REKLAMA

Rugby

Udany start Tamary Czumer w Dubai 7s

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobieca reprezentacja Polski w rugby ma za sobą bardzo udany start w międzynarodowym turnieju w Dubaju - Dubai 7s. Polki zwyciężyły w finale Rosję 22-0. W reprezentacji wystąpiła zawodniczka Legii, Tamara Czumer.

W Emiratach Arabskich nasza reprezentacja pokonała Niemcy 40-0, Gruzję 61-0, zespół z Phoenix 29-5 oraz przegrała 7-26 z Francją w fazie grupowej. W finale nasza reprezentacja pokonała Rosję 22-0.

Nasza reprezentacja poznała także rywali w grupie eliminacyjnej World Rugby Sevens Series. Polki w hiszpańskiej Maladze, w dniach 21-23 stycznia, zagrają z Australią, Hiszpanią i Irlandią.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Bravo - 05.02.2022 / 23:23, *.chello.pl

Superancko !!

odpowiedz
MK - 07.12.2021 / 09:18, *.187.2

Gratulacje!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.