fot. Woytek / Legionisci.com

Legia śrubuje niechlubne serie ligowe

Wiśnia

Niedzielna przegrana z Pogonią Szczecin była jednocześnie ósmą w tym sezonie. Kompromitujące rezultaty sprawiają, że jesteśmy świadkami niechlubnej historii, kiedy mistrzowie Polski przełamują kolejne, bardzo dawno niespotykane serie.

8 porażek w 10 kolejnych meczach ligowych Legia zanotowała w roku 1950 i w 1958.

Pierwszy raz od lipca 2001r. Legia przegrała 5 ligowych meczów z rzędu.

Ostatni raz Legia zdobyła 3 punkty w 8 kolejnych meczach ligowych między październikiem 1953r. a majem 1954r. (3 remisy, 5 porażek).






REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Mietek - 02.11.2021 / 19:18, *.vectranet.pl

Może taka była długofalowa wizja Mioduskiego? Przegrywać a później wygrywać. Może teraz robimy krok w tył aby za chwilę zrobić dwa kroki do przodu. Nie doceniacie długofalowej strategii prezesa.

odpowiedz
peru123 - 02.11.2021 / 20:56, *.chello.pl

@Mietek:
Miodek jest wybitnym wizjoneram i strategiem, prawie nieomylnym, (prawie czasami robi różnicę); zatrudniając Michniewicza sądziłem że facet w końcu zaczął liczyć swoje pieniądze , zwolnienie jego da się obronić, ale zatrudnienie ZNOWU trenera bez doświadczenia, bez jakichkolwiek sukcesów to jest po prostu głupota, szkoda mi naszej społeczności ale trafiliśmy na narcyza który musi stracić teraz te 40 baniek z tytułu braku sukcesu w lidze, a zespół tak budowany osiągnie i utrzyma poziom pasów,

odpowiedz
tomnow90 - 02.11.2021 / 18:17, *.centertel.pl

tu nie ma o czym pisać ...lepiej zachować to dla siebie bo moderator prawdy nie chcę znać ...Życzę Legii powrotu do normalności czyli do zwycięstw ....Legia i tak się podniesie a prawda niech zostanie w naszych subiektywnych opiniach ...jestem kibicem Legii czy wygrywa czy przegrywa ....pamiętam wielu " niedzielnych " kibiców Legii co kupowali koszulki zwali się " Wielkimi " kibicami Legii która była na topie i zwycięska ...a kiedy Legia przegrywa już tych pseudo kibiców niema....Ja za Legią na dobre i na złe tacy są prawdziwi kibice LEGII !! ( L)..

odpowiedz
grzesiek - 02.11.2021 / 18:52, *.centertel.pl

@tomnow90: tak ale dla prawdziwych kibicow wazne tez jest dobro klubu a darek mioduski zle zarzadza tym klubem. Poki co zawsze w takich sytuacjach znalazl sie ktos kto odkupial klub. Czy teraz sie znajdzie nie wiem.

odpowiedz
grzesiek - 02.11.2021 / 10:50, *.centertel.pl

Panie Dariuszu przeciez Pan juz na samym poczatku stwierdzil ze sie nie zna pilce noznej. Jak Pan dalej chce zarzadzac czyms o czym pojecia nie ma. Nie kompromituj Pan swojwgo nazwiska.

odpowiedz
No i co? - 02.11.2021 / 08:52, *.chello.pl

Nic. Za trenera przyszedł stażysta bez doświadczenia ze zgrają gwiazdeczek. Do hasła NIENAWIDZIMY WSZYSTKICH ja dodam PIŁKARZY TEŻ. Wyp... za tą pozycję w tabeli.

odpowiedz
zxm, - 01.11.2021 / 21:03, *.vectranet.pl

Pozostaje nam czekać aż Mioduski zrezygnuje z posady, on ponosi winę za to co się dzieje

odpowiedz
Wolfik - 01.11.2021 / 20:05, *.mm.pl

Cóż. Jak powiedział klasyk - to jest miś na miarę naszych mozliwości. Niestety dodal też - i to nie jest nasze ostatnie słowo.....

odpowiedz
Atkins - 01.11.2021 / 18:20, *.chello.pl

już wiele starych rekordów padło - za pana Darka

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.11.2021 / 15:20, *.aster.pl

Mioduski robił biznes pod okiem Kulczyka w/g reguły "kupić tanio od państwa, sprzedać drogo własne". Dlaczego nie kupił Zagłębia z Lubina? Z korzystnym "rabatem"? Klub zwinąć (bo obok jest Miedź, Chrobry, Śląsk i w kilka w bliskim Niemczech), stadion przerobić na fermę gęsi (popyt z Niemiec zapewniony), no i paru niezłych grajków (Szysz, Starzyński, Hładun) można by przehandlować. Po co odstąpił od zasad które praktykował? Co za szwajcar...

odpowiedz
Ju(L)ius - 01.11.2021 / 14:44, *.vectranet.pl

Nasz kochany prezes i właściciel dokonał niemożliwego... 5 lat krok po kroku podduszał Legię, jak WAMPIR (kuźwa hrabia DARIULLA) wyciągał z niej krew i udało się - w święto gdzie wszyscy odwiedzają bliskich zmarłych na cmentarzach uśmiercił Legię... Wstrzelił się idealnie w klimat....

MIODUSKI....!!!! TY WIESZ CO!!!!

odpowiedz
Kibic - 01.11.2021 / 13:19, *.net.pl

Ciekawe kiedy pojawi się sondaż z pytaniem: czy Legia utrzyma się w ekstraklasie?
Odp: trudno powiedzieć.

Jeszcze nie tak dawno taką odpowiedź była by nie do pomyślenia a teraz jest całkiem realna.

Miodek jeśli kochasz Legię to sprzedaj klub i odejdź!

odpowiedz
oLaf - 01.11.2021 / 13:40, *.vectranet.pl

@Kibic: ja to - do wczoraj- to żartowałem że " w tym roku nie spadniemy, bo są takie 3 padaki przy bezsensownym powiększeniu ligi, że nie ma szans"... ale wczoraj mi się jakoś odmieniło ... : O

odpowiedz
Wolfik - 01.11.2021 / 20:03, *.mm.pl

@oLaf: Zwłaszcza, że u naszych zachodnich sąsiadów sztuki takiej dokonało Schalke. A wcale nie miało złego składu....Analogia nasuwa sie sama.

odpowiedz
Mat - 01.11.2021 / 23:15, *.chello.pl

@Wolfik: spadło Schalke nie Bayern

odpowiedz
Sebo(L) - 01.11.2021 / 13:00, *.master.pl

Kibicuę Legii mniej więcej od sezonu 1983/1984 ale takiego syfu nie przypominam sobie nigdy.Zdarzały się słabsze sezony,odliczaliśmy lata od mistrzostwa zdobytego w 1970 roku ale tak fatalnie grającej drużyny,która nie potrafi zdobyć na Łazienkowskiej od kilku już spotkań choćby jednego punktu to ja nie pamiętam. To co zrobił z tym klubem duet Mioduski - Kucharski przechodzi wszelkie wyobrażenia. Niestety wyłącznie ni minus.

odpowiedz
Osa(L) - 03.11.2021 / 09:10, *.15.136

@Sebo(L): To mam identycznie.Na pierwszy mecz Legia-Lechia w 1983 zabrał mnie mój Św. pamięci Tata i tak mi zostało. Przez te niemalże 40 lat( kiedy to minęło?!?!?) wiele sezonów było średnich, słabych, ale takiej żenady na boisku nie pamiętam.
Pozdrawiam Wszystkich kibiców Legii, życząc nam powrotu do normalności, czyli Legii walczącej i zwyciężającej przede wszystkim na boisku. Tego nam teraz potrzeba. (L)

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2021 / 12:34, *.centertel.pl

Zaraz bedzie pewnie ze jestem jakims wielbicielem vuko, ale foskonale przypominam sobie jak za ostatniej kadencji Vuko gonilismy rekordy dodatnie a nie ujemne. Nie pamietam juz jakie ale chociazby wysokie zwyciestwa choxiazby 7:0 z wisla krakow. A za obecnego trenera michniewicza jak juz sie mozna bylo spodziewc 7;0 to w odwrotnym kierunku jak juz.

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2021 / 12:45, *.centertel.pl

@grzesiek: jsszcze konkluzja....co zrobil specjalista prezes mioduski? Zwolnil vukovicia i zateudbil michniewicza.

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2021 / 13:14, *.centertel.pl

@grzesiek: aaaa i jeszcze dodam ze i nawet zeolnienie tych trenerow bylo zle. Vuko zeolniony zbyt szybko a michnieeicz zbyt wolno.

odpowiedz
Vader - 01.11.2021 / 15:49, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Sam ze sobą prowadzi dyskusję, co za jełop. I jeszcze po polsku pisać nie potrafi.

odpowiedz
Arek - 01.11.2021 / 16:43, *.vectranet.pl

@Vader: typowy fan Pinokio

odpowiedz
grzesiek - 01.11.2021 / 19:02, *.centertel.pl

@Arek: vukovicia trenera tak jestem fanem, ale jako czlowieka nie. Tzn kurde nie znam go na tyle zeby go az tak oceniac...

odpowiedz
Kalarepa - 01.11.2021 / 12:20, *.play-internet.pl

Dramat... ale chyba nie spadniemy???

odpowiedz
tomnow90 - 02.11.2021 / 18:23, *.centertel.pl

@Kalarepa: Legia nie spadnie ..spokojna twoja głowa ..wygramy nawet Puchar Polski i zagramy w europejskich pucharach za rok ..nawet jak zajmiemy 15 miejsce w tabeli : )

odpowiedz
Kibolek - 01.11.2021 / 12:05, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII. Ciężko tu o oryginał gdy wokół same podróby. LEGIA TO MY . MIODUSKI WON

odpowiedz
kurde - 01.11.2021 / 12:01, *.chello.pl

Czyli że spadek? W sumie to by było piękne podsumowanie kadencji Prezesa Mioduskiego. Takich cierpień to nie było przez ostatnie 20 lat jakie kibicuje ale w sumie gdyby to miało zmienić kwestie właścicielskie to chyba to wole... Zarządzanie dramat! Wolał bym już Wojciechowskiego!

odpowiedz
eN - 01.11.2021 / 12:09, *.as13285.net

@kurde: w sumie.. Długi też są

odpowiedz