fot. Michał Wyszyński / SKLW

Bilety na mecz ze Stalą Mielec

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W niedzielę, 7 listopada o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w ramach 14. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa zmierzy się ze Stalą Mielec. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Bilety na Żyletę kosztują 25 zł. Wejściówki na wszystkie trybuny kupować w kasach lub na bilety.legia.com.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty od 10:00 do 17:00, w niedziele od 10:00 do 16:00, a w dniu meczu od godziny 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Aktualnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych.

Zaznaczenie informacji o zaszczepieniu pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Podanie tej informacji jest dobrowolne, będzie ona wykorzystywana na podstawie zgody kibica, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiedzi, wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczu lub meczach, w których kibic będzie uczestniczył lub będzie mógł uczestniczyć.

UWAGA Ze względu na zmianę systemu biletowego, warto zwrócić uwagę na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu. Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym (Karta Kibica, PDF - wydrukowany bilet lub SMS/Wallet - bilet zapisany w telefonie).





REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
WoLa - 05.11.2021 / 22:10, *.centertel.pl

Osobiście bojkotuje mecze odkąd Pudel jest samodzielnym właścicielem i na ten mecz też nie pójdę, pozdro

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 05.11.2021 / 20:55, *.btcentralplus.com

Tak tanio ?? Z przyjemnoscia dalbym 200 PLN za bilet.......

odpowiedz
bizon - 03.11.2021 / 15:25, *.centertel.pl

Po tym co ostatnio pokazują na boisku, to bilety powinny być ZA DARMO!

odpowiedz
206 - 03.11.2021 / 10:12, *.chello.pl

Odstąpię bilet na jutro na Napoli na zylete 882856979

odpowiedz
Alex Bielany - 03.11.2021 / 01:02, *.aster.pl

Powinno być tak, ze na bramce daje sie flaszkę dla grajków i wchodzisz na mecz, dopiero by sie ucieszyli :-)

odpowiedz
e(L)o - 02.11.2021 / 22:57, *.play-internet.pl

Bilety powinny kosztować tyle co na reprezentację!!!

odpowiedz
Cyniek - 02.11.2021 / 22:53, *.play-internet.pl

Ma tupet kudlaty za padake 25 zł pytam.sie za co ?za oglądanie wkładów dowodzonych przez amatora

odpowiedz
Hubi40 - 03.11.2021 / 07:43, *.com.pl

@Cyniek : Za bilety powinni zapłacić pajacyki, i zarząd za to co sie wyprawia... i jeszcze piwo gratis dla każdego kibica.

odpowiedz
Tomek - 02.11.2021 / 14:21, *.113.189

Do końca rundy za bilety powinni płacić Ci co udają piłkarzy...

odpowiedz
Ktoś wie ? - 02.11.2021 / 13:39, *.com.pl

A voucher będzie wymieniany na bilet na jakim sektorze ?

odpowiedz
Pawełek - 02.11.2021 / 13:35, *.netfala.pl

Za bilety powinni dopłacać lub dawać 3 kiełbaski i 4 grzane piwa do każdego biletu.

odpowiedz
Arek - 02.11.2021 / 16:14, *.tpnet.pl

@Pawełek: przecież Ty już kibicujesz Rakowowi, więc w ogóle nie powinno Cię to interesować.

odpowiedz
Zenon - 04.11.2021 / 00:23, *.orange.pl

@Pawełek: a ty to naźreć i nachlać sie na mecz przychodzisz czy co?

odpowiedz
Grzesiek - 02.11.2021 / 11:31, *.tpnet.pl

Ale bilety to powinny być za darmo ,

odpowiedz
fff - 02.11.2021 / 11:26, *.mm.pl

Ja tylko przypomnę, że sezon temu było w czapę ze Stalą Mielec(u siebie) 2-3 i jestem pewien, że dorobili sobie w ten sposób u buka co obecnie też robią, bo to niemożliwe by zapomnieli jak się gra w piłkę - rozliczajcie kopaczy! p.s. ten proceder trwa w najlepsze od X lat w extraklasie i niższych ligach - spójrzcie ile klubów jest sponsorowanych przez bukmacherów, wsadzenie Fryzjera do paki niczego nie zmienia

odpowiedz
bukmacher - 02.11.2021 / 11:40, *.chello.pl

@fff: fantazje masz i to duza .
Ile według Ciebie gracz postawi na porażkę u bukmachera ?
Jaka stawkę bukmacher zaakceptuje nie z konta vip ?
Ile taki gracz musiałby wygrać zęby opłacało się ryzykować ? gracz który z kontraktu bierze po 100 tys pln miesięcznie .
za 5 tys zl przestanie biegac po boisku czy strzeli Panu Bogu w okno ?
Sa poprostu slabi i bez ambicji - kasa z kontraktu sie zgadza a w nastepnym roku beda w innym klubie.


odpowiedz
PW - 02.11.2021 / 16:27, *.t-mobile.pl

@bukmacher: czy ty czytasz co popełniasz? Jaki problem postawić jako słup 1000pln za winiawkę? I takich słupów 30. A, chyba że Prezes łubu dubu ci robi

odpowiedz
Kibic - 03.11.2021 / 00:50, *.torun.pl

@PW: miliony slupow po ulicach chodza :D i jeszcze zaden sie nie "wysypal" :D Ile slupow ma Messi? :D czy 30 to taka standardowa liczba dla kazdego pilkarza? :D Albo Ty nigdy w pilke nie grales albo zart masz dobry :D

odpowiedz