fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Leicester

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wtorkowy trening legionistów rozpoczął się o godzinie 16:30. Pierwsza część zajęć przeprowadzona została w budynku, a kilka minut po godzinie 17 zespół stawił się na boisku. W zajęciach wzięło udział 25 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Z zespołem ćwiczyło czterech zawodników z Legii II - Tomasz Nawotka, Karol Noiszewski, Rui Gomes i Maciej Kikolski.

W zajęciach nie wzięli udziału Lirim Kastrati (kontuzja) i Rafael Lopes oraz ci, którzy z powodu urazów nie trenują od dawna - Bartosz Kapustka i Joel Abu Hanna.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

Zespół długo pracował nad odpowiednim ustawianiem się przy dośrodkowaniach - w ostatnich tygodniach ten element gry pozostawiał wiele do życzenia. W minionych meczach dwa razy udało się "Wojskowym" zdobyć bramki po rzutach wolnych, więc kontynuowana była praca nad różnymi rozwiązaniami stałych fragmentów gry. Na zakończenie odbyła się większa gierka na skróconym polu gry.

W środę przed południem zespół wyruszy do Anglii. Legioniści mają zaplanowany trening na King Power Stadium na godzinę 20 czasu polskiego (19 czasu lokalnego), wcześniej odbędzie się konferencja prasowa Marka Gołębiewskiego. Mecz Leicester City FC - Legia Warszawa rozegrany zostanie w czwartek, 25 listopada o godzinie 21:00 czasu polskiego (20 czasu lokalnego).

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.