Filip Mladenović i Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Emreli i Mladenović powołani do reprezentacji

Woytek

Filip Mladenović został powołany do reprezentacji Serbii, a Mahir Emreli do reprezentacji Azerbejdżanu na mecze eliminacji mistrzostw świata.

9 października Serbowie rozegrają mecz z Luksemburgiem, 12 października w Belgradzie podejmą Azerbejdżan. Z kolei Azerbejdżan 9 października zmierz się w Baku z Irlandią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
(L) eon - 02.10.2021 / 21:22, *.inetia.pl

No to jeśli zagrają przeciwko sobie, niech to będzie tylko gierka treningowa, żeby się nie przemęczyć i ..tfu...tfu.. nie nabawić czegoś.

odpowiedz
Dedi - 01.10.2021 / 20:44, *.plus.pl

U nas niektórzy wyzywają Filipa , niesłusznie moim zdaniem bo to zawodnik solidny z dobrym przyspieszeniem, dobry mecz z Leicester, wyzywają a Trener Serbów regularnie go powołuje . Filip Szacun !

odpowiedz
skreem - 01.10.2021 / 15:51, *.chello.pl

Czyli 12.10. dwóch Legionistów może zagrać przeciw sobie w reprezentacjach.

odpowiedz
krislegia - 01.10.2021 / 15:41, *.matrixinternet.pl

ten selekcjoner Serbi to chyba niewidomy lub nie ma nc+ viaplay i tvp o kasie na bilet do polski nie wspominając .

Mladen to obecnie najsłabszy gracz Legii

odpowiedz
Single malt - 01.10.2021 / 17:09, *.t-mobile.pl

@krislegia: I to jest wielkie pytanie: dlaczego tak jest? Z Mladenem w formie z ubiegłego sezonu, to Leicester wyjechałby z trójką w plecy.

odpowiedz
Tadek - 01.10.2021 / 17:09, *.chello.pl

@krislegia: no i?

odpowiedz
wybitny ekspert - 01.10.2021 / 17:21, *.inetia.pl

@Single malt: no właśnie - dlaczego? Czy to już wiek? Problemy rodzinne? Nie chce mu się? Na meczu z Leicester był często zagubiony i nie ustawiał się w obronie jak trzeba.

odpowiedz