Zmarł Mariusz Kosman

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W dniu 2 listopada zmarł Mariusz Kosman - wybitny trener szermierki, który przed kilkunastu laty pracował jako szkoleniowiec szpadzistów Legii Warszawa. Jako zawodnik startował w AZS-ie AWF Warszawa. Był również trenerem kadry narodowej seniorów i juniorów w szpadzie kobiet.

W dorobku szkoleniowym posiada m.in. złote, srebrne i brązowe medale Mistrzostw Świata i Europy we wszystkich kategoriach wiekowych oraz 27 złotych medali Mistrzostw Polski seniorów. Za wybitne osiągnięcia jako trener został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Tomasz - 04.11.2021 / 01:02, *.tpnet.pl

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie , a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków . Niech odpoczywa w pokoju . Amen .

odpowiedz
Yeti - 03.11.2021 / 09:29, *.netfala.pl

[*]

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.