Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

Pekhart przejdzie operację nosa

Maciej Frydrych, źródło: Legia Warszawa

Podczas poniedziałkowego treningu Tomas Pekhart doznał urazu nosa. Czecha czeka operacja oraz od 10 do 14 dni przerwy od treningu.

Po powrocie na boisko Pekhart będzie występował w specjalnej masce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
c u L t u r a - 19.10.2021 / 21:08, *..

kwadrat,nos i drewniana gra...WRACAJ DO ZDROWIA I WIĘCEJ BIEGAJ ZE ZŁAMANYM NOSEM MOŻNA WSZYSTKO, maska na jape, i dalej!codziennie sprinty i truchty nonstop!TAK ROBI PRAWDZIWY SNAJPER!

odpowiedz
Ben - 19.10.2021 / 21:06, *.inetia.pl

Ilu z was ku..rwa jest kibicami Legii. Tylko współczuć. Zdrowia Tomas!

odpowiedz
Mladenović do rezerw - 19.10.2021 / 20:33, *.t-mobile.pl

A kto ma mu dogrywać? Wszyscy widzieliście w ubiegłym sezonie. Miał gałę na nogę, Matko i Córko. Na banię - nie do przepchnięcia. Ponawiam pytanie: KTO? Kto miałby mu dograć?

odpowiedz
Korek - 19.10.2021 / 19:21, *.chello.pl

Aktualnie Legia walczy na trzech frontach. Wartościowych piłkarzy mamy zdecydowanie za mało. A część kibiców hejtuje kontuzjowanego Pekharta. Gdzie tu logika? Sądzicie, że kilkunastu zawodników skutecznie ogarnie to wszystko?

odpowiedz
ASD - 19.10.2021 / 14:09, *.106.67

Świetna wiadomość!!! :)

Przynajmniej wiemy, że te "drewno" nie zagra w wyjazdowym meczu z Napoli!
Jak tylko widać,jak wchodzi na boisko to już wiadomo, że nic z tego więcej w meczu nie będzie.

odpowiedz
Hiszpan - 19.10.2021 / 12:56, *.play-internet.pl

Niech ten drewniak już odejdzie.

odpowiedz
Rafał - 19.10.2021 / 14:24, *.tpnet.pl

@Hiszpan: no tak , w zeszłym sezonie jakas struganka była królem strzelców

odpowiedz
Monter - 19.10.2021 / 12:42, *.103.2

Oby miał teraz większego nosa do bramek...

odpowiedz
kędzior - 19.10.2021 / 12:37, *.vectranet.pl

Może przy okazji odzyska tego tzw nosa strzeleckiego:) Mimo wszystko powodzenia Tomek.Nadejdą lepsze dni.Kibicem się nie bywa tylko się po prostu jest zawsze bez względu na wszystko.Kiedyś Legia czekała 24 lata na mistrzostwo.Nawet jeżeli w tym sezonie nie damy rady to odzyskamy mistrza w przyszłym sezonie.Będzie dobrze

odpowiedz
L - 19.10.2021 / 11:24, *.play-internet.pl

Niech on nie wraca na boisko. Życzę mu zdrowia ale to co teraz prezentuje to jest poziom 1 ligi a nie ekstraklasy. Zresztą można się było tego spodziewać skoro jedyne co potrafi to strzelić gola z głowy tylko i wyłącznie po idealnym dośrodkowaniu na głowę i to jeszcze stojąc przodem do bramki...

odpowiedz
globroter KK - 20.10.2021 / 12:42, *.vectranet.pl

@L: Pokazywał ,że potrafi też fajnie przyładować np z woleja.Po prostu cała drużyna ostatnio jest w bardzo słabej formie i on również.

odpowiedz
Darek - 19.10.2021 / 10:16, *.chello.pl

2 tygodnie przerwy.Przerwa to jest to co nasi piłkarze lubią najbardziej.

odpowiedz
RMFC - 19.10.2021 / 10:04, *.orange.pl

W obecnej formie to żadna strata dla drużyny. Zdrowia i powrotu do formy

odpowiedz
bep - 19.10.2021 / 09:46, *.230.191

Niech mu przy okazji jaja doszyją, bo jego ostatnie występy pokazują, że mu ich brak.

odpowiedz
Arek - 19.10.2021 / 23:44, *.tpnet.pl

@bep: Tobie też by się przydało. I rozumu dokleić. Ciekawe, czy da radę.

odpowiedz
lob - 19.10.2021 / 09:41, *.chello.pl

Zdrowia Tomas życzymy i powrotu do formy jak w tamtym sezonie..........

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.10.2021 / 09:39, *.aster.pl

Słuszną politykę ma nasz sztab trenerski: na treningach, dajemy z siebie wszystko, twardo walcząc o miejsce w drużynie, która potem bohatersko przerżnie ligowy mecz. Oby tak dalej!

odpowiedz