Rui Gomes - fot. Woytek / Legionisci.com

Debiut Rui Gomesa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Cracovią swój debiut w pierwszym zespole Legii zanotował Rui Gomes. Portugalczyk trafił na Łazienkowską w sierpniu tego roku, jednak do tej pory występował jedynie w rezerwach. Na poziomie trzeciej ligi zagrał 13 razy, strzelając dwa gole.

Gomes na boisku zmienił w przerwie Kacpra Skibickiego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Bareja wiecznie zywy - 06.12.2021 / 18:53, *.plus.pl

Przynajmniej się trochę starał a nie machał rękami jak oldboj Josue.

odpowiedz
bronek49 - 06.12.2021 / 18:45, *.chello.pl

zdecydowanie lepszy niż jędżciec bez głowy Skibicki musi częściej grać

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 06.12.2021 / 13:54, *.plus.pl

A to co są lepsi obecnie od niego? Skibicki ? Celhaka? Charatin?

odpowiedz
Kolega po szalu - 06.12.2021 / 13:50, *.plus.pl

I tak zagrał lepiej od Skibickiego co trudne nie było jakoś.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 06.12.2021 / 13:49, *.plus.pl

Zadebiutował i na tym koniec. Obaj wraz z tym co za niego wszedł na stałe powinni zostać w rezerwach choć i tam nie wiem czy nie za wysokie wymagania.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 06.12.2021 / 08:05, *.centertel.pl

O niebo lepszy od Skibickiego . Tamten patałach każdą piłkę oddaje, albo nie wie co ma z nią zrobić .... Jeśli Gomes to jest ogórek jak tu przeczytałem, to jak nazwać Skibickiego ?
Poza tym - po staremu .. cracovia pod każdym trenerem tak gra... dziady kalwaryjskie .. strzelić ochłapa i w 11 na 20 metrze.

odpowiedz
Koło xyz - 06.12.2021 / 07:57, *.chello.pl

Ogórek

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 06.12.2021 / 07:39, *.chello.pl

Słaby ale i tak lepszy,od Skibickiego.

odpowiedz
Szpic - 06.12.2021 / 07:28, *.chello.pl

Niech on już lepiej zostanie w tej III lidze.

odpowiedz
Lolo - 06.12.2021 / 04:11, *.plus.pl

Pan piłkarz! Buahaha

odpowiedz
ZACIĄGI ANTYSPOTOWE KUCHARSKIEGoooo! - 06.12.2021 / 02:13, *..

PONOĆ UMIE STRZELAĆ W TRYBUNY!

odpowiedz
Kristof - 06.12.2021 / 01:21, *.ziggo.nl

A on grał w ogóle???

odpowiedz
Wolfik - 06.12.2021 / 00:39, *.mm.pl

Jest tutaj tylko dlatego, bo przyjaźni się z Josue. A zagrał chyba dlatego, że nie ma nikogo innego. Umiejętności żadnych.

odpowiedz
po(L)ny - 05.12.2021 / 23:39, *.chello.pl

Kwinto, kto to jest?

odpowiedz
Pacan - 06.12.2021 / 01:00, *.com.pl

@po(L)ny: jakiś szopenfeldziarz.

odpowiedz
Legion63 - 06.12.2021 / 09:06, *.centertel.pl

@po(L)ny: Nie zwracaj na niego uwagi

odpowiedz
Zielu - 05.12.2021 / 23:26, *.centertel.pl

Ciekawe, bo jakiś tydzień temu chwalili go że ostro kręcił na treningu...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.12.2021 / 07:30, *.aster.pl

@Zielu: kręcił, ale skręty. Ale jak mu blantów zabrakło, to przestał.

odpowiedz
Hiszpański żongler - 05.12.2021 / 23:06, *.play-internet.pl

Kto to jest?

odpowiedz
Marcel - 05.12.2021 / 22:55, *.t-mobile.pl

Nie dziwne, że tak beznadziejnie grają, skoro takich zawodników się wystawia. Dramat.

odpowiedz
Źródełko - 05.12.2021 / 22:36, *.plus.pl

Niedawno na prawej stronie mieliśmy Jurę, Veso i Wszołka. A teraz jakieś egzotyczne postaci, które pierwszy raz na oczy widzę. Duet Nawotka - Jakiś Gomes. Skibickiego nawet nie warto wspominać... To jest Legia czy Mielec? Mioduski, Ty wiesz co...

odpowiedz
Wolfik - 06.12.2021 / 00:51, *.mm.pl

@Źródełko : Mielec? Chyba MKS Myszków...

odpowiedz
prawilniak - 06.12.2021 / 05:24, *.129.115

@Źródełko : prawilnie przypominam, że Mielec to nam doje*** 1:3 - więc możemy o Mielcach pomarzyć

odpowiedz
grzesiek - 06.12.2021 / 08:30, *.centertel.pl

@Źródełko : co do wszolka to niestety ale pamietamkomentarze tutaj na legionisci.com i wiekszosc ludzi popierala odejscie wszolka. Kibice sa madrzy tylko zamiast wspjerac zespol w teudnym momencie to jadą po druzynie co splątuje im nogi

odpowiedz
Rafix - 06.12.2021 / 08:53, *.chello.pl

@grzesiek: a wcześniej było jechane po Kucharczyku, to teraz mamy następców, których Kuchy mimo swego wieku wciąga nosem

odpowiedz
L - 06.12.2021 / 17:52, *.tpnet.pl

@Rafix: Dokładnie tak jak piszesz.

odpowiedz
grzesiek - 07.12.2021 / 10:49, *.centertel.pl

@Rafix: no akurat kucharczyk jak dla mnie za slaby byl na tamtą Legie tzn na 1 dobey mecz grał pozniej 5 slabych...

odpowiedz
lucho_83 - 05.12.2021 / 22:34, *.chello.pl

Zabił wszystkie gołębie i tyle z tego meczu. Nie nadaje się nawet na ławkę rezerwowych!

odpowiedz