Trójbój

Srebro Karbownik w sztafecie na MŚJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Aleksandrii w Egipcie zakończyły się Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w trójboju, w których startowali zawodnicy naszego klubu. Srebrny medal w sztafecie kobiecej wywalczyła Małgorzata Karbownik, która wraz z Mają Marcinkowską zajęły miejsce na podium za Białorusinkami. Polki uzyskały najlepszy wynik w pływaniu - 2:01.36 min. Druga polska sztafeta, złożona z dwóch legionistek - Poli Wolskiej oraz Katarzyny Dębskiej ukończyła rywalizację na miejscu piątym, z 15 punktami straty do trzeciego miejsca na podium.

Indywidualnie najlepszy wynik w finale zaliczyła Katarzyna Dębska, która dzięki świetnemu finiszowi biegu ze strzelaniem, ukończyła rywalizację na miejscu 10. Piętnasta była Pola Wolska, a Małgorzata Karbownik - 20. Karbownik była zwyciężczynią wyścigu pływackiego, z czasem 2:07.38 min.

W rywalizacji sztafet mieszanych, Igor Radomyski z Legii, wraz z Mają Marcinkowską zajęli 11. miejsce. Igor w rywalizacji indywidualnej zapewnił sobie awans do finału. W nim rozpoczął od nowego rekordu życiowego w pływaniu - na 200 metrów stylem dowolnym miał czas 2:05.04 min., co było czternastym czasem finału MŚJM. W biegu ze strzelaniem legionista został wyprzedzony przez kilkunastu rywali i ostatecznie ukończył rywalizację na miejscu 30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.