Patryk Sokołowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w drodze do Dubaju

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 21:40 Legia Warszawa wyruszy na zimowe zgrupowanie do Dubaju. Lądowanie planowane jest na godzinę 6:20 czasu lokalnego (3:20 czasu polskiego).

Legioniści udadzą się do hotelu Jebel Ali Beach Hotel, gdzie będą przebywać do 22 stycznia.

Na lotnisku Chopina nie brakowało łowców autografów.
- Tyle osób, jakbyśmy byli na pierwszym czy drugim miejscu, a nie na siedemnastym - komentował Aleksandar Vuković. - Legia to Legia - szybko odpowiedział Krzysztof Dowhań.


Z drużyną poleciał Patryk Sokołowski, który w czwartek podpisał kontrakt.

- Wiele w klubie się zmieniło, odkąd odszedłem. Teraz jest świetne centrum treningowe. Super tu wrócić - powiedział Sokołowski.

Zapraszamy na nasze codzienne relacje ze zgrupowania.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
shai - 07.01.2022 / 15:49, *.centertel.pl

Jest Emreli?

odpowiedz
Sarcastico. - 07.01.2022 / 00:16, *.orange.pl

Niewolnicy w kagańcach.. Cóż pieniążki trzeba zarabiać :)

odpowiedz
Paweł - 07.01.2022 / 08:35, *.plus.pl

@Sarcastico. : Ty zapewne na lotnisku nie założyłbymś maseczki wolny człowieku?

odpowiedz
Www - 07.01.2022 / 09:02, *.chello.pl

@Paweł: W zeszlym roku leciwałem 6 razy, maseczki nie noszę i nikt ani razu nawet mi nie zwrócił uwagi

odpowiedz
Raf - 07.01.2022 / 09:34, *.235.174

@Paweł: ja bym nigdzie nie założył, nigdy tego nie miałem na twarzy, gacie się nosi na dupie

odpowiedz
Żmija - 07.01.2022 / 11:50, *.vectranet.pl

@Raf: na szczęście takich cwaniaków jak wy już niedługo pozamyka się w rezerwatach...

odpowiedz
asd443 - 07.01.2022 / 12:05, *.bosch.de

@Raf: uwaga szur alert

odpowiedz
Raf - 07.01.2022 / 17:33, *.235.174

@Żmija : Poprostu jesteś zniewolonym człowiekiem, kanapa i TVP ????????????

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 06.01.2022 / 23:36, *.plus.pl

jak zawsze dziewczyny z Dubaju z nosem w telefonach, team spiri pełną gębą - pokolenie internetu i gamoniatowości

odpowiedz
Jjjj - 07.01.2022 / 01:19, *.jmdi.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: dziewczyny z Dubaju? Z nosem w telefonie? Weź idź na spacer. Jeden piłkarz młody ma telefon w ręku i pewnie pisze do dziewczyny ze zaraz wylot i 6h bez kontaktu. Spuść powietrze pacanie

odpowiedz
Zapytanie. - 06.01.2022 / 22:54, *.chello.pl

Wiadomo dlaczego polecieli linią Emirates,a nie PLL LOT?Czy to kwestia ceny,czy któryś ze sponsorów tak zdecydował i opłacił całe to zgrupowanie?

odpowiedz
Luk - 07.01.2022 / 00:00, *.vectranet.pl

@Zapytanie.: Lot nie lata do Dubaju.

odpowiedz
Turysta - 07.01.2022 / 01:21, *.plus.pl

@Luk: Lot lata do Dubaju.

odpowiedz
Turysta - 07.01.2022 / 01:24, *.plus.pl

@Luk: wylot PLL LOT do Dubaju dzisiaj (07.01) o godzinie 7:40.

odpowiedz
Kali z Bali - 07.01.2022 / 09:31, *.aster.pl

@Zapytanie.: na pewno bardziej komfortowo, jak się bawić to się bawić, w końcu są wakacje

odpowiedz
Atm - 09.01.2022 / 22:51, *.chello.pl

@Zapytanie.: bylo taniej.

odpowiedz