Okładka nowej płyty Karata NM - fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Legijne akcenty w muzyce: Nieba Mańka - nowe solo Karata NM

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

29 października będzie miała miejsce premiera kolejnej solowej płyty Karata NM - kibica Legii, a jednocześnie trenera boksu i zawodnika Legia Fight Club. Karat w przeszłości nagrywał legijne kawałki (m.in. doskonale znany "Jedno miasto jeden klub"), a ostatnio jego hip-hopowa twórczość ma charakter głównie patriotyczny, z wieloma akcentami, które mają zachęcić młodzież do sportowej postawy.

"Nieba Mańka" to tytuł płyty, na której można będzie usłyszeć również innych legionistów - gościnne zwrotki nagrali m.in. Żółf Fenomen, Kanar i Lefczuk SA (Napalm Grupa), Lewy BRD oraz WUEM TPN.

Płytę zamawiać można tutaj (40 zł) oraz w wersji z dodatkowym CD z singlem "Powstańcze wersy" - tutaj (50 zł).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
wilams - 13.10.2021 / 11:11, *.chello.pl

brawo, będzie słuchane

odpowiedz
Tomasz - 12.10.2021 / 13:16, *.tpnet.pl

Fajnie , pozdro bracie ( L ) .

odpowiedz
Micha(L) - 11.10.2021 / 23:55, *.chello.pl

Szacun:)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.