fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Napoli 3-0 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu SSC Napoli - Legia Warszawa będzie można obejrzeć na platformie viaplay.pl. Początek spotkania o godzinie 21:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA MECZ NAPOLI - LEGIA
FORTUNA: 1 1.18 X 7.50 2 14.00

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (104)

+dodaj komentarz
c u L t - 21.10.2021 / 23:40, *.enta.net

No to koniec przygody misia z Gdyni.....

odpowiedz
Piotr. H - 21.10.2021 / 23:04, *.virginm.net

Po drugim golu dałem se siana z oglądaniem i do tego momentu serce mi krwawiło jak patrzyłem na przepaść poziomu piłki nożnej jaki dzieli Legie do Napoli.
I do tego ZERO celnych strzałów przez cały mecz.
Pozdrawiam braci po szalu

odpowiedz
Pit - 21.10.2021 / 22:58, *.net.pl

Tylko frajerzy tracą bramkę w ostatniej sekundzie meczu..... Czesiu, do widzenia i dziękujemy.

odpowiedz
Minolt - 21.10.2021 / 22:56, *.chello.pl

Już czekamy na kolejną wielką myśl trenerska, tym razem w wydaniu Jurka Brzęczka, miejmy nadzieję że ubawi nas równie dobrze jak obecny wieprz

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 23:10, *.mm.pl

@Minolt: Kolego, proszę nie dobijaj nie już dziś bardziej....

odpowiedz
Gyros - 21.10.2021 / 23:33, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: ma racje typ, co jeden to lepszy od drugiego trenerzyna,zakladnik polskiej komunistycznej mysli szkoleniowej..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.10.2021 / 00:09, *.centertel.pl

@Jerz z Potoku: Wszystko ok, ale Jurek to będzie już dno dna. Gdzieś wyczytałem, że nie ma takiej opcji, ale wszystko niestety jest możliwe. Tu wróciłem, ale z Canal + rezygnuję. Szkoda kasy na oglądanie ligowej żenady.

odpowiedz
Gif - 21.10.2021 / 22:55, *.orange.pl

Kogoś dziwi wynik ?
Napoli sprowadziło nas na ziemie , szczęśliwie udało się sprawić niespodziankę w meczach ze Spartakiem i Leicester, ale limit szczęścia został wykorzystany.
Jak na razie to w tym sezonie prawie same porażki.

odpowiedz
Hose - 21.10.2021 / 23:06, *.play-internet.pl

@Gif: Tak jak piszesz ze Spartakiem szczęście a Leicester nas zlekceważył nie wiem czym się tu podniecać w Anglii pojadą Legie jak dzisiaj we Włoszech!!!

odpowiedz
77/82 - 21.10.2021 / 23:38, *.chello.pl

@Gif: wynik nie dziwi, kompletny brak pomysłu na mecz już tak. Tzn. był pomysł pod tytułem autobus. Sorry ale z Leicester była jakaś gra. Tutaj padaka od pierwszej do ostatniej minuty i liczenie na cud. Chociaż z drugiej strony bardziej powinno mnie dziwić, że w meczu z Leicester, Spartakiem czy Bodo był jakiś pomysł, bo większości spotkań (szczególnie w e-klasie) jest właśnie takie walenie głową w mur jak dzisiaj.

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 22:54, *.mm.pl

Epilog meczu: Josue tak długo zwleka z oddaniem piłki, że ja traci....a my tracimy 3-go gola. To pokazujje, że juz nikomu z nich na niczym nie zalezy....

odpowiedz
Sebo(L) - 21.10.2021 / 22:54, *.centertel.pl

Trzecia bramka to podsumowanie tego meczu. Napoli pokazało jak się gra w piłkę i jak się strzela bramki. Jak należy strzelać z dystansu. Jesteśmy jedynie tłem dla takich drużyn. Przepaść jaka dzieli obie drużyny jest przeolbrzymia. Piłkarsko po prostu dwa światy.

odpowiedz
Autor - 21.10.2021 / 22:53, *.aster.pl

Płaczki won sprzed kompa.
Legia to my !

odpowiedz
Sikorskie gówno - 21.10.2021 / 22:58, *.jmdi.pl

@Autor: aż mi ciebie szkoda pustaku

odpowiedz
ivi - 21.10.2021 / 22:51, *.orange.pl

brawo

odpowiedz
Fryzjer - 21.10.2021 / 22:51, *.orange.pl

Czesiu przypominam - strzyżenie, numer lokalu 7 godzina 11.

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 22:50, *.mm.pl

Cóz, drodzy Koledzy. W LE zaczęło sie powazne granie i od razu widać róznicę. Taktyka Czesława juz egzaminu nie zda, zresztą juz do przerwy powinno byc "po zawodach". Skończyło się, jak musiało.

Przegrac we Włoszech to nie wstyd, ale trzeba choć cokolwiek grać. A tu ani gry, ani taktyki, ani pomysłu. Liczeniem na cud niewiele się osiągnie.

PS> Już widze jak Emreli z Kastratim wypruwaja sobie zyły w Gliwicach...

odpowiedz
znajca - 21.10.2021 / 22:58, *.plus.pl

@Wolfik:
Słabo to widzę: po cichu liczyłem na 1 pkt. i docelowo 3-cie miejsce w grupie LE. Strat w lidze już odrobić się nie da. Ewentualny awans do pucharów bez ścieżki mistrzowskiej jest praktycznie niemożliwy. Jak nazywał puchary Probierz? "Pocałunek śmierci", czy jakoś tak?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.10.2021 / 23:02, *.orange.pl

@Wolfik: Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: klub nie ma żadnego właściciela, nie ma działu skautingu, i okazało się ponownie, że nie ma trenera. Rzeczywiście - kupujemy okazyjnie graczy. Tylko to sa takie okazje, jak ostatnie warzywa na straganie. Drogo nie kosztują, ale smakują tak sobie, a część nadaje się do kosza. A D. jest zachwycony że "ma" klub piłkarski, z którego zrobił szambo korporacyjne. I właśnie kolejny raz wypłynęło...A my, kibice Legii, łudzimy się, że jakoś się wszystko ułoży. I co jakiś czas dostajemy batona na osłodę , w postaci wygranych np. ze Spartakiem, czy Leicester, a generalnie to jesteśmy cały czas bujani na całego...

odpowiedz
Gyros - 21.10.2021 / 23:40, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: nie rozumiem takich wpisow......mowisz ze szambo korporacyjne i chcialbys tej niekomercyjnej Legii lat 70, 80, 90ttych, a jednoczesnie chcac wynikow i poziomu pilki zachodniej z najlepszych lig w ktorych to dopiero jest komercja i szsmbo korporacyjne, nie ma zadnych sentymemtow do historij klubu,nazwy,herbu a liczy sie tylko kasa,fejm,szejkkowie, zmiany herbu itp itd....tam dopiero jest szambo, no ale sa wyniki i kasa wiec ludziom w to graj

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.10.2021 / 00:06, *.centertel.pl

@Gyros: Ja za to nie rozumiem, jak można od 5 lat powielać te same błędy i udawać, że jest super...

odpowiedz
ivi - 21.10.2021 / 22:49, *.orange.pl

juz kołki stoją siły nie ma

odpowiedz
autor - 21.10.2021 / 22:49, *.media.pl

Bardzo dobrze że polegli. Może w końcu Michniewicz wyleci. Powinien być zwolniony po trzeciej ligowej porażce ale lepiej późno niż za późno

odpowiedz
KRK 12345y7899 - 21.10.2021 / 22:48, *.plus.pl

Czas na zmianę trenera i systemu gry .
Niech się zabiorą za grę w ekstraklasie ..
Szkoda słów na ich grę.

odpowiedz
Emreli - 21.10.2021 / 22:48, *.telkab.pl

Emreli dziś i w lidze...to ten sam gość?

odpowiedz
kolko - 21.10.2021 / 22:55, *.chello.pl

@Emreli: Niestety zaburzona została mocno równowaga tych których będą walczyć z całych sił w każdym meczu i może co niektórzy utożsamiają się z klubem a zwykłych najemników.. Zero zaangażowanie w lidze ze strony Emreliego, Kastratiego a Mladenoviciowi odbiło po otrzymania tytułu pilkarza roku.. Niestety to prymitywne ale tutaj jedyne co może chyba zadziałać to metoda bata i nic innego..

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 23:50, *.mm.pl

@kolko: Otóż to - ślepy by zauważył, że najemnikom ewidentnie się nie chce. Nie rozumiem tego, bo to dopiero początek ich przygody z klubem. Ale wyglada na to, że mają wyje...ne na grę, zwłaszcza w lidze.

odpowiedz
Sikorskie gówno - 21.10.2021 / 22:48, *.jmdi.pl

Nie mogli tego rozłożyć na dwie połowy zagrałem że Napoli wygra obie połowy uwalili mi kupon

odpowiedz
Komornik Stefan - 21.10.2021 / 22:44, *.orange.pl

Nie mamy drużyny, za to odpowiadają wszyscy w klubie, od szefa przez sakuting i trenera.

odpowiedz
haha - 21.10.2021 / 22:58, *.chello.pl

@Komornik Stefan: haha akurat za to odpowiada w 90 % trener Dostał wartościowe transfery jak na polskie warunki, i niestety jak na polskie warunki musialy zostac zrobione tak pozno. Można go bronić ale wyniki w lidze mowia same za siebie a i styl jaki jest kazdy widzi.. To jest moim zdaniem najlepszy polski trener albo top 3 ale to tylko pokazuje jaka Polska mysl szkoleniowa jest wybitna.. Tylko szkoleniowiec z zza granicy inaczej nic nie pojdzie do przodu..

odpowiedz
:D - 21.10.2021 / 22:42, *.orange.pl

Dzięki bogu że przegrywają. Może się za ligę wezme te partacze

odpowiedz
znajca - 21.10.2021 / 22:44, *.plus.pl

@:D:
Liga już jest przegrana.

odpowiedz
:D - 21.10.2021 / 23:17, *.orange.pl

@znajca: nie jest chyba ze jeszcze przegraja ze 2 mecze

odpowiedz
Curragh - 22.10.2021 / 12:08, *.plus.pl

@znajca: zdarzalo sie, ze mistrz kraju przegrywal 10 lub spotkań

odpowiedz
ivi - 21.10.2021 / 22:42, *.orange.pl

Piłki sobie podać nie potrafią a przyjęcie to już inna historia, co oni na treningach robią

odpowiedz
Staszek - 21.10.2021 / 22:41, *.orange.pl

Wsio...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.10.2021 / 22:41, *.vectranet.pl

Jedynego sensownego napastnika trzyma na ławce do 70 minuty, a wpuszcza paralityka Ślisza... Miszta to ma chyba jakis problem z koordynacją.... i na bramkę za bardzo się nie nadaje.......... Ślisz Lopes Mladenovic porażka..................plus Gruby i jego taktyka murowania... bo się w Moskwie udało..

odpowiedz
Ja1916 - 21.10.2021 / 22:45, *.vectranet.pl

@Trener Bramkarzy: akurat Miszta to był najlepszy w Legii. Na sofascore widzę też.ma najlepszą ocenę

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.10.2021 / 22:50, *.vectranet.pl

@Ja1916: Nie zgodzę się oglądam mecz... wszystko w niego... to złapał, parę piłek wypluł, puste przeloty... no i żeby nie błąd sędziego to by sobie samobója strzelił..

odpowiedz
znajca - 21.10.2021 / 22:41, *.plus.pl

Niebywały niefart: Emreli strzela w słupek, po chwili jest 1:0. Kastrati pudłuje w 100% sytuacji i po kontrze robi się 2:0. Kicha, Pany...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.10.2021 / 22:44, *.vectranet.pl

@znajca: Jaki niefart to był pierwszy strzał Legii na bramkę, nie można wygrać 70 minut bez napastnika...........

odpowiedz
znajca - 21.10.2021 / 22:50, *.plus.pl

@Trener Bramkarzy:
Na prawdę sądzisz, że CM chciał tam wygrać?

odpowiedz
Farme(L) - 21.10.2021 / 22:41, *.virginm.net

Emreli gra pod siebie, kastrati wqurwiony siedzeniem na ławce...

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 22:40, *.mm.pl

Taktyka na mecz...rozpaczliwa obrona i liczenie na cud. Tak sie nie da. Nic nie zdarza się 2 razy. W Moskwie sie udało, teraz nie.

odpowiedz
Znawca - 21.10.2021 / 22:40, *.114.172

Trzeba murować, bo będzie pogrom!

odpowiedz
wtf - 21.10.2021 / 22:39, *.chello.pl

Alibi w postaci LE się skończyło,Pudel działaj albo spier..laj!

odpowiedz
Gocław - 21.10.2021 / 22:45, *.net.pl

@wtf: tylko to drugie spie..... prezesunio

odpowiedz
Pusia - 21.10.2021 / 22:38, *.vectranet.pl

Miszta frajer ręcznik i tyle

odpowiedz
Co robi Miszta? - 21.10.2021 / 22:38, *.206.149

No i już 3:0

odpowiedz
molo30 - 21.10.2021 / 22:38, *.tpnet.pl

I po Czesiu, dawałem mu 10 dni, skubany wyrobił się

odpowiedz
Farme(L) - 21.10.2021 / 22:37, *.virginm.net

No i hooy

odpowiedz
ivi - 21.10.2021 / 22:37, *.orange.pl

Gruby wypad............

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 21.10.2021 / 22:36, *.55.238

Masakra, my chyba gramy w inną dyscyplinę sportu. Paralitycy kontra piłkarze. Chłopcy na orlikach mają lepszą technikę.

odpowiedz
Świru - 21.10.2021 / 22:36, *.206.149

Trzeba grać na chaos!

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 22:35, *.mm.pl

W końcu to musiało sie tak skończyć.....

odpowiedz
wtf - 21.10.2021 / 22:35, *.chello.pl

Czesiek Murarz się zesrał.

odpowiedz
Nie mamy bramkarza - 21.10.2021 / 22:35, *.180.134

Ale Misztal farfocli puścił, w sam środek!

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 22:32, *.mm.pl

Rozpaczliwe okrzyki z ławki Legii "no faul" a Kastrati wycina rywala....

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.10.2021 / 22:30, *.vectranet.pl

Dawać Emreliego.......... za Mladena...........

odpowiedz
Olomanolo - 21.10.2021 / 22:28, *.play-internet.pl

Nie jesteście kibicami LEGII jesteście kibice sukcesu -jest 0-0 źle Legia wygrywa źle jest Czesław źle -moje pytanie -o H*k wam chodzi - nasza Legia gra w pucharach walczy o mistrza a a Wy Co ciągle narzekacie WIĘCEJ WIARY !!!!

odpowiedz
Plaskacz - 21.10.2021 / 22:31, *.net.pl

@Olomanolo : Nie jesteśmy, zdeszyfrowałeś nas. O jakiego mistrza?

odpowiedz
Mordor - 21.10.2021 / 22:49, *.net.pl

@Olomanolo : Kolo ty oglądasz mecz ? Mioduski ci zapłacił za ten wpis ?

odpowiedz
Gocław - 21.10.2021 / 22:55, *.net.pl

@Olomanolo : nie nasza tylko pudla i nic z niej nie będzie puki on tu jest. masz swoją odpowiedź o co chodzi

odpowiedz
magoo - 21.10.2021 / 22:27, *.aster.pl

Miszta mecz życia chyba...

odpowiedz
Sebo(L) - 21.10.2021 / 22:23, *.centertel.pl

Wyszkolenie techniczne piłkarzy Legii to jest ku.wa katastrofa. Dlatego przy takim klubie jakim jest Napoli wyglądamy jak drużyna juniorów.

odpowiedz
Plaskacz - 21.10.2021 / 22:28, *.net.pl

@Sebo(L) : Całej naszej śmiesznej elipy od lat. Nie dziwota że grają tutaj spady.

odpowiedz
Plaskacz - 21.10.2021 / 22:20, *.net.pl

Rozpier..ala mnie ten festyniarski doping z taśmy. Żenada. Dobrze że naszych słychać od czasu do czasu.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.10.2021 / 22:16, *.vectranet.pl

Za Lopesa Slisza gratuluje zamysłu taktycznego Czesiu.............

odpowiedz
word!up - 21.10.2021 / 22:19, *.net.pl

@Trener Bramkarzy: Czesiek wzmacnia beton . On musi mieć coś z budowlańca.

odpowiedz
Plaskacz - 21.10.2021 / 22:10, *.net.pl

Mladen jest masakrycznie słaby i wolny. I tak od początku sezonu. A Luqi po urodzeniu mu się dziecka głową w pieluszkach.

odpowiedz
Farme(L) - 21.10.2021 / 22:09, *.virginm.net

Za dostęp do BT w UK zapłaciłem więcej niż za wizytę na stadionie, bo Viaplay nie działa tu nawet ze zmiana VPN... ale czego się nie robi by obejrzeć mecz :)

odpowiedz
Sebo(L) - 21.10.2021 / 22:09, *.centertel.pl

Niech już w końcu oddadzą gdzieś tego Mladenovicia bo na jego grę za skur...syna nie da się patrzeć. Dno.

odpowiedz
wtf - 21.10.2021 / 21:59, *.chello.pl

Patrząc na ten mecz i wyniki w Lidze Konferencji wydaje się,że powstanie Superligi jest nieuniknione a LM będzie dla drużyn pokroju Benfici!Oglądanie całej reszty to marnowanie czasu.

odpowiedz
RIkki - 21.10.2021 / 21:56, *.net.pl

Mladen chała , Muci ciągnie do przodu , a Luqi jakoś średnio , ale wynik oki

odpowiedz
Hiszpan - 21.10.2021 / 21:56, *.telnaptelecom.pl

Autobusik i zero strzałów. Styl Czesława.

odpowiedz
smok - 21.10.2021 / 21:56, *.vectranet.pl

Napoleony zaczną się frustrować, polecą kartki, może nawet złapią czerwo, na ostatnie 20 min dwie zmiany w Legii i mamy 3 punkty :)

odpowiedz
P(L)EBAN - 21.10.2021 / 21:50, *.tpnet.pl

Jakiejś wielkiej biedy nie widzę. Oczywiście, nie gramy praktycznie nic ale. Jeśli z tego będzie choćby punkt to w trakcie przerwy biorę go w ciemno. A ten punkt to po pierwsze coraz bardziej realna dalsza gra w pucharach, a po drugie kasa. Chyba nie spodziewaliśmy się po wizycie w Neapolu tego ze będziemy wyglądać lepiej.

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 21:56, *.mm.pl

@P(L)EBAN: Zgadzam się co do sedna. Natomiast moglibyśmy wygladać chociaz troszke lepiej. Bo w tej chwili to wygląda na to, że tylko czekamy az nam strzelą. Przepaść to chyba odpowiednie słowo.

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 21:49, *.mm.pl

Jakimś cudem ciągle jest 0:0. Gramy mega piach, ale paradoksalnie wynik jest dobry...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.10.2021 / 21:47, *.vectranet.pl

Lopesowi bym podziekował i Emreli za niego. Muci sobie radzi, za beznadziejnego machającego łapami Mladenovicia Kastrati... Ciężko..

odpowiedz
Plaskacz - 21.10.2021 / 21:47, *.net.pl

Dlaczego mecz jest przy pustych trybunach?

odpowiedz
Farme(L) - 21.10.2021 / 21:39, *.virginm.net

Muci szybciej wraca do obrony niż Mladen

odpowiedz
Lolek - 21.10.2021 / 21:37, *.telkab.pl

Widać w jakim my miejscu jesteśmy....i ta nasza śmieszna e-klapa

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.10.2021 / 21:30, *.vectranet.pl

Ale nas cisną... i te błędy przy wyprowadzaniu piłki... Nie radzimy sobie z presingiem...

odpowiedz
Babol - 21.10.2021 / 21:29, *.209.86

Wieteska znowu się zesrał, ile można tolerować jego babole?

odpowiedz
Farme(L) - 21.10.2021 / 21:27, *.virginm.net

Jeden babol za nami...

odpowiedz
word!up - 21.10.2021 / 21:22, *.net.pl

Obrona Częstochowy . To jest anty futbol w wykonaniu Legii . Zawodowi piłkarze nie potrafią utrzymać się przy piłce . Będzie dobrze.

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 21:15, *.mm.pl

Obrona wręcz rozpaczliwa. Oby prztrwać te 20-30 minut bez strat, choć bedzie bardzo trudno...

odpowiedz
Plaskacz - 21.10.2021 / 21:02, *.net.pl

strumyk i strims tnie, macie to http://www.drhtv.com.pl/drhtv-1.html

odpowiedz
LIVE TRANSMISJA - 21.10.2021 / 21:00, *.vectranet.pl

http://strumyk.tv/NapoliLegiaWarszawa.php

odpowiedz
Pawcio - 21.10.2021 / 20:55, *.play-internet.pl

Poratujcie linkiem gdzie oglądać mecz na żywo!!!

odpowiedz
Mariusz - 21.10.2021 / 20:57, *.209.86

@Pawcio: viaplay.pl

odpowiedz
Hiszpan - 21.10.2021 / 20:44, *.telnaptelecom.pl

Mecz z Piastem będzie ostatnim dla Czesława. Nieoficjalnie wróci do Lubina.

odpowiedz
Zupełnie Obiektywny - 21.10.2021 / 19:58, *.icpnet.pl

Czesław nie czuje presji, bo wie, że już jest odstrzelony i tak i tak, bez względu na wynik, nawet jak wygra z Napoli ze 3:0 i 5:0 z Piastem to i tak już jest "po ptokach".
Czesław ma na to wyj.ane, bo i tak Chopin będzie płacił do końca kontraktu. Czesiek sam nie rzuci ręcznika, poznał "smak" siedzenia na dupie i dobrze wie, że trzeba siedzieć do końca, bo na drugą szansę można czekać długo, albo się nie doczekać w ogóle.
A wiadomo trzeba będzie zejść na poziom Stali Mielec, Cieczki, Podbeskidzia, Płocka ewentualnie Warta i stawiam, że Czesław jak zostanie ogłoszone jego zwolnienie to zaraz poleci Tworek i Czesiek będzie bronił się przed spadkiem z Wartą.
Wspomnicie moje słowa
W Legii pojawi się jakiś nowicjusz skandynawski co grał w Anglii lub Holandii, ewentualnie jakiś Ruski, Ukrainiec lub Gruzin.
Gattuso charakterem bliżej do Pinto, więc Chopin tego by nie dźwignął, on lubi posłuch ciotek korporacyjnych w swojej firmie, w końcu jest Prezesem z Ameryki nie???

odpowiedz
smok - 21.10.2021 / 20:06, *.vectranet.pl

@Zupełnie Obiektywny: zdecyduj się - będzie siedział na d... i brał kasę od Pudla, czy będzie bronił się przed spadkiem z Wartą, bo to i to naraz nie wchodzi w grę.

odpowiedz
FiroZS - 21.10.2021 / 19:43, *.as13285.net

https://www.vipleague.tv/

Polecam

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2021 / 20:29, *.mm.pl

@FiroZS: Super! Wielkie dzięki Kolego.

odpowiedz
Michał - 21.10.2021 / 19:42, *.plus.pl

Dobrze że Kastrati i Emreli na ławce. Wejdą w 2 połowie na zmęczone Napoli. Hehe dzisiaj cudu nie będzie ale wiara umiera ostatnia. Do boju LEGIO WARSZAWA!

odpowiedz
dino - 21.10.2021 / 19:35, *.vtelecom.pl

dla wszystkich którzy szukają streamów: Na Viaplay można oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie, w dodatku jest promocja na hasło LEGIA2021 płaci się 17 zł miesięcznie (a nie 34) podzielić na 2 to wychodzi 8.50 przez 4 miesiące oglądania. Ewentualnie można wsiąść opcję za darmo na 30 dni (też można na 2 urządzenia) i potem zrezygnować

odpowiedz
K(L)AKIER - 21.10.2021 / 19:48, *.inetia.pl

@dino: dzięki bracie:) , nawet nie widziałem o tym rabacie

odpowiedz
Daszka - 21.10.2021 / 19:27, *.chello.pl

Liczę, że w dzisiejszym meczu zagramy z podobnym zaangażowaniem, jak w dotychczasowych. Oczywiście, zaciąg zagraniczny będzie się próbował promować, ale w tej konkretnej sytuacji, to będzie nasz duży atut.
Napoli ma punktowy (1) nóż na gardle, dlatego najprawdopodobniej zagrają pierwszym składem, a co to będzie oznaczać, to się niebawem przekonamy.
Typuję naszą przegraną, oby w jak najmniejszych rozmiarach. Szkoda, że nie zagra Tobiasz...

odpowiedz
Alf - 21.10.2021 / 19:45, *.18.90

@Daszka: Raczej tak całkiem pierwszego garnituru z góry na dół nie założą, bo w Niedzielę grają z Romą, a Roma w tej chwili też gra głównie rezerwowymi i przegrywa do przerwy z Bodo Glimt 2:1

odpowiedz
Banan - 21.10.2021 / 20:47, *.t-mobile.pl

@Daszka: dziś to nam wpierdzielą jak kozie za obierki :( i nie może być inaczej - ) lider Serie A i czerwona latarnia Dupoklasy...

odpowiedz
Legion1916 - 21.10.2021 / 21:15, *.210.66

@Banan: Nie ma szans na to,

odpowiedz