Ricardo Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Pereira i Dąbski poza sztabem pierwszej drużyny

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jeden z dotychczasowych trenerów bramkarzy pierwszej drużyny, Ricardo Pereira nie poleciał z drużyną na zgrupowanie do Dubaju. To część zmian w sztabie szkoleniowym, którą zapowiadał Aleksandar Vuković po objęciu stanowiska. Głównym trenerem bramkarzy jest oczywiście Krzysztof Dowhań, a pomaga mu Jan Mucha, który wrócił na stanowisko, choć w kwietniu ubiegłego roku za kadencji Czesława Michniewicza stracił pracę.

W tej sytuacji zdecydowano, że to ta dwójka będzie przygotowywała golkiperów. Natomiast Portugalczyk, który wrócił na Łazienkowską w maju ubiegłego roku, najprawdopodobniej będzie kontynuował pracę w legijnej akademii. W takiej zresztą roli był przedstawiany przez klub - jako szef szkolenia bramkarzy w Akademii Piłkarskiej Legii. W rzeczywistości jednak w ostatnich miesiącach przede wszystkim pracował z bramkarzami pierwszej drużyny.

Ze sztabu jedynki odszedł także psycholog Michał Dąbski, który z legionistami pracował od listopada 2019 roku. Lada dzień dołączą analitycy, ale nie będą to osoby z zewnątrz, a z klubowej akademii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.