REKLAMA

Typujemy

Wasze legijne wróżby na 2022 rok!

Redakcja

Czwarty rok z rzędu zapraszamy do zabawy w legijne wróżby, czyli typowanie co wydarzy się w najbliższych 12 miesiącach. Przygotowaliśmy formularz z serią pytań i propozycje odpowiedzi. Wybierajcie te, które waszym zdaniem wydarzą się. Jeżeli na końcu formularza podacie adres e-mail, otrzymacie szansę na zgarnięcie nagrody niespodzianki. Na początku 2023 roku podsumujemy te wróżby, a osoba z największą liczbą trafień zostanie uhonorowana :)

LEGIJNE WRÓŻBY 2022
WYTYPUJ CO WYDARZY SIĘ W NAJBLIŻSZYCH 12 MIESIĄCACHRozliczenie wróżb z 2021 roku. Najlepszych typerów z wróżb 2021 opublikujemy w najbliższych dniach.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Heniek - 04.01.2022 / 10:35, *.plus.pl

Pytanie 23 jest błędne. Legia spadnie z ekstraklasy, więc nie zajmie żadnego miejsca na koniec jesieni

odpowiedz
Marcin - 03.01.2022 / 10:47, *.stormmedia.pl

24te pytanie najłatwiejsze ;-)

odpowiedz
Mączyński - 02.01.2022 / 14:24, *.plus.pl

I jeszcze dodam, że problem Pana Pudla jest taki, że na futbolu się nie zna. Gość wie co to spalony, transfer, szatnia, załatwic autokar, hotel, lekarza itd, ale nie zna się na jakości w futbolu. I dlatego u Pana Darka zawsze będą grały albo odkurzone uznane nazwiska jak Wszołek, Teodorczyk i kilku innych co niebawem znajdą się bez pracy, albo "talenty" odkryte przez podpowiadaczy, tzw "doradców" Pana Pudla, bez których Pan Darek myśli że utonie jak ich nie będzie.

Panie Darku, powiem tak: bez tych szuj otaczających Pana też istnieje życie, też istnieje Legia. Zmień Pan otoczenie, bo z tymi zarobionymi krwiopijcami daleko Pan nie zajedzie. Ja wiem, że bez nich czuje się Pan bezradny w futbolu, ale może czas na nowe znajomości, nowych ludzi, otoczenie, a tym co z Panem whiskacze piją czas powiedzieć WON. Nie przeczę, że zależy Panu na dobru Legii, że ma Pan duże serce do tego klubu. Ale błądzi Pan jak dziecko we mgle. I by zacząć ratować Legię trzeba zacząć od pozbycia się fałszywych przyjaciół wokół Pana. Tych na których wydaje się, że Pan polega, a tak naprawdę dzięki którym słyszy Pan stek wyzwisk z trybun pod Pana a nie ich adresem (poza jednym wyjątkiem, ktory się czuje tak silny, że nie musi od Pana telefonów odbierać). Co do gościa RK to powiem Panu tak: przyczepiło się g... okrętu i mówi: płyniemy! Przejrzyj więc Pan Panie Darku na oczy, zrób w styczniu wewnętrzny rachunek zysków i strat, by zacząć zarządzać Legią na prawdziwie wysokim poziomie, a nie wydawałoby się wysokim poziomie na miare 17 miejsca w lidze. Życzę Panu jak najlepiej, pomimo że mówię na Pana po przezwisku. Wszystkiego Dobrego dla Legii w 2022 roku!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.01.2022 / 15:22, *.play-internet.pl

@Mączyński: Darek przeczyta,Darek pomyśli,Darek wyciągnie wnioski.Kurde,co Wy macie w tych głowach,że piszecie komentarze w rodzaju " Mioduski-ogarnij się",czy " Od jutra wszystkich trzeba zwolnić"....Tak jak byście liczyli,że ktoś z "możnych" czyta te Wasze komentarze i stara się coś z nich wyciągnąć.Ech......

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.01.2022 / 12:59, *.btcentralplus.com

Niestety Mioduski dalej bedzie w Legii.

odpowiedz
S3p - 02.01.2022 / 12:06, *.chello.pl

Pytanie o miejsce w ekstraklasie na koniec 2022 nie ma sensu, jeśli L spadnie do 1 ligi.

odpowiedz
Mączyński - 02.01.2022 / 11:43, *.plus.pl

Dodatkowe wróżby na 2022.

-Artur Boruc osiągnie 120 kg wagi i nie przedłuży kontraktu, po czym dołączy do kumpli w Wieczystej Kraków

- Pudel dalej będzie pajacował, otoczony "fachowymi" doradcami

- Legia zacznie coś grać ale to nie będzie super sezon ani wiosną ani jesienią. Klub czeka dłuższy kryzys z powodu zgniłej atmosfery jaka jest wewnątrz. A nie ma atmosfery, to nie ma wyników.

- Legię czeka "klasyczny" Pudlowy nowy zaciąg krajowo-zagraniczny, w myśl zasady, że z tymi się nie udało, to z nowymi się uda.

- do 2023 roku w Legii dotrwają: Wieteska, Nawrocki, Skibicki, Lopez, Josue (emeryt archaista w kryzysie świetnie się czuje), Miszta, Hołownia, Johansson i Ribeiro. Tych dwóch ostatnich ma potencjał i będą silniejszym punktem Legii niż obecnie. Po reszcie niewymienionych nie będzie śladu.

- kibice nadal będą z Legią, zwłaszcza żyleta. Poziom jakości dopingu nie spadnie, choć smród po kartoniadzie "JAZDA Z K..." jest i będzie.

- Legia z klucza przestanie grać mecze w niedzielę o 17.30

- Do Legii trafi emeryt Wszołek i kilku innych Polakow, ktorym nie wiedzie się zagranicą.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.01.2022 / 10:52, *.play-internet.pl

Bójcie się chamy,do pierwszej ligi spadamy.

odpowiedz
Dzidek - 02.01.2022 / 10:31, *.icpnet.pl

Chodzą słuchy, że Teodorczyk ma trafić na Ł3. Skoro w Udine nie ma miejsca na ławce, a w L może być gwiazda, to gdzie my jesteśmy? Tu potrzeba prawie 11 nowych graczy. Jeśli nie, to będą się z nas śmiali, że w 1 lidze gramy.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 02.01.2022 / 12:46, *.plus.pl

@Dzidek:

tak tak, a Vuković po porażce z Radomiakiem zostanie zmieniony 2 dni przed rozpoczęciem ligi przez Stefana Majewskiego, który zastąpi Boruca jego ulubionym bramkarzem Grzegorzem Szamotulskim

odpowiedz
0-711 - 02.01.2022 / 09:37, *.plus.pl

Jedt błąd w tych wróżbach, bo jak legia spadnie z ekstraklasy, to pytanie o to ktora bedzie na koniec roku w ekstraklasie nie ma sensu.

odpowiedz
Wrużby karol - 02.01.2022 / 09:10, *.105.233

Ja jestę jeszcze nawalony po sylwenstrze

odpowiedz
Kali - 01.01.2022 / 22:35, *.centertel.pl

Skoro pytamy się, jakby nie było na poważnie, o to czy sie utrzymamy w lidze to pytanie 23 niestety trzeba uzupełnić o jedną odpowiedź: że nie będzie nas w ekstraklasie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.