Szymon Obroślak (z lewej) stoczył dobrą walkę, ale decyzją sędziów przegrał na punkty z rywalem podczas gali HFO

Kick-boxing

Porażka Obroślaka z Larotondą

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś wieczorem w Kleszczowie, w ramach gali HFO Solpark Kickboxing, miała miejsce walka zawodnika Legia Fight Club. W formule K-1, w kategorii wagowej -60kg, legionista Szymon Obroślak mierzył się z Genaro Larotondą, któremu sekundował Arek Wrzosek.

Trzyrundowa Walka była bardzo interesująca i wyrównana. Po 9-minutowym starciu sędziowie orzekli niejednoznaczną (2:1) wygraną Larotondy. W kwestii wspomnianego werdyktu planowane jest odwołanie w celu uznania remisu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.