Kacper Skwierczyński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

19. urodziny Skwierczyńskiego

Redakcja, źródło: Legionisci.com

19 urodziny obchodzi dzisiaj Kacper Skwierczyński. Pochodzący z Siedlec pomocnik występował wcześniej w juniorskich zespołach Legii, w ubiegłym sezonie w rezerwach stołecznego klubu, a teraz został włączony do kadry pierwszej drużyny. Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia. Sto lat!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
c u L t WarSaw and super coach forever - 11.01.2022 / 20:45, *.57.98

Tak tak odważnie lecisz z piłká rozgládasz sie szukasz szybko wychodzácwwgo do przodu podajesz i trzymasz sie na lini z nim on ci odgrywa przed polem karnym a ty drybling lub zmyła na lewo i na prawo gol w okienko! stooLat!w !legii!I samych złotych medali!

odpowiedz
SORKI - 12.01.2022 / 00:23, *.57.98

@c u L t WarSaw and super coach forever: W LEGII!

odpowiedz
tekken (L) - 11.01.2022 / 19:45, *.chello.pl

Odważnie chłopaku graj ryzykuj i uważaj na kontuzje, 100 LAT i powodzenia:)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.