Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Gołębiewski: Chciałbym, żebyśmy szli w tym kierunku

Mishka, źródło: Legionisci.com

Marek Gołębiewski (trener Legii): Spotkanie było trudne, bo puchar rządzi się swoimi prawami. Wiedzieliśmy, jakie warunki postawi nam Motor - to były trudne warunki. Po zmianach w drugiej połowie nasza dominacja nie podlegała już dyskusji. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, dwie z nich wykorzystaliśmy. Padła jeszcze jedna bramka, ale ze spalonego. Najważniejsze, że przeszliśmy do kolejnej rundy i zanotowaliśmy drugie zwycięstwo z rzędu. Chciałbym, żebyśmy szli w tym kierunku. Życzę Motorowi jak najlepiej, żeby do końca bili się o awans, bo znam Marka Saganowskiego.

Wiedziałem, że Szymon Włodarczyk wejdzie na boisko i coś zrobi. Ma predyspozycje, żeby być dobrym piłkarzem, a ta bramka da mu dużo pewności siebie.

Motor grał na niskiej obronie, blisko siebie. Uczulałem zawodników, żeby oddawali dużo strzałów zza pola karnego. Bardzo ładna bramka Luquinhasa, plus kolejna ze stałego fragmentu gry. Trochę szkoda, że daliśmy sobie wbić gola.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Marka Gołębiewskiego na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 14727
START: 30.10.2021 / KONIEC: 13.12.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Jasio - 02.12.2021 / 18:41, *.aster.pl

Nie mam do niego pretensji za słabą grę Legii. Te kieruje gdzie indziej.
Niemniej, to irytujące, że ten trener wciąż nie rozumie wciąż nie rozumie jakie są oczekiwania w Legii. Czy nie można by dla jego dobra zakazać mu publicznie mówić?

odpowiedz
Szczepion - 02.12.2021 / 15:13, *.inetia.pl

Tytuł sugeruje kierunek 2 liga.Może będzie dublet.Puchar i spadek!

odpowiedz
Kibic z Sanoka - 02.12.2021 / 13:46, *.sanok.biz

Jeżeli sądzicie, że Papszum będzie remedium na wszystko w Legii to jesteście delikatnie mówiąc zbytnimi optymistami.
Może w Rakowie zamordyzm ma się dobrze, może, na pewno trzeba twardej ręki w Legii ale powiem tak,
Pewien doświadczony stary trener powiedział drużynę tworzy prezes , jak są zawodnicy to trener jest tylko po to żeby była atmosfera, mental i fizyczność
Papszun ma bardzo dobrą kadrowo drużynę szczególnie w obronie i w pomocy. Raków nie traci bramek a ivi zawsze coś wymyśli .
Wg mnie Papszun to nie ten rozmiar a ten Gołębiewski nie jest taki głupi.

odpowiedz
Arek - 02.12.2021 / 16:40, *.tpnet.pl

@Kibic z Sanoka: nie wiem, czy Papszun to ten rozmiar, czy jeszcze jakiś inny, ale również uważam, że ten Gołębiewski nie jest taki głupi. Rzeźbi jak może, w tym co ma. Tylko, czy akurat na Legię i to w takim momencie? A jeśli o prezesa chodzi, to ciężko tu o budowaniu czegoś mówić. Przecież rezerwy też rozpieprzył, biorąc Gołębiewskiego do jedynki, akurat jak zaczęło tam żreć.

odpowiedz
petarda - 02.12.2021 / 13:23, *.tpnet.pl

Oby nie w tym kierunku

odpowiedz
Łukasz Sz - 02.12.2021 / 07:37, *.chello.pl

On wiedział że Włodarczyk wejdzie i coś zrobi niesamowite!!!! Człowieku ty juz wcześniej powinieneś w lidze puścić chłopaka który chce biegać walczyć strzelać pokazać się, dopiero dotarło do ciebie że chłopakowi się chce, tacy jak on będą gryźć trawę. Nic się nie zmienilo w grze nic nie ma pomysłu koncepcji zero!!! Puszczasz Perkharta i łudzisz się ze mu spadnie coś na głowę bo jest bez formy a i jescze jedno nie można strzelać bramek tak wolnym zawodnikiem jakim jest Czech!!! Jedziesz do Lublina i mówisz że będą trudne warunki człowieku każdy wychodzi na boisko żeby wygrać a że puchary rzadza się swoimi prawami to każdy wie Ameryki nie odkryłeś!!! Kibicuj Markowi kibicuj bo powinieneś się uczyć od niego pokory i mieć jakiś warsztat ale widzę już że go nie masz a czemu przeczytaj powyżej.

odpowiedz
AAA - 02.12.2021 / 07:26, *.chello.pl

"Wiedziałem że Szymon Włodarczyk wejdzie na boisko..."
Naprawdę?
Geniusz i jasnowidz ten "trener"

odpowiedz
Ja - 02.12.2021 / 07:06, *.193.122

Włodarzcyk? drewniany jak Pekhart,tylko młodszy.Pewnie przez ojca jest parcie na promocje....

odpowiedz
Piotr - 02.12.2021 / 00:36, *.sbcglobal.net

Smiech ogarnia kiedy ogorki oceniaja prace trenera poprzez pryzmat Kilku meczy. I w wiekszosci z nich nierozegrali nigdy ligowego meczu ale ogorki maja to do siebie

odpowiedz
Kristof - 01.12.2021 / 23:49, *.ziggo.nl

Po co te głupie piwe......nie??? Wiadomo ze Legia i tak zdobedzie puchar Polski bo musi grac w europejskich pucharach w nastepnym sezonie.A gdy Legia nie moze to sedzia pomoze.

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.12.2021 / 00:26, *.vectranet.pl

@Kristof: na konfidencką wypad - tam sie wypłaczesz i jeszcze cię przytulą...

odpowiedz
Rozbawiony - 01.12.2021 / 23:11, *.plus.pl

Obawiam się że bardziej doświadczeni trenerzy, nie wiele by zmienili. Świadomość tymczasowości jest także czynnikiem utrudniającym pracę.

odpowiedz
Supersamiec - 01.12.2021 / 23:07, *.master.pl

Nie grał niski Motor tylko odważnie a my się męczyliśmy jak zawsze w tym sezonie

odpowiedz
Luk - 01.12.2021 / 22:59, *.timplus.net

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że z niego taki spryciarz. Wyjściowy skład jest chyba celowo gorszy żeby zmęczyć przeciwnika, a na 2 połowę zawsze wchodzą bardziej kreatywni zawodnicy. Cóż to trzeba mieć jednak jaja żeby obrać taką taktykę, ale biorąc pod uwagę, że nie ma przygotowania fizycznego w tej rundzie to chyba najsprytniejsze zagranie. Oby do przerwy zimowej nie rozszyfrowała go liga to może nie będzie tak źle jakby się wydawało.

odpowiedz
Kujawiak - 01.12.2021 / 22:58, *.pio-net.pl

Fatalny mecz

odpowiedz
Bubel - 01.12.2021 / 23:47, *.centertel.pl

@Kujawiak: sam jesteś fatalny

odpowiedz
Abcd - 02.12.2021 / 08:14, *.chello.pl

@Bubel: z Panem już nie rozmawiam. Następne pytanie proszę.

odpowiedz
Hiszpan - 01.12.2021 / 22:57, *.telnaptelecom.pl

Brawo Szymon. Dawać młodych Polaków. Pekhart dno.

odpowiedz
Wolfik - 01.12.2021 / 23:37, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Pekhart, Emreli, Martins.... oj, jesli rzeczywiscie przyjdzie tutaj Papszun szybko się skonczy to ich "bajobongo".

odpowiedz
Łukasz Sz - 01.12.2021 / 22:55, *.chello.pl

Wrzucacie do każdego wywiadu, wypowiedzi to samo zdjęcie (trenera) Legii czy naprawdę ma tylko jedną i tą samą bluzę!?

odpowiedz
Pinokio - 02.12.2021 / 00:27, *.vectranet.pl

@Łukasz Sz : drugi buco

odpowiedz
Szymon - 01.12.2021 / 22:54, *.centertel.pl

Prosze nie wystawiaj juz tego blazna Martinsa
w pierwszym skladzie daj szanse mlodemu Celhaka Slisz to ostatnio kopie sie tez w glowe Skibicki jezdziec bez glowy no i Pekhart nie wystawiaj go bo jest beznadziejny...

odpowiedz
Ben - 01.12.2021 / 23:57, *.inetia.pl

@Szymon : wszyscy źli albo ..ujowi to może sam wejdź i pokaż klasę. Przy tylu kontuzjach kim ma grać a ten mecz musieli wygrać

odpowiedz
Szymon - 02.12.2021 / 11:24, *.centertel.pl

@Ben: Nie wszyscy ale kilku gwiazdorow Nie gram w pilke zawodowo i nie zarabiam tyle co oni a grac maja kim

odpowiedz
Kris - 02.12.2021 / 11:30, *.centertel.pl

@Ben:
Ile bym dał żeby zagrać ... Co by z tego wyszło nie wiem ale starałabym się lepiej niż nie jeden z 1 składu

odpowiedz
tomciob - 01.12.2021 / 22:48, *.vectranet.pl

Mam nadzieję że widział Pan jak się zachował Mahir Emreli przy swoich ostatnich dwóch akcjach kiedy gdyby podawał mogło być spokojnie 3:1. Albo się gra dla dobra drużyny albo na siebie. Wolę takich graczy którzy grają dla dobra drużyny. No ale jednak gratulacje i podziękowania za wygraną. Cieszy młody który zdobył bramkę. Było sporo strzałów ale zaskakująco dużo niecelnych. Dośrodkowania z różnego dramatyczne. Jest bardzo wiele do poprawy ale... moim zdaniem jest potencjał w drużynie tylko brak lidera/liderów którzy z sercem pociągną Legię do zwycięstw. Dzięki za awans.

odpowiedz
L - 01.12.2021 / 22:48, *.aster.pl

Przestalem czytac po pierwszym zdaniu. No ludzie :d

odpowiedz
Mariot85 - 01.12.2021 / 22:41, *.cyfrowypolsat.pl

Ważne że AWANS

odpowiedz