REKLAMA

Legia trzecia w strzelaniach do rzutków w roku 2021

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W rankingu zespołowego mistrza Polski w strzelectwie sportowym za rok 2021, Legia znalazła się na podium w konkurencji strzelania do rzutków. W rankingach pod uwagę brano wyniki poszczególnych klubów w mistrzostwach Polski - seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików.

W strzelaniach pistoletowych, Legia została sklasyfikowana dopiero na 11. pozycji. 9 zawodników Legii startowało w seniorskich mistrzostwach Polski i 14 w rywalizacji juniorów młodszych, a spośród nich tylko jeden wywalczył medal (brązowy).

W strzelaniach karabinowych Legia znalazła się na miejscu piątym - tutaj w mijającym roku legioniści zdobyli trzy medale, dwa srebrne i jeden brązowy. Najwyżej, bo na miejscu trzecim (za Bockiem Rawicz i Śląskiem), sklasyfikowany został nasz klub w strzelaniach do rzutków. Legioniści zdobyli 8 medali - 1 złoty, 2 srebrne i 5 brązowych.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.