.09.2021 / 22:44, *.supermedia.pl

@Wukash: Nice :)

odpowiedz
Arek - 15.09.2021 / 22:49, *.tpnet.pl

@Raf: to było nagrywane na żywo, więc trudno komentować bez emocji. Tvp potem to odtworzyło, więc nie wiem, o co sapiesz. Pomyśl czasami.

odpowiedz
grzesiek - 15.09.2021 / 20:36, *.centertel.pl

Nie wiem o co chodzi z tymi niebieskimi dresami ale moze to ukłon w strone trenera ze tyle lat prowadzil kolejorza i taki pstryczek w nos dla chuliganów ktorzy by od razu lali w twarz kazdego z poznania. Ale tak czy siak mam nadzieje ze to po prostu przypadek bo jesli to atmosfera moze sie zrobic nieciekawa


Co do meczu jeszcze jedna sprawa. Moze zrezygnować na stałe z tego martinsa bo jak pokazal dzisiejszy mecz bez niego w skladzie chyba gramy lepiej.

odpowiedz
gazza - 15.09.2021 / 21:09, *.inetia.pl

@grzesiek:
Ile to razy pisałem że Martins osłabia nasz klub ???
Słaby zawodnik , tylko na rezerwę !

odpowiedz
Arek - 15.09.2021 / 23:06, *.tpnet.pl

To jest wymarzony początek fazy grupowej. 3 punkty i to na wyjeździe, dodatkowo, wiadomo z kim i gdzie. Jedziemy dalej, po 1 miejsce:) Elo!!!

odpowiedz
Dedi - 15.09.2021 / 20:34, *.plus.pl

Sheriff v Szachtar 2:0 he he.
Remis Inter v Real i Sheriff liderem grupy..
Legia i Sheriff rządzą w Europie

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 15.09.2021 / 20:25, *.aster.pl

Wiele w zyciu widzialem ale Legia w niebieskich dresach?!?!

odpowiedz
Markus Merk - 15.09.2021 / 20:32, *.plus.pl

@Warszawiak 1234: Lepsze niebieskie, niż szare.

odpowiedz
artic - 15.09.2021 / 21:28, *.t-mobile.pl

@Warszawiak 1234: a kiedys rep.Polski zagrała na L mecz chyba w granatowych albo czarnych koszulkach

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 15.09.2021 / 22:45, *.play-internet.pl

@Warszawiak 1234: podobno miały być czarne...

odpowiedz
Markus Merk - 15.09.2021 / 20:16, *.plus.pl

Brawo trener, brawo drużyna, ale czemu karnego nie było, przecież nie sędziował Frankowski, na szczęście arbiter nie wypaczył wyniku.

odpowiedz
inka - 15.09.2021 / 20:06, *.vectranet.pl

kupon poszedł psu w dupę...

odpowiedz
Kieł - 15.09.2021 / 20:32, *.t-mobile.pl

@inka: A mi wszedł i to tłusty.

odpowiedz
kalosz - 15.09.2021 / 20:05, *.mm.pl

bravo chlopcy z bałkanów...

odpowiedz
xyz - 15.09.2021 / 19:56, *.mm.pl

Mladenovic vel Szkeletor totalne dno i wodorosty

odpowiedz
Mdread - 15.09.2021 / 19:56, *.virginm.net

Dlaczego mamy niebieskie bluzy od dresów to jest jakas parodia co oni dostaja od adidasa jakies resztki z magazynow. Szczesliwe zwyciestwo ale zajebiscie, duze szanse na wyjscie. Johansson dobry gosc.

odpowiedz
Kibic - 15.09.2021 / 20:22, *.centertel.pl

@Mdread: Dokładnie. Niebieskie dresy to największy minus dzisiejszego meczu.

odpowiedz
Wariat - 15.09.2021 / 20:24, *.chello.pl

@Kibic: jak Real

odpowiedz
Kieł - 15.09.2021 / 20:33, *.t-mobile.pl

@Wariat: Zobaczcie jakie Real ma np. stroje treningowe. To taka atrakcja. Podoba mi się to osobiście.

odpowiedz
Kibic - 15.09.2021 / 22:16, *.centertel.pl

@Kieł: marketing żeby ludzie kupili bluzy klubowe w innych kolorach.

odpowiedz
Orti - 15.09.2021 / 19:56, *.plus.pl

No i Spartak wykastrowany

odpowiedz
Jaca - 15.09.2021 / 19:54, *.centertel.pl

Ogóreczki. Jazda kur... Hej Legio

odpowiedz
(L)eo - 15.09.2021 / 19:50, *.t-mobile.pl

Slisz Pan Piłkarz,kapitalne zawody. Johannson przez te dwa występy już udowodnił że będzie godnym zastępca Jury, rzekłbym że jego gra podoba mi się bardziej. Szkoda tylko że gra Mladenovic,ten człowiek nie wie co robi na boisku. Następny minus to słaba forma Lukiego od kilku spotkań,spory regres. Największe brawa należą się Czeskowi za te zmiany,po raz kolejny trafił idealnie. Muci niedługo pójdzie za parę ładnych baniek,to wypuszczenie piłki-klasa. Kastrat na początku słabo,ale potem się rozkręcił. Ogólnie mecz na plus,tylko po raz kolejny nie mamy rozgrywającego i środek pola nie istnieje,Josue nie daje rady biegać 70 minut,to katastrofa. Koniecznie musimy przejść na 4-4-2, ewentualnie 4-5-1,wtedy coś z tego będzie. Loczek zarobił parę euro,więc teraz odrabiamy ligę.

odpowiedz
Michał - 15.09.2021 / 20:36, *.plus.pl

@(L)eo: Brawo Leo Mladen i Luqi na ławkę albo na mecz do rezerw bo cieniasy ostatnio. Brawo LEGIA WARSZAWA za wynik i mecz

odpowiedz
Niejaki Danilo - 15.09.2021 / 19:41, *.chello.pl

W Szeryfie gra syn Mańka Arboledy

odpowiedz
bep - 15.09.2021 / 19:40, *.186.80

Eto wsio... :)

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 15.09.2021 / 19:38, *.centertel.pl

Legią dopełniła hat-tric w pokonaniu kacapòw Brawo!

odpowiedz
koncek - 15.09.2021 / 19:37, *.chello.pl

O której piłkarze lądują ??? Trzeb ich przywitać, to już tradycja, orientujecie się o której będą?

odpowiedz
(o: - 15.09.2021 / 19:42, *.chello.pl

@koncek: wez się.. Xd

odpowiedz
Biedny Czesiek - 15.09.2021 / 19:35, *.play-internet.pl

Po takim meczu Stasiek na 100 procent do Legii przyjdzie.

odpowiedz
Ultras - 15.09.2021 / 19:31, *.play-internet.pl

Panowie Macie info o której Legia wraca?Może pomoże Redakcja Zróbmy Im Przywitanie

odpowiedz
Matus007 - 15.09.2021 / 19:28, *.play-internet.pl

BRAWOO, BRAWOOO LEGIA

odpowiedz
dejne3 - 15.09.2021 / 19:25, *.vectranet.pl

Nadal aktualny tekst Janusz Gol alezz,Janusz Gol ,tak jak wtedy gramy do konca

odpowiedz
Obcy - 15.09.2021 / 19:21, *.t-mobile.pl

Czy redakcja ma info w sprawie protestu Spartaka odnośnie gry w Legii nieuprawnionego piłkarza. Chodzi o pauzę za kartki.

odpowiedz
Dedi - 15.09.2021 / 19:25, *.plus.pl

@Obcy:
Skąd te Brednie???

odpowiedz
miet - 15.09.2021 / 19:26, *.wananchi.com

@Obcy: na twiterku tez sie juz pytaja.
ktos cos?

odpowiedz
Sędzia Frankowski - 15.09.2021 / 19:37, *.play-internet.pl

@Obcy: Masz rację nieuprawnionym zawodnikiem Legii był Robert Lewandowski

odpowiedz
Sebo(L) - 15.09.2021 / 19:39, *.master.pl

@miet: faktycznie Charatin w eliminacjach do LM,został ukarany czteroma żółtymi kartkami (ta czwarta w pierwszym meczu przeciwko Young Boys) i musiał pauzować (rewanż z YB). Pytanie tylko,czy został ukarany większą liczbą meczów i czy kartki z el.LM liczą się w fazie grupowej LE? Jeśli obie odpowiedzi będą twierdzące to mamy "pozamiatane".

odpowiedz
Obcy - 15.09.2021 / 19:41, *.t-mobile.pl

@Sędzia Frankowski: Obyś miał rację.

odpowiedz
miet - 15.09.2021 / 20:13, *.wananchi.com

@Sebo(L): lipa by byla. raz sie pomylic to wstyd ale dwa..
Ide. spac. Z rana zobaczymy. Glowa boli na sama mysl.

odpowiedz
Markus Merk - 15.09.2021 / 20:30, *.plus.pl

@Sebo(L): Nie czterema, tylko trzema i pauzował w rewanżu z YBB. Proszę nie siać zamętu.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.09.2021 / 20:32, *.master.pl

@miet: wydaje się raczej,że to zwykła plotka,którą ktoś rozsiał specjalnie.W rosyjskich mediach cisza na ten temat a myślę,że gdyby było coś na rzeczy to pojawiła by się jakaś informacja.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.09.2021 / 20:39, *.master.pl

@Markus Merk: nie moja wina,że chu.owo szukasz. 25.06. Ferencvaros-Heimstetten (żółta), 20.07. Ferencvaros-Zalgiris (żółta), 10.08. Slavia Praga-Ferencvaros (żółta) i 18.08 Young Boys-Ferencvaros (żółta). Dziękuję za uwagę .Pozdro.

odpowiedz
Opoor - 15.09.2021 / 20:50, *.centertel.pl

@Sebo(L): czyli wszystko się zgadza. Były 4 żółte i pauza w rewanżu z YBB. Obaj macie rację.

odpowiedz
Markus Merk - 15.09.2021 / 23:18, *.play-internet.pl

@Sebo(L): Ferencvaros grał z Pristiną, Żalgieisem, Slavią i YBB więc skąd wytrzasnąłeś tą pierwszą drużynę, nie wiem. Charatin dostał trzy kartki, nie cztery. Z Żalgirisem, Slavią i YBB. Zresztą pauzuje się za trzy kartki nie cztery, więc idąc twoim tokiem rozumowania musiałby pauzować w pierszym meczu z YBB. I kto tu ch..o szuka?

odpowiedz
Sebo(L) - 16.09.2021 / 06:21, *.master.pl

@Markus Merk: faktycznie masz rację, zwracam honor :) mój błąd bo to ja źle sprawdziłem a z tą pierwszą to był tylko mecz towarzyski. Chyba źle spojrzałem. Sprawa się wyjaśniła. Pozdro.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 15.09.2021 / 19:20, *.orange.pl

Redakcjo,bracia, dajcie info o której nasi lądują na Okęciu, myśle ze będzie chętna grupa kibiców na przywitanie.

odpowiedz
Opoor - 15.09.2021 / 19:16, *.centertel.pl

To jak teraz to będzie szło? Kastrati allez allez??? ;)

odpowiedz
:l - 15.09.2021 / 19:47, *.chello.pl

@Opoor: tak, dokładnie

odpowiedz
o(L)e - 15.09.2021 / 21:23, *.chello.pl

@Opoor: Kastrati, Kastrati Kacapi

odpowiedz
Kamień - 15.09.2021 / 19:15, *.chello.pl

jestem pod wrażeniem transmisji i studia na viaplay. Dobrze, że to nie było TVP. I niech nikt tu nie bredzi, że słaba jakość i się zacina. Wszystko było idealne. Nawet się zastanawiam czy po okresie próbny nie wykupić tego do końca grupy

odpowiedz
Blitz - 15.09.2021 / 19:29, *.plus.pl

@Kamień: Zdecydowanie potwierdzam. Bardzo ciekawe materiały przedmeczowe, wywiady, doskonała jakość i ani jednego zacięcia

odpowiedz
Tommyblny - 15.09.2021 / 19:30, *.chello.pl

@Kamień: Ja ogladalem na streamie za free bez zadnych przycinek,wiec po co przepłacać?:)

odpowiedz
kibic - 15.09.2021 / 19:30, *.gda.pl

@Kamień: Słaby ta viaplay ma dział marketingu. Tylko szkoda, że do późna pracować musicie... W Internecie są transmisje w lepszej jakości i za darmo.

odpowiedz
kibic - 15.09.2021 / 19:34, *.gda.pl

@Blitz: Szablon przesłany z działu marketingu? Przez takie wynalazki jak viaplay, niedługo będziemy płacić oddzielnie za każde wydarzenie sportowe.

odpowiedz
Jasio - 15.09.2021 / 19:42, *.aster.pl

@Blitz: nie kradnij.
mówi to Panu coś?

odpowiedz
Blitz - 15.09.2021 / 20:57, *.play-internet.pl

@kibic: Jeśli coś jest dobre i spełnia swoją funkcję to chyba normalne, że mogę potwierdzić to co mówił kolega wyżej. A to, że tworzy się co chwilę milion platform to jest inna sprawa. Jak za tą cenę bardzo fajna platforma. Problem ma ten co ogląda każdą ligę, ale mój komentarz lub jego brak nic w tej kwestii nie zmieni

odpowiedz
(L) - 15.09.2021 / 21:14, *.centertel.pl

@Jasio:
Proszę Pana kto i ile jeszcze będzie się woził na naszym przywiązaniu do klubu, wyciągał hajs z naszych kieszeni, gdyby nie LE, to kto by kupił tam abonament ... te śmieszne 34 zł, to miesięcznie mogę dać na Caritas, a nie jakimś waflom ... niech sobie kodują ...

odpowiedz
hajdukL - 15.09.2021 / 22:01, *.77.242

@(L):
Popieram punkt widzenia.

odpowiedz
(L) - 15.09.2021 / 19:11, *.jmdi.pl

Dziekuje, dziekuje!

odpowiedz
Kobisborsz - 15.09.2021 / 19:11, *.tktelekom.pl

Wielkie brawa i gratulacje za heroiczny wysiłek i wynik ponad oczekiwania!!!
Brawo!Brawo!Brawo! Jedziemy dalej !

odpowiedz
Sebo(L) - 15.09.2021 / 19:10, *.master.pl

Jak zwykle najbardziej irytującym piłkarzem Legii był Mladenović.Na grę tego zawodnika nie można już patrzeć.Na plus za to zasługuje Slisz,który rozegrał całkiem przyzwoite spotkanie.

odpowiedz
jarekk - 15.09.2021 / 19:14, *.116.4

@Sebo(L): Tak, Bartek zagrał całkiem spoko. Miał fantastyczne podanie meczu do Luqiego który nie wykorzystał setki.

odpowiedz
L fan - 15.09.2021 / 19:19, *.chello.pl

@Sebo(L):

Slisz z całym szacunkiem maił 3 babole z których ruskie o mało nie strzelili gola

odpowiedz
Sebo(L) - 15.09.2021 / 19:24, *.master.pl

@L fan: napisałem wyraźnie "przyzwoite zawody" a nie ekstra mecz,czy super mecz.Przyzwoite oznacza,że radził sobie w ofensywie i defensywie bez rażących błędów.Ja rażących nie widziałem,a stratę piłki zaliczył niemal każdy legionista.

odpowiedz
kris74 - 15.09.2021 / 19:08, *.orange.pl

Wszystko pięknie tylko dlaczego występują w granatowych dresach z L na piersi ,czy nikt tego nie zauważył.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.09.2021 / 19:02, *.orange.pl

Brawo Panie Czesławie, brawo chłopaki, teraz jedziemy z ligą.

odpowiedz
(L)opez pl - 15.09.2021 / 19:00, *.mm.pl

Coś pięknego
A mówią że nic dwa razy się nie zdarza
Teraz czas na odrobienie strat w naszej lidze

odpowiedz
Stara Ochota - 15.09.2021 / 19:00, *.play-internet.pl

Brawo, wymarzony wynik, 3 miejsce staje się całkiem realne ale kto wie, może nasza Legia powalczy o więcej....

odpowiedz
Dedi - 15.09.2021 / 19:08, *.plus.pl

@Stara Ochota: Nikt nie walczy tu o 3 miejsce wychodzimy z grupy, kluczem będzie jedna wygrana u siebie z Leicester i kolejna ze Spartakiem 9 punktów 2 miejsce.

odpowiedz
zaba285 - 15.09.2021 / 18:56, *.116.118

cytując ruskiego komentatora sprzed lat - i wsio :D

odpowiedz
sisi - 15.09.2021 / 18:52, *.chello.pl

Kastrati wykastrował spartak

odpowiedz
Dedi - 15.09.2021 / 19:00, *.plus.pl

@sisi:
Ha ha dobre ! To będzie kot u nas ! Może nawet gracz pokroju Dzidzi L

odpowiedz
Dedi - 15.09.2021 / 18:50, *.plus.pl

Trzeba grać z każdym Napoli Manchester united to są Tylko nazwiska !! To też wczoraj pokazali YB Berno ogrywając MU z gwiazdami. Walką i zaangażowaniem !
Spartak słaby nic ciekawego nie pokazali mogliśmy nawet wygrać 2-0 Jestem zadowolony z meczu i LEGII !! Super !
Mamy 3 punkty na start. I dojechać Leicester
Oglądałem na CBC Sport. J. C tv Ażebejdzan numer 1 Emreli Dobrego wieczoru L !!!

odpowiedz
Michał - 15.09.2021 / 18:49, *.plus.pl

Teraz jazda w lidze czas zacząć wygrywać. Brawo chłopaki ukochana ma LEGIO WARSZAWA!!! Muci za Mladenovicia za bardzo gwiazdorzy Mladen.Rzuty rożne i wolne nic nie dają. Pomoc też jakaś ospała ale dzięki za zwycięstwo Legio nasza!!!

odpowiedz
Dedi - 15.09.2021 / 18:55, *.plus.pl

@Michał:
Wierzy się do końca !!!!!! Obojętnie źle czy dobrze fan to fan wielkie Pozdro ! Teraz odrabiamy w lidze.

odpowiedz
:) - 15.09.2021 / 18:49, *.plus.pl

Może teraz dla odmiany Stanisław przejmie Spartaka?

odpowiedz
Darek - 15.09.2021 / 18:48, *.t-ipconnect.de

Dobry wyrównany mecz.Końcówka zdecydowanie dla nas.Brawo Legia,brawo trener Michniewicz.Kastrati dobrze zagrał.
Ogarnijcie dupoklase teraz.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 15.09.2021 / 18:47, *.orange.pl

Pytanie do redakcji, chyba ze wy bracia wiecie :
O której nasi lądują na Okęciu ?

odpowiedz
kędzior - 15.09.2021 / 18:45, *.vectranet.pl

Pięknie Panowie.Ale rajd i podanie Muciego! Dobra taktyka,wymęczenie przeciwnika i szybki cios kończący tuż przed końcowym gongiem.

odpowiedz
bat@ - 15.09.2021 / 18:39, *.orange.pl

Trener umie przygotować zespół pod określonego przeciwnika. Ostatnie 25 minut Legia pokazała przygotowanie do tego meczu, a Ruski ziali niewiarą. W lidze Legia cudzoziemska musi się ograć. To inna gra - niekoniecznie piłka nożna.

odpowiedz
bat@ - 15.09.2021 / 18:39, *.orange.pl

Trener umie przygotować zespół pod określonego przeciwnika. Ostatnie 25 minut Legia pokazała przygotowanie do tego meczu, a Ruski ziali niewiarą. W lidze Legia cudzoziemska musi się ograć. To inna gra - niekoniecznie piłka nożna.

odpowiedz
Legia jak bokser - 15.09.2021 / 18:39, *.vectranet.pl

Pięknie Panowie.Ale rajd Muciego! Dobra taktyka,wymęczenie przeciwnika i szybki cios kończący tuż przed końcowym gongiem.

odpowiedz
WIDZ - 15.09.2021 / 18:39, *.chello.pl

Świetne rozpoczęcie rozgrywek. Konsekwencja w grze, dobre przygotowanie fizyczne. Oby tak dalej!

odpowiedz
grzesiek - 15.09.2021 / 18:38, *.centertel.pl

Ehhh powiem tak. Zwyciestwo cieszy bardzo.
Niemniej jednak mamy tylu super ofensywnych pilkarzy ze ten defensywny styl czesława w ogole nie pasuje. Gdyby nie zwyciestwo to bym tu sporo ujów posłał w strobe czesia.

Ernest Muci, Kastrati= klasa. Najlepsi w ofensywie na boisku. Szczegolnie Kastrati

odpowiedz
Ech - 15.09.2021 / 18:49, *.centertel.pl

@grzesiek: W swoją stronę poslij parę bo kompletnie nie rozumiesz gry w piłkę nożną. Bez odbioru.

odpowiedz
Dedi - 15.09.2021 / 19:00, *.plus.pl

@Ech:
Zgadza się ! Częśiek zawsze ma taki styl !
Świetnie rozegrali to kondycjnie, Spartaczek na koniec już oddychał rękawami.. Artur Boruc King , Mladen King Charakternie dobrzi. Ja nie mam żadnych minusów dziś dla Ekipy! Bardzo mi się podobali !! Promes niech lepiej do nas przyjedzie (θ‿θ)(θ‿θ)
Pozdro Ziom wielkie( L ) zawsze do końca.

odpowiedz
grzesiek - 15.09.2021 / 20:07, *.centertel.pl

@Ech: no moze i cos w tym jest ze czesiek ma taki styl. Poki sie sprawdza nie mam absolutnie nic do cześka. A dzisiejsze zwyciestwo wiadomo jak cenne na wyjezdzie ze spartakiem...

odpowiedz
Plaskacz - 15.09.2021 / 18:32, *.chello.pl

Panie co to było. Spodziewałem się że siądą na nas i do przerwy będzie ze 2:0. A tu takie klepanie. Poza tym przewracali się co chwila w starcu z Jędzą, strasznie delikatni są. Spodziewałem się jakiejś ruskiej pancernej ekipy a tu takie migle migle. I jeszcze te telefoniki na sektorze xd. Po 1 połowie uwierzyłem że ten mecz jest do wygrania ale oczywiście wylazła ekstraklasa, a takich wałków jak Luqi robić nie można. U nas są do opędzlowania na miętko. Dziękuję Panowie!

odpowiedz
iks - 15.09.2021 / 18:32, *.ksiezyc.pl

Oops I did it again

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.09.2021 / 18:30, *.aster.pl

Brawo Legia! Czesiek zasłużył na 10 kebsów! A Albańcy na owację na stojąco!

odpowiedz
Martens - 15.09.2021 / 18:30, *.vectranet.pl

Brawo Panowie,Szkoda tej drugiej ale spalony był.Brawo za końcówkę choć słupek po strzale Emreliego już wcześniej by Spartak zaskoczył.Ruskie w szoku.I tak ma być.Teraz Panowie ruszamy z ligą .

odpowiedz
Korda - 15.09.2021 / 18:30, *.centertel.pl

Wynik lepszy od gry. Czemu Muci nie dostaje więcej szans. Więcej minut. Widać że gość ma technikę która potrafi wykorzystać. Kastrati był gdzie być powinien. Dobry wynik na otwarcie pucharów. Oby tak dalej

odpowiedz
Misiek75 - 15.09.2021 / 18:30, *.vectranet.pl

Dobrze, że zagrali do końca. Super wynik. Wygrana ze Spartakiem na ich terenie. Jest pięknie. Pierwsze 3 punkty w grupie, no chyba lepszego stratu nie można było sobie wymarzyć. Teraz tylko muszą się podnieść w Lidze, a jeszcze są 2 zaległe mecze. Może kryzys już minął. Brawo drużyna.

odpowiedz
Misiek75 - 15.09.2021 / 18:30, *.vectranet.pl

Dobrze, że zagrali do końca. Super wynik. Wygrana ze Spartakiem na ich terenie. Jest pięknie. Pierwsze 3 punkty w grupie, no chyba lepszego stratu nie można było sobie wymarzyć. Teraz tylko muszą się podnieść w Lidze, a jeszcze są 2 zaległe mecze. Może kryzys już minął. Brawo drużyna.

odpowiedz
Borys Bartkowiak - 15.09.2021 / 18:30, *.play-internet.pl

Na Okęcie

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 15.09.2021 / 18:30, *.plus.pl

Muci >" sam wiesz kto miał odszczekać"

odpowiedz
ROSOMAK - 15.09.2021 / 18:29, *.chello.pl

Super sprawa SZACUNEK za wynik

odpowiedz