Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Wynik nie oddaje wydarzeń

Mishka, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Z mojej perspektywy, mecz wyglądał następująco: do 80. minuty byliśmy w grze, utrzymywał się wynik 0-0. Może nie stwarzaliśmy wielu okazji, Napoli miało ich więcej, a na nasze szczęście, ich nie wykorzystali. W najlepszym dla nas momencie straciliśmy dwie bramki - pierwsza tuż po tym, kiedy mieliśmy sytuację, którą mogliśmy lepiej wykorzystać. Przy drugiej bramce było podobnie. 3 bramka to bardzo ładny strzał, w 10 minut straciliśmy nadzieje na korzystny wynik.

- Chciałbym podziękować drużynie za wysiłek i zaangażowanie, za zostawione zdrowie na boisku. Wynik nie oddaje wydarzeń do 80. minuty. Czasem zmiany mają wielkie znaczenie, dzisiaj zmiany przyspieszyły grę Napoli. Wiedzieliśmy, że pojawią się zmiennicy z podstawowego składu. Kiedy my opadaliśmy z sił, oni weszli na boisko. Emreli i Kastrati mieli sytuacje, w których mogliśmy zdobyć bramki, a to rywale przeprowadzili kontry. Wracamy smutni do Warszawy, ale kiedy emocje opadną, zobaczymy kilka pozytywów w naszej grze. Graliśmy na tle świetnej drużyny, lidera Serie A i staraliśmy się im przeciwstawić. Jeżeli tracisz bramkę 20 sekund po tym jak sam mogłeś ją strzelić, to olbrzymi ból. Wiedzieliśmy, że jak pierwsi stracimy gola, trudno nam będzie odpowiedzieć. Te 2 momenty bolą więc i siedzą w głowach zawodników.

- Na boisku pojawili się najlepsi wykonawcy na nasze założenia. Chcialiśmy uniknąć bezpośrednich pojedynków środkowych obrońców z naszymi napastnikami, szukaliśmy sposobu, żeby ich ominąć. Pomysł z Mucim był dobry. Chcieliśmy wstawić dużo zawodników operujących piłką na małej przestrzeni. Powiedzieliśmy w przerwie, że musimy odważniej utrzymywać piłkę w grze. Nie obyło się bez błędów.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 95781
START: 02.12.2020 / KONIEC: 30.10.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (89)

+dodaj komentarz
czeslawusmiechniety - 24.10.2021 / 01:26, *.chello.pl

NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO TRENERA NA ŚWIECIE KTÓRY POTRAFI- DWÓKROTNIE !!!! ZREMISOWAĆ Z WYSPAMI OWCZYMI -A W LIDZE DYSPONUJĄC NAJWYŻSZYM BUDŻETEM NA DZIEWIEC MECZÓW WYWALCZYĆ SZEŚĆ PORAŻEK !! UŚMIECHNIETY CZESIO ŚRUBUJE REKORDY

odpowiedz
bronek49 - 23.10.2021 / 18:31, *.chello.pl

o czym ty idiotyczny trenerku mowisz może rzeczywiście wynik nie oddaje wydarzeń bo powinno być 6-0 dla Napoli

odpowiedz
Basior - 23.10.2021 / 02:14, *.shawcable.net

Czy naprawde nikt nie widzi ze mamy najgorszeo trenera? w eklapie?

odpowiedz
Goral - 23.10.2021 / 01:11, *.myvzw.com

Niech się ekipa tych grajków ogarnie,a nie męczyć grubasa!

odpowiedz
Tylko Legia - 22.10.2021 / 23:16, *.orange.pl

Trenerze już Trener pogubił się na dobre. Jest już po meczu więc może Trener nam je zdradzić. Najbardziej jestem ciekaw jakie założenia miał Lopes? Szybki atak? Utrzymanie się przy piłce? Defensywne?
Trzeba było wyjść składem takim jak na angoli a nie kombinować sadzając Emreliego, Szlisza, Charatina. Zostawiając na boisku Josue który miał w nogach cały mecz z Lechem, nie broni i nie miał komu dograć z przodu. Bez pomysłu kompletnie

odpowiedz
A - 22.10.2021 / 22:15, *.chello.pl

Nie oddaje bo mogło być 0:5 może 1:6

odpowiedz
Mac - 22.10.2021 / 20:17, *.play-internet.pl

Michniewicz, obudź się chłopie - to nie jest Amika, tu jest LEGIA!

odpowiedz
Hiszpan - 22.10.2021 / 22:25, *.telnaptelecom.pl

@Mac: A dziś Amica 24 strzały 13 celnych. Grubasie przez Ciebie Legia oddała 13 celnych strzałów od początku sezonu parodysto.

odpowiedz
Wawa - 22.10.2021 / 19:56, *.chello.pl

A mojej perspektywy Czesław toooo
Była masakra Obrona Częstochowy przed Szwedami to pokus
Won Czesław
Won pojęcie nie masz won

odpowiedz
Przemek - 22.10.2021 / 19:29, *.aster.pl

Wynik determinuje wszytko gdyby skończyło się 0-0 to zespół i trener byliby wychwalani pod niebiosa, mecz z Napoli to całkiem inna dyscyplina sportu, są zdecydowani najmocniejsi w naszej grupie i pewnie w całej obecnej Lidze Europy, grają u nich mistrzowie Europy plus w czasie meczu zmiany robili kozackie- za dobrego gracza wchodził znacznie lepszy , nie mamy do nich jakiegokolwiek podejścia. Myślę , że wreszcie jako kibice Legii musimy się zmierzyć z rzeczywistością. Mioduski jest właścicielem , który płaci na ten zesół i za to mimo wszystko trzeba mu podziekować- jakoś żaden bogacz lub duża firma nie chce na razie od niego odkupić Legii. Jeżeli bylibyśmy takim "łakomym kąskiem" to już dawno Miodek sprzedałby Legię z pocałowaniem ręki, myślę, że Legia jest teraz dla niego bardzo dużym problemem finasowym w który się wpakował. Nie jest on bowiem niestety potentatem finansowym , bliżej mu raczej do gołodupca, szczególnie jeżeli porównamy go do innych właścicieli klubu w Europie. Podejrzewam wręcz , że dokłada do Legii - także nie ma co liczyć na poważniejszych graczy i jakiegoś poważnego trenera z zagranicy. W związku z powyższym nie ma szans na godzenie ligii i wystepów pucharowych , a na pewno nie na to , że będzie dobrze we wrześniu , w październik a może i nawet w listopadzie. Jesteśmy klubem , który na ten moment dysponuje śmiesznym jak na Europę budżetem i bardzo wąskim składem, nawet nie mamy solidnego zmiennika na bramkę po kontuzji Boruca. Tak wiem Miszta zagrał wczoraj super mecz - ale w lidze i w PP wyglądał do tej pory fatalnie. Niech ktoś tylko zanalizuje , że na 3 mecze ligowe i jeden PP - raz "wywalczył" karnego ( Raków ) i dał sobie załadować 3 bramy z wolnych. ( Gdańsk fatalne ustawienie muru, Wigry -wypluł piłkę do dobitki na pustaka, Raków Ivi Lopez z dalszej odległości) Po taki meczu jak z Napoli nasz "galowy" skład jest totalnie wypruty i fizycznie i psychicznie, także niestety nawet jakby chcieli nie będą mogli "umierać" za 3 pkt w Gliwicach. Oczywiście dochodzi do tego szereg fatalnych decyzji Prezesa w poprzednich latach w zakresie trenerów i transferów i mamy 6 porażek na 9 meczów. Liczenie na to, że mamy dwa mecze zaległe i je wygramy ( słyszę to co chwilę a już 6 zespołow nas rozwaliło) a potem będzie seria zwycięstw a Lech i Raków się "wypną" i każdy będzie ich lał to naprawdę duża naiwność. Oczywiście chiałbym bardzo żeby tak było , ale to szanse na to są po prostu znikome. W ostatnich 10 latach przyzwyczailiśmy się do mistrzostw - przez te tytyłu wyrośliśmy na najbardziej utytułowany polski zespół. Ostatnio było ogromne ciśnienie na puchary no to mamy teraz puchary i niestety "król jest nagi" Reasumując bez majętnego sponsora, gotowego nawet sporo dołożyć, zatrudniającego fachowców w klubie jesteśmy skazani na szybkie odpadanie w eliminacjach z poważnych pucharów i wtedy walkę o mistrza z dużym prawdopodobieństwem jego zdobycia albo na takie cyrki jakie mamy w tym roku. I to jeszcze fajnie, że mamy 6 pkt w LE i 2 wygrane mecze, bo mogło być i tak , że lanie byłoby i w lidze i w pucharach. Przynajmniej kibicowsko jesteśmy bezapelacyjnie najlepsi!

odpowiedz
Semper Fi - 22.10.2021 / 22:10, *.181.226

@Przemek : Przemek : w samo sedno. Zapraszam częściej, bi to co piszesz to powinien byc artykul chlopie!!! Brawo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.10.2021 / 11:58, *.centertel.pl

@Przemek : Po pierwsze, żeby kupić klub, to ktoś musi go sprzedać. Znam 3 osoby zainteresowane tematem. Po drugie, może być i 10 sponsorów i nic z tego nie wyniknie, gdy się nie ma pomysłu. ,,Przepalić,, można każde pieniądze. Po trzecie - właściciel miał 5 lat, żeby przygotować klub do gry na kilku frontach. Po czwarte - z zachwytu nad remisem z Napoli, mogli by się cieszyć ludzie pokroju Jarząbków z ,,Misia,,. Jaki sens ma chwilowa radość, gdy jest realne zagrożenie, że w następnym sezonie, w pucharach nie zagramy. Napisać można wszystko, piać z zachwytu, dziękować za prezesa stulecia, tylko przychodzi moment, w którym człowiek pyta sam siebie - czy o takiej Legii mówił D. 5 lat temu, kiedy przejął samodzielnie klub? Pamięć mam dobrą, i prawie nic tu się nie zgadza. Nie po roku, dwóch, ale po 5 latach. To ile jeszcze mam czekać i patrzeć na ten bałagan, 5 kolejnych lat?

odpowiedz
geds - 22.10.2021 / 19:00, *.centertel.pl

rzeczywiście nie oddaje, mogło być 0:6 skoro nie chce się grać w piłkę, Czesław nie ośmieszaj się

odpowiedz
bronek49 - 22.10.2021 / 18:24, *.chello.pl

przestań michniewicz pieprzyć bzdury ten wynik oddaje to co działo się na boisku raptem zrobiliście 2-3 akcja trochę grożniejsze reszta to nędza nie istnieliście znowu co piłka do przodu to niecelna chciałeś grać z kontry a wystawiasz woła Lopesa który znowu zagrał kiepski mecz a trzymasz młodego szybkiego Kostorza pogubiłęś się zdejmujesz Lopesa a wstawiasz defensywnego za chwile zdejmujesz defensywnego wstawiasz ofensywnego mam nadzieje że niedługo Mioduski popędzi ciebie bo kibice już nie wytrzymują tego co wyprawiasz i myślę ze pomogą przy twoim odejściu

odpowiedz
zaba285 - 22.10.2021 / 18:10, *.grupaping.pl

przyjrzyjcie się, co robi nasz "super obrońca" Wieteska przy akcji po której padła 2 i trzecia bramka... to jest dramat. w naszej słabej lidze jest to samo ale ma szczęście, że poziom przeciwnika trochę inny, bo co mecz by były przynajmniej 2 bramki jego tak jak tutaj

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 22.10.2021 / 17:31, *.vectranet.pl

sila kadry mowi sama za siebie gdyby emreli nie ztrzelal w slupek a wyprowadzil prostopadle podanie do kastratiego bylo by 1-0 dla Legii w glowach napoli bylo by to ze przegrywaja my mogli bysmy skupic sie na defensywie nie rozumiem jednej pie.....j zmiany na uj slisz jak wszystko w defensywie bylo ok emreli za lopeza a kastrati za mladenowicia to by dalo zwyciestwo a taktyka byla by nie naruszona

odpowiedz
DOŚĆ! - 22.10.2021 / 15:59, *.18.181

JEST JEDEN PROBLEM, WYSTARCZY ZOBACZYĆ STATYSTYKI MECZU W NEAPOLU, I TO SĄ OWOCE PRACY TRENERA, SZTABU ,SZTABU CHYBA NAJBOGATSZEGO W HISTORII LEGII, ILE STRZAŁÓW ILE CELNYCH, CZY NA TRENINGACH MAJĄ OGRANICZONY KONTAKT Z PIŁKĄ~?BO TO TAK WYGLĄDA, NIE MAM POJĘCIA NA CO CZEKA PREZES, TU TRZEBA JUŻ WYMIENIAĆ SŁABE OGNIWA!

odpowiedz
kosachicago - 22.10.2021 / 15:57, *..

ja chyba inny mecz ogladalem

odpowiedz
Ryba - 22.10.2021 / 15:31, *.play-internet.pl

Przykre ale prawdziwe jest to, że drużyny prowdzone przez Michniewicza pierwszy rok grają dosyć fajnie, a potem murowanie bramki, totalna defensywa, zabita kreatywność i gra do przodu...
Tak było z młodzieżówką i tak jest jest teraz z Legią...
Co się dzieje z Luqim, Mladenem, Pekhartem czy nawet Emrelim nie wspominając o Sliszu...

odpowiedz
wwL - 22.10.2021 / 14:36, *..

Niestety lecz przykro się na to patrzyło i jeszcze bardziej przykro słuchało się komentatorów viaplay, którzy mówili że jest dobrze.
My nawet nie próbowaliśmy grać w piłkę tylko non stop wybijania po krzakach. Tak meczu się nie wygra

odpowiedz
Gouveneau - 22.10.2021 / 14:16, *.cdn77.com

Ma ktoś tutaj z szanownych malkontentów zbędne pół miliarda Euro, żeby wyłożyć na porównywalny do Napoli skład, plus kilkadziesiąt milionów na gaże dla zawodników za sezon i kilka milionów na trenera?

odpowiedz
LewLegia - 22.10.2021 / 18:03, *.net.pl

@Gouveneau: pół miliarda na zawodników , to po co trener ? To jedno, drugie to to , że nie ma takiej różnicy w zawodnikach yo tylko cyferki, które nakręca rynek. Jeśli by tak było to Legia 25mln Napoli 500mln to wynik jaki ???? 20 - 0 dla Napoli, a było tylko 3

odpowiedz
Komornik Stefan - 22.10.2021 / 18:41, *.orange.pl

@Gouveneau: Ja mam, komu trzeba zapłacić? Tylko pamiętaj, jak się okaże, że oszukałeś, to sciągnę z ciebie i rodziny ostatnie skarpety..

odpowiedz
antek - 22.10.2021 / 13:45, *.play-internet.pl

jak z piastem nie wygra to go w............................ie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.10.2021 / 13:15, *.orange.pl

My po prostu po tych wszystkich pseudo trenerach cieszyliśmy się, że wreszcie mamy Trenera. I jpatrząc na niektóre aspekty - jak choćby gra repry młodzieżowej z dobrymi drużynami, wydawało się, że tak będzie. Tymczasem patrząc na temat realnie - to jest średni trener, jeżeli chodzi o tzw. "polską myśl szkoleniową". Nie będę przedłużał, bo można pisać bardzo dużo przemyśleń, ale szkoda czasu. Panie Dariuszu, niech się Pan wreszcie bardzo dobrze zastanowi nad tym, kto rzeczywiście pasuje do naszego klubu - Legii Warszawa. Nawet kosztem kilku kolejnych porażek w lidze (oby były zwycięstwa). Trudno, ale nic na szybko, bo znowu historia zatoczy koło. I żaden Jurek B. z całym szacunkiem do tego człowieka, ale tu potrzeba trenera z odpowiednim warsztatem i mentalem. Bardzo proszę nie robić kolejnego błędu. Co do Michniewicza, ja już nie widzę, żeby panował nad szatnią, zresztą on sam widzi, że to już sensu nie ma. Miota sie od ściany do ściany, niestety to wszystko przerosło jego możliwości. Dzięki za wygrane ze Spartakiem, czy Leicester, dzięki być może za kolejne dobre wyniki, ale na dłuższą metę to nie ma sensu. To oczywiście tylko moje zdanie, ktoś może mieć inne. Również takie, że Czesław ma zostać kolejne 2 lata. Ja już w dłuższej perspektywie czasu, sensu nie widzę.

odpowiedz
Pacho - 22.10.2021 / 14:53, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: jeśli chodzi o polską myśl szkoleniową o ile można to co tu się wyprawia nazwać myślą, to akurat Michniewicz to jeden z lepszych. Szkoda tylko, że zdecydowanie nastawiony na pucharowe wyzwania, w których pomysły i rozpracowanie idą mu dość nieźle w porównaniu do ligi, w której już nie nadąża z przygotowaniem gdzie gry raz na tydzień, przeplata pucharowymi. No cóż jest szansa że jeśli nie ligę to Puchar Polski w tym roku zgarniemy i do euro pucharów się chociaż szansę będziemy mieli dostać.

odpowiedz
t - 22.10.2021 / 13:08, *.edu.pl

Szczęście w pucharach skończyło się i zobaczyliśmy prawdziwą Legię.....

odpowiedz
Damian - 22.10.2021 / 12:38, *.plus.pl

Debil gdyby nie Misztal wynik byłby dwucyfrowy ale może ja inny mecz oglądałem

odpowiedz
Paco - 22.10.2021 / 12:23, *.190.43

Co tu dużo gadać , chłopaki dali maxa ale nasz max jest za słaby na taki zespół . I tak 75 minut trzymali się dzielnie. Jak klub nie ma pieniędzy to ma takich grajków. Kudłaty jest pusty w ryj. On chce zarabiać a nie inwestować . Jak czytam szczyli co to Czesia chcą wywalić to ręce opadają . Dzieciarnia jak dacie trenerowi zawodników to wtedy wymagajcie

odpowiedz
Luk - 23.10.2021 / 20:51, *.timplus.net

@Paco: A jak wytłumaczysz mecze ligowe? I Ronaldo nie pomoże jak trener jest kiepski...

odpowiedz
Lido - 22.10.2021 / 12:22, *.play-internet.pl

Wonn nie ma na co czekać, Legia tak samo gra w ekstraklasie, nie stwarza sytuacji bo to trener który nie gra pilki kombinacyjnej tylko autobus w bramce i kontratak, Wonn tego nie da się oglądać!!!

odpowiedz
Hitis - 22.10.2021 / 12:07, *.chello.pl

Trener zza granicy na już! Inie chodzi o porażke z Napoli tylko o to co dzieje się w lidze. Tych wyników nie tłumaczy nic! Można zgubić punkty w tej fazie ligi ale nie aż tyle!

odpowiedz
Xvxt - 22.10.2021 / 11:59, *.a2mobile.pl

No tak powinno byc 5:1.. Różnica klas.. Bez 4 podstawowych zawodników, Strach gdyby tylko wyszli w nominalnym składzie..

odpowiedz
Czereczesow - 22.10.2021 / 11:49, *.play-internet.pl

Misiu chyba bylem na innym meczu wyszedles na ustwaienie na 0-0 to porazka z gory byla skazana.legia nie mogla.wyjsc z wlasnego pola karnego nie mowiac o polowie napoli co 3 min mialo grozna sytuacje to ze skkmczylo sie 3-0 to tylko fart ze branki juz wczesniej nie zdazyly pasc kazdy z zawodnikow legii od 3- 7 klas nizszy od zawodnikow napoli a taki wieteska to nawet w polskich 3 ligowcach miejsca nie znajdzie slupek legii to istny fart zreszta bramkarz napoli byl dobrze ustawiony i jakby szla w swiatlo bramki obronil by bez problemu pod koniec od 75 minuth napoli wrzucilo 2 bieg i spokojnie 3 bramki syrzelilo...tak wiec czesiu pakuj sie jak i polowy pilkarzy ...z piastem ja juz poprowdze...bo tu z legia jest w rozsypce i ogolnie tragedia

odpowiedz
LEGION - 22.10.2021 / 10:50, *.chello.pl

Micha - WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.10.2021 / 10:39, *.play-internet.pl

Kurde,ja to już wiem,czemu Mioduski zatrudnił Michniewicza w Legii.Jeden i drugi takie bzdury pyertolą,ze aż się wierzyć nie chce,że są kibice,którzy w nie wierzą.Trafił swój na swego.Po każdym meczu czytając "wypowiedzi"jednego,czy drugiego ancymona,się zastanawiam,czy napewno o tym samym meczu mówimy.

odpowiedz
Legion - 22.10.2021 / 10:38, *.chello.pl

Faktycznie nie oddaje. Powinno być 5-0. Won z Legii i weź ze sobą Slisza, Mladenovica, Lopesa i Skibickiego. A i nie zapomnij dać po Piaście piłkarzykom tak z 5 dni wolnego.

odpowiedz
Syn trenera - 22.10.2021 / 14:49, *.vectranet.pl

@Legion: Popietam w 100000% więcej siatkonoge i gierek oraz odnowy.Ruszmy sie ja wóz z węglem. Popatrzcie jaka dynamikę miał Emreli jak przyszedł a jak jest teraz podobnie z Kastratim sie robi.. Absolutnie poza przeszkadzaniem nie zaprezentowaliśmy nic w Neapolu...Dramat Gruby Won

odpowiedz
j24 - 22.10.2021 / 10:17, *.play-internet.pl

Znowu to samo. Gdyby babcia miała wąsy... Rzadko się zdarza taki mecz jak Polski z Albanią, że na 4 strzały padają 4 gole. Żeby strzelać bramki trzeba sobie tworzyć sytuacje. Tymczasem gra Legii to murowanie bramki i laga do przodu. W ofensywie Legia nie istnieje.

odpowiedz
urs72 - 22.10.2021 / 10:01, *.chello.pl

Damy radę , jeszcze nie koniec rozgrywek Tylko spokój i oper. ......lic zawodników że nie widzą co się dzieje w polu karnym nie podają a wyprowadzenie piłki to kur....... To nie dryblowanie tylko podania ,na Łazienkowskiej będzie dobrze ,pozdro

odpowiedz
grzesiek - 22.10.2021 / 09:45, *.centertel.pl

Wynik nie odwzwierciedla wydarzeb na boisku. Legia przewazala i napoli zaskoczylo nas zdobywajac bramke. Z racji ze pilkarze byli komplwtnie nie przygotowani na stracenie bramki z jakimś Napoli, stracilj druga i trzecia

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.10.2021 / 08:55, *.aster.pl

Kochany Panie Czesławie, ten wynik (podobnie jak i kilka poprzednich), znakomicie oddaje poziom pańskiego warsztatu trenerskiego.

odpowiedz
kiki - 22.10.2021 / 12:54, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: poziom czego?

odpowiedz
grzesiek - 22.10.2021 / 08:49, *.centertel.pl

Ktos tutaj napisal ze jeszcze piast i to bedzie byc albo nie byc trenera. No to moze poczekamy do konca rundy zobaczymy czy uda sie mu przegrac reszte meczow.

odpowiedz
Miodek out - 22.10.2021 / 08:04, *.com.pl

No to teraz w plecki z Piastem i Czesio out
Czekam dnia kiedy Miodek opuści naszą ukochaną Legię

odpowiedz
Dorotka - 22.10.2021 / 12:38, *.plus.pl

@Miodek out: Jasne i Ty kupisz klub.Włącz myślenie. Lub zmień lekarza.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 22.10.2021 / 08:04, *.centertel.pl

Nie rozumiem niektórych komentarzy .. napisane jak było . Moim zdaniem aż na tak wysoką porażkę nie zasłużyliśmy . Trener gra tym co ma i ustawia drużynę pod najmniejsze straty . Trzeba przyznać, że bramki padały zawodowe .

odpowiedz
NAR. - 22.10.2021 / 07:39, *.play-internet.pl

Panie Mioduski , pogoń Czesia gdzie pieprz rośnie.ŻENADA. Z tym trenerem już nic nie osiągniemy.

odpowiedz
St.anger - 22.10.2021 / 07:31, *.tpnet.pl

Odleciałeś chłopie , odleciałeś i to zdrowo

odpowiedz
Koko123zambrów - 22.10.2021 / 07:09, *.net.pl

Chyba nikt nie myślał że tutaj 3 pkt zdabędziemy... z czym i kim ?! Kolejna sprawa nie ma co wylewać wiadra pomyj na trenera bo prawie wszystkie transfery były robione na ostatnią chwilę jakby czekali na wyprzedaż kefirków na dzień przed terminem :)))) teraz piast i to będzie być albo nie być Czesia

odpowiedz
kiki - 22.10.2021 / 06:55, *.citystrada.pl

To prawda wynik jest mylący. Cud, że nie dostaliśmy 10 w plecy.

odpowiedz
K(L)AKIER - 22.10.2021 / 09:41, *.inetia.pl

@kiki: Napoli miało kilka naprawde dobrych akcji , ze 4 na pewno które minimalnie minęły nasza bramkę

odpowiedz
WU - 22.10.2021 / 09:59, *.net.pl

@kiki: Właśnie. I gdzie ci wszyscy znaffcy co tak na Czarka jechali?

odpowiedz
znajca - 22.10.2021 / 06:20, *.com.pl

Dobrze nie jest. W LE trzeba spróbować poszukać przynajmniej 1 pkt. przed rewanżem ze Spartakiem. Liga już jest przegrana z kretesem po zaledwie 1/3 sezonu. Tylko jak zmobilizować graczy typu Emreli i Kastrati do zaangażowania w meczach z Niecieczą, Łęczną, Piastem...?

odpowiedz
WWY - 22.10.2021 / 03:55, *.it4polska.com

nadal mamy lidera. optymizmu troche. :-D

odpowiedz
Legia ?! ZAWSZE! LEEEGIIIAAAA! - 22.10.2021 / 03:00, *.17.4

NAPOLI 71 LEGIA 29 THIS ABOUT POSSESSION aNd BLADY SHOOOOTS!!????, AND TALK ME MORE MR MIODUSKI, WHATS UP !

odpowiedz
Jasiek - 22.10.2021 / 02:47, *.airtel.net

Ja uważam że przegrana zasłużona nie dali rady nie spodziewałem się wygranej nie było opcji ale bronili się do 80 min gratulacje. Czesiu nie ma łatwego zadania plus presją w lidze ale chłop wygląda na takiego co jest w stanie zrobić coś w drużynie tylko trzeba dać mu szansę nie widzę sensu brać kolejnych trenerów co kosztują 800 tysi za sezon lepiej kupić piłkarza i dać działać czesiowi nie wiem czemu ale wieże w niego i sądzę że jest w stanie coś zrobić dla nas i drużyny.
Ok liga porażka ale za Europę można zarobić parę baniek jak wyjdziemy itd. jak tylko miodek nie rozj...ie chajsu można kupić paru piłkarzy nie kopaczy i zaczac liczyć się w na świecie i na podwórku trzeba myśleć przyszłościowo moje zdanie.

odpowiedz
Olejek - 22.10.2021 / 07:58, *.centertel.pl

@Jasiek : Hajsu*. Mordo Tedego Hajs Hajs Hajs nie słuchałeś?

odpowiedz
Legionista - 22.10.2021 / 02:06, *.tpnet.pl

Ludzie - przestańcie już wylewać pomyje na tą Legię - było jak było ,trudno - nie wymagajmy cudów - moim zdaniem wcale nie było źle - w tym momencie jest aktualnie to najlepsza włoska drużyna , o czym my tu polemizujemy , a to 0-0 spokojnie można było wywieźć - Czesiu zrobił złe zmiany - wystarczyło wzmocnić obronę postawić tramwaj i czekać a nie pchać się z atakiem na bramkę rywala - czy wszyscy mądrale zauważyli że całe nieszczęście zaczęło się chwilę po tych zmianach ?

odpowiedz
kalosz - 22.10.2021 / 02:49, *.mm.pl

@Legionista: bo ci co weszli wygladali gorzej niz pierwszy sklad...z taką grą nie zdziwiesie jak z puchaur polski odpadniemy z 3-ligowcem...moze to ich otrzezwi i wyciagnie z marazmu

odpowiedz
Astor - 22.10.2021 / 01:52, *.cantv.net

Widzę, że megalomania w narodzie nie opadła nawet o milimetr i cały czas utrzymuje się na niezwykle wysokim poziomie, niektórzy nawet tak wierzą w siłę ognia naszych armat, że brakuje im serynie stwarzanych sytuacji bramkowych, jakby grali Wartą, Stalą albo inną Niecieczą, a tymczasem na drodze Legii stanęła przeszkoda, która na samego bramkarza w tym sezonie wydała tyle, ile na rynku warta jest cała kadra Legii. Pojedynki kopciuszków z gigantami niestety tak wyglądają, że przeważają działania destrukcyjne i głównie na tym trzeba się koncentrować, jednocześnie licząc na łut szczęścia, zarówno pod własną bramką, jak i gdy nadarzą się okazje do kontry.

odpowiedz
Roma - 22.10.2021 / 10:23, *.plus.pl

@Astor: pozdrawiam, pisz częściej

odpowiedz
Beckett - 22.10.2021 / 01:47, *.tpnet.pl

Strzałów było za mało .

odpowiedz
oLaf - 22.10.2021 / 01:36, *.vectranet.pl

wynik oddaje wydarzenia: Napoli do 80 minuty miało 5 super sytuacji i w końcu 6-ta im weszła.... my mieliśmy 1 sytuację i słupek. I tyle, nie ma co filozofować, bo to inna klasa przeciwnika, trudno coś zdziałać.

odpowiedz
Biała Siła - 22.10.2021 / 05:34, *.t-mobile.pl

@oLaf: Wiesz zawsze może być lepiej ,ale fakt nie ten poziom ,nie ta jakość kopaczy ,

odpowiedz
Simon - 22.10.2021 / 01:22, *.plus.pl

Nooo Czesiu, tak jak do tej pory wypowiadałeś się rozsądnie, tak teraz chyba tracisz grunt pod nogami bo bredzisz. Mawia się że budżety i statystyki nie grają - to prawda, dlatego było 0:3 a nie 0:7.

odpowiedz
Arek - 22.10.2021 / 01:11, *.tpnet.pl

Co się martwicie? Wuja Brzęczek na horyzoncie. Teraz będzie lepiej.:)

odpowiedz
Wolfik - 22.10.2021 / 12:41, *.mm.pl

@Arek: Lepiej nie bedzie. Może weselej....tylko czy o taki humor nam chodzi?

odpowiedz
Dedi - 22.10.2021 / 01:02, *.plus.pl

Do 80 minuty 0:0? W 80 Osimhen na dwa zero strzelił. My mieliśmy zero strzałów celnych i wynik nie oddaję sytuacji... Jak bym słyszał Wujka Brzęczka

odpowiedz
Wolfik - 22.10.2021 / 01:25, *.mm.pl

@Dedi: Kolego, typowe. Większośc przed kamerami opowiada swoje własne, wymyślone historie. Michniewicz też. Taka alternatywna rzeczywistość....

odpowiedz
Kolega po szalu - 22.10.2021 / 00:54, *.plus.pl

Przeważali cały mecz i nie odzwierciedla wydarzeń? Przecież oni biegali 3 razy szybciej niż my.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.10.2021 / 00:41, *.orange.pl

Doskonały przykład dlaczego konferencje nie powinny się odbywać na gorąco, tuż po meczu. Legia nie istniała, miała problem wyprowadzić piłkę i wymienić 2 podania poza pierwszą linią obrony rywala, ale długo utrzymujący się remis i duży pech w akcjach kombinacyjnych gospodarzy sprawił, że Michniewicz pomyślał, że to spotkanie było wyrównane. Wcale nie było. Tuż przed pierwszą bramką kurs na zwycięstwo Napoli był niższy niż przedmeczowy kurs na to, że Legia w ogóle strzeli bramkę. Tym razem Michniewicz nie trafił ze składem. Dziwi mnie, że Muci po raz pierwszy w Legii w ataku wychodzi na Napoli, a Legia stwarza najgroźniejszą akcję minutę po tym, jak zastępuje go prawdziwy napastnik. Dziwi mnie, że szuka się kreatywnych rozwiązań w środku pola stawiając na Lopeza, kiedy to najwięcej ki pasów w LE ma Bartek Ślisz, który po wejściu jako jedyny pokusił się o normalne prostopadłe podanie z szansą na jego odbiór za linią obrony. Dziwi mnie, że Wieteska po błędach w rozegraniu zamiast grać prostą piłkę stara się udowodnić, że potrafi rozgrywać i popełnia kolejne błędy. Dziwi mnie, ze Josue znowu nie trafił z wolnego, choć jest mocniejszy w gębie niż Messi na boisku. Dziwi mnie, że Lui nie notował odbiorów, ani nie łapał fauli, choć w obu aspektach jest najlepszy w e-klapie. Nie dziwi mnie, że przegraliśmy.

odpowiedz
Pierwszy - 22.10.2021 / 00:34, *.75.251

Te Wasze płacze już mnie w.....ają. Różnica klas jest po prostu faktem a tu płacz i lament. Chwała chłopakom, że do 80. minuty remisowali. Za jednego takiego Igsigne to można ze 2 Legie kupić. Dzięki za emocje. A płaczkom dziękujemy.

odpowiedz
Lfan - 22.10.2021 / 00:18, *.aster.pl

Zaraz zapewne będzie szło na głowę Michniewicza wiadro pomyj, bo ostatnio naprawdę wygląda to wszystko źle, ale jedna rzecz zasługuję na uwagę, a mianowicie fakt jak przebrnęliśmy przez eliminację do tych pucharów i ile już nasi kopacze mają w nogach. Warto zobaczyć że wszystkie drużyny które mieliśmy od 1 rundy eliminacji (Bodo/Glimt, Flora, Dinamo, Slavia) są w fazach grupowych i takie Bodo/Glimt dziś ubiło AS Romę 6:1 ! Także od początku graliśmy na mega intensywności i niestety doszło też sporo wykluczeń (jak Kapustka) i dziś to chyba wychodzi. Moim zdaniem Czesiek powinien zostać bo w perspektywie długofalowej to będzie in plus, a nie robić tu kolejną rewolucję, która nic nie przyniesie. Liga na straty, zrobić wszystko aby grać na wiosnę w pucharach i zdobyć Puchar Polski.

odpowiedz
LewLegia - 22.10.2021 / 00:02, *.net.pl

I raz z się z pyzą zgodzę. ,,Wynik nie oddaje zdarzeń,, powinno być 6-0.
Ale to powiedzenie to szczyt buractwa ,, w 10 minut straciliśmy szansę,, w ile ??? To bredź dalej, że przez 80 minut byliśmy lepsi.
Żenada te texty, bo piach grany 90 minut i murowanie bramki to w efekcie przegrana trenerzyno.

odpowiedz
Wolfik - 22.10.2021 / 00:01, *.mm.pl

Taktycznie kopia meczu z Moskwy. Tyle, że przeciwnicy znacznie lepsi. Do przerwy wynik o niebo lepszy od gry plus Miszta i szczęście.
Moim zdaniem wpuszczenie Emreliego zbyt późne, facet miał swoją szansę ale po golu Insigne zgasł natychmiast.

Generalnie żeby cokolwiek wygrac trzeba grać. Na samym przeszkadzaniu niczego się nie osiągnie a my nawet w lidze przestaliśmy juz odrabiac straty. Czas trenera Czasława się konczy.

odpowiedz
grzesiek - 22.10.2021 / 08:56, *.centertel.pl

@Wolfik: się kończy? Ok myslalem ze to juz najwyzszczy czas go zwolnić ale pocxekajmy jeszcze z pół rundy może coś drgnie lol

odpowiedz
77/82 - 22.10.2021 / 00:01, *.chello.pl

Ten wynik i tak był lepszy od gry. Z samego przebiegu meczu, przewagi jaką miało Napoli i stworzonych sytuacji mogło być i 6:0. Inna sprawa, że szczególnie trzecia bramka stracona we frajerski sposób.

odpowiedz
Wolfik - 22.10.2021 / 01:16, *.mm.pl

@77/82: Pełna zgoda. Trzeba bramka z asysta Josue to podsumowanie tego meczu a jego w szczególności. Facet zaczyna przypominać osławioną V-kolumnę...

odpowiedz
grzesiek - 22.10.2021 / 09:07, *.centertel.pl

@Wolfik: vadis odjidja tez był z pocxatku beznadziejny jak nie bylo trenera a po zmianiw trenera szybko odżył i zachcialo mu sie grać. Niektorzy pilkarze po prostu wiedza ze z niektorym trenerem juz nic nie pokaza. Dobrze ze czerwieni nikt nie zlapal z wscieklosci

odpowiedz
grzesiek - 22.10.2021 / 09:08, *.centertel.pl

@Wolfik: przypomne tylko ze josue to gracz ofensywny i co on niby ma pkkazywac jak legia 90 min gra defensywną gre?

odpowiedz
Wolfik - 22.10.2021 / 14:40, *.mm.pl

@grzesiek: Co nie usprawiedliwia jego zachowania, które było przyczyną straty 3-go gola, a kto wie czy te bramki nie zaważą w przyszłości o naszym graniu na wiosnę.

odpowiedz
grzesiek - 22.10.2021 / 18:25, *.centertel.pl

@Wolfik: bardzo wątpliwe. Przy rownej ilosci punktow decydują bezpostednie pojedynki.
Z spartakiem albo leicester trzeba wygrac a drugi mecz chyba starczy zremisowac wtedy. To napoli nadal jest faworytem grupy. Z tym trenerem przegramy wszystko co jest do przegrania trzeba go natychniast zwolnić

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.10.2021 / 23:56, *.vectranet.pl

Wstawianie do składu takich tuzów jak Lopes, Mladenovic i zmiana Slisza, mówi wszystko... W jakiej grze byliśmy, problem był z przejściem linii środkowej. Nawet nie próbowaliśmy grać z kontry... bo kim, jedyny prawdziwy napastnik do 70 minuty siedział na ławie... Skończył się fart, który mieliśmy od meczu z Bodo.......... Drużyna nie jest przygotowana kondycyjnie taktycznie a przede wszystkim tworzy zlepek indywidualności... Teraz w nagrode Czesiu po przegranej z Piastem daj im 4 dni wolnego...

odpowiedz
Hiszpan - 21.10.2021 / 23:55, *.play-internet.pl

W 80 min to już 2:0 było. I jest wytłumaczenie na porażkę w Gliwicach. Odpoczynek wyniesie 70 godzin a niżej 72 godzin nie warto grać.

odpowiedz
Wolfik - 22.10.2021 / 01:18, *.mm.pl

@Hiszpan: Fakt. Tylko w zmianie czasu nadzieja, będą wypoczywać dłużej... :).

odpowiedz
Mar - 21.10.2021 / 23:54, *.t-mobile.pl

Wynik tragedia, a gra była bardzo słaba. Nie stwarzaliśmy sytuacji poza słupkiem Emreliego. Czas na rewanż..

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 21.10.2021 / 23:54, *.cdn77.com

Co nie oddaje farmazoniarzu, gdyby nie Miszta skończyłoby się 7:0.

odpowiedz
Mati - 22.10.2021 / 00:53, *.chello.pl

@Sedes Miodulskiego: to wyjmij 500 mln euro to będziemy grać z nimi jak równy z równym

odpowiedz