Szymon Włodarczyk - fot. Mishka / Legionisci.com

Włodarczyk: Niesamowite przeżycie

Fumen, źródło: Polsat Sport Extra

Szymon Włodarczyk: Bramka dla Legii na wagę zwycięstwa, na wagę awansu... To było niesamowite przeżycie. Czułem się gotowy i cieszę się, że mogłem pomóc drużynie. Szczególnie, że graliśmy na ciężkim terenie. Na pewno będę dawać z siebie wszystko, żeby wykorzystać kolejne szanse i grać dla dobra zespołu. Mam nadzieję, że wchodzimy na dobre tory. Teraz trzeba to będzie powtórzyć w lidze.

Pamiętam, że debiutowałem w Legii za czasów Marka Saganowskiego. Dziś strzeliłem bramkę przeciwko jego ekipie. Jednak podziękowałem mu dzisiaj. Pomógł mi gdy prowadził Legię. Teraz mu życzę powodzenia.

Tata na pewno cieszy się podobnie jak ja. Jednak najpierw wysłucham uwag trener Gołębiewskiego, a dopiero będę dzielił radość z tatą.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Majkel - 03.12.2021 / 04:24, *.plus.pl

Brawo młody Włodar. Takich ludzi nam trzeba. Pracuj wytrwale. Mocno trzymam kciuki za Twoją karierę jak za Rybusa, Majeckiego, Szymańskiego czy Karbownika. Masz to coś!!!:)

odpowiedz
Ciekawy - 03.12.2021 / 23:34, *.chello.pl

@Majkel: A jaka karierę robi Majecki albo Karbownik??? Grzeją ławkę aż miło i to jest kariera której trzeba pozazdrościć?! Jakiś żart!!!! No tak ale w kieszeni się zgadza czy się siedzi czy się leży.....

odpowiedz
bronek49 - 02.12.2021 / 18:03, *.chello.pl

Brawo młody Włodar mam nadzieje że jeszcze nie raz uradujesz nasze serducha

odpowiedz
Arek - 02.12.2021 / 17:18, *.tpnet.pl

Brawo młody nędza! Oby tak dalej.

odpowiedz
Pawciu - 02.12.2021 / 11:13, *.net.pl

Wlodar King II

odpowiedz
Felek - 02.12.2021 / 09:52, *.netfala.pl

Chłopaku chłopaku! Życzę abyś dostawał więcej szans.

odpowiedz
Ja - 02.12.2021 / 07:09, *.193.122

Takie samo drewno jak Pekhart.Tata promuje ,Legia pomaga....ale grajka póki co to nie ma.Wystarczy oglądać mecze rezerw...

odpowiedz
NOWY PREZES LEGII! - 02.12.2021 / 01:55, *.37.80

MŁODY SNAJPER ZA CZESKIE DREWNO...

odpowiedz
Sarcastico. - 02.12.2021 / 01:46, *.orange.pl

Włodar za Pekharta. Ten Czech nic nie jest nam już w stanie zaoferować.

odpowiedz
L - 02.12.2021 / 01:30, *.tpnet.pl

Dlaczego Pekhart gra częściej od niego? Jest jakieś logiczne wytłumaczenie?

odpowiedz
Janek mocno - 02.12.2021 / 00:47, *.centertel.pl

Włodar za wysoko !!

odpowiedz
M@c - 02.12.2021 / 00:20, *.chello.pl

Emreli w jednej akcji zachował się samolubnie, a mógł podać do Włodara:)

odpowiedz
Hautausmaa - 01.12.2021 / 23:21, *.chello.pl

Włodar za nisko!!!

odpowiedz
Supersamiec - 01.12.2021 / 23:06, *.master.pl

Brawo młody....dwie braki Włodarczyk i dwie Saganiwski.

odpowiedz
Single malt - 01.12.2021 / 23:00, *.wawtel.pl

Dajesz młody! Kryzys w drużynie, to najlepsza okazja dla ciebie!

odpowiedz
Łukasz Sz - 01.12.2021 / 22:53, *.chello.pl

Oby tak dalej chłopaku jak dzisiaj!!! Dużo bramek dla Legii życzę i czekam jak wskoczysz do pierwszego składu. Powinieneś grać z Emrelim z przodu w każdym meczu!!!! Ludzie tacy jak Marek Saganowski powinni być właśnie w Legii!!!

odpowiedz
P(L)EZES - 01.12.2021 / 22:50, *.orange.pl

Szymon liczymy na Ciebie !!!

odpowiedz
kalosz - 01.12.2021 / 22:34, *.mm.pl

odwazniej panie trenerze....w krakowie od 1 minuty:)

odpowiedz
(L) - 01.12.2021 / 22:32, *.t-mobile.pl

Brawo Włodar

odpowiedz
xxx - 01.12.2021 / 22:31, *.51.60

świetne wejście, dzisiaj zdecydowanie najlepszy z naszych napastników, oby tak dalej, szkoda, że ta druga była z minimalnego spalonego - samo zachowanie i strzał bardzo dobre

odpowiedz
xxx - 01.12.2021 / 22:31, *.51.60

świetne wejście, dzisiaj zdecydowanie najlepszy z naszych napastników, oby tak dalej, szkoda, że ta druga była z minimalnego spalonego - samo zachowanie i strzał bardzo dobre

odpowiedz
kaktus - 01.12.2021 / 22:31, *.orange.pl

Fajnie, że młody strzelił dzisiaj dwie bramki. To, że jedna była ze spalonego nie umniejsza tego, że fajnie przelobował bramkarza...

odpowiedz