Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Przegraliśmy zasłużenie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Cóż można powiedzieć po takim meczu? Lechia przeważała przez całe spotkanie o przegraliśmy zasłużenie. Niewiele więcej mam do dodania. Na szczegółową analizę przyjdzie jeszcze czas, jeśli chodzi o zachowanie poszczególnych zawodników na boisku. Wczoraj mieliśmy trening w Gdańsku, pierwszy po meczu z Leicester. Mówiłem, że nie wygląda to dobrze, było widać u zawodników ciężkie nogi. Wiedzieliśmy więc, że musimy dokonać korekt w składzie. Czasu na regenerację było bardzo niewiele. Na pełną regenerację trzeba minimum 72 godziny.

Planowaliśmy, że po przerwie wyjdą na boisko ci, którzy grali w meczu z Leicester, ożywią grę, stworzą kilka składnych akcji i strzelą bramki. Tak się nie stało. W całym meczu popełniliśmy dużo błędów, straciliśmy 3 bramki, z których dwóch absolutnie można było uniknąć. Mieliśmy też swoje sytuacje, np. Kastrati mógł podawać do Emreliego. Poza tym nie przypominam sobie inne 100% sytuacji, były jakieś wrzutki, dośrodkowania, ale nic zagrażającego bramce.

Czy Lechia nas zaskoczyła? Nie. Lechia zagrała dobre spotkanie, miała lepszy dzień, wykorzystała swoje sytuacje.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 95781
START: 02.12.2020 / KONIEC: 30.10.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (136)

+dodaj komentarz
bronek49 - 05.10.2021 / 18:55, *.chello.pl

zasłuzone to będzie jakl ciebie popędzą z Legii już wystarczy szkód które narobiłeś i jeszcze narobisz

odpowiedz
Trampek - 05.10.2021 / 16:04, *.125.85

Jeżeli szukać po tym meczu "pozytywów" , to właściwe okreslenie trenera , "przegraliśmy zasłużenie" , bez owijania wełny w bawełnę w stylu np: " że trawa była za duża " itp.

odpowiedz
Dexter - 05.10.2021 / 05:55, *.centertel.pl

Od tego jesteś trenerem Legii żebyście wygrali zasłużenie??

odpowiedz
I to powiada trener Mistrza Polski?! - 05.10.2021 / 00:41, *.02.net

Planowaliśmy, że po przerwie wyjdą na boisko ci, którzy grali w meczu z Leicester, ożywią grę, stworzą kilka składnych akcji i strzelą bramki. Tak się nie stało. W całym meczu popełniliśmy dużo błędów, straciliśmy 3 bramki, z których dwóch absolutnie można było uniknąć. Mieliśmy też swoje sytuacje, np. Kastrati mógł podawać do Emreliego. Poza tym nie przypominam sobie inne 100% sytuacji, były jakieś wrzutki, dośrodkowania, ale nic zagrażającego bramce.

odpowiedz
Pawcio - 04.10.2021 / 23:07, *.vectranet.pl

Czesiu niestety Legia cię przerosła...

odpowiedz
Hiszpan - 04.10.2021 / 22:07, *.play-internet.pl

Personalnie najlepszy skład w Polsce. Mentalnie i Trenersko poziom Łęcznej. Gdyby nie sezon Pekharta 20/21 już dawno by Michniewicza nie było.

odpowiedz
Napoli - 04.10.2021 / 21:51, *.inetia.pl

Wyglądają na ciekawą drużynę, taką ekstrawagancką, nowoczesną i europejską. Są Mistrzem Polski i pewnie , gdyby nie byli innowacyjni, siedzieliby na szpicy tej polskiej ligi.
Ale nie , ale nie... Mają swoje własne , autorskie, oblicze. W Lidze Europy to muszą wygrywać bo tam jest kasa i witryna na lepsze zarobki w tejże Europie właśnie. A kibice dziwią się że ulubieńcy odpoczywają w polskiej lidze. Dziwacy. A piłkarze tacy zmienni i oryginalni w podejściu. Dla nas w Napoli jest to już powód do popuszczania w majty. Bo znowu mogą się chcieć pokazać do transferów, ale czemu my mamy być z tego powodu ich ofiarami.....

odpowiedz
rob bandit - 04.10.2021 / 21:24, *.play-internet.pl

no i masz na tę niemoc patent Czesław... FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Ja - 04.10.2021 / 20:29, *.centertel.pl

Rzygać się chce od słuchania takich tłumaczeń i każdy kto przegrywa przegrywa zasłużenie bo jest za głupi żeby wygrać

odpowiedz
Jest fatalnie - 04.10.2021 / 20:22, *.tpnet.pl

Kuchy wróóóóóć !

odpowiedz
Kalarepa - 04.10.2021 / 18:48, *.play-internet.pl

Odejdz Czesiek. Bo nam Legie do I ligii spuścisz. W tym roku to masakra bedzie.

odpowiedz
Skoczylas - 04.10.2021 / 18:41, *.chello.pl

zasłużenie przegrałeś to podaj się facet do dymisji , też zasłużenie
(za całokształt twojej karierzyny)

odpowiedz
bronek49 - 04.10.2021 / 18:14, *.chello.pl

michniewicz zasłożenie to by było gdyby ciebie Mioduski wypir..lił z Legii jak najszybciej masz tylu zawodników i jak sam twierdziłeś dobrych że mecze powinni wyglądać w wykonaniu Leggi zdecydowanie lepiej ale jeżeli nie są przygotowani motorycznie i potrafią rozegrać jedem w miare dobry mecz raz na dwa tygodnie a póżniej zdychają na boisku posiłkując się batonikami to że świadczy o trenerze który ma tylu asystentów a nie potrafią dobrze przygotować ,dlatego mam prśbe do prezesa żeby popedził ich na zbity pysk póki jeszcze jest czas

odpowiedz
Zealley - 04.10.2021 / 17:54, *.chello.pl

jeszcze go trzymają

odpowiedz
olo - 04.10.2021 / 17:49, *.tpnet.pl

Co Ty Czesiek pier...lisz. Rotujesz składem i mówisz o regeneracji zawodników.Po Chu...ci taka rozbudowana kadra, chyba abyś zmieniał skład. Tu nie chodzi o wygraną, czy przegrana, ale o walkę której nie ma. Cała ta LE, to fart i tylko to ciebie tu jeszcze trzyma. Nam potrzeba drużyny z DNA Legii, walczącej od pierwszej do ostatniej minuty.

odpowiedz
Do Michniewicza - 04.10.2021 / 14:50, *.virginm.net

Zasłużenie przegraliście i tak samo zasłużenie powinieneś być zwolniony.... Wracaj do Wronek. Jakie Ci piłkarze mają morale żeby po pokonaniu Leicester nie chciało im się potwierdzić swojej klasy??? Jaka jest motywacja???? I ostatecznie. Czyja to wina? Oczywiście że trenera. Bo nawet jeśli to nie morale i nie ambicja zawiodła to wtedy już tylko przygotowanie fizyczne... Więc ewidentnie trenera można i trzeba za ten stan rzeczy winić. Żegnamy Cię Czesławie ! Faktem jest że nigdy nie powinno Ciebie być w klubie z Ł3 z wiadomych względów

odpowiedz
L - 04.10.2021 / 13:28, *.tpnet.pl

Dalej wystawiaj w pierwszym składzie Mladenovicia i Pekharta to daleko nie pociągniesz jako trener L. To że dobrze grali rok temu to nie jest powód żeby ciągle na nich stawiać. Są inni, np Kostorz i Ribeiro. Zaraz ktoś powie "eee widziałem ich w PP w meczu z Wigrami i słabi są". Pekhart i Mladenovic to w tej chwili dosłownie gwarancja dziadostwa na swoich pozycjach a Ribeiro jest nowy więc moze nagle odpali a Kostorz już miał przebłyski więc GORZEJ NIŻ WCZORAJ NIE BĘDZIE.

odpowiedz
Student_L - 04.10.2021 / 13:17, *.t-mobile.pl

Powinien dac wolne na regenerację i wyczyszczenie głowy. Legia z Lechem wygra po przerwie. Czerczesow mógłby wprowadzić dyscyplinę ale taktycznie w pucharach tym składem nie dałby rady.

odpowiedz
lol - 04.10.2021 / 13:07, *..

Czesiu prosze odejdz

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 04.10.2021 / 12:31, *.reply.tvp

Tak patrzę na rok pracy trenera Michniewicza, i zastanawiam się, czy ta drużyna zrobiła jakieś postępy? Niestety odpowiedź jest negatywna. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że trener dostał zawodników późno, niektórzy odeszli, inni nie odpalili, to niestety stwierdzam, że brak tej drużynie jakiejkolwiek myśli przewodniej jeśli chodzi o ofensywę. Akcje to: podaj, przyjmij, rozejrzyj się, że nie masz do kogo grać, laga lub do tyłu. Zero gry w trójkątach, podejścia do gry, brak wymiany z pierwszej piłki, brak ruchu... Dodatkowo patrząc indywidualnie na zawodników, też trzeba stwierdzić, że żaden z nich nie jest lepszy niż w momencie przyjścia trenera. Brak rozwoju. Nasz "styl" jest siermiężny, archaiczny i przewidywalny jeszcze bardziej, niż gdy wrzucaliśmy tylko na skutecznego Pekharta. Czas się chyba zastanowić, czy tak ma permanentnie grać najlepsza drużyna w kraju.,,

odpowiedz
Paco - 04.10.2021 / 11:10, *.190.43

Po takim meczu jak w czwartek ciężko po 60 godzinach być wypoczętym . Zmiennicy są za słabi .

odpowiedz
Lg - 04.10.2021 / 10:59, *.chello.pl

Dobra, Czesiu wiesz, że już jesteś zwolniony. Taki z Ciebie dobry trener, że gdyby odwrócić tabelę ligową, to by się mniej więcej wszystko zgadzało.

odpowiedz
gutek - 04.10.2021 / 10:29, *.chello.pl

jednak to Legia jest najsilniejsza w lidze i zostanie mistrzem
po dobrym losowaniu jeszcze chwyci puchar Polski
WIOSNA NASZA

odpowiedz
PLBBOY - 04.10.2021 / 09:54, *.net.pl

W tym tygodniu powinno być po Czesławie. Ewidentnie nie daje sobie rady z grą na dwa fronty. Niestety potrzebna jest zmiana, zanim spuści Legię do pierwszej ligi.

odpowiedz
Pewne info w tajemnicy - 04.10.2021 / 14:21, *.lsas.aero

@PLBBOY:
... od środy Czesio M. walczy o LE, bo nie ma efektów w ekstraklapie, a Stasio Cz. walka w lidze, bo nie miał sukcesów w europejskich pucharach ....

odpowiedz
Bbk - 04.10.2021 / 18:54, *..

@PLBBOY: a kto niby da rade ilu bylo przednim i niedawalo rady kadra za waska z pustego nie nalejesz

odpowiedz
Viks - 04.10.2021 / 09:38, *.play-internet.pl

Trzeba remisować jak nie da się wygrać. Mielibyśmy 5 pkt więcej.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.10.2021 / 09:33, *.aster.pl

Wielu z nas już kręci mecz z pyrami. Ale moim zdaniem to nie ten mecz powie nam prawdę o Legii. Tu nawet porażka z zespołem na fali, jest możliwa. Kiedyś przegraliśmy MP z pyrami na Ł3, p[o jedynym golu, który strzelił nam Hama. Bywa. To gdzie jesteśmy, pokaże nam mecz z Bruk-Betem. Gdybyśmy to przegrali, to czeka nas prawdziwe trzęsienie ziemi.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.10.2021 / 10:47, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: Oby tylko ten mecz miał jeszcze jakiekolwiek znaczenie....Bo gdy po drodze dostaniemy bęcki od innych, to z Brukiem będziemy walczyć o miano ,,czerwonej latarni,,....

odpowiedz
L - 04.10.2021 / 13:30, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Zapowiada się, że będzie miał znaczenie w walce o utrzymanie.

odpowiedz
eLpolo - 04.10.2021 / 20:51, *.137.74

@L: Panowie nie będziemy walczyć o żadne utrzymanie, spokojnie. Trochę pecha, trochę sędzia zj...ał, trochę przypadku, trochę słabego podejścia do meczu przez naszych , ale nie ma co przesadzać. Piast w mistrzowskim dla nich sezonie miał też podobną stratę i to zdaje się w pózniejszym okresie sezonu. O mistrza na pewno będzie trudno, ale jest to nadal możliwe. W tej chwili ważniejsza jest LE ( $$$) i to trzeba zrozumieć , bo to nie tylko emocje , ale przede wszystkim biznes. Cierpliwości Panowie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2021 / 01:44, *.centertel.pl

@eLpolo: 5 lat cierpliwie czekałem na normalność w klubie. Wystarczy już tej cierpliwości....

odpowiedz
Cch - 04.10.2021 / 08:49, *.cyfrowypolsat.pl

Jeżeli po jednym dobrym meczu piłkarze są zmęczeni i nie mogą grać w następnym to po prostu ktoś ich źle przygotował do sezonu . Proste

odpowiedz
MAKEN - 04.10.2021 / 08:40, *.t-mobile.pl

Nasza LEGIA od dawna ,,nie przeważa" - nawet w wgranych fartownie spotkaniach LM. Po prostu jesteśmy słabo przygotowani do sezonu i gramy jakimś w dziwacznym stylu. Każdy na bije, niczym drużynę z II ligi. Nawet Wigry nam wturlały pierwszego gola i ,,przeważały".

odpowiedz
Mark - 04.10.2021 / 08:34, *.orange.pl

Ten człowiek wstydu nie ma

odpowiedz
kalosz - 04.10.2021 / 08:32, *.mm.pl

sousa doLegii...michniewicz do kadry...no jak panie prezesie?-machniom?:)

odpowiedz
kalosz - 04.10.2021 / 08:30, *.mm.pl

72 gdziny na regeneracje? a jaki byl wynik meczu ligowego Leicester? a grali o 15-ej:) a przegrana z rakowem-to tez wina braku czasu naregeneracje?

odpowiedz
Robert Szenfeld - 04.10.2021 / 08:02, *.landirenzo.pl

Kolejny mecz przespacerowany przez mladenovica .... co ta miernota robi na boisku niech mi ktoś powie . Niech wyp.... do kolegów z gdańska przeciwko którym bał się ruszyć i sprezentował bramkę nie ruszywszy się do podania Nawrockiego . Sprzedać w p.... pepika i tą miernote a resztę pogonić do roboty

odpowiedz
Emoka - 04.10.2021 / 07:01, *..

Stasiek nie przyjdzie do Legii, bo po pierwsze nikt mu nie da 10 baniek euroszekli na transfery, a po drugie myślę, że on raczej celuje w reprezentacje. Dodatkowo nie wiemy jak jego drużyna by grała w pucharach i lidze. Wygrał mistrzostwo, wyciągnął nas z dołka to fakt za to szacunek, ale puchary go nie zweryfikowały.

Wszystkim którzy chcą zwolnić Cześka polecam trochę lodu na głowę, wczoraj było widać jak nasi są wolniejsi widać że mecz w czwartek do duży wydatek energetyczny. Nie jesteśmy jedyni w europie którzy zaliczają wpadki po pucharach. Ta nasza liga jest tak śmieszna ze 16.10 możemy wygrać z Lechem, który leje teraz wszystkich, a potem przegrać z Cracovią czy Wisłą Płock

odpowiedz
lol - 04.10.2021 / 06:41, *..

Czesiu to juz jest koniec

odpowiedz
Lolo - 04.10.2021 / 05:18, *.plus.pl

Czesiu, dawaj tydzień wolnego! Będą wypoczęci! Żenada tłumaczenie!

odpowiedz
Lfan - 04.10.2021 / 02:20, *.autocom.pl

A może zatrybi jakby tak Czesia mieć na puchary, a Stasia zatrudnić na ligę?

odpowiedz
Rozbawiony - 04.10.2021 / 02:01, *.plus.pl

Nie rozumiem zdziwienia i krytyki wokół ligowej Legii, w kontekście zwycięstwa nad Leicester i Spartakiem. Nie pamiętam kiedy Legia wygrała z takim rywalem. Sporting ? Porównywalny, ale jednak biorąc ligę (Anglia) a nie ilość tytułów swojego kraju (Portugalia) to jednak rywal trudniejszy. A wcześniej? Od czasu Blackburn (1996) ewentualnie z Sampdorią (1991), Legia nie wygrała z trudniejszym rywalem, nawet w meczu "o pietruszkę", a takich było i w grupach w rewanżach u siebie po porażkach wysokich. Niech piłkarze odetną się od mediów i robią swoje. Mają szanse przejść do historii, wykręcić najlepszy wynik od 1996 roku. Nawet kosztem ligi, warto. A o min. 3 miejsce lub Puchar Polski mogę się założyć o hajs. Albo przysługę.

odpowiedz
Skandynawia - 04.10.2021 / 10:10, *.chello.pl

@Rozbawiony: Ok - przyjmuje zakład.
Kulturalnie o obiad w lokalu klasy średniej. Nie będzie to wynik lepszy niż 2017 po tym jak odpadliśmy z Ajaxem.
Jak się kontaktujemy?

odpowiedz
Szaman81 - 04.10.2021 / 13:28, *.t-mobile.pl

@Skandynawia: przecież wyraźnie napisał, że tematem zakładu jest min. 3 miejsce w lidze i PP.

odpowiedz
PantyLda - 04.10.2021 / 00:47, *.chello.pl

Rzadko cokolwiek pisze, ale miarka się przebrała. Należy oddać cesarzowi co cesarskie. Michniewicz dużo zrobił. Mamy Mistrza i Ligę Europy. Natomiast wydaje mi się że Czesio nie ma jaj. Patrząc na ten mecz już w 18 minucie bym ściągnął Skibickiego i Mladenovicca. To było by pokazanie jaj, władzy... A nie w przerwie 4 zmiany. Myślę że o wiele bardziej by to wstrząsnęło zespołem. A tak robi z siebie błazna pokazując że się pomylił.
Niestety musimy się w tym roku już pożegnać z mistrzostwem, bo nie wierzę że coś się zmieni w najbliższych meczach. Nawet przy zmianie trenera, za dużo już przegraliśmy.
Inna kwestią jest Miodulski, który swoimi wypowiedziami i działaniami podważa autorytet trenera. Bo jeśli prezes nie wierzy to dlaczego mają wierzyć zawodnicy...

odpowiedz
biaLy - 04.10.2021 / 00:23, *.chello.pl

Przecież ta jego wypowiedz to ewidentnie sygnał puszczany do prezesa że nie jest już w stanie wpłynąć na grę zespołu i jest bezradny w jej prowadzeniu. Widać że już jakiś czas temu stracił szatnię a te zagraniczne gwiazdeczki przyjechały tu tylko grać w LE a nie w polskiej lidze żeby się wypromować i wyjechać jak najszybciej dalej na zachód. Tu trzeba trenera z JAJAMI obytym na międzynarodowym rynku i w europejskich pucharach! Im więcej zagranicznych zawodników tym bardziej musi być taki trener. A takim trenerem na pewno jest nie dawno zwolniony z reprezentacji Rosji Stanisław Czerczesow! Brać i to z pocałowaniem ręki póki wolny!!! On zrobi tu porządek. Rezerwy czekają na niepokornych!

odpowiedz
Kibic - 04.10.2021 / 00:00, *.com.pl

Trenerze w ataku mamy Emreliego i Czecha który lepiej gra głową niż nogami - a to przez 90 min nawet w naszej lidze jest za mało .

odpowiedz
SlavicPower - 03.10.2021 / 23:48, *.chello.pl

Czesiek dobrze gada, Legia nie ma dobrego drugiego garnituru!!!

odpowiedz
Loko - 03.10.2021 / 23:34, *.plus.pl

Zrozumcie synki ze z takimi zawodnikami granie na 100% możliwości nie jest możliwe.

odpowiedz
hooper983 - 03.10.2021 / 23:29, *.as13285.net

Powinni grac w chinczyka a nie w pilke. Tam nie musza czekac 72 godziny na regeneracje.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 03.10.2021 / 23:17, *..

Czesiek nie widac w ogole zadnego przygotowania motorycznego. Na nasza ligę wystarczy zaangażowanie, bieganie i troche techniki u nas nie ma niczego narazie. Masz piłkarzy z dobrymi CV ale nie potrafisz nic z tym zrobic. Co z tego ze taktyk z Ciebie niezły jak kazdy wie ze my tylko gramy w szerz i nic wiecej, zero srodka wszystko klepanie od lewej do pracy

odpowiedz
Andrzej - 03.10.2021 / 22:59, *.centertel.pl

Było widać ciężkie nogi? U kogo u Pekharta, Lopesa, Muciego,Skibickiego, cześć zagrała minuty lub wogole w czwartek.
Po ch...gra cały czas Mladenovic jak jest Riberio, Celhaka dobrze wygląda to nie dostaje żadnych minut.
Miszta ma ciężkie nogi, zmęczony jest?
Debilne tłumaczenia, jak są piłkarze zmęczeni to z trzech obrońców niech jeden odpocznie, może zagrać Rose lub Abu.

odpowiedz
wtf - 03.10.2021 / 22:58, *.chello.pl

No to zabrakło 3 godzin do tego by genialny plan Czesława rozkruszył betoniarzy!Musimy czekać na nowego trenera lub przełomowe odrycie naukowców,że do pełej regeneracji wystarczy 69 godzin!Tylko po czym miał się regenerować Pekhart,Lopes,Skibicki,Muci czy Kastrati?Grają po godzinach jeszcze w jakichś klubach...nocnych?

odpowiedz
Ogarnij się - 04.10.2021 / 00:18, *.chello.pl

@wtf: zrób maksa na siłce w czwartek o 20 powtórz tego maxa w niedziele o 17:30 a potem badz idz madrym gdzies indziej.

odpowiedz
Wolfik - 04.10.2021 / 01:02, *.mm.pl

@Ogarnij się: Nie masz siły powtórzyć - zmień siłkę na szachy. Albo brydża. Satysfakcja z wygranej podobna.

odpowiedz
Andrzej - 04.10.2021 / 01:05, *.centertel.pl

@Ogarnij się:
Żaden problem, ogólnie na siłownię to co drugi dzień.
A odnośnie piłkarzy to trener mógłby coś takiego tłumaczyć jakby grał ta sama 11 i nie mógł z innych zawodników skorzystać.

Legia nie potrafi prowadzić piłki i stwarzać sytuacji bramkowych, dziś wypoczęty Pekhart, Lopes , Skibicki, Muci oraz mógł dać Riberio i Celhaka i cała świeża ofensywa.

odpowiedz
wtf - 04.10.2021 / 02:22, *.chello.pl

@Ogarnij się: No przecież twój trenerski bożyszcze mówił o 72 godzinach a mecz miał po 69,czyli te 3 godziny zrobiły taką kolosalną różnicę!Teraz wyjdź z siłowni,wróć do szkoły i dla odmiany poćwicz mózg.

odpowiedz
Rytm - 04.10.2021 / 05:17, *.centertel.pl

@Ogarnij się: no popatrz, a na zachodzie Europy w mocnych ligach mogą. Dziwne. Roboty?

odpowiedz
Sebo(L) - 04.10.2021 / 07:44, *.centertel.pl

@Ogarnij się: stary co Ty je.esz?! Ja mając ponad 40 lat biegałem po 13 km 4 razy w tygodniu, po 8 godzinach pracy i nie miałem ciężkich nóg, miałem jeszcze jakoś siły w przeciwieństwie do profesjonalnych 20-sto paro letnich sportowców, którzy nie robią nic poza treningami!! Oni czują ciężkie nogi, są przemęczeni?! Czym ku.wa? Siłownią i przebiegnięciem paru kilometrów?! Ty se facet żartujesz?!

odpowiedz
K(L)AKIER - 04.10.2021 / 12:22, *.inetia.pl

@Sebo(L) : tacy to teraz sportowcy, zrobi trening 1.5 h , później siedzi całymi dniami i tnie na konsoli.Tylko nie ma co się dziwić, jak zawodnik z ekstraklasy wyjeżdża na zachód i pół roku dochodzi do formy fizycznej

odpowiedz
Może jest - 03.10.2021 / 22:40, *.virginm.net

Oj Czesiu Czesiu

odpowiedz
Ben - 03.10.2021 / 22:20, *.inetia.pl

Czesiek kopnij w du.ę jędrzejczyka bo ten debil każdy mecz nam załatwi!!!

odpowiedz
Won czesiu - 03.10.2021 / 22:02, *.virginm.net

Panie CM posłuchaj wypowiedzi Arka Malarz z przed paru lat po przegranym meczu w Lublinie.
"Czas się obudzić, bo my ku...a gramy dla Legii Warszawa"
Skoro masz miękkie faje w składzie,to pogonić ich w pi...u.Możę fizjoterapeutów też trzeba potrząsnąć jak nie potrafią ogarnąć kopaczy,a tu jakaś ochronka mówisz "Na pełną regenerację trzeba minimum 72 godziny."przecież to są zawodowcy jak się określają.Ja nieraz po wyjazdach nie mam nawet godziny na regeneracje tylko prosto z samochodu po cało nocnej jeżdzie idę do pracy.

odpowiedz
Znafco fótboló... - 03.10.2021 / 23:21, *.centertel.pl

@Won czesiu: No to won. Czego tu jeszcze szukasz. Miękkiej fajki ...Czy pokemonuw...
Ps. WYŁĄCZYŁEM słownik języka polskiego. Ps. Wiesz dlaczego ?

odpowiedz
BRL - 04.10.2021 / 00:22, *.chello.pl

@Won czesiu: urzekła nas twoja historia o dorabianiu na uberze. skoro już masz takie genialne pomysły jak pogonić gdzie pieprz rośnie miękkie faj to rozumiem, że masz też jakiś plan na to, jak je zastąpić?

odpowiedz
Won czesiu - 04.10.2021 / 06:52, *.02.net

@Znafco fótboló...: Właśnie znalazłem kolejną faję i pokemona,Dublecik odrazu.w4

odpowiedz
Won Czesiu - 04.10.2021 / 10:22, *.02.net

@BRL: Twój ograniczony światopogląd nie pozwala na jakakolwiek polemikę z Tobą

odpowiedz
L - 04.10.2021 / 13:41, *.tpnet.pl

@Won czesiu: Jakim Lublinie?? Jeśli już to Lubinie. Jesteś Polakiem? Śpiewasz Polski hymn? To naucz się gamoniu nazw Polskich miast. Lublin od Lubina to ja w przedszkolu odróżniałem...

odpowiedz
Won czesiu - 04.10.2021 / 19:43, *.virginm.net

@L: Jestem wiekszym Polskiem i kibicem niz ci się wydaje,wyzywasz od gamoni a sam jestes mega członkiem. Ale nakieruje ci twoj pusty łeb to bylo po meczu z Łęczną w 2016 ktory byl rozgrywany w Lublinie,co do hymnu to ja śpiewam cztery zwrotki sądząc po twoim wpisie ty tylko jedną i nadal tkwisz w przedszkolu ,ale przynajmniej masz 500+ to popros o książki żalosny dzieciaczku

odpowiedz
711 - 04.10.2021 / 19:55, *.virginm.net

@L: HA HA HA szach mat ale Cię wypunktował.

odpowiedz
Rafał - 03.10.2021 / 21:58, *.play-internet.pl

Znowu sędzia pomógł zanim zdobyli drugą bramkę ewidentny karny ręka w polu karnym i to specjalna w tym momencie byłoby 1:1 więc gra byłaby inna a przy golu z wolnego to jak miszta ustawił mur? Masakra z tym ustawieniem w locie piłki ustawiony był jeden zawodnik a powiinien być cały mur ewidentny błąd czarka

odpowiedz
lob - 03.10.2021 / 21:54, *.chello.pl

Powiem słowami śp. Lecha K. Spieprzaj dziadu...........i to jak najszybciej..............

odpowiedz
Skibicki - 03.10.2021 / 21:50, *.com.pl

Byliśmy za bardzo zmęczeni. Granie co 3 dni jest zbyt męczące. Dobrze by było jakbyśmy grali w lidze, tylko 6 meczy tak jak w pucharach.

odpowiedz
Victorii Emporio84 - 03.10.2021 / 21:48, *.cyfrowypolsat.pl

Przykre ale prawdziwe BRACIA w tym sezonie nie będzie mistrza...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 21:31, *.centertel.pl

Pań się uśmiechasz, jak koński zad do bata. Zad, który ktoś właśnie potężnie schłostał, po raz kolejny...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 21:28, *.centertel.pl

Wiadomo, że polska liga jest ,,fizyczna. Tutaj bieganiem można sporo ugrać. Można temu przeciwstawić, albo to samo, albo sprowadzić zaawansowanych technicznie graczy. Na tę drugą opcję nas nie stać. Do tego trzeba brać pod uwagę, że z Legią chcą wygrać wszyscy i wszyscy spinają na te mecze poślady. Niektórzy rozgrywają wręcz mecze życia. Ale to wszystko wiadomo już od dawna. Wiem, że były problemy z ilością zawodników, ale jak przygotowaliście do sezonu tych, którzy trenowali, i z jakim nastawieniem wychodzą na ligę? Przecież to powinno być, jak za Wójta - u siebie golimy frajerów, a na wyjeździe madrze się bronimy i ich strzyżemy. A co mamy? Ostrzyżone do skóry owce, ogolone barany, i kolejni trzymają w rękach nożyce. I nie są bez szans, a wręcz przeciwnie, golą nas dalej.

odpowiedz
Dexter - 03.10.2021 / 21:27, *.centertel.pl

To co Radomiak Wisła Kraków Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk lepsze od Leicester ???

odpowiedz
Rytm - 03.10.2021 / 21:20, *.centertel.pl

Uparł się na tę grę wahadłami. I ten Pekhart jako perełka.
Czesio jest ograniczony intelektualnie chyba. Przed meczem po składzie już każdy widział, że będzie lipa, a ten swoje. To szympans by zrozumiał swoje błędy.

odpowiedz
L - 03.10.2021 / 22:17, *.tpnet.pl

@Rytm: Dokładnie

odpowiedz
Piotr - 03.10.2021 / 21:18, *.111.202

Czerczesow równy gość ale dajcie już spokój z tym tematem. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Kondycyjnie dobrze przygotował piłkarzy. Miał dobrą taktykę do czasu. Po pól roku wszystkie drużyny potrafiły nas rozszyfrować. Zapomnieliście. Myślicie, że będzie miał nową strategię.

odpowiedz
Ryj - 03.10.2021 / 22:23, *.t-mobile.pl

@Piotr: Zgadza się, może i równy gość, ale nie cudotwórca. Zarząd musi stawić czoła obecnej sytuacji i pracować ściśle z obecnym trenerem nad rozwiązaniem problemów. Może ten sezon to będzie materiał do przemyśleń i wniosków, może wcale nie łatwych.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.10.2021 / 00:51, *.centertel.pl

@Ryj: To będzie już 5 sezon do przemyśleń. To jest klub piłkarski, czy klub myślicieli - filozofów? Nie wiem, czy Czerczesow tu wróci, ale Michniewicz nie potrafi wyjść z kryzysu w lidze, od wiosny. Jego kumplowskie metody nie przynoszą dobrych efektów. Potrzeba trenera pokroju Okuki, albo Czerczesowa, żeby chłopcy stali się mężczyznami i zrozumieli, że grają w Legii Warszawa. Koniec z Play Station i batonami.

odpowiedz
Ryj - 04.10.2021 / 08:59, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Mioduski nie odpuści swojego stołka, a inny trener będzie co najwyżej inny, ale raczej nie lepszy. Dlatego pozostaje czekać aż się Miodek czegoś nowego nauczy, LTC da jakieś korzyści itp. Dlaczego uważasz, że kolejna zmiana trenera załatwi problem, moim zdaniem nie załatwi. Zobacz, że nawet szejkowie nie załatwiają każdego problemu, bo to jest sport, a do tego przepłacany.

odpowiedz
Mat Z - 03.10.2021 / 21:15, *.tktelekom.pl

Ja mam wrażenie że tutaj problem jest z piłkarzami, nie można zapomnieć w 2 dni jak się gra...
Wg mnie Czesio powinien grać żelaznym składem a on im daje za dużo luzu. Stasiek przyjdzie złapie za mordy a za pół roku piłkarzyki go zwolnią bo za ciężko trenują, coś jak swego czasu w Wiśle K. Petrescu.

odpowiedz
gazza - 03.10.2021 / 21:06, *.inetia.pl

Mizerny trener - Dymisja natychmiastowa !

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 03.10.2021 / 21:02, *.55.238

Na co wy liczyliście przecież to zrzut z amicy, zrobi wszystko aby jego amica zdobyła majstra na 100 lecie. Nie wiem skąd u niektórych zachwyty że to taki wielki taktyk 8 meczy 5 w dupę. Stasiek zostań w Warszawie i zrób z tymi panienkami ( co wybierają sobie mecze w których im się opłaca biegać ), znów porządek.

odpowiedz
Trampek - 03.10.2021 / 22:29, *.125.105

@ToJeAmelinium.: Słuszne spostrzeżenie - zwłaszcza z ... pierwszego zdania - którego nie omieszam się zacytować: "
Na co wy liczyliście przecież to zrzut z amicy, zrobi wszystko aby jego amica zdobyła majstra na 100 lecie "

odpowiedz
Szymon - 03.10.2021 / 20:58, *.chello.pl

Niczym nas nie zaskoczyła? No prawda niczym tylko 3 bramki dostaliście, ale to norma. Nie wiele mam do dodania. No właśnie tu zaczyna się prawdziwy problem. Po raz kolejny drużyna nie jest przygotowany do meczu ligowego. A trener nic nie wie. Szkoda gadać. Może rzeczywiście jest coś na rzeczy że Staśkiem.

odpowiedz
eLpolo - 03.10.2021 / 20:56, *.137.74

Nie wierzę, że zawodnicy którzy nie grali w czwartek nie mogli stanowić dzisiaj 80 % składu. W czym taki Holownia czy Ribeiro byli by słabsi od Mladenovica ?

odpowiedz
Martinez - 03.10.2021 / 20:54, *.105.93

Nie rozumiem trenera.
Zgrany skład zaraz po wielkim sukcesie z Leicaster ma wejść dopiero w II połowie? O co tu chodzi? To nie powinno być tak, że w miarę zmęczenia materiału wymieniamy ich po kolei i zmiennicy wchodzą na teoretycznie podmęczonego rywala? Toż to nielogiczne kompletnie... Ten biedny Skibicki, no jak toto wygląda? Jakby 15 lat miał. Moja stara by go na boisku przestawiła. Co on robi w Ekstraklasie, co on robi w Legii? Przecież na boisku ze starymi wyjadaczami ma znaczenie to jak wyglądasz, a te włoski jego śmiechem zabijają. Poważnie, jeśli jesteś cienki fizycznie, to chociaż nie wyglądaj śmiesznie. Przydałoby się "0" w ocenach, bo chłopak nie miał ani jednego poprawnego zagrania...

odpowiedz
hfg - 03.10.2021 / 20:53, *.chello.pl

komentujący stan umysłu

odpowiedz
Robin(L) - 03.10.2021 / 20:51, *.t-mobile.pl

W ostatnich kolejkach to wychodzi na to że każdy ma lepszy dzień tylko nie "nasze" wkłady do koszulek. Tutaj albo ewidentnie palemka strzeliła po pucharach albo grają przeciwko trenerowi . Czerczesow nie bez powodu był w Warszawie na meczu na treningu. Czyżby zapowiadała się, zmiana? Bo jak tak dalej będzie to będą walczy nie o pucharu tylko o utrzymanie. A jak narazie leją nas aż, furczy w tej marnej lidze

odpowiedz
Juri - 03.10.2021 / 20:50, *.inetia.pl

Wynika z tego że rezerwa jest cienka.

odpowiedz
Tym - 03.10.2021 / 20:50, *.net.pl

No zapomniał pan panie Czesławie że skibicki grał z Lechią do 6 minuty trzy głupie straty ok jest młody niech gra ale ostatnie 10 minut a nie podstawa

odpowiedz
e(L)o - 03.10.2021 / 20:48, *.vectranet.pl

Zasłużenie?
Aha ☝️

odpowiedz
Giresee - 03.10.2021 / 20:48, *.plus.pl

Zasłużenie to w eklapie dostajecie baty regularnie.... Chyba czas się pożegnać. Puchary pucharami, ale najważniejsza jest liga i Mistrz Polski miej jaja i odejdź

odpowiedz
Roma - 03.10.2021 / 20:46, *.lunet.eu

To wszyscy widzieli. Czekam na odpowiedź dlaczego tak się stało.

odpowiedz
Miodek - 03.10.2021 / 20:41, *.t-mobile.pl

Miodek dobrze gadał ze Czesio dopiero się uczy grac w Europie..Ale my za to płacimy..

odpowiedz
Zielu - 03.10.2021 / 20:41, *.centertel.pl

A na koniec sezonu zbika tłumaczeń: przez skuteczność i lepsze naszych rywali zasłużenie spadliśmy... Ufff, lepiej tak niż spaść niezasluzenie

odpowiedz
Luk - 03.10.2021 / 20:40, *.eurotel.cz

Michniewicz to mistrz w bronienu wlasnej bramki. Legia to dla niego za wysokie progi . zwolnic tego gamonia. Czerczesov pokaze kto tu rządzi. Michniewicz wodeczki idz sie napić. Tego nie da sie oglądać.

odpowiedz
Lewy - 03.10.2021 / 20:39, *.t-mobile.pl

Lewandowski to u Czesia to by pobił rekord Gerda..:))) Rotacja rotacja..Lewy musialby odpoczywać. CZESIO SWOJE WIE..To jakis kabaret smutnych panow z ta Rotacja..

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 03.10.2021 / 20:36, *.vectranet.pl

niema co analizowac wystarczy nie wychodzic skibickim w pierwszym zestawieniu i odrazu bedzie zwyciestwo !!!!!!!! slaby mladenowic juz wystarszy 2 slabe skrzydla oznaczaja porazke wystarczy mecz wlaczyc o 15 min i przestac ogladac o 32 min seria glupich strat skibickiego i mladenowicia co skutkuje ze przez cala polowe nie atakujemy tylko sie bronimy puzniej z dup,,, zmiany i gra na afere bez planu moze cos ktos zrobi kreatywnego skibicki w 4-8 ligowych rezerwach se nie radzi co on robi w pierwszym skladzie !!!!!!!pierw ogarnijcie rezerwy na jakis poziom potem dopiero sciagajcie ich do pierwszego skladu

odpowiedz
Wawa - 03.10.2021 / 20:36, *.chello.pl

Czesław twój czas minoł
Won z
Legii jak kilku podstawowych zawodników jest przemęczony to rezerwowi trawę gryzą a nie przechodzą obok meczu
Czesiu nie potrafisz, tego wyegzekwować to
Won Won Won jesteś słabym trenerem

odpowiedz
Rafal - 03.10.2021 / 20:36, *.play-internet.pl

Kubel zimnej wody na glowe. Jak nie mieli sily to bylo nastawic sie na gre z kontry od poczatku. Kastrati wtedy moglby wykorzystac swoja szybkosc a wysuniety Pekhard mog zgrywac do niego wchodzacego na szybkosci. Czesiu , badz troche refolmowalny, wiecej na tym zyskasz.

odpowiedz
Ziomek - 03.10.2021 / 20:35, *.oxynet.pl

Co ty cesiek pier...isz. Kogo obchodzą puchary, jak z taką gra w następnym sezonie nie zagramy w nich bo się do nich nie dostaniemy. I dalej będzie dziura budzetowa ????‍♂️ w innych ligach jakos graja co 3 dni i nikt nie narzeka, a w Polsce zmęczenia wielcy zawodnicy, do kasy brania za taka padline jak dzisiaj to zmęczenia nie są. Powinni wracać z buta z Gdańska za raka grę. Dno!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2021 / 20:33, *.orange.pl

O czym pan bredzisz? Jakie 72 godziny? Ci ludzie powinni być PRZYGOTOWANI na grę co kilka dni. Co pan jeszcze chcesz znalizować? Może daj im tydzień wolnego, to się przygotują odpowiednio do meczu z Lechem. Gościu nic do ciebie nie miałem, ale teraz przestało mi sie podobać to ciągłę powtarzanie bredni. Przypomina mi to Vuko, gdy nie wiedział co robić, gdy zawodnicy kładli lachę na grę. Przestań analizować pewne tematy, i bierzcie się razem za robotę. A najlepiej złóż jutro rezygnację, bo za dużo tych porażek i tego pier...dzenia. Ps. Nie zapomnij kupić im nowej gry na Play Station, a jednemu tuzina batonów, bo bez tego w ogóle nie wyjdzie na boisko. Dzisiaj szukał pod koszulką i płakał, bo nic nie znalazł. Ja p.... ludzie, niech on zejdzie już z mojego widoku, bo mnie starego dziada krew zalewa...

odpowiedz
K(L)AKIER - 03.10.2021 / 20:31, *.inetia.pl

Nic się nie stało, hej czesku

odpowiedz
Mvk - 03.10.2021 / 20:30, *.t-mobile.pl

Bayern gra od początku sezonu tym samych składem,mecze na bardzo wysokiej intensywności i dzisiaj pierwsza wpadka ale ile maja punktów Grali od początku najmocniejszym składem i w lidze mistrzow gdzie intensywność jak i sama bundesliga jest na innym poziomie. CZY TO SA NAD LUDZIE CZY CZESLAW WIECZNIE MA WYMÓWKĘ I POLSKA MYŚL JEST TAKA JAK JEGO I FLATEGO MAMY TAKA LIGE JAK TRENERÓW.

odpowiedz
Ktos - 03.10.2021 / 20:29, *.play-internet.pl

Michniewicz Koń trojański podłożony przez Lecha

odpowiedz
kczeczu - 03.10.2021 / 20:29, *.205.223

Będziemy jak Lech na puchary wystawiać rezerwy

odpowiedz
JAK4L - 03.10.2021 / 20:27, *.centertel.pl

dlaczego nie zdjąłeś Skibickiego po 20 minutach ?
Co z Ribeiro ? Czy naprawdę Muci jest lepszy od Kostorza ?
Muci, Lopez Pekhart to są napastnicy - czy naprawdę muszą grać razem ?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 03.10.2021 / 20:27, *.vectranet.pl

kur.... grasz bez taleciem skibickim w wyjsciowym skladzie potem gdy tracimy bramke zmieniasz ustawienie na ofensywne zmieniasz plan na mecz prawda jest taka ze kazdy mecz zawala skibicki nic kreatywnego niema z jego strony dorzucic mladenowicia na drugie skrzydlo i przegrany mecz mamy gwarantowany Ku,,,, nawet wigry suwalki graly lepiej i musiales wstawiac MUCIEGO EMRELEGO to jest wina slabego skibickiego i mladenowicia nic nie wnosza do spotkan zle dosrodkowania brak zagrozenia z ich strony powoduje ze przegrywamy bo nasz atak nie istnieje defensywni pomocnicy plus mladenovic skibicki i pekhard na ataku jak skrzydla nie potrafia mu dograc pilki kazdy mecz to slabosc tych 2 panow

odpowiedz
kzls - 03.10.2021 / 20:25, *.hapay.pl

Panie Czeslawie, no ok, ale co dalej? Problem nie trwa od wczoraj, a od początku. Rozumiem odpuścić ligę, ale wszystko ma swoje granice.

odpowiedz
Natalia - 03.10.2021 / 20:25, *.waw.pl

Mladenovic out!!!! Dno dna

odpowiedz
Kukurukuku - 03.10.2021 / 20:25, *..

Jedyną korzyścią jest fakt, że po zwolnieniu w dniu dzisiejszym przez prezesa pięciolecia będziesz miał blisko do domu, przypominam że jest początek października, a taki zabieg w tym okresie u niego jest po prostu odruchem warunkowym.

odpowiedz
Szymon - 03.10.2021 / 21:29, *.chello.pl

@Kukurukuku: raczej bezwarunkowy

odpowiedz
robakiero - 03.10.2021 / 20:24, *.jmdi.pl

Moim zdaniem okno wystawowe w postaci Legii w LE jest zbyt ważne dla 3/4 zespołu niż całkowite dobro drużyny z tad liga idzie słabo.... nie wygraliśmy z nikim znaczącym w tym sezonie... myślę ze czas odłożyć panów myślących tylko o LE podczas 2meczu z Napoli na ławkę i dać pograć w lidze ... bo to nie jest normalne. Lechia fakt zagrała dobry mecz .

odpowiedz
K(L)AKIER - 03.10.2021 / 21:17, *.inetia.pl

@robakiero: każdy przegrany mecz w wykonaniu Legi, jej przeciwnik zagrał dobry , widziałeś wczoraj Śląska albo wisle co.oni grają? To jest jakiś dramat że z takimi popprzegrywali mecze

odpowiedz
robakiero - 04.10.2021 / 00:17, *.jmdi.pl

@K(L)AKIER: Ja nie wiem dlaczego ... widziałem, obaj wiemy że nie jest dobrze...

odpowiedz
Dth46 - 03.10.2021 / 20:24, *.centertel.pl

W pucharach kapitalny wynik Michniewicza. W lidze dramat.

odpowiedz
Koko123zambrów - 03.10.2021 / 20:23, *.net.pl

Jest Pan bliski powiedzenia, że Barcelonie też nie idzie bo grają co 3 dni. Ciężkie nogi ok, a brak jakiejkolwiek chęci i zaangażowania jak Pan wytłumaczy.

odpowiedz
Michal - 03.10.2021 / 20:21, *.orange.pl

A Mladenovic przy 3 bramce to generalnie miał wyj.... Na podbiegnięcie do piłki nie mówiąc już o powrocie za zawodnikiem

odpowiedz
Sebo(L) - 03.10.2021 / 20:20, *.master.pl

"Było widać ciężkie nogi" Kabaret ku.wa. To oni biegli w maratonie? Michniewicz chyba już odfrunął.

odpowiedz
Wolfik - 03.10.2021 / 21:20, *.mm.pl

@Sebo(L) : Jak się trenuje co drugi dzien po godzinie trudno o świezość... Michniewicz takim opowiadaniem robi z siebie idiotę. I z nas przy okazji.

odpowiedz
Puchary - 03.10.2021 / 20:19, *.tpnet.pl

Czyli po każdym meczu LE będziemy przegrywać i to normalne?

odpowiedz
Cyniek - 03.10.2021 / 20:13, *.play-internet.pl

Mam nadzieję że że już na bezrobociu zrobi pan ta analizę

odpowiedz
:) - 03.10.2021 / 20:13, *.plus.pl

Tym meczem przegrałeś chyba posadę trenera w Legii.

odpowiedz
czaszka - 03.10.2021 / 20:13, *.vectranet.pl

Przed meczem z Rakowem i Śląskiem też były ciężkie nogi?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 03.10.2021 / 20:12, *.plus.pl

Czekam na ruch pana prezesa teraz.

odpowiedz
Legion - 03.10.2021 / 20:12, *.chello.pl

Ty już nic nie mów, won z Legii!!!! Co ty za skład wystawiasz?! Czemu znowu gra Skibicki i nie jest zmieniony po 10 minutach gry!? Czemu nie gra w pierwszym składzie Emreli i Kastrati!!! Pressingu zero! WON!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Legion - 03.10.2021 / 20:10, *.chello.pl

Ty już nic nie mów, won z Legii!!!! Co ty za skład wystawiasz?! Czemu znowu gra Skibicki i jest zmieniony po 10 minutach gry!? Czemu nie gra w pierwszym składzie Emreli i Kastrati!!! Pressingu zero! WON!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 03.10.2021 / 20:10, *.plus.pl

Więcej wolnego im daj wypoczeci będą lepiej grali zwłaszcza Skibicki.

odpowiedz
lucho_83 - 03.10.2021 / 20:09, *.chello.pl

No cóż, po 8 meczach chyba możemy zapomnieć o Mistrzostwie...

odpowiedz
Rytm - 03.10.2021 / 20:08, *.centertel.pl

Ogarnij się cieniasie ekstraklasowy.

Dawać Czerczesowa!

odpowiedz
mietowy - 03.10.2021 / 20:06, *.aster.pl

no i co z tego wynika ???!!!! bylo przelozyc kolejny mecz

odpowiedz