Ricardo Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pereira i Dąbski poza sztabem pierwszej drużyny

Woytek, źródło: Legionisci.com

Jeden z dotychczasowych trenerów bramkarzy pierwszej drużyny, Ricardo Pereira nie poleciał z drużyną na zgrupowanie do Dubaju. To część zmian w sztabie szkoleniowym, którą zapowiadał Aleksandar Vuković po objęciu stanowiska. Głównym trenerem bramkarzy jest oczywiście Krzysztof Dowhań, a pomaga mu Jan Mucha, który wrócił na stanowisko, choć w kwietniu ubiegłego roku za kadencji Czesława Michniewicza stracił pracę.

W tej sytuacji zdecydowano, że to ta dwójka będzie przygotowywała golkiperów. Natomiast Portugalczyk, który wrócił na Łazienkowską w maju ubiegłego roku, najprawdopodobniej będzie kontynuował pracę w legijnej akademii. W takiej zresztą roli był przedstawiany przez klub - jako szef szkolenia bramkarzy w Akademii Piłkarskiej Legii. W rzeczywistości jednak w ostatnich miesiącach przede wszystkim pracował z bramkarzami pierwszej drużyny.

Ze sztabu jedynki odszedł także psycholog Michał Dąbski, który z legionistami pracował od listopada 2019 roku. Lada dzień dołączą analitycy, ale nie będą to osoby z zewnątrz, a z klubowej akademii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
łosin - 11.01.2022 / 00:19, *.t-mobile.pl

Psycholog bardzo się przydał. Widać po wynikach i nastawieniu piłkarzy.
Darmozjady teoretycy.

odpowiedz
gazza - 10.01.2022 / 20:05, *.inetia.pl

Czas już odsunąć tego orangutana od drużyny !
Nowy trener , nowy sztab...Tylko to uratuje nas przed spadkiem.

odpowiedz
L - 10.01.2022 / 16:08, *.tpnet.pl

Czy to oznacza, że teraz nie będą mieli psychologa? Moim zdaniem problem na jesieni leżał głównie w sferze mentalnej. Jak inaczej wytłumaczyć zwycięstwo z Leicester a potem przegrana z chociażby Wisłą Płock? Przydałby się im jakiś dobry psycholog który by ich dobrze nastawił na tą rundę bo ci nasi piłkarze mental mają na poziomie juniorów.

odpowiedz
NIECIERPLIWY FANATYK UKOCHANEJ LEGII WARSZAWY - 10.01.2022 / 03:03, *.120.57

NIE MOGE ZROZUMIEĆ JAK MIODUSKI DAJE PRACE W LEGII OD DYREKTORÓW DO TRENERÓW PSYCHOLOGÓW CO ONIE GO KRĘCĄ NA STANDARCIE I SIE ŚMIEJĄ ŻE DAJE SIE DOJIĆ JAK DOBRA KRASULA ...DAREK POBUDKA LEPIEJ PRZEKAŻ DZIECKU NO DOROSLEJ TWOJEJ URODZIWEJ NASTĘPCZYNI TWOICH DOKONAN ŻYCIOWYCH ONA MLODA WIE CO W TRAWIE PISZCZY...HEJ!LEGIA!MISTRZ!

odpowiedz
LEGION - 09.01.2022 / 19:28, *.chello.pl

A taki był "piękny" , taki "cacany" ten Pereira !!!!!
Jednego "Chopina" mniej.

odpowiedz
Sfinks - 09.01.2022 / 11:38, *.vectranet.pl

Czym zajmują się analitycy? Co dokładnie analizują? Pytam serio, bo nie ma o tym ani słowa.

odpowiedz
Biała Siła - 09.01.2022 / 12:17, *.vectranet.pl

@Sfinks: To chyba tajemnica ,analizują ,szukają ,,

odpowiedz
jo - 09.01.2022 / 12:21, *.tpnet.pl

@Sfinks: https://prawdafutbolu.pl/artykuly/o-zyciu-analityka-mateusz-wojcikiewicz.
Ciekawa rozmowa.

odpowiedz
Sfinks - 09.01.2022 / 17:10, *.vectranet.pl

@jo: dzięki. Rzeczywiście ciekawy tekst.

odpowiedz
Zdzicho - 10.01.2022 / 08:26, *.tpnet.pl

@Sfinks: jak wyhaczyc dobra meline nad Zegrzem, zeby nikt sie nie dowiedzial. Jak widac ci od czesia byli zbyt słabi, bo melina byla, ale za duzo osob wiedzialo...

odpowiedz