Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Muci: Zimowy obóz jest bardzo ważny

Woytek

- Za nami czwarty dzień treningów. Ćwiczymy intensywnie dwa razy dziennie, cały zespół daje z siebie sto procent, by być gotowym na ligę - powiedział po poniedziałkowym treningu Ernest Muci.

- Dla mnie jako zawodnika zimowy obóz jest bardzo ważny. W ubiegłym roku nie miałem możliwości przygotowywać się z drużyną, a możliwość wspólnego przebywania w grupie, integracja, częsty trening i powrót do formy są bardzo istotne, byśmy wiosną znów byli silną drużyną - dodał Albańczyk.

- Nie rozmawiałem jeszcze z trenerem na temat mojej pozycji na boisku, ale nie mogę się doczekać, by grać coraz więcej. Ulubiona pozycja? Numer 10 oraz ofensywna lewa lub prawa strona. Reszta zależy od trenera, który zdecyduje, na jakiej pozycji najbardziej pomogę zespołowi - zakończył Muci.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Zdzicho - 11.01.2022 / 06:48, *.tpnet.pl

No na żadnym obozie sie tyle nie piło, co na zimowym....

odpowiedz
Wietes, pszekot - 10.01.2022 / 19:38, *.lewtelnet-access.de

Ernest liczę na Ciebie. Oby omijały cię kontuzje. To że się utrzymamy nie podlega dyskusji. Głównym celem jest zdobycie PP i pomoc śledziom lub Pataszonowi w zdobyciu mistrzostwa. Tak czy siak zdobycie PP i zgwałcenie korupcjorza w posraniu pięcioma golami zmieni nastawienie kibiców do was.

odpowiedz
CXCV - 10.01.2022 / 19:49, *.orange.pl

@Wietes, pszekot: problem jest taki, że i śledzie i Pataszon się skrycie cieszą z naszego doła, więc po co im pomagać?

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.01.2022 / 23:54, *.vectranet.pl

@CXCV: nie cieszą się skrycie tylko otwarcie. Tylko czy w związku z powyższym chcesz pomóc Amice Poznań w obchodach urojonego stulecia!?

odpowiedz
kris - 10.01.2022 / 19:35, *.centertel.pl

Bardzo utalentowany gracz. Musi dostawać więcej czasu i będzie z niego pożytek .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.