Mateusz Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Powrót Hołowni. Zawodnicy rezerw na treningu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po jednym dniu wolnego drużyna Legii wróciła do treningów. Wtorkowe zajęcia rozpoczęły się o godzinie 17, a towarzyszyła im niezbyt korzystna aura - termometry wskazywały 1 stopień Celsjusza, a murawa była oszroniona.

Fotoreportaż z treningu - 25 zdjęć Woytka

Pierwszą fazę treningu stanowiła rozgrzewka prowadzona przez Bartosza Bibrowicza, który odpowiada teraz za przygotowanie motoryczne legionistów. Nieobecni byli Zbigniew Jastrzębski a także Alessio De Petrillo.

Następnie zespół został podzielony na trzy grupy. Z zawodnikami ofensywnymi pracował Marek Gołębiewski. Zadaniem piłkarzy było strzelanie na bramkę z różnych pozycji, strzeżoną przez jednego z trzech bramkarzy (Artur Boruc, Jakub Trojanowski i Jan Sobczuk[rocznik 2005]). Grupa zawodników linii pomocy ćwiczyła pod okiem Przemysława Małeckiego, a defensorami zajmował się Inaki Astiz.

Treningi wznowił Mateusz Hołownia, który w ostatnich tygodniach był kontuzjowany. Z wyjazdu na zgrupowanie kadry ze względu na sytuację w klubie zrezygnował Lirim Kastrati. W zajęciach wzięło udział aż 10 zawodników z trzecioligowych rezerw: Nikodem Niski, Jehor Macenko, Tomasz Nawotka, Arkadiusz Ciach, Kacper Gościniarek, Rui Gomes, Bartosz Widejko, Karol Noiszewski, Dawid Dzięgielewski i Patryk Konik.

Na boisku zabrakło natomiast Artura Jędrzejczyka i Mateusza Wieteski, kadrowiczów (Kacper Skibicki, Kacper Tobiasz, Cezary Miszta, Jurgen Celhaka, Ernest Muci, Filip Mladenović, Mahir Emreli) i kontuzjowanych (Maik Nawrocki, Bartosz Kapustka, Joel Abu Hanna). Pozostali gracze byli do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Środowe zajęcia zaplanowano na godzinę 11.

Fotoreportaż z treningu - 25 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.