Siatkówka

BBTS Bielsko-Biała 3-0 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 14. kolejki 1. ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała 0-3 na wyjeździe z BBTS-em Bielsko-Biała. Lider tabeli okazał się za mocny i wygrał kolejno sety do 22, 20 i 17. Było to ostatnie ligowe

spotkanie Wojskowych w tym roku kalendarzowym, przed świętami czeka jednak Legię starcie w Pucharze Polski. Kolejny mecz ligowy podopieczni Mateusza Mielnika rozegrają 5 stycznia.

W pierwszej połowie sezonu drużyna ze stolicy - beniaminek 1. ligi - zanotowała udaną rundę jesienną: 8 zwycięstw i 7 porażek. Legioniści zajmują 8. miejsce w 16-zespołowej lidze.

I liga: BBTS Bielsko-Biała 3-0 Legia Warszawa
Sety: 25-22, 25-20, 25-17