fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kara za mecz z Napoli

Woytek, źródło: UEFA

Komisja Dyscyplinarna UEFA podjęła decyzję o częściowym zamknięciu stadionu przy Łazienkowskiej 3 na najbliższe spotkanie w europejskich pucharach za zachowanie kibiców podczas meczu Legia Warszawa - SSC Napoli. Kara dotyczy Żylety, spowodowana jest odpaleniem pirotechniki i blokowaniem ciągów komunikacyjnych, ale została orzeczona w zawieszeniu na dwa lata, licząc od dnia ogłoszenia decyzji.

Ponadto klub będzie musiał zapłacić 40 tys. euro.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
L - 12.12.2021 / 14:44, *.tpnet.pl

Kurde zawiasy...

odpowiedz
ajg - 12.12.2021 / 12:25, *.chello.pl

OK ! Zmiany trenerów,często bez sensu i płacenie im przez długie miesiące. Kupowanie szrotu bez sensu za duże pieniądze.
To błędy prezesa-właściciela.Ale to jego kasa.
A kary za głupotę kibiców - kto płaci? Przecież te koszty generują ci,którzy jednocześnie żądają pieniędzy na sensowne transfery...
Tylko,jak się to napisze,to następuje lawina wulgaryzmów.

odpowiedz
Greg - 11.12.2021 / 16:54, *.tpnet.pl

V kolumna na Legii ma się bardzo dobrze . I niestety ciągnie ten klub w dół......

odpowiedz
ajg - 11.12.2021 / 16:44, *.chello.pl

Gdyby tak podliczyć wszystkie kary,to chyba starczyłoby na dobrego piarza z górnej półki!!!

odpowiedz
uuuu ajajaj! - 11.12.2021 / 19:26, *.play-internet.pl

@ajg: och jeeeej ;-((((((

odpowiedz
kibic - 11.12.2021 / 22:58, *.datapacket.com

@ajg: A gdyby policzyć, ile pieniędzy trafiło do klubowej kasy dzięki akcjom promocyjnym i frekwencji zbudowanej dzięki kibicom, to przez kilkanaście miesięcy fani mogliby za darmo na stadion wchodzić.

odpowiedz
Arek - 12.12.2021 / 00:48, *.tpnet.pl

@ajg: na Messiego, to na bank. A może i na Neymara by coś jeszcze zostało.

odpowiedz
Bln - 12.12.2021 / 10:41, *.orange.pl

@ajg:
Gdy nie fanaberie loczka ze zmianami trenerów to by starczyło na piłkarza z górnej półki.
Berg pobierał kasę przez 8 miesięcy, Michniewicz ma kontrakt do czerwca czyli również 8 miesięcy (chyba że go gdzieś zatrudnią), Vukovic ma kontrakt do czerwca 2022, a robotę stracił pod koniec września.... 2020 i nadal kasa na jego konto leci. Sprawdź sobie resztę zwolnionych i oszacuj straty spowodowane przez prezesa.

odpowiedz
grzeziek - 11.12.2021 / 16:10, *.centertel.pl

No to jeszcze kars xa leicester i za Spartak

odpowiedz
Jano - 11.12.2021 / 15:58, *.orange.pl

No z tym prezesem to następne puchary będą za 10 lat tak że spoko

odpowiedz
bronek49 - 11.12.2021 / 16:38, *.chello.pl

@Jano: ta kara będzie obowiązywała i za 10 lat czy 20

odpowiedz
jo - 11.12.2021 / 17:34, *.centertel.pl

@Jano: jesteś idiotą ? Umiesz czytać ze zrozumieniem czy tylko łba używasz do żarcia kartofli ? Trzy mecze. Nie trzy lata. Nie ważne czy za rok, pięć czy dziesięć. Jak awansują to gówno nie mecz na żywo zobaczysz.

odpowiedz
jsk - 11.12.2021 / 17:56, *.plus.pl

@jo: wyszedłeś nie dość, że na chama i frustrata to jeszcze debila :) Gdzie widzisz 3 mecze kary?
1 najbliższy mecz, a zawieszenie na 2 lata.

odpowiedz
Dyzio - 11.12.2021 / 17:57, *.pljtelecom.pl

@jo: A zwrot "w zawieszeniu" rozumiesz? I kto to mówi o czytaniu ze zrozumieniem.

odpowiedz
Jano - 11.12.2021 / 18:36, *.orange.pl

@jo: twój łeb nawet do jedzenia kartofli się nie nadaje, ja o jednym ten o drugim, tłumaczę ci ciemniaku że mnie chodziło o to że z tym prezesem naszego klubu następny raz zagramy w pucharach za 10 lat! dotarło do tego sznurka trzymającego uszy czy dalej błąka się po pustce?

odpowiedz
OJ - 11.12.2021 / 22:20, *.com.pl

@jo: mistrzu erudycji i elokwencji.
1. Częściowe zamknięcie - dotyczy żylety
2. W zawieszeniu na 2 lata
3. Jeden mecz ale faktycznie była tam „3” bo mecz przy Ł3. Gdybyś nie wiedział to tam domowe mecze gra Legia.

Ochłoń i zjedz troszkę kartofli.

odpowiedz