fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Krócej przed grą wewnętrzną

Woytek, źródło: Legionisci.com

Pierwszy środowy trening Legii w Dubaju trwał krócej niż zwykle. Zawodnicy pracowali przez godzinę, a to dlatego, że po południu zaplanowaną mają sparing wewnętrzny. Pierwotnie drużyna Aleksandara Vukovicia miała zmierzyć się z miejscowym drugoligowcem Fursan Hispania FC, ale został on odwołany.

Po rozgrzewce i grze w dziadka legioniści pracowali nad dośrodkowaniami. Najpierw sztab szkoleniowy zwracał uwagę na wykańczanie akcji, a następnie skupiono się nad obroną. - Macie funkcjonować i poruszać się jak organizm. Słuchajcie sygnału od "Wietesa" - instruował "Vuko".

Do trenujących od piątku piłkarzy dołączył Mattias Johansson, który we wtorek wieczorem dotarł do ZEA. Szwed ćwiczył indywidualnie, podobnie jak Artur Jędrzejczyk i Rafael Lopes. Do normalnych zajęć wrócił natomiast Maik Nawrocki.

Dziś wieczorem mają przylecieć trzej ostatni gracze (Kastrati, Kikolski i Rose) oraz dyrektor sportowy Jacek Zieliński.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z treningu.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Darek - 12.01.2022 / 14:38, *.chello.pl

To parodia obozu jest a nie obóz przygotowawczy przed rundą wiosenną.Pół składu nie ma.Co dwa dni ktoś dojeżdża.Ostatni to chyba przyjadą zobaczyć jak się wszyscy pakują.Wzmocnień brak.Nikt nie chce z nami grać sparingów.Ponoć pojechali do Dubaju bo tam lepsi sparingpartnerzy.A teraz się okazuje że muszą grać sami ze sobą.
Dramat.

odpowiedz
Wawa - 12.01.2022 / 12:49, *.chello.pl

Brak bramkarza
Obrona sito
Pomoc dno oprócz lukiego
Napastnicy brak
Ławka rezerwowa nie istnieje bo same wkłady

odpowiedz
Pawlo - 12.01.2022 / 11:06, *.mm.pl

Gdzie jest nowy bramkarz ???!!! Artur już dwa kolana lodem obkłada !!! Jesteśmy bez bramkarza z Ręcznikiem ( puste przeloty , wypluwanie piłki pod nogi przeciwnika,co strzał to gol) Miszta!!!

odpowiedz
Luk - 12.01.2022 / 10:07, *.centertel.pl

Emreli odejdzie wiec znów będą tylko wrzutki na Pekharta

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.