fot. Woytek / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Napoli - Legia?

Redakcja

Transmisję na żywo ze spotkania SSC Napoli - Legia Warszawa będzie można obejrzeć jedynie na platformie viaplay.pl. Początek meczu o godzinie 21:00. Tuż po zakończeniu retransmisję spokania przeprowadzi TVP 2.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA MECZ NAPOLI - LEGIA
FORTUNA: 1 1.18 X 7.50 2 14.00

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
... - 21.10.2021 / 21:54, *.plus.pl

Panowie tv sport portugal 4 później strem 1,bez zacinki.Polecam

odpowiedz
Kibic - 21.10.2021 / 21:53, *.play-internet.pl

Jeżeli ktoś jest za granicą to polska karta płatnicza nie działa na viaplay

odpowiedz
Selavi - 21.10.2021 / 21:26, *.play-internet.pl

Je...ć te całe viaplay. DzisiAJ zarejestrowalem dwie karty płatnicze, przyszlo potwierdzenie w banku. Zalogowany probuje wlaczyc mecz i dalej nie mogę

odpowiedz
Aleksander - 21.10.2021 / 21:49, *.play-internet.pl

@Selavi: hehehe sierotka. ile ty masz lat? 70?

odpowiedz
Samuel__ - 21.10.2021 / 21:19, *.plus.pl

Panowie czy macie może link do relacji audio?

odpowiedz
adianos - 21.10.2021 / 21:18, *.inetia.pl

hesgoals.com polecam wszystkiw stream

odpowiedz
Kibic - 21.10.2021 / 21:14, *.play-internet.pl

Słychać naszych kibiców wiadomo ilu pojechało? Bo oficjalny wyjazd odwołany

odpowiedz
Budzio84 - 21.10.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

soccer-live.pl

odpowiedz
Adson 78 - 21.10.2021 / 21:02, *.plus.pl

***** TVP !!!

odpowiedz
Kamil katowice - 21.10.2021 / 20:52, *.centertel.pl

https://canlitvizle.com/cbc-sport

odpowiedz
Student_L - 21.10.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

@Kamil katowice: jesteś naszym bohaterem ????????????????

odpowiedz
Rafał - 21.10.2021 / 21:14, *.chello.pl

@Kamil katowice:
Dzięki Mistrzu!!
:)
Jesteś naszym prywatnym Jezusem Chrystusem :)

odpowiedz
Student_L - 21.10.2021 / 21:16, *..

...to miały być emoty, a nie znaki zapytania. Wielkie dzięki i pozdro dla Legionistów w Katowicach

odpowiedz
Sebek1916 - 21.10.2021 / 20:09, *.cyfrowypolsat.pl

A na cyfrowym Polsacie na jakimś kanale zagranicznym leci ? Bo też już miesiąc na poprzedni wyjorzystalem

odpowiedz
skrzat - 21.10.2021 / 19:37, *.centertel.pl

Estadios24.pl
Mniej tnie...

odpowiedz
skrzat - 21.10.2021 / 18:42, *.centertel.pl

Mecze24
Trochę się tnie ale lepsze niż nic...

odpowiedz
Zabinho - 21.10.2021 / 18:16, *.t-mobile.pl

Ja znalazłem telewizję CBC TV AZ na kanale 320 w CANAL+.

odpowiedz
gary - 21.10.2021 / 19:49, *.com.pl

@Zabinho: mają w programie ten mecz, ale aktualnie powinni transmitować Karbach ..i lipa meczu brak. więc jak będzie?

odpowiedz
SL - 21.10.2021 / 19:54, *.plus.pl

@Zabinho: Tylko to chyba chodzi o CBC Sport ,ale mam nadzieję,że się mylę i mecz zobaczę na żywo :)

odpowiedz
Legia - 21.10.2021 / 18:15, *.plus.pl

Ludzie dzisiaj wykupiłem te viaplay drugi raz ... za fre to jest na miesiąc
za pierwszym razem kupiłem w dniu meczu ze spartakiem, i dzisiaj drugi podpiąłem kartę żony , a anuluje się to dwoma kliknięciami... Ty(L)ko Legia dzisiaj remis 2-2

odpowiedz
Praktyczny pan - 21.10.2021 / 18:45, *.tpnet.pl

@Legia: Czekaj , jeszcze raz : co podpiąłeś żonie ? xd . Będzie 1:0 dla nas .

odpowiedz
grzes - 21.10.2021 / 20:40, *.191.158

@Legia: a ja mam problem bo spartaka ogladalem a teraz ni c.ja kupiłem odnowaviaplay, nord VPN bo jestem w UK i dalej to ścierwo nie dopuszcza mnie do ogladania

odpowiedz
&; - 21.10.2021 / 16:02, *.centertel.pl

Czy tak ciężko Wam Kibice założyc sobie viaplay na miesiąc ZA DARMO????????!!!!!!!!!? Wstyd. Lepiej kombinować i oglądać po arabsku

odpowiedz
Olaf - 21.10.2021 / 16:20, *.aster.pl

@&;: Przez takich fraj e rów jak Ty takie viaplaye się pojawiają . Pewni jeszcze wykupujesz PPV na walki Najmana

odpowiedz
sensownie - 21.10.2021 / 16:40, *.18.4

@Olaf: Rozumiem ze frajer płaci za czyjaś prace lub ewentualnie możliwości odsprzedaży czegoś a co sam zapłacił. Idac tym tokiem rozumowania bądź frajerem i w swojej pracy pracuj za darmo bo przecież frajer bierze za to kasę albo może inni frajerzy przestana kupować/brać usługi w twojej pracy. Pokrętna masz logikę która urąga mojej psychice... :)
PS. Reasumując Twój tok rozumowania tylko frajerzy chodzą na stadion Legi(bo po co płacić im za bilet/karnet) oglądać i kibicować skoro można za free jak nie frajer obejrzeć w TVP?
PS. Nie oczekuje tego ze to ogarniesz i przyswoisz

odpowiedz
xxx - 21.10.2021 / 16:43, *.247.82

@Olaf: w punkt!!!

odpowiedz
Adam - 21.10.2021 / 16:47, *.chello.pl

@xxx: nie żartuj

odpowiedz
Pacz - 21.10.2021 / 16:49, *.t-mobile.pl

@Olaf: Dobrze powiedziane.
Jak się wpakujesz w to coś, podepniesz kartę płatniczą, to po miesiącu na bank trudno ci się będzie wypisać. I będziesz spalony na przyszłość bo już na wiosnę kolejne mecze w Europie.

odpowiedz
Adam - 21.10.2021 / 16:51, *.chello.pl

To faktycznie żenujące, że dorośli(?) ludzie mają taki problem z ogarnięciem sobie Viaplay, nawet tylko na ten darmowy miesiąc.

odpowiedz
Adam - 21.10.2021 / 16:54, *.chello.pl

@Pacz: Kolejny śmieszny. Sorry, że tak zaczynam, ale korzystałeś kiedyś (sam, samemu zakładając konto itd) z jakiejś platformy streamingowej? Myślę, że nie bo po Twoim wpisie widzę takie sterotypowe polskie 'na pewno chcą nas wydym....'. Otóż kolego po prostu anulujesz subskrypcję albo odpinasz kartę (albo i to, i to jeżeli się boisz).

odpowiedz
Pacz - 21.10.2021 / 18:07, *.t-mobile.pl

@Adam: Nie po to płacę za dostęp do internetu, żeby jeszcze dodatkowo płacić za coś, co powinno być darmowe. Na sport.tvp.pl jest bez dodatkowych opłat i to według mnie jest fair. Tym razem tv publiczna skrewiła i musimy oglądać retransmisję.
Jeśli to viaplay jest za darmo, to czemu musisz podawać kartę kredytową?

odpowiedz
Lawrenc - 21.10.2021 / 18:21, *.tpnet.pl

@&;: Nie bądź rasistą .

odpowiedz
Olaf - 21.10.2021 / 18:45, *.aster.pl

@sensownie: je. Ba c Viaplay. Bez odzewu

odpowiedz
Adam - 21.10.2021 / 19:38, *.chello.pl

@Pacz: Coś ci nie wyszło, czytaj ze zrozumieniem - pierwszy miesiąc za darmo. Jeżeli nie wiesz dlaczego chcą mimo to numeru karty to spróbuj się dowiedzieć, dzięki temu jest większa szansa, że coś zapamiętasz.

No i ten... fajnie, że wg. ciebie to powinno być za darmo. Szkoda, że nie ogarniasz że nawet na sport tvp nie jest - 2 miliardy na publiczną tv (zamiast na przykład dzieci z nowotworami) coś ci mówi?

odpowiedz
Free - 21.10.2021 / 23:55, *.tpnet.pl

@Adam: Słuchaj , ja oglądałem na zwykłym internecie zupełnie za darmo , już drugi raz (pierwszy mecz ze Spartakiem) . Znalazłem strim , po prostu .

odpowiedz
skreem - 21.10.2021 / 15:44, *.chello.pl

Jeżeli mamy dostęp do telewizji satelitarnej, to możemy wyszukać nadający za darmo kanał CBC Sport z Azerbejdżanu, który pokaże mecz Napoli z Legią na żywo (CBC Sport – 46°E – FTA/BISS).
Ponadto to spotkanie zostanie pokazane również w innych, ale kodowanych i niedostępnych bezpłatnie stacjach: TV8 HD (13°E – Tivusat, 9°E – MIS wiązka włoska), Sport TV 4 Portugal (30°W), Arena Sport 2 Serbia (23,5°E)

odpowiedz
XXX - 21.10.2021 / 17:27, *.orange.pl

@skreem: CBC odpalone. Dzięki!

odpowiedz
Ciekawski - 21.10.2021 / 15:06, *.150.67

Przed meczem ze Spartakiem ktoś wrzucił listę zagranicznych kanałów, gdzie będzie mecz transmitowany. Czy ma ktoś możliwość wrzucić listę krajów i kanałów, które pokażą mecz?

odpowiedz
Ciekawski - 21.10.2021 / 15:18, *.150.67

Ja jedyny kanał jaki znalazłem, to Brytyjski BT Sport Extra...

odpowiedz
kalosz - 21.10.2021 / 15:31, *.mm.pl

@Ciekawski: wygoogluj sobie assia.tv channels schedule" :)

odpowiedz
Spasiba - 21.10.2021 / 21:06, *.chello.pl

@kalosz: Dzieki wielkie

odpowiedz
Legionista - 21.10.2021 / 14:55, *.26.226

ile kosztuje na viaplay transmisja z meczu?

odpowiedz
xyz - 21.10.2021 / 16:15, *.aster.pl

@Legionista : Jak jeszcze nie miałeś Viaplay to wtedy nic nie kosztuje. Podpinasz kartę płatniczą i do 30 dni masz za darmo. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

odpowiedz
Bolek - 21.10.2021 / 14:50, *.26.226

Na Florydzie jest mecz na zywo na bezpłatnej TV (nie dlatego że Legia gra ,tylko że Napoli)

odpowiedz
Danie(L) - 21.10.2021 / 15:27, *.centertel.pl

@Bolek: podaj nazwę telewizji... link, cokolwiek co pomoże to odnaleźć

odpowiedz
bolek - 21.10.2021 / 19:52, *.28.146

@Danie(L): TUDN

odpowiedz
Kibic - 21.10.2021 / 13:57, *.vectranet.pl

Serio, gdzie to obejrzeć poza viaplay ?

odpowiedz
bep - 21.10.2021 / 12:33, *.230.191

Można u mnie na chacie. Wpisowe - zimne 3/4 i coś "na ząb".

odpowiedz
Vuko - 21.10.2021 / 12:37, *.tpnet.pl

@bep: daj adres

odpowiedz
Tutti Frutti - 21.10.2021 / 17:51, *.tvksmp.pl

@Vuko: oby miał dom wielkości Żylety.

odpowiedz
pRZEMO - 21.10.2021 / 12:05, *.orange.pl

jUZ TAKI POTEZNY KLUB BY MOGL SOBIE POZWOLIC NA SWOJA TELEWIZJE
mASAKRA JAKSA

odpowiedz
Zdzicho - 21.10.2021 / 12:25, *.tpnet.pl

@pRZEMO: nawet jakby mial swoja telewizje to niemoglby na zywo pokazywac meczy, chyba ze stacja ktora ma prawa zgodzilaby sie na to. W tym przypadku to viaplay a oni nawet sie nie zgodzili za kase odsprzedac publicznej tylko odsprzedali mozliwosc retransmisji, wiec nie rob z siebie Jana

odpowiedz
Pacz - 21.10.2021 / 11:52, *.t-mobile.pl

Dwa miliardy = dwa tysiące milionów złotych

odpowiedz
Antek - 21.10.2021 / 10:17, *.play-internet.pl

Internet z 2 minutowym opuzniaczem zostaje

odpowiedz
Dziobak - 21.10.2021 / 10:05, *.telefonica.de

A w niemczech nie mogę na viaplay obejrzeć to jak mogę zrobić żeby jednak go zobaczyć

odpowiedz
B - 21.10.2021 / 10:32, *.net.pl

@Dziobak: połącz się z polskimi serwerami przez VPN

odpowiedz
Kibic L - 21.10.2021 / 10:04, *.t-mobile.pl

Czy na Cyfrowym Polsacie będzie mecz mecz na jakimś włoskim, azerskim czy innym kanale?

odpowiedz
L - 21.10.2021 / 09:43, *.virginm.net

Hesgoal.com

odpowiedz
Maciek - 21.10.2021 / 09:29, *.chello.pl

Tutaj obejrzałem mecz ze spartakiem i ani razu sie nie zacięło portugalskie sport tv 4
http://1st.freestreams-live1.com/sporttv-4p/

odpowiedz
Banderowiec - 21.10.2021 / 11:56, *.tpnet.pl

@Maciek : WIRUS!!!

odpowiedz
Maciek - 21.10.2021 / 20:30, *.chello.pl

@Banderowiec: no spoko to jest po prostu transmisja z kanału sport 4 portuglaskiego nie wirus

odpowiedz
Miras - 21.10.2021 / 09:27, *.plus.pl

A jechać po viaplay. Nie kupować to udostępnią licencję innym.

odpowiedz
witamina1916 - 21.10.2021 / 09:23, *.4.1

cbc sport azerskie tv bedzie pokazywac poraz kolejny mecz Legii

odpowiedz
Tommy - 21.10.2021 / 10:31, *.tpnet.pl

@witamina1916: Tak , działa mi na androidzie , ale mam problem normalnie na komputerze przez stronę www . Wyskakuje jakiś błąd video - masz pomysł jak to ogarnąć >

odpowiedz
witamina1916 - 21.10.2021 / 09:17, *.4.1

też jestem ciekaw czy na c+ lub polsat znajdzie sie jakis zagraniczny kanał z meczem live.

odpowiedz
Siwy - 21.10.2021 / 09:03, *.138.126

Siema a na jakimś zagranicznym kanale na nc+ może nawet ruski obejrzeć mecz A nie retransmisje mam w dupie

odpowiedz
kk - 21.10.2021 / 08:45, *.0.162

Jak pierwsze 30 d jest za darmo

odpowiedz
Legionista - 21.10.2021 / 08:38, *.meteor.ie

Witam. Gdzie mogę ogladnac mecz zamiast na viaplay. Dzięki za pomoc

odpowiedz
cenciak Legia1978 - 21.10.2021 / 17:31, *.centertel.pl

@Legionista: https://vipleague.me/football-schedule-streaming-links

odpowiedz
cenciak Legia1978 - 21.10.2021 / 17:39, *.centertel.pl

@Legionista: po polsku przy dobrych wiatrach bez zacinek luuuz a frajernia niech płaci

odpowiedz
PABLITOS - 21.10.2021 / 08:37, *.centertel.pl

Promocja na viaplay, wystarczy wejść na https://account.viaplay.pl/redeem i wykorzystać kod LEGIA 2021 a pierwsze 4 miesiące subskrybcji będzie o 50 procent tańsze

odpowiedz
LEGIA2021 pisane razem oczywiście - 21.10.2021 / 08:50, *.centertel.pl

@PABLITOS:

odpowiedz
Jurek z Bielan - 21.10.2021 / 11:32, *.115.122

@PABLITOS: według co piszą, pierwszy miesiąc za darmo dla nowych abonentów, potem trzeba zrezygnować.
Albo nie rozumiem albo mają tak pokrętny regulamin.

odpowiedz
PABLITOS - 21.10.2021 / 12:40, *.centertel.pl

@Jurek z Bielan: zgadzam się. Owszem pierwszy miesiąc jest za darmo ale musisz przy rejestracji podać nr karty bankowej. Jeśli nie zrezygnujesz po 30dniach obciążą Cię 34zlotymi, gdybyś jednak nie zrezygnował a chciał oglądać to teraz 4 miesiace z kodem LEGIA2021 masz za 50% mnirj

odpowiedz